کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-07-16 ساعت 16:12)manamilad نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 15:50)moqadam نوشته:  [quote='manamilad' pid='523861' dateline='1405508909']
با سلام. دوستان من دیروز مصاحبه داشتم و افسر پاس من و همسرم رو پس داد و گفت باید روند اداری چک بشه و امروز صبح برای من یک ایمیل از سفارت اومده که ویزام امادست و پاسم رو بیارم و تحویل سفارت بدم اما همسرم بک گراندچک خورده.تو سفارت هم اطلاعات درستی به من ندادند و پاسم رو گرفتند و گفتند اگر ابمیل اومده که حتما امادست. کسی از دوستان در این مورد اطلاعی نداره.اینکه من چطور باید مطمین بشم
[/quote[]

دوست عزیز
سایت سیس عوض نمیشه تا بعد از صدور ویزاتون میزنه printed
شما اون پیام سفارت که اومده ویزاتون آماده هست رو پرینت بگیرید و ببرید ویزاتون رو صادر میکنن
والا من امروز صبح تا ایمیل رو دیدم رفتم سفارت و پاسم رو تحویل دادم. حالا این برا من سواله که ایا امکان داره کسی یک روزه کلیر بشه؟به خاطر اینکه افسر دیروز مدارک پس داد و گفت تا دو ماه دیگه سایتو چک کنید و امروز برا من ایمیل اومده!!!!!!

دوستی داشتم که دو روزه کلیر شد تا رسیده بود ایران سایتو چک کرده بود ready بود
اما شما ای کاش پاس همسرتون هم تحویل می دادید شاید با هم ویزاهارو پرینت می کردن برنده اصلی کیه؟
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: nedaba ، pari pariaaa ، آلیس-1980 ، قصه گو
(2014-07-16 ساعت 16:25)moqadam نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 15:50)moqadam نوشته:  [quote='manamilad' pid='523861' dateline='1405508909']
با سلام. دوستان من دیروز مصاحبه داشتم و افسر پاس من و همسرم رو پس داد و گفت باید روند اداری چک بشه و امروز صبح برای من یک ایمیل از سفارت اومده که ویزام امادست و پاسم رو بیارم و تحویل سفارت بدم اما همسرم بک گراندچک خورده.تو سفارت هم اطلاعات درستی به من ندادند و پاسم رو گرفتند و گفتند اگر ابمیل اومده که حتما امادست. کسی از دوستان در این مورد اطلاعی نداره.اینکه من چطور باید مطمین بشم
[/quote[]

دوست عزیز
شما اون پیام سفارت که اومده ویزاتون آماده هست رو پرینت بگیرید و ببرید ویزاتون رو صادر میکنن
والا من امروز صبح تا ایمیل رو دیدم رفتم سفارت و پاسم رو تحویل دادم. حالا این برا من سواله که ایا امکان داره کسی یک روزه کلیر بشه؟به خاطر اینکه افسر دیروز مدارک پس داد و گفت تا دو ماه دیگه سایتو چک کنید و امروز برا من ایمیل اومده!!!!!!

اما شما ای کاش پاس همسرتون هم تحویل می دادید شاید با هم ویزاهارو پرینت می کردن برنده اصلی کیه؟

برنده اصلی خودم هستم.والا ما اونقد هول شدیم که تا ایمیلو دیدیم دویدیم رفتیم سفارت. سوال منم دقیقا اینه که ایا سابقه داشته کسی به این زودی کلیر بشه؟من همش میترسم که اشتباهی شده باشه و پاسمو دوباره سفید تحویلم بدن Sad
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: nedaba ، pari pariaaa ، lighter ، آلیس-1980 ، قصه گو
(2014-07-16 ساعت 16:29)manamilad نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 16:25)moqadam نوشته:  
[/quote[]

دوست عزیز

برنده اصلی خودم هستم.والا ما اونقد هول شدیم که تا ایمیلو دیدیم دویدیم رفتیم سفارت. سوال منم دقیقا اینه که ایا سابقه داشته کسی به این زودی کلیر بشه؟من همش میترسم که اشتباهی شده باشه و پاسمو دوباره سفید تحویلم بدن Sad
ه نظر میرسه شما اصلا بک گراند چک نخوردید و این همون ویزا یه ضربه که افیسر نظرشو عوض کرده و به شما داده . ویزا نصف و نیمه تون مبارک. تازه شدید شبیه ما با ویزای نصفه.
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، manamilad ، nasim ، قصه گو ، nedaba
اینو نمیدونم کجا پست کنم اینجا میزارم.
من فرم 7001 پر کردم واسه ombudsman فرستادم اتو ریپلایش هم واسم اومد اینجا کپی می کنم بخونین.
من فکر می کنم همینطوری هم بشه باهاشون مکاتبه کرد و مشکلات نظرات انتقادات و پیشنهادات رو گفت.
Thank you for contacting the Department of Homeland Security’s Office of the Citizenship and Immigration Services Ombudsman (Ombudsman’s Office).

This mailbox is for Ombudsman’s Office stakeholders to:

• Request information on upcoming public engagements; or

• Request outreach on a specific topic; or

• Submit a public affairs inquiry to the Ombudsman’s Office; or

• Offer feedback on previous engagement sessions, formal recommendations, teleconference recaps, or ombudsman updates.

Despite best efforts, an application pending with U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) may sometimes get lost or off-track, the government may make a mistake, or the case may need to be expedited to prevent hardship. Each of these are situations in which applicants or their representatives can reach out to the Ombudsman’s Office after all other attempts to resolve the issue have been exhausted.

If you would like to submit a free case inquiry to the Ombudsman’s Office, you may do so online at http://cisomb.dhs.gov/. For general information about the Ombudsman’s Office, please visit www.dhs.gov/cisombudsman. For general information on immigration benefits, please visit www.uscis.gov.

We welcome your views and will take into consideration all feedback and suggestions we receive. We will respond to your email as soon as possible.

Kind regards,

Office of the Citizenship and Immigration Services Ombudsman

U.S. Department of Homeland Security
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
تشکر کنندگان: USA2014 ، آلیس-1980 ، reasonable ، nedaba
(2014-07-16 ساعت 19:07)batigoal_189 نوشته:  اینو نمیدونم کجا پست کنم اینجا میزارم.
من فرم 7001 پر کردم واسه ombudsman فرستادم اتو ریپلایش هم واسم اومد اینجا کپی می کنم بخونین.
من فکر می کنم همینطوری هم بشه باهاشون مکاتبه کرد و مشکلات نظرات انتقادات و پیشنهادات رو گفت.
Thank you for contacting the Department of Homeland Security’s Office of the Citizenship and Immigration Services Ombudsman (Ombudsman’s Office).
This mailbox is for Ombudsman’s Office stakeholders to:
• Request information on upcoming public engagements; or
• Request outreach on a specific topic; or
• Submit a public affairs inquiry to the Ombudsman’s Office; or
• Offer feedback on previous engagement sessions, formal r
سلام منم می خوام فرمو پر کنم فقط قسمت
5 فرم : خالی باید باشه درسته ؟
6 فرم : گزینه d و نوشتم by myself درسته ؟
7 فرم : N/A بنویسم ؟
9 فرم : کدام گزینه را انتخاب کنم ؟
10 فرم : توضیحات شما چی نوشتین
11 فرم : کدام گزینه
با تشکر
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: reasonable ، nedaba
سلام به همه امیدواران، به به می بینم که بچه های تاپیک ک*ل*ی*ر همه اینجا جمعند. آقا از عمو شهریار یه عذر خواهی جمعی بکنیم بلکه ما رو عفو کرد. بابا مردیم از یک طرف انتظار از طرف دیگه اون تاپیک که پاتوقمون شده بود اونطوری شد. Big Grin
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

تشکر کنندگان: manamilad ، قصه گو ، reasonable ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-07-17 ساعت 11:01)کیانوش2 نوشته:  سلام به همه امیدواران، به به می بینم که بچه های تاپیک ک*ل*ی*ر همه اینجا جمعند. آقا از عمو شهریار یه عذر خواهی جمعی بکنیم بلکه ما رو عفو کرد. بابا مردیم از یک طرف انتظار از طرف دیگه اون تاپیک که پاتوقمون شده بود اونطوری شد. Big Grin

اره بخدا, شدیدا به تاپیک ک ل ی ر ن س احتیاج داریم تو این شرایط, توروخدا بازش کنید Sad
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: کیانوش2 ، قصه گو ، reasonable ، آلیس-1980 ، nedaba
یکی نیست بگه الان تو این موقعیت چرا تاپیک کلیرنس رو بستید؟

بذارید اگه کسی خبر جدید داره بگه ما زودتر از بلاتکلیفی در بیایم بریم پی کارمون
تشکر کنندگان: قصه گو ، reasonable ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-07-17 ساعت 11:06)alireza2001 نوشته:  یکی نیست بگه الان تو این موقعیت چرا تاپیک کلیرنس رو بستید؟
همه چیزو می شه تحمل کرد ولی این یه قلم جنسو نمی شه تحمل کرد .. (نداشتن تاپیک کلیرنس )
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: قصه گو ، reasonable ، nasim ، آلیس-1980 ، nedaba
[q

[/quote]
سلام منم می خوام فرمو پر کنم فقط قسمت
5 فرم : خالی باید باشه درسته ؟
6 فرم : گزینه d و نوشتم by myself درسته ؟
7 فرم : N/A بنویسم ؟
9 فرم : کدام گزینه را انتخاب کنم ؟
10 فرم : توضیحات شما چی نوشتین
11 فرم : کدام گزینه
با تشکر
[/quote]

5 خالی
6 من a زدم اگه درست باشه
7 اره
9 من b زدم
I am one of the 2014 dv lottery winners from Iran. I had followed all of the instructions in a timely manner and my case went under administrative processing on the day of intervie (تاریخ و مکان مصاحبه) . Me and other Iranian applicants have been advised to keep waiting untill this administrative processing is complete. This process has taken too much time, for some cases up to 8 months and for me more than 4 months, while there is a deadline and limited number of dv visas .
Lately we have been recieving e-mails from visa unites in Yerevan embassy that says the annual limit is nearly achieved and and in this month they can not print visa and maybe in august visa numbers become available again, while they must be issuing dv visas untill september 30th. Please accelerate the process so that the applicants can get visa before september 30th
11 b
مشخصاتمم که جا نشد کامل با کیس نامبر تو یه فایل ورد ضمیمه کردم نامه دومم رو هم ضمیمه کردم
تشکر کنندگان: reasonable ، kamranh ، nedaba
(2014-07-17 ساعت 11:06)alireza2001 نوشته:  یکی نیست بگه الان تو این موقعیت چرا تاپیک کلیرنس رو بستید؟

علی اینطوری بگی الان اینجا رو هم می بندن ها! آقا با توجه به نشر خبرهای بد من فکر می کنم منتظرن چند نفری ک_ل_ی_ر بشن تا ارامش دوباره برگرده به تاپیک. فقط باید بشینیم از ته ده دعا کنیمRolleyesRolleyesRolleyes
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

تشکر کنندگان: قصه گو ، reasonable ، nedaba
فكر نكنم تا حالا كسي به انداره ي ما تنبيه شده باشه و سر عقل نيومده باشه.به احترام حرف عمو شهريار كه خواست بحث در تاپيك هاي ديگه مطرح نشه، سكوت كردم ومنتظرم تا قوانين جديد اجرا بشه ، هر چند ميدونم عوض شدن قوانين باز هم كاري نمي كنه ، ما خودمون بايد عوض بشيم. من همه ي كارهامو انجام دادم ولي باز هم خودمو يكي از شما ميدونم و دوست دارم چشمامو ببندم و باز كنم ببينم آخر سپتامبره و تكليف مشخص شده.تكليفي كه تو قراردادشون هم اومده كه هيچ ضمانت اجرايي نداره!!
دلم براي صحبت هاي خوب همتون تنگ شده.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: کیانوش2 ، reasonable ، nazanin fatemi ، nasim ، آلیس-1980 ، nedaba ، lighter
ظاهرا تنها کسی که موافقه قفل موندن تاپیک کلیرنسه منمBig Grin
تشکر کنندگان: reasonable ، قصه گو ، آلیس-1980 ، nedaba ، lighter
(2014-07-16 ساعت 13:51)shad52 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 13:48)shad52 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 12:12)lida55 نوشته:  
(2014-07-16 ساعت 01:51)shad52 نوشته:  سلام دوستان لطفا یکی جواب منو بده اگر جمعه اینده عازم دبی باشیم عصر میشه بریم مدیکال ایا تا یکشنبه اماده میشه تا ظهر ببریم سفارت ممنون از جوابتون

معمولا جمعه ها مدیکال انجام نمیشه زنگ بزنین nmc ببینین دکتر هست و اگر جمعه دکتر باشه شنبه عصر جواب میدن یا میتونین شنبه صبح قبل از ساعت 8 اونجا باشیندر خواست جواب فوری بدین که250 درهم هزینه اضافه داره و شنبه شب جواب رو میدن
ممنون عزیزان
اگه ممکنه یه متن هم برام بذارید به nmcایمیل بزنم وازشون در مورد جمعه سوال کنم بسیار از لطفتون سپاسگزارم
I would like to do my dv medical exam on friday please let me know if Dr Shukla is avaiable on
......
تو جای خالی تا ریخ مد نظر رو بزنین و ملیکا هم دایم اونجاست میتونین زنگ بزنین به اون ببینین دکتر هست که جمعه برین
موفق باشین
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba ، آلیس-1980
(2014-07-17 ساعت 11:26)batigoal_189 نوشته:  ظاهرا تنها کسی که موافقه قفل موندن تاپیک کلیرنسه منمBig Grin
ببخشید
این قسمت 13 هم توضیح بدین ممنون می شم ...
واقعا لطف کردین مرسی
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: reasonable ، batigoal_189 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان