کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-25 ساعت 15:14)h_s2108 نوشته:  با سلام:
دوستان عزیز این احتمال وجود دارد که پس از پست کردن فرمها در اداره مهاجرت کنتاکی به کلی رد شویم و هیچ زمان مصاحبه ای برایمان مشخص نگردد؟
خیر
مصاحبه اعلام می شه اصولا ، شما رو اونجا رد می کنن
بعضی موارد هم که مشخص هست طرف رد می شه دیگه بعضی ها مصاحبه نمی رن دیگه
رد شدن البته عموما خیلی کمه ، زیر 10 نفر از 10 هزار نفر Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، farshadsh ، hossien_501 ، lonelyman
(2013-05-25 ساعت 12:55)hossien_501 نوشته:  سلام دوستان عزیز
دو تا سوال دارم
1:همونطور که میدونید تو کارت پایان خدمت های جدید که به قول خودشون هوشمنده اسمی از ارگانی که توش خدمت کردیم برده نشده"چه جوری به سفارت ثابت کنیم که همونجایی خدمت کردیم که تو فرم براشون فرستادیم؟
2:افرادی که دیپلم هنرستان گرفتن و بعدش فوق دیپلم و پس از اون لیسانس گرفتن ایا نیازی هست که نامه ای بگیرن مبنی بر اینکه تو ایران کسی که فوق دیپلم داره میتونه بدون نیاز به پیش دانشگاهی در کنکور سراسری شرکت کنه؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
حمید جان این موضوع زیا مهم نیست و اون آفیسر به خوبی رویه این کارت اطلاعات داره اگه هم پرسید فقط بهش بگو فلان جا بودم.
در مورد دانشگاه هم نیازی نیست به نامه نگاری.شما فقط اصل مدرک دیپلم و لیسانست کفایت میکنه که با خودت ببری به همراه ترجمش.(فوق دیپلم هم ببری به جایی بر نمیخوره)
Wink
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، hossien_501
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید :
اینکه بعد از دریافت گرین کارت 2 سال شما باز مهلت داری و مجوز میدن که خارج از خاک امریکا باشی صحت داره ؟
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
(2013-05-25 ساعت 17:34)اسفند89 نوشته:  دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید :
اینکه بعد از دریافت گرین کارت 2 سال شما باز مهلت داری و مجوز میدن که خارج از خاک آمریکا باشی صحت داره ؟

دوست عزیز شما از مدت 5 سال باید 30 ماه یا دو سال ونیم حتماً در خاک امریکا باشی و الا گرین کارتت باطل میشه حالا لازم هم نیست که مدام باشی ولی باید تو 5 سال 30 ماه رو پر کنی
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: اسفند89 ، lonelyman
سلام به همه دوستان ، من 2 تا سوال دارم ، اول اینکه آیا کسی رو مینشناسید که برنده شده باشه ، مدارک رو هم درست و کامل فرستاده باشه ولی در آخر ویزا رو نگرفته باشه؟
اصولا" چند درصد احتمال داره که شخصی که همه مدارکش درسته و مشکل خاصی نداره کلرنس نشه؟
دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد
شماره کیس: ***2014AS0005 - سفارت : آنکارا - تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي - ویزا: امیدوارم
تشکر کنندگان:
دوستان یکی به من میگه این CSC چیه ؟؟؟ هر روز که میریم جلوتر چیزای جدید میاد هی هییییییییییییییییی !!!!!
تشکر کنندگان:
(2013-05-25 ساعت 17:47)م.ق نوشته:  دوست عزیز شما از مدت 5 سال باید 30 ماه یا دو سال ونیم حتماً در خاک آمریکا باشی و الا گرین کارتت باطل میشه حالا لازم هم نیست که مدام باشی ولی باید تو 5 سال 30 ماه رو پر کنی

این موضوع خــــــــــــــــــــــــیلی عجیب و مشکوکه و فکر میکنم شما با Citizenship قاطی کردین.. لطفا منبعتون رو بنویسین. اگر کس دیگه ای هم میتونه اینو تایید کنه لطفا بگه، تایید این موضوع شخصا خیلی برام مهمه چون نقشه هامو تغییر میده.
اینکه بعد از دریافت گرین کارت 2 سال شما باز مهلت داری و مجوز میدن که خارج از خاک آمریکا باشی صحت داره ؟
بله re-Entery permit یا به قول ایرانی ها پاس سفید این اجازه رو میده، باید درخواست بدین. توی مهاجر سرا تاپیک مخصوص رو پیدا میکنید.
تشکر کنندگان: hossien_501 ، lonelyman
(2013-05-25 ساعت 07:17)jahanshahloo نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 02:03)hani.saray نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 01:44)nina22 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 01:38)hani.saray نوشته:  دوستان تعداد فایلهای attach شده چندتا باید باشه برای یک نفر?
یعنی در مجموع 9 تا فایل attach باید باشه?
1 عکس، 2 عدد 122 ، 4تا 230، 2 بارکد،
درسته.

تروخدا منو راهنمایی کنید سه روزه که درگیرم هرجام این سوالمو میپرسم جواب درستی نمیگیرم
هر فایل attach چند mb باید باشه چون تا 25 mb بیشتر نمیشه ایمیل کرد، با توجه به اینکه ما دو نفریم تقریبا 20تا فایل attach میشه که حجم اینها هرکدوم 3 mb هم باشه از 25 مگابایت بیشتر میشه که نمیشه ایمیل رو فرستاد،،اگه حجم فایلهای pdf رو هم بیارم پایین( هر کدام حدود3مگابایت ) که خیلی بی کیفیت و ناخوانا میشه. ترو خدا بگید چطور فرستادید شما. سه روزه درگیر این موضوعمSad

هر نفر 9 تا فایل میشد
و در ضمن حجم هر فایل پیوست شده هم حدودن زیر 1.5 مگ بود و بصورت JPG فرستاده شد هیچ مشکلی هم پیش نیومد وویزا هم گرفته شد پس زیاد نگران نباش وخودتو اذیت نکن

رزولوشن فایلها رو آوردم پایین اولا کیفیتش خیلی بد شد که حروفها تقریبا تار بود، دوما وقتی پرینت گرفتم روی کاغذ A4 خیلی کوچیک شد، چکار کنم اشکالی نداره همینجوری براشون بفرستم؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2013-05-25 ساعت 20:10)hani.saray نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 07:17)jahanshahloo نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 02:03)hani.saray نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 01:44)nina22 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 01:38)hani.saray نوشته:  دوستان تعداد فایلهای attach شده چندتا باید باشه برای یک نفر?
یعنی در مجموع 9 تا فایل attach باید باشه?
1 عکس، 2 عدد 122 ، 4تا 230، 2 بارکد،
درسته.

تروخدا منو راهنمایی کنید سه روزه که درگیرم هرجام این سوالمو میپرسم جواب درستی نمیگیرم
هر فایل attach چند mb باید باشه چون تا 25 mb بیشتر نمیشه ایمیل کرد، با توجه به اینکه ما دو نفریم تقریبا 20تا فایل attach میشه که حجم اینها هرکدوم 3 mb هم باشه از 25 مگابایت بیشتر میشه که نمیشه ایمیل رو فرستاد،،اگه حجم فایلهای pdf رو هم بیارم پایین( هر کدام حدود3مگابایت ) که خیلی بی کیفیت و ناخوانا میشه. ترو خدا بگید چطور فرستادید شما. سه روزه درگیر این موضوعمSad

هر نفر 9 تا فایل میشد
و در ضمن حجم هر فایل پیوست شده هم حدودن زیر 1.5 مگ بود و بصورت JPG فرستاده شد هیچ مشکلی هم پیش نیومد وویزا هم گرفته شد پس زیاد نگران نباش وخودتو اذیت نکن

رزولوشن فایلها رو آوردم پایین اولا کیفیتش خیلی بد شد که حروفها تقریبا تار بود، دوما وقتی پرینت گرفتم روی کاغذ A4 خیلی کوچیک شد، چکار کنم اشکالی نداره همینجوری براشون بفرستم؟؟؟؟

با چی اسکن کردید؟؟300dpi???
این رزولیشن 2200*1700 تست کنید نباید کیفیت بد باشه
عزیز پی دی اف اش نکن وقتی اسکن کردی یه راست JPG سیو کن همون رو رزولیشنشو با acdsee تغییر بده
اگر نتونستی یکیشو برام بفرست بهت نشون بدم چیکار کنم
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: hani.saray ، lonelyman

دوست عزیز پس از گرفتن گرین کارت در صورتی که در خواست پاس سفید کنید میتونید 2 سال خارج از امریکا باشید ...

(2013-05-25 ساعت 17:47)م.ق نوشته:  دوست عزیز شما از مدت 5 سال باید 30 ماه یا دو سال ونیم حتماً در خاک آمریکا باشی و الا گرین کارتت باطل میشه حالا لازم هم نیست که مدام باشی ولی باید تو 5 سال 30 ماه رو پر کنی

این موضوع خــــــــــــــــــــــــیلی عجیب و مشکوکه و فکر میکنم شما با Citizenship قاطی کردین.. لطفا منبعتون رو بنویسین. اگر کس دیگه ای هم میتونه اینو تایید کنه لطفا بگه، تایید این موضوع شخصا خیلی برام مهمه چون نقشه هامو تغییر میده.

دوست عزیز همینطور هستش در مدت 5 سال بایستی 30 ماه رو پر کنی ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: lonelyman ، sinamn ، اسفند89 ، Soap McTavish
درسته دوستان گرین کارتی باید به مدت 30 ماه در خاک امریکا باشید که اینومیتونید در مدت 5 سال پر کنید به شرطی که بیشتر از 6 ماه خارج از خاک امریکا نباشید البته اگه پاس سفید بگیرید اجازه خروج بیش از 6 ماه دارید!!
این مدت 30 ماه هم دقیقن برای سیتزن شدن شما هست
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: sinamn ، hani.saray ، اسفند89 ، lonelyman
(2013-05-25 ساعت 22:22)love_everlife نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 19:58)love_everlife نوشته:  دوستان یکی به من میگه این CSC چیه ؟؟؟ هر روز که میریم جلوتر چیزای جدید میاد هی هییییییییییییییییی !!!!!

آقا جان كسي نيس جواب بده؟

دوست عزیز قبل از اینکه سوالی رو مطرح کنید زحمت بکشید تاپیک های مربوطه رو مطالعه کنید اگر به جواب نرسیدید سوالتون رو مطرح کنید ... حالا اگه زحمتی نیست اینجا رو مطالعه کنید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: nina22 ، sinamn ، lonelyman ، Soap McTavish
(2013-05-25 ساعت 18:28)imanbaraty نوشته:  سلام به همه دوستان ، من 2 تا سوال دارم ، اول اینکه آیا کسی رو مینشناسید که برنده شده باشه ، مدارک رو هم درست و کامل فرستاده باشه ولی در آخر ویزا رو نگرفته باشه؟
اصولا" چند درصد احتمال داره که شخصی که همه مدارکش درسته و مشکل خاصی نداره کلرنس نشه؟
نمیدونم چرا دوستان ۲۰۱۴ اینقدر به رد شدن کیسشون فکر میکنن.سعی کنید از همین اول راه مثبت فکر کنید دوستان.
رد شدن کیس بستگی به خودتون داره.مثلا اگه آفیسر بفهمه که دارید دروغ میگید یا اینکه اسم بچه های زیر ۲۱ سال رو تو ثبت نام اولیه ننوشته باشید یا اینکه از سهمیه اروپا استفاده کنید...اینها باعث رد شدن کیس میشه.
پس نگران نباشید و مثبت فکر کنید. Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، اسفند89 ، lonelyman ، Soap McTavish ، kage.omid ، asalasali
اگر مشکل خاصی نداشته باشید دروغ نگفته باشید رد نمیشید باورکنید من کسیو دیدم که چنتا مشکل داشت قبول داشت نکتش این بود که دروغ نگفت فقط
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، lonelyman
با سلام
دوستان سوال من این است که در مدرک تحصیلی نامزدم نوشته شده
aircraft engineer and rocket ازدانشگاه اوکراین حالا من می خواستم بدونم که ایا به خاطر این امکان رد شدن وجود داره در ضمن ایشون در حال حاضر در حال ادامه در مقطع ارشد هستن ممنون می شم راهنمایی کنید
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان