کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
ببخشید می شه درباره ی ویزای یک ضرب توضیح بدید.
من توی یه تاپیک دیگه شرایط کسانی که یک ضرب ویزا گرفتن رو خوندم.من تمام شرایطشو دارم!
با توجه به کیس نامبرم باید حدودای فروردین یا اردیبهشت سال دیگه برم مصاحبه.من دانشجوام.تیر سال دیگه درسم تموم می شه.اگر ویزای یه ضرب بگیرم تا چه مدت زمان بعدش فرصت دارم که برم؟درسم؟!
مرسی از جوابهاتون
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 17:06)Lemony نوشته:  ببخشید می شه درباره ی ویزای یک ضرب توضیح بدید.
من توی یه تاپیک دیگه شرایط کسانی که یک ضرب ویزا گرفتن رو خوندم.من تمام شرایطشو دارم!
با توجه به کیس نامبرم باید حدودای فروردین یا اردیبهشت سال دیگه برم مصاحبه.من دانشجوام.تیر سال دیگه درسم تموم می شه.اگر ویزای یه ضرب بگیرم تا چه مدت زمان بعدش فرصت دارم که برم؟درسم؟!
مرسی از جوابهاتون

دوست عزیز برای سفارت انکارا اعتبار ویزا 6 ماه پس از مدیکال هستش ...
...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Lemony
(2013-05-27 ساعت 16:38)s4s4 نوشته:  سلام دوستان من نميتونم نتيجه لاتاري رو چك كنم هركاري ميكنم قبول نميكنه چند روز پيش هم پرسيدم ولي كسي توجه نكرد لطفا كمك كنيد
وقتي كانفي نامبرو اسمو فاميل و سال تولد و سكوريتي كد رو ميزنم قبول نميكنه و اينا رو مينويسه زيرش كه من متوجه نميشم چي هست

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

لطفا كمك كنيدSad

شما احتمالا اسم و فامیل رو جابجا زدین در فرم اولیه و یا اینکه در قسمت میدل نیم وارد کردین. همه این احتمالات رو در نظر بگیرین و باز امتحان کنین.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
سلام درمرد سوال 3 اگر ادرس پستی منزل ما تغییر کرده باید بنویسین?یعنی اگر ادرس ما همونی هست که موقع ثبت نام دادیم باید جواب این سوال رو n/a بزنیم?
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 17:28)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام درمرد سوال 3 اگر ادرس پستی منزل ما تغییر کرده باید بنویسین?یعنی اگر ادرس ما همونی هست که موقع ثبت نام دادیم باید جواب این سوال رو n/a بزنیم?

اگه منظورتون DSP-122 هه. "آدرس فعلی خودتان را بنوسید. هر جایی که میخواهید نامه ها را دریافت کنید." اگرچه معمولا چیزی براتون نمیفرستن.
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 19:01)shazad نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 20:10)hani.saray نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 07:17)jahanshahloo نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 02:03)hani.saray نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 01:44)nina22 نوشته:  درسته.

تروخدا منو راهنمایی کنید سه روزه که درگیرم هرجام این سوالمو میپرسم جواب درستی نمیگیرم
هر فایل attach چند mb باید باشه چون تا 25 mb بیشتر نمیشه ایمیل کرد، با توجه به اینکه ما دو نفریم تقریبا 20تا فایل attach میشه که حجم اینها هرکدوم 3 mb هم باشه از 25 مگابایت بیشتر میشه که نمیشه ایمیل رو فرستاد،،اگه حجم فایلهای pdf رو هم بیارم پایین( هر کدام حدود3مگابایت ) که خیلی بی کیفیت و ناخوانا میشه. ترو خدا بگید چطور فرستادید شما. سه روزه درگیر این موضوعمSad

هر نفر 9 تا فایل میشد
و در ضمن حجم هر فایل پیوست شده هم حدودن زیر 1.5 مگ بود و بصورت JPG فرستاده شد هیچ مشکلی هم پیش نیومد وویزا هم گرفته شد پس زیاد نگران نباش وخودتو اذیت نکن

رزولوشن فایلها رو آوردم پایین اولا کیفیتش خیلی بد شد که حروفها تقریبا تار بود، دوما وقتی پرینت گرفتم روی کاغذ A4 خیلی کوچیک شد، چکار کنم اشکالی نداره همینجوری براشون بفرستم؟؟؟؟

سلام
یعنی چی برای هر نفر باید ۹ تا فایل داشته باشیم !!!!!
مدارک فرد برنده (۴ فایل): فرم ۱۲۲ + فرم ۲۳۰ + عکس + نامه قبولی
مدارک فرد همراه (۲ فایل): فرم ۲۳۰ + عکس

مگه غیر از اینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط اینها رو فرستادم Sad
لطفا یکی منو از نگرانی در بیاره

نه عزیز نگران نباش همینه که فرمودید این دوستمون صفحات فرم را جدا جدا حساب کرده 9 تا فایل یعنی فرم 230 خودش 4 قسمت هستش و فرم 122 دو قسمت این شد 6تا و فرم قبولی دو صفحه که میشه 8 تا و فایل عکس یکی جمعا 9 تا برا فرد برنده و همراه هم فرم (4صفحه فرم )230 و عکس ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستای گلم

با اینکه تو مهاجرسرا و حتی موتورهای جستجو سرچ کردم جواب این سوالم رو نتونستم پیدا کنم. لطفا از دوستانی که اطلاع کافی دارن منو راهنمایی کنن.

سوال: ویزای یک ضرب چیست و معمولا در چه شرایطی فرد درخواست کننده حایز این امتیاز بسیار نازنین می شه؟؟

ممنونم و برا همه آرزوی موفقیت می کنم Shy
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 20:24)shazad نوشته:  سلام به همه دوستای گلم

با اینکه تو مهاجرسرا و حتی موتورهای جستجو سرچ کردم جواب این سوالم رو نتونستم پیدا کنم. لطفا از دوستانی که اطلاع کافی دارن منو راهنمایی کنن.

سوال: ویزای یک ضرب چیست و معمولا در چه شرایطی فرد درخواست کننده حایز این امتیاز بسیار نازنین می شه؟؟

ممنونم و برا همه آرزوی موفقیت می کنم Shy
ویزای یک ضرب هدیه ایست خدادادی که اگر هیچ یک از اعضای خانواده سربازی نرفته باشند و کار دولتی نکرده باشند به احتمال زیاد آنرا دریافت میکنندBig Grin
مثل من Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sinamn ، KIMIA2005 ، kage.omid ، Soap McTavish ، aghaghia ، asalasali
سلام من کلی‌ سوال دارم می‌شه لطفا منو کمک کنین؟من هفته پیش فهمیدم لاتاری ۲۰۱۴ انتخاب شدم من پیش دانشگاهی ندارم،مامان بزرگ،پدربزرگ ۳تا داییم و ۱خالم اونجا زندگی‌ می‌کنن،مشکله اسپانسرم ندارم،از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ باکو تو یه هتل ۵ستاره که در اصل یه هولدینگ آمریکای بود تو قسمت خرید هتل و حسابداری ۵سال کار کردم که می‌تونم از اونجام مدرکم بگیرم،می‌خواستم بدونم با این شرایطی که دارم چقد شانس رفتن و گرفتن ویزا دارم،دیگه اینکه هنوز فرم پر نکردم،وقت دارم یا اینکه دیر شده همه اینا چن روز داغونم کرده ممنون میشم یکی‌ کمکم کنه
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 21:46)amir1358 نوشته:  سلام من کلی‌ سوال دارم می‌شه لطفا منو کمک کنین؟من هفته پیش فهمیدم لاتاری ۲۰۱۴ انتخاب شدم من پیش دانشگاهی ندارم،مامان بزرگ،پدربزرگ ۳تا داییم و ۱خالم اونجا زندگی‌ می‌کنن،مشکله اسپانسرم ندارم،از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ باکو تو یه هتل ۵ستاره که در اصل یه هولدینگ آمریکای بود تو قسمت خرید هتل و حسابداری ۵سال کار کردم که می‌تونم از اونجام مدرکم بگیرم،می‌خواستم بدونم با این شرایطی که دارم چقد شانس رفتن و گرفتن ویزا دارم،دیگه اینکه هنوز فرم پر نکردم،وقت دارم یا اینکه دیر شده همه اینا چن روز داغونم کرده ممنون میشم یکی‌ کمکم کنه

دوست عزیز اصلا حول نشو وقت داری . اول نحوه پرکردن فرم های 122 و 230 رو بخون و خودت رو درگیر اسپانسر نکن الان وقتش نیست . فعلا فرم هارو میفرستی وموقع مصاحبه اسپانسر لازمه. و میتونی اگر 11 سال تحصیل داری یکجوری 1 سال رو جور کنی .
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: amir1358
سلام به همگی ادرسی که اولین بار برای ثبت نام در لاتاری فرستادیم باید حتما ادرسی می بود که حالا توی فرمها به عنوان ادرس خودت خواسته شده؟ چون من ادرس خواهرم تو آمریکا رو دادم نه ادرس خودمو . ممنون
کیس نامبر: **2014AS000037
3 نفر
کنسولگری انکارا
ارسال مدارک 8 june با پست
مصاحبه : هفته اول مارچ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان...
مادر من برنده شدن و دیپلم هستن و خانه دار اگر کسی میتونه کمک کنه و بگه چه مدارکی رو اماده کنیم و ببریم شانس گرفتن ویزا برامون بیشتر میشه یا اصلا حساب بانکی و مدارک مالی مهم نیست؟؟!!!
اگر کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه...
ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
عاغا کسی میدونه امسال هم مثل سال پیش قرعه کشی لاتاری دو مرحله ای هست یا نه ؟
تشکر کنندگان:
سلام شما تا چه کیس نامبر ی شنیدید؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 16:38)s4s4 نوشته:  سلام دوستان من نميتونم نتيجه لاتاري رو چك كنم هركاري ميكنم قبول نميكنه چند روز پيش هم پرسيدم ولي كسي توجه نكرد لطفا كمك كنيد
وقتي كانفي نامبرو اسمو فاميل و سال تولد و سكوريتي كد رو ميزنم قبول نميكنه و اينا رو مينويسه زيرش كه من متوجه نميشم چي هست

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

لطفا كمك كنيدSad

سلام دوست من ،من هم همین مشکل را داشتم اسم وفامیل را می دادم همین ارور را می داد فقط فامیل را وارد کن مشکل حل میشه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان