کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-26 ساعت 00:59)amaka747 نوشته:  با سلام
دوستان سوال من این است که در مدرک تحصیلی نامزدم نوشته شده
aircraft engineer and rocket ازدانشگاه اوکراین حالا من می خواستم بدونم که ایا به خاطر این امکان رد شدن وجود داره در ضمن ایشون در حال حاضر در حال ادامه در مقطع ارشد هستن ممنون می شم راهنمایی کنید

صنایع تسلیحات و پرواز ایران تحریم هستند. هیچ کس نمیتونه به شما بگه بله! یا خیر! حتی با مقایسه با پارسالی ها. چون از پارسال هم شرایط تغییرات زیادی کرده و کسی نمیدونه ممکنه چه واکنشی به شما نشون بدن.

به نظر من قطعا جلب توجه میکنه که ایشون یک کارشناس Aerospace ایرانی هستند.
تشکر کنندگان:
(2013-05-25 ساعت 22:29)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 22:22)love_everlife نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 19:58)love_everlife نوشته:  دوستان یکی به من میگه این CSC چیه ؟؟؟ هر روز که میریم جلوتر چیزای جدید میاد هی هییییییییییییییییی !!!!!

آقا جان كسي نيس جواب بده؟

دوست عزیز قبل از اینکه سوالی رو مطرح کنید زحمت بکشید تاپیک های مربوطه رو مطالعه کنید اگر به جواب نرسیدید سوالتون رو مطرح کنید ... حالا اگه زحمتی نیست اینجا رو مطالعه کنید..
خوب دوست گرامي چرا ناراحت ميشي؟ اين تاپيك براي ٢٠١٣ نه براي من كه ٢٠١٤ ام. بايد از همين تاپيك جواب بگيرم . چه جايي بهتر از اينجا كه غير متبط با بقيه موضوع ها هم هست!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 01:50)love_everlife نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 22:29)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 22:22)love_everlife نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 19:58)love_everlife نوشته:  دوستان یکی به من میگه این CSC چیه ؟؟؟ هر روز که میریم جلوتر چیزای جدید میاد هی هییییییییییییییییی !!!!!

آقا جان كسي نيس جواب بده؟

دوست عزیز قبل از اینکه سوالی رو مطرح کنید زحمت بکشید تاپیک های مربوطه رو مطالعه کنید اگر به جواب نرسیدید سوالتون رو مطرح کنید ... حالا اگه زحمتی نیست اینجا رو مطالعه کنید..
خوب دوست گرامي چرا ناراحت ميشي؟ اين تاپيك براي ٢٠١٣ نه براي من كه ٢٠١٤ ام. بايد از همين تاپيك جواب بگيرم . چه جايي بهتر از اينجا كه غير متبط با بقيه موضوع ها هم هست!!!!!!!!!

اتفاقا دوست عزیز شماو دیگر عزیزان ابتدا بایستی تاپیک های مربوط به 2013 که موضوعات مشابه دارند رو مطالعه کنید اگه جوابتون رو نگرفتید اونوقت اینجا مطرح کنید...موفق باشید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: love_everlife ، nina22 ، lonelyman ، Soap McTavish
(2013-05-25 ساعت 15:49)rainolf نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 15:14)h_s2108 نوشته:  با سلام:
دوستان عزیز این احتمال وجود دارد که پس از پست کردن فرمها در اداره مهاجرت کنتاکی به کلی رد شویم و هیچ زمان مصاحبه ای برایمان مشخص نگردد؟

خیر دوست من؛ حتی اگه اطلاعاتت اشتباه باشه یا قرار باشه بنا به هر دلیلی ردت کنن توی روز مصاحبه بهتون اعلام میکنن نه زودتر.....

(2013-05-25 ساعت 07:07)reza16 نوشته:  سلام من فقط صفحه بارکد را فرستادم اون صفحه مربوط به قبولی را نفرستادم اشکالی که نداره?

نه تنها اشکالی نداره بلکه طبق اعلام سایت رسمی هم فقط باید صفحه دوم یعنی صفحه ای که بارکد بزرگ داره رو بفرستید..... موفق و پیروز باشید.

واییییی خدایا....من فکر کنم یه اشتباهی کردم....علیرغم تمام حواس جمعی هاااا....من از StatusCheck-letter با نرم افزار مستقیم یه پی دی اف گرفت که به خیال خودم موقع میل کردن مدارک احتیاج نباشه اونم اسکن کنم...اصلاً حواسم نبود که با این کانورت کل نامه توی یه صفحه قرار میگیره یعنی بارکد بزرگ افتاده انتهای نامه...وای چی میشه یعنی؟؟ Sad
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان:
من case number 2014AS000073xx هستم میخوام بدونم وقت مصاحبه کی هست؟

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم
[/quote]

(2013-05-02 ساعت 07:03)ali1362 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?
تشکر کنندگان: lonelyman
(2013-05-02 ساعت 07:03)ali1362 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?
[/quote]
پروسه که مثل بقیه هست فرقی نمی کنه
فقط شما همون امریکا می ری مصاحبه دیگه Smile
خرجت هم خیلی کمتر از ما هست، دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: love_everlife ، bayat_r ، lonelyman ، Soap McTavish
تاپیک اینکه توی قسمت subject و متن ایمیل، چی و چجوری بنویسیم کجا بود هر چی میگردم توی صفحات پیداش نمیکنم گورگیجه گرفتم Tongue
تشکر کنندگان:
با سلام من برنده اصلی هستم کیس نامبرم حدود 7500 هست .خودم خانه دارم شوهرم پرسنل بیمارستان زمان تولد کودکم 14 سال قبل پسوند فامیلش را برداشت.الان تو کارت معافیت جدیدش بدون پسونده و توی کارت ملیش هم همینطور فقط مدرک دانشگاهیش پسوند داره.به نظر شما کلرینس ما به خاطر این مورد طولانی تر میشه چون زمان هم برای ما کمه
تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 20:25)reza16 نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 20:13)reza16 نوشته:  با سلام من برنده اصلی هستم کیس نامبرم حدود 7500 هست .خودم خانه دارم شوهرم پرسنل بیمارستان زمان تولد کودکم 14 سال قبل پسوند فامیلش را برداشت.الان تو کارت معافیت جدیدش بدون پسونده و توی کارت ملیش هم همینطور فقط مدرک دانشگاهیش پسوند داره.به نظر شما کلرینس ما به خاطر این مورد طولانی تر میشه چون زمان هم برای ما کمه

دوست عزیز فکرتون رو درگیر این مسائل نکنید فقط هواستون به پروسه لاتاری و کارایی که باید بکنید باشه.... حتما موفق میشید.....
تشکر کنندگان: lonelyman
(2013-05-26 ساعت 20:38)sophia نوشته:  دوستان من خيلي نگران شدم چون چند سال پيش مدرک مهمانداري ايران اير رو گرفتم و جزو مدارکم نوشتم که اين مدرکو دارم حالا يعني اين برام مشکل ايجاد ميکنه؟؟؟؟ يا اينکه ربطي نداره ؟

دوست عزيز هيچ مشكلي نيست اصلاً نگران نباشيد و از الآن بفكر برنامتون تو يو اس آ باشين.Tongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 15:14)nedafarsi نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 15:49)rainolf نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 15:14)h_s2108 نوشته:  با سلام:
دوستان عزیز این احتمال وجود دارد که پس از پست کردن فرمها در اداره مهاجرت کنتاکی به کلی رد شویم و هیچ زمان مصاحبه ای برایمان مشخص نگردد؟

خیر دوست من؛ حتی اگه اطلاعاتت اشتباه باشه یا قرار باشه بنا به هر دلیلی ردت کنن توی روز مصاحبه بهتون اعلام میکنن نه زودتر.....

(2013-05-25 ساعت 07:07)reza16 نوشته:  سلام من فقط صفحه بارکد را فرستادم اون صفحه مربوط به قبولی را نفرستادم اشکالی که نداره?

نه تنها اشکالی نداره بلکه طبق اعلام سایت رسمی هم فقط باید صفحه دوم یعنی صفحه ای که بارکد بزرگ داره رو بفرستید..... موفق و پیروز باشید.

واییییی خدایا....من فکر کنم یه اشتباهی کردم....علیرغم تمام حواس جمعی هاااا....من از StatusCheck-letter با نرم افزار مستقیم یه پی دی اف گرفت که به خیال خودم موقع میل کردن مدارک احتیاج نباشه اونم اسکن کنم...اصلاً حواسم نبود که با این کانورت کل نامه توی یه صفحه قرار میگیره یعنی بارکد بزرگ افتاده انتهای نامه...وای چی میشه یعنی؟؟ Sad

پیشکسوتان محترم...چی کار کنم حالا؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان:
در سایت وزارت خارجه امریکا خواندم که عکس را باید بر اساس ظاهر روزمره که در جامعه داریم بگیریم. ایا خانمها باید با حجاب(روسری و مقنیعه) عکس بگیرند. نداشتن حجاب برای خانمها و کربات زدن اقایان مشکلی ایجاد نمی کند؟
متن نوشته شده در سایت وزارت خارجه امریکا:

Taken in clothing that you normally wear on a daily basis

Uniforms should not be worn in your photo, except religious clothing that is worn daily.
Do not wear a hat or head covering that obscures the hair or hairline, unless worn daily for a religious purpose. Your full face must be visible, and the head covering must not cast any shadows on your face.
Headphones, wireless hands-free devices, or similar items are not acceptable in your photo.
If you normally wear glasses (without tinted lenses), a hearing device, or similar articles, they may be worn in your photo.
Dark glasses or glasses with tinted lenses are not acceptable.
Glare on glasses is not acceptable in your photo. Glare can be avoided with a slight downward tilt of the glasses or by removing the glasses or by turning off the camera flash.
تشکر کنندگان:
داشتن نمره تافل ، جی ار ای و کلاً مدارک بین المللی کمکی به افزایش شانس اخذ ویزا می کند؟
داشتن تحصیلات عالیه چطور؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 01:44)h_s2108 نوشته:  در سایت وزارت خارجه آمریکا خواندم که عکس را باید بر اساس ظاهر روزمره که در جامعه داریم بگیریم. ایا خانمها باید با حجاب(روسری و مقنیعه) عکس بگیرند. نداشتن حجاب برای خانمها و کربات زدن اقایان مشکلی ایجاد نمی کند؟
متن نوشته شده در سایت وزارت خارجه آمریکا:

Taken in clothing that you normally wear on a daily basis

Uniforms should not be worn in your photo, except religious clothing that is worn daily.
Do not wear a hat or head covering that obscures the hair or hairline, unless worn daily for a religious purpose. Your full face must be visible, and the head covering must not cast any shadows on your face.
Headphones, wireless hands-free devices, or similar items are not acceptable in your photo.
If you normally wear glasses (without tinted lenses), a hearing device, or similar articles, they may be worn in your photo.
Dark glasses or glasses with tinted lenses are not acceptable.
Glare on glasses is not acceptable in your photo. Glare can be avoided with a slight downward tilt of the glasses or by removing the glasses or by turning off the camera flash.

در مورد خانم ها عرض كنم كه بهتره بدون حجاب باشه يا اگر هم با حجاب هست حتما بايستي گوشها قابل ديدن باشد. بهتر است روزه شك دار نگيريد. بدون حجاب(منظورم فقط روسري هست) عكس بگيريد طوري كه عكس تمام رخ بوده و گوشهايتان كاملا مشخص باشد

(2013-05-27 ساعت 02:34)h_s2108 نوشته:  داشتن نمره تافل ، جی ار ای و کلاً مدارک بین المللی کمکی به افزایش شانس اخذ ویزا می کند؟
داشتن تحصیلات عالیه چطور؟

خير
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13
(2013-05-26 ساعت 20:03)hani.saray نوشته:  تاپیک اینکه توی قسمت subject و متن ایمیل، چی و چجوری بنویسیم کجا بود هر چی میگردم توی صفحات پیداش نمیکنم گورگیجه گرفتم Tongue

این سوال تکراری است. با استفاده از آموزش های این لینک مطلب مورد نظر خود را جستجو کنین.

این پست جواب شماست

(2013-05-26 ساعت 21:59)lonelyman نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 20:38)sophia نوشته:  دوستان من خيلي نگران شدم چون چند سال پيش مدرک مهمانداري ايران اير رو گرفتم و جزو مدارکم نوشتم که اين مدرکو دارم حالا يعني اين برام مشکل ايجاد ميکنه؟؟؟؟ يا اينکه ربطي نداره ؟

دوست عزيز هيچ مشكلي نيست اصلاً نگران نباشيد و از الآن بفكر برنامتون تو يو اس آ باشين.Tongue

این شرکت تحریم شده اگر سابقه ی کار داشته باشید احتمال وجود داره که کلیرنس بخورید. اگرچه به نظر نمیاد شغل خیلی حساسی باشه، در مقایسه با مهندس پرواز مثلا! به هر حال شما آمادگی داشته باشید که در مورد شغلتون سوال کنن.

اینجا و تمام لینک های توی پست را بخوانید، در مورد فرم 9 سوالی بدانید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان