کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-07-17 ساعت 12:06)kamranh نوشته:  
(2014-07-17 ساعت 11:26)batigoal_189 نوشته:  ظاهرا تنها کسی که موافقه قفل موندن تاپیک کلیرنسه منمBig Grin
ببخشید
این قسمت 13 هم توضیح بدین ممنون می شم ...
واقعا لطف کردین مرسی

الان به فرم دسترسی ندارم ولی یادمه دو قسمت آخر به ما مربوط نمیشه ماله وکیل و موکله
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
تشکر کنندگان: reasonable ، kamranh ، nedaba
سلام دوستان
من لس آنجلس هستم و دنبال شماره تلفن وکیل توی سیاتل واتلانتا هستم از دوستان کسی هست کمک کنه مرسی فوریییییییییی
تشکر کنندگان: nedaba ، m_nikparvaz
سلام

اَپ (APP) سفارت مجازی تهران، با نام Sefarat، اکنون هم در اپل استور (Apple Store) و هم در گوگل پلی استور (Google Play Store) (برای گوشیهای اندروید) آماده دانلود است.
http://goo.gl/2zQCX4
http://goo.gl/LSyFYL

با استفاده از این اَپ می توانید اطلاعات متنوع و مفیدی را در مورد انواع ویزاهای آمریکا، آخرین بیانیه ها و اخبار سفارت مجازی تهران همیشه با خود و در دسترس داشته باشید.
برای دانلود کردن این اَپ در اَپل اِستور یا گوگل پلی اِستور کلمه Sefarat را جستجو کنید و آن را به طور رایگان دانلود کنید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

[در مقابل اسم نفر دوم و سوم ready آمده ولی جلو اسم من در حال رسیدگی است . کسی میداند که چرا نفر دوم و سوم در حال رسیدگی نیستند.
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، nedaba
دوستان يه سري به اين سايت بزنيد:
http://fa.db-city.com/
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: ali3875 ، محبت ، آلیس-1980 ، حاجی واشنگتن ، nedaba
(2014-07-19 ساعت 13:30)قصه گو نوشته:  دوستان يه سري به اين سايت بزنيد:
http://fa.db-city.com/
عالی بود قصه گوی عزیز مثل همیشه نامبر وانSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: قصه گو ، m_nikparvaz ، nazanin fatemi ، lighter ، آلیس-1980 ، nedaba
دوستان گلم سلام
سوالی داشتم ازتون . پاسپورت من و همسرم تا 2018 مهلت داره اما پاسپورت پسرم تا مارچ 2015 است . با توجه به اینکه احتمالا سری اول مصاحبه 2015 هستیم ( اکتبر و نوامبر) و تاریخ پاسپورت پسرم تا 4 ماه بعد از آن مهلت دارد آیا حتما باید تعویض کنم؟ چه مشکلی ممکن است پیش بیاید ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
(2014-07-20 ساعت 23:44)afrand نوشته:  دوستان گلم سلام
سوالی داشتم ازتون . پاسپورت من و همسرم تا 2018 مهلت داره اما پاسپورت پسرم تا مارچ 2015 است . با توجه به اینکه احتمالا سری اول مصاحبه 2015 هستیم ( اکتبر و نوامبر) و تاریخ پاسپورت پسرم تا 4 ماه بعد از آن مهلت دارد آیا حتما باید تعویض کنم؟ چه مشکلی ممکن است پیش بیاید ؟

سلام دوست من
توصيه مي كنم از دفتر پليس+10 در مورد تعويض پاسپورت سوال كنين كه كي مي تونين عوضش كنين.
معمولاً اگه بيشتر از چند ماه به تاريخ انقضاش مونده باشه تعويض نمي كنن.
شاد باشين.
تشکر کنندگان: afrand ، آلیس-1980 ، nedaba
باسلام خانم بنده برنده اصلی و خانه دار امروز ابوظبی مصاحبه داشتیم افیسر گفت از هفته اینده سایت چک کنید حالا تو ی سایت سفارت ابو ظبی اسم خانم و بچه هام نیست فقط اسم بنده است به نظر شما چرا؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-22 ساعت 12:48)reza16 نوشته:  باسلام خانم بنده برنده اصلی و خانه دار امروز ابوظبی مصاحبه داشتیم افیسر گفت از هفته اینده سایت چک کنید حالا تو ی سایت سفارت ابو ظبی اسم خانم و بچه هام نیست فقط اسم بنده است به نظر شما چرا؟

دوست عزیز
چون فقط شما چک FBI شدی
بهتره که سایت ceac قسمت status check رو چک کنی اونجا اسم همه خانواده هست
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: ffrfar ، قصه گو ، nedaba
وستان من تاریخ مصاحبم که 20 خرداد بود رو تغییر دادم و 19 تیر ماه مجددا واسه پیشنهاد تاریخ بهشون ایمیل زدم و اوایل مرداد رو اعلام کردم که به من ایمیل زدن و گفتن که 29 تیر مجددا ایمیل بزن و تاریخت رو پیشنهاد بده من مجددا ایمیل زدم و در کمال ناباوری به من گفتن که سررسید 2014 به تازگی تمام شده و بعد از تاریخ 4 آگوست ایمیل بزنید شاید تونستیم اما احتمال اینکه شما فرصتتون رو از دست باشید وجود داره
آخه چرا اینجوری شد؟
با این وضعیت احتمالا دیگه تاریخی رو به من پیشنهاد نمی دن میشه منو راهنمایی کنید؟
می خوام بدونم کسی واسه مرداد ماه یا بعد از 20 جولای واسه مصاحبه قرار هست بره ایروان ؟
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، آلیس-1980 ، قصه گو ، nedaba
دوستان ميشه لطفاً صفحه كلير شدن بچه هاي ٢٠١٣ را به تاريخ امروز برايم ارسال كنيد ؟ ممنون
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
دوستان ميشه لطفاً صفحه كلير بچه هاي ٢٠١٣ به تاريخ امروز را برايم بفرستيد ؟ ممنون
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
ممنون از راهنمایی همه دوستان .من ویزامو گرفتم .اصلن سخت هم نبود.امیدوام شما هم زودتر بگی
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، آلیس-1980 ، قصه گو ، nedaba
(2014-07-24 ساعت 11:28)lunalovegood نوشته:  ممنون از راهنمایی همه دوستان .من ویزامو گرفتم .اصلن سخت هم نبود.امیدوام شما هم زودتر بگی

دوستم پس امزات كجاست ؟ كدام سفارت ؟ شماره چندي ؟
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان