کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-23 ساعت 17:44)ramin_red نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 17:35)nina22 نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 17:26)sepidh نوشته:  مرسی یه سوال دیگه:
الان شک کردم :
من ساکن استرالیا هستم اما کیس نامبر من اینطوریه :
2014AS000058XX
این درسته یا رد ؟؟
متاسفانه اطلاعی ندارم.سوالتون رو اینجا مطرح کنید تا دوستان کمک کنند.
http://mohajersara.com/thread-5177-page-430.html

اگر پاسپورت ایران رو دارین و از سهمیه ایران استفاده کردین، مشکلی‌ نیست!

مسلما پاس ایران رو دارم ، پاس اینجا رو april 2014 میگیرم...
پس مشکلی نیست ، مرسی
تشکر کنندگان: nina22 ، ramin_red
شما میتونید تو همون سایت در بخش فرمها ، فرمهای با تاریخ جدید رو دانلود کنید
تشکر کنندگان: lonelyman
دوستان عزیز
سفر به کشور عراق می تونه مسئله درست کنه ؟
اگه مسئله درست میکنه میشه پاسپورت و عوض کرد و نگفت ؟
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان:
(2013-05-23 ساعت 17:24)maryam_dr نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 11:04)sinamn نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 22:58)rtt نوشته:  یعنی بعد 2 روز جواب ایمیلتونو دادن؟ من الان 4 روزه که ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم Sad البته من با پست فرمامو فرستادم بعدش ایمیل فرستادم که تاییدشو بگیرم

به نظر میاد حجم نامه ها خیلی زیاد تر از ایمیل ها باشه. همچنین جستجو و پراسس کردنشون هم سخت تره...خودشون گفتن برای تایید نامه ها 6-8 هفته صبر کنید.

شاید فرمهاتون هنوز بهشون نرسیده از طریق سایت پستتون دنبال کنید الان مدارکتون کدوم کشوره
من همه ی مدارکم رو با mail براشون فرستادم و خواستم بهم اطلاع بدن که گرفتن
2روز بعدش گفتن رسید Smile

من با دی اچ ال فرستادم و 16 می دی اچ ال اس ام اس داد که فرم هام رسیده کی سی سی
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: lonelyman
(2013-05-23 ساعت 18:14)mehdir نوشته:  دوستان عزیز
سفر به کشور عراق می تونه مسئله درست کنه ؟
اگه مسئله درست میکنه میشه پاسپورت و عوض کرد و نگفت ؟

بهتره هرجا رفتید اعلام کنید چون اگه متوجه بشن کار تمومه
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: mehdir ، lonelyman ، hossien_501 ، aghaghia
دوستان اگه بخواهیم با پست مدارک رو ارسال کنیم باید فرمها رو به هم منگنه کنیم؟؟؟
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2013-05-24 ساعت 01:28)hani.saray نوشته:  دوستان اگه بخواهیم با پست مدارک رو ارسال کنیم باید فرمها رو به هم منگنه کنیم؟؟؟
فرم ۱۲۲ و ۲۳۰ رو به صورت جدا بهم منگنه کنید.عکسها هم توی پاکت کوچیک بذارید و با گیره کاغذ به کاغذ بزنید.برگه بارکد هم اگه دو برگه میشه به هم منگنه کنید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: hani.saray ، Saeedv13 ، Nightsky007 ، lonelyman ، hossien_501 ، Soap McTavish
(2013-05-24 ساعت 01:43)nina22 نوشته:  
(2013-05-24 ساعت 01:28)hani.saray نوشته:  دوستان اگه بخواهیم با پست مدارک رو ارسال کنیم باید فرمها رو به هم منگنه کنیم؟؟؟
فرم ۱۲۲ و ۲۳۰ رو به صورت جدا بهم منگنه کنید.عکسها هم توی پاکت کوچیک بذارید و با گیره کاغذ به کاغذ بزنید.برگه بارکد هم اگه دو برگه میشه به هم منگنه کنید.

مرسی نینا جان...فقط میشه لطف کنید بگید روی پاکت نامه که ارسال میکنیم دقیقا چه اطلاعاتی باید بنویسیم و آدرس فرستنده هم لازمه؟
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2013-05-23 ساعت 17:26)sepidh نوشته:  مرسی یه سوال دیگه:
الان شک کردم :
من ساکن استرالیا هستم اما کیس نامبر من اینطوریه :
2014AS000058XX
این درسته یا رد ؟؟

دوست عزیز اگه محل تولدتون ایران باشه درسته این یعنی اینکه شما از سهمیه آسیا هستید یعنی متولد یک کشور آسیایی هستید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: گل نهال ، lonelyman ، hossien_501 ، sepidh
(2013-05-24 ساعت 01:34)anahita 62 نوشته:  منم لاتاری 2014 برنده شدم . ما یه خونه داریم که چون نوساز هستش سندش اماده نیست و ما فقط قولنامه داریم که به نام همسرم هست ایا قولنامه رو میشه جای سند ترجمه کرد و نشون داد؟ در ضمن چون برنده من هستم همسرم میخواد خونه رو با قولنامه به نام من بزنه. ایا اینکه تاریخ قولنامه بعد برنده شدن من در لاتاری بشه مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا راهنمایی کنین...

دوست عزيز، اگر بتونيد حساب بانكي جور كنيد و از بانك گواهي بگيريد خيلي بهتره و ديگه نياز به سند و اين حرفها نيست حتماً ميدونيد كه پول فقط براي چند ساعت تو حسابتون باشه كافيه و ميتونيد از بانك گواهي بگيريد كه البته نزديك به مصاحبتون بهتره اينكارو بكنيد. قولنامه رو من مطمئن نيستم قبول كنن ولي ميتونيد اونجا براشون توضيح بديد واقعيت رو و اونارخيلي خيلي منطقي هستند و اگر هم قبول نكنن شما نقص مدرك ميخوريد و بايد بعداً گواهي تمكن رو ببريد و اتفاق ديگه اي نمي افته. موفق باشيد.Tongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: anahita 62 ، hossien_501 ، godot
دوستان کسی میدونه پاسپورت جدیداً چند روزه میاد ؟
فرقی تو پُرسه تحویل پاس هایی که به صورت معمول و اونایی که دانشجون هست /؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان:
(2013-05-24 ساعت 19:43)mohammad19911991 نوشته:  دوستان کسی میدونه پاسپورت جدیداً چند روزه میاد ؟
فرقی تو پُرسه تحویل پاس هایی که به صورت معمول و اونایی که دانشجون هست /؟

دوست عزیزحداکثر دو هفته ای طول میکشه تا ارسال شه برا بنده که حدود یک هفته بیشتر نشد دستشون درد نکنه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: nina22 ، mohammad19911991 ، lonelyman ، hossien_501
سلام من کیس نامبرم ###7 هست . الان که کارنت شدن بچه های 2013 را تعقیب میکنم تقریبا توی ژوئن سال اینده نوبت مصاحبه میشه . اگه به کلیرنس بخوریم که 3 ماه بیشتر وقت نداریم تا ویزا صادر بشه . اگه کلیرنس بیشتر طول بکشه که میکشه که فاتحه ما خوندست . لطفا کسی اگه اطلاع داره بگه وضعیتمون چی میشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-24 ساعت 20:55)reza16 نوشته:  سلام من کیس نامبرم ###7 هست . الان که کارنت شدن بچه های 2013 را تعقیب میکنم تقریبا توی ژوئن سال اینده نوبت مصاحبه میشه . اگه به کلیرنس بخوریم که 3 ماه بیشتر وقت نداریم تا ویزا صادر بشه . اگه کلیرنس بیشتر طول بکشه که میکشه که فاتحه ما خوندست . لطفا کسی اگه اطلاع داره بگه وضعیتمون چی میشه؟
کلیرنستون تا قبل از سپتامبر انجام میشه
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، usa lover ، nina22 ، reza16 ، lonelyman ، roeentan
دوستان عزيز ، مهاجرسرا امكانات كاملي داره كه همه دوستان ميتونن براي گرفتن نتيجه بهتر از اون استفاده كنن، بطور مثال با توجه به اينكه بعضي از دوستان تو پيدا كردن پاسخ سوالشون عجله دارن بايد عرض كنم كه ميتونين از امكان جستجو استفاده كنيد وخيلي زود به جوابتون برسيد، اگر هم استفاده نكرديد بازم مثل گذشته دوستان با سابقه راهنماييتون خواهند كرد ولي بنظرم هميشه بايد از امكاناتي كه در اختيارمون هست نهايت بهره رو ببريمTongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، nina22 ، sinamn ، godot

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان