کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
متاسفانه به لطف دوستان دوباره تاپیک کلیرنس قفل شد :
آخرین خبر :
U.S. Department of State: Consular Affairs
UPDATE: Our visa and passport processing
systems are now operational, however they
are working at limited capacity. We are still
working to correct the problem and expect
to be fully operational soo
دوستان این خبر در صفحه رسمی فیس بوک وزارت امور خارجه امریکا درج شده.
طبق خبری که خودم شخصا از تلویزیون وی o ای شنیدم این مشکل از شنبه پیش شروع شده بود و میلیونها نفر را در سراسر دنیا دچار مشکل کرد...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
درود بر دوستان عزیز .
من یه چیری برام جالب بود گفتم به دوستان کلیرنسی بگم :
تاپیک رو قفل میکنن چرا تشکر میکنی دوست من ؟؟؟!Big Grin
یا تشکر نمیدونی چیه ، یا قفل تاپیک !!!
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، قصه گو ، majid_eng ، lighter ، mehrzad2013 ، محبت ، nazanin fatemi ، S.gh ، nedaba
(2014-07-25 ساعت 20:42)ibehnam نوشته:  درود بر دوستان عزیز .

تشكر مي كنيم چون قفل كردنش باعث به آرامش رسيدن بعضي ها ميشود تا براي طوفان بعدي خودشونو آماده كننBig Grin
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
سلام بر همگی دوستان... دوستان عزیز میشه لطفا بگین که ایا پرونده 2014 دیگه بسته شده؟ یعنی شماره های بالا مثل ما دیگه هیچ شانسی نداریم..ما شمارمون حدود 19000 هست.. واقعا دیگه تمام شد ؟؟؟!!
تشکر کنندگان: lighter ، قصه گو ، reasonable ، nedaba
(2014-07-25 ساعت 21:31)elham6356 نوشته:  سلام بر همگی دوستان... دوستان عزیز میشه لطفا بگین که ایا پرونده 2014 دیگه بسته شده؟ یعنی شماره های بالا مثل ما دیگه هیچ شانسی نداریم..ما شمارمون حدود 19000 هست.. واقعا دیگه تمام شد ؟؟؟!!

متاسفانه بله دوست من.... اما باور کنید اوضاع ما هم بهتر نیست ما با کیس نامبر 7900 و بدون کار دولتی و معاف از خدمت متاسفانه 3 روز پیش به دلیل عدم وجود ویزا برگه آبی گرفتیم و با حدود 12 میلیون تومان هزینه فقط باید چشم انتظار 2 ماه آینده باشیم.....
تشکر کنندگان: lighter ، قصه گو ، محبت ، S.gh ، nedaba
(2014-07-25 ساعت 21:58)rainolf نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 21:31)elham6356 نوشته:  سلام بر همگی دوستان... دوستان عزیز میشه لطفا بگین که ایا پرونده 2014 دیگه بسته شده؟ یعنی شماره های بالا مثل ما دیگه هیچ شانسی نداریم..ما شمارمون حدود 19000 هست.. واقعا دیگه تمام شد ؟؟؟!!

متاسفانه بله دوست من.... اما باور کنید اوضاع ما هم بهتر نیست ما با کیس نامبر 7900 و بدون کار دولتی و معاف از خدمت متاسفانه 3 روز پیش به دلیل عدم وجود ویزا برگه آبی گرفتیم و با حدود 12 میلیون تومان هزینه فقط باید چشم انتظار 2 ماه آینده باشیم.....

سلام دوست من
خوشبختانه پرونده هنوز بسته نشده تا زمانی که سفارتا به صورت رسمی تو سایتشون اعلام کنن.
از دوستان عزیز هم خواهش میکنم وقتی از چیزی اطلاع کافی ندارن اعلام نکنن و ته دل بقیه رو خالی نکنن!
پارسال دوستانی بودن که تو سپتامبر مصاحبه شدن و الان اونورن!
در ضمن برگه آبی به معنی نرسیدن ویزا نیست و فقط وارد دوره کلیرنس شدین اونم 2 ماه مونده به پایان پروسه لاتاری 2014.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: ibehnam ، قصه گو ، atial ، sal0811 ، amohammadi348 ، m_nikparvaz ، nedaba ، Sara_lphmkf

درود بر شما دوست عزيز
اصلاً همچين چيزي نيست . شما تو ويزا بولتن ميبينيد پايين كارنتي ها نوشته كه كارنت شدن به منزله ي اينه كه ويزا موجوده .
به هيچ وجه به شايعات توجه نكنيد و اميدتون به خدا باشه ، همون طور كه آقا رضا هم گفتند ، پارسال بودند افرادي كه سپتامبر رفتن مصاحبه و كلير شدن .

(2014-07-25 ساعت 21:20)قصه گو نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 20:42)ibehnam نوشته:  درود بر دوستان عزیز .

تشكر مي كنيم چون قفل كردنش باعث به آرامش رسيدن بعضي ها ميشود تا براي طوفان بعدي خودشونو آماده كننBig Grin

جداً من موافق قفل بودنش تا شروع كليرهاي آگست هستم . مسلمه كه وقتي خبري از كلير نيست ، اعصاب هم نيست ، حرف هم نيست ، تاپيك ميره تو حاشيه .
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، قصه گو ، S.gh ، nedaba
خواهشاً كاري نكنيد كه اين تاپيك هم قفل بشهSad
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
(2014-07-25 ساعت 23:48)قصه گو نوشته:  خواهشاً كاري نكنيد كه اين تاپيك هم قفل بشهSad

سلام خانم قصه گو ما بعد از مصاحبه يكبار روز مصاحبه يعني ٢٢ ژولاي و يكبار ٢٤ ژولاي در سايت سيس اپديت شديم
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: lighter ، nedaba
(2014-07-25 ساعت 23:59)reza16 نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 23:48)قصه گو نوشته:  خواهشاً كاري نكنيد كه اين تاپيك هم قفل بشهSad

سلام خانم قصه گو ما بعد از مصاحبه يكبار روز مصاحبه يعني ٢٢ ژولاي و يكبار ٢٤ ژولاي در سايت سيس اپديت شديم

سلام آقا رضا ، يا خانم آقا رضا!؟! چه عجب نوشته هاي منو ديديدBig Grin
در مورد آپديت زياد كه نه اصلاً خودتونو نگران نكنيد.بله بعد از مصاحبه آپديت ميشيد، ولي اگه تا زمان كلير شدنتون، به اميد خدا، ديگه آپديت نشديد، نترسيد.Tongue پري پري عزيز تا دلتون بخواد آپديت شده ، و هنوز منتظره.بعضي دوستان هم فقط روز كلير شدنشون آپديت شدند.خلاصه اين كه حساب كتاب نداره و فقط و فقط صبر پيشه كنيد.موفق باشيد.
تشکر کنندگان: anahita 62 ، amohammadi348 ، آلیس-1980 ، reza_norouzi ، lighter ، S.gh ، nedaba
(2014-07-25 ساعت 23:21)rainolf نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 22:32)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 21:58)rainolf نوشته:  

سلام دوست من
خوشبختانه پرونده هنوز بسته نشده تا زمانی که سفارتا به صورت رسمی تو سایتشون اعلام کنن.
از دوستان عزیز هم خواهش میکنم وقتی از چیزی اطلاع کافی ندارن اعلام نکنن و ته دل بقیه رو خالی نکنن!
پارسال دوستانی بودن که تو سپتامبر مصاحبه شدن و الان اونورن!
در ضمن برگه آبی به معنی نرسیدن ویزا نیست و فقط وارد دوره کلیرنس شدین اونم 2 ماه مونده به پایان پروسه لاتاری 2014.
شاد باشین.
آقای نوروزی عزیز به جای این لحن صحبت ایکاش ابتدا نوشته بنده رو دقیق میخوندین.... این دوستمون فایل نامبر بالای 13500 داره و عملا دیگه به مصاحبه دعوت نخواهد شد.... و بعد هم یک نگاه به تاریخ عضویت بنده و وبلاگم بندازید و دم از کم بودن اطلاعات نزنید..... مهاجرسرای این سالها شده خانه افراد عصبی و کم تحمل و البته بد دهان.... متاسفم.

دوست عزيز كيس نامبر دوستمون هنوز كارنت نشده . ولي من و شما مگه ميدونيم كه كارنت ميشه يا نه ؟
اميد كسي رو نااميد نكنيم ...

ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: قصه گو ، reza_norouzi ، S.gh ، nedaba
با احترام

100روزه های عزیز، لطفا مارا هم در جمع خودتون پذیرا باشید..............
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، قصه گو ، m_nikparvaz ، lighter ، hamid.eng ، S.gh ، nedaba
(2014-07-26 ساعت 01:53)اسفند89 نوشته:  با احترام

100روزه های عزیز، لطفا مارا هم در جمع خودتون پذیرا باشید..............

سلام دوست من
خيلي خوش اومدين به جمع دوستانه ما.
اميدوارم شمام جزو كلير شدگان ماه فرخنده آگوست باشين Big Grin
شاد باشين.
تشکر کنندگان: قصه گو ، lighter ، اسفند89 ، S.gh ، nedaba ، آلیس-1980 ، sonyz2
Important Notice: The Department of State Bureau of Consular Affairs is currently experiencing technical problems with our visa system. We are operating at a significantly reduced capacity and will be until we clear the document backlog. This issue is worldwide and is not specific to any particular country, citizenship document, or visa category. We are working urgently to correct the problem and expect our system to be fully operational again soon. We will be posting updates to travel.state.gov as more information becomes available.
این پیغام رو هم تو سایت travel.state.gov زدند.
***2014AS3 ‫-مصاحبه مارچ-ابوظبی.
تشکر کنندگان: اسفند89 ، reza16 ، reza_norouzi ، hamid.eng ، USA2014 ، محبت ، S.gh ، A_A ، nedaba ، آلیس-1980
من برم يه كليدساز بيارم قفل اين تاپيك كليرنسو باز كنه . Big Grin

ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: majid_eng ، قصه گو ، mehrzad2013 ، reza_norouzi ، محبت ، S.gh ، A_A ، nedaba ، آلیس-1980 ، gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان