کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
من چند تاپیک رو خوندم اما جایی رو ندیدم که درباره هزینه های مشخص شده سفارت آمریکا و چیزهایی از این دست ( منظورم هزینه ی سفر نیست ) بطور کامل مطلبی نوشته شده باشه.
خواهش می کنم کسی که در این باره اطلاعات کامل و درستی داره، اونرو با دیگران به اشتراک بگذاره.
به نظرم ساخت یک تاپیک با موضوع هزینه های مشخص شده می تونه خوب باشه.
تشکر کنندگان: sadeghi897
دوستان عزیز سلام ، من 8 روز پیش مدارکم را فرستادم به KCC و همون روز 1 ایمیل نوشتم که آیا این مدارک رسیده یا خیر و در صورت امکان confirm کنید که متاسفانه بعد از گذشت 3 روز هنوز جوابی نیومده ، به نظر شما دوستان Normal هست یا نه؟ اگر بله تا چند روز دیگه ممکن طول بکشه ؟ و یا پیشنهادتون چی هست؟
ممنون
وصال
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 11:43)vesal_20x نوشته:  دوستان عزیز سلام ، من 8 روز پیش مدارکم را فرستادم به KCC و همون روز 1 ایمیل نوشتم که آیا این مدارک رسیده یا خیر و در صورت امکان confirm کنید که متاسفانه بعد از گذشت 3 روز هنوز جوابی نیومده ، به نظر شما دوستان Normal هست یا نه؟ اگر بله تا چند روز دیگه ممکن طول بکشه ؟ و یا پیشنهادتون چی هست؟
ممنون
وصال

منم 23 مي مداركمو ايميل كردم...هنوز جوابي نداند...بهتره كه فعلاً منتظر باشيم...چون تازه از تعطيلات آخر هفته اومدن!
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Lemony
(2013-05-28 ساعت 11:36)shah.ram نوشته:  من چند تاپیک رو خوندم اما جایی رو ندیدم که درباره هزینه های مشخص شده سفارت آمریکا و چیزهایی از این دست ( منظورم هزینه ی سفر نیست ) بطور کامل مطلبی نوشته شده باشه.
خواهش می کنم کسی که در این باره اطلاعات کامل و درستی داره، اونرو با دیگران به اشتراک بگذاره.
براي واكسيناسيون و معاينه يك مبلغي ميگيرند كه اين مبلغ بستگي به نظر پزشك معتمد سفارت داره.خود سفارت روز مصاحبه هم به ازاي هر نفر ٣٣٠ د.ل.ا.ر ميگيرن.بعد از گرفتن ويزا هم بايد نفري ١٦٥ د.ل.ار بصورت انلاين پرداخت كنيد براي گرين كارتتون.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: shah.ram ، Lemony ، aghaghia
(2013-05-28 ساعت 11:36)shah.ram نوشته:  من چند تاپیک رو خوندم اما جایی رو ندیدم که درباره هزینه های مشخص شده سفارت آمریکا و چیزهایی از این دست ( منظورم هزینه ی سفر نیست ) بطور کامل مطلبی نوشته شده باشه.
تا همین امروز
هزینه های معمول غیر از سفر
یک هزینه مدیکال هست.
دوم نفری 330 دلار سفارت می گیره
موقع ورود یا بعد از وورد یا بعد از دریافت ویزا و قبل از ورود به امریکا، برای هر نفر یک 165 دلار هم می گیرن CoolTongue
مورد خاصی نیست که نیاز به تاپیک داشته باشه
درمورد هزینه ها و نوع رفتن و ...بچه ها در سفرنامه هاشون می نویسن می تونی سفرنامه های 2013 رو که به روز هم هست بخونیTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shah.ram ، Lemony ، iman63ir ، Soap McTavish ، maziar irani
(2013-05-28 ساعت 11:43)vesal_20x نوشته:  دوستان عزیز سلام ، من 8 روز پیش مدارکم را فرستادم به KCC و همون روز 1 ایمیل نوشتم که آیا این مدارک رسیده یا خیر و در صورت امکان confirm کنید که متاسفانه بعد از گذشت 3 روز هنوز جوابی نیومده ، به نظر شما دوستان Normal هست یا نه؟ اگر بله تا چند روز دیگه ممکن طول بکشه ؟ و یا پیشنهادتون چی هست؟
ممنون
وصال
چند روز دیگه صبر کن ، بین 10 تا 15 روز کاری صبر داشته باشید بچه هاBig GrinTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Lemony
من یه سوالی دارم، من تصمیم دارم به محض رفتن به امریکا ادامه تحصیل بدم، به همین خاطر از الان دارم با دانشگاه ها مکاتبه میکنم (البته حرفی از برنده شدن تو لاتاری نزدم) ولی یکی از دوستام میگه حالا که دارم از طریق لاتاری اقدام میکنم نباید واسه دانشگاه هم اپلای کنم و اینجوری تو مصاحبه ممکنه ردم کنن...واقعه این طوریه؟؟ Sad
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 18:16)nedafarsi نوشته:  من یه سوالی دارم، من تصمیم دارم به محض رفتن به آمریکا ادامه تحصیل بدم، به همین خاطر از الان دارم با دانشگاه ها مکاتبه میکنم (البته حرفی از برنده شدن تو لاتاری نزدم) ولی یکی از دوستام میگه حالا که دارم از طریق لاتاری اقدام میکنم نباید واسه دانشگاه هم اپلای کنم و اینجوری تو مصاحبه ممکنه ردم کنن...واقعه این طوریه؟؟ Sad

بله بهتره که این کارو نکنین
شما می تونی به محض ورود به آمریکا شروع به ادامه تحصیل بکنی پس بهتره که همون کیس لاتاری رو پیش ببری
تشکر کنندگان: Lemony ، nedafarsi
سلام دوستان
من 14 می فرمهارو میل کردم ولی هیچ جوابی ندادند بعد من یه میل فرستادم که چک کنم این جوابو دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

چکار کنم؟
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان:
بچه ها سلام با آرزوی قبولی تا آخرین مرحله همه شما ها
من یک سوالی دارم اینکه کسی که خودش برنده اصلی باشه و دیپلم کارو دانش کامپیوتر رو داشته باشه قبول میکنن ؟ و یا این دیپلم چند ساله است ؟ 11 ساله است و یا 12 ساله ؟
برای خودم نیست یکی از دوستانمون قبول شدن من اطلاع کافی ندارم اگه ممکنه سریعا بهم جواب بدین چون میخواد فرم هاش رو پر کنه . با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 21:02)sepideh_ نوشته:  سلام دوستان
من 14 می فرمهارو میل کردم ولی هیچ جوابی ندادند بعد من یه میل فرستادم که چک کنم این جوابو دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

چکار کنم؟
هیچی دیگه.سفارت جوابتونو داد.یعنی اطلاعاتی که فرستادید تا الان کامل بوده و به کیستون اضافه شده.
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان: godot
(2013-05-28 ساعت 21:35)hasti_rara نوشته:  بچه ها سلام با آرزوی قبولی تا آخرین مرحله همه شما ها
من یک سوالی دارم اینکه کسی که خودش برنده اصلی باشه و دیپلم کارو دانش کامپیوتر رو داشته باشه قبول میکنن ؟ و یا این دیپلم چند ساله است ؟ 11 ساله است و یا 12 ساله ؟
برای خودم نیست یکی از دوستانمون قبول شدن من اطلاع کافی ندارم اگه ممکنه سریعا بهم جواب بدین چون میخواد فرم هاش رو پر کنه . با سپاس فراوان

متوجه نمیشم...خوب خودش میدونه چند سال درس خونده دیگه O.o
پنج سال دبستان. سه سال راهنمایی.
اگه سه سال هنرستان باشه میشه 11 ساله. اگه 4 سال رفته باشه باشه میشه 12 سال.
تشکر کنندگان: iman63ir
سلام
من يك هفته پيش فرمها مو با dhl فرستادم ، الان سوالم اينه كه چه مدت بايد صبر كنم تا كارنت بشه شماره ام، البته منتظر ايميل تائيد رسيدن فرمها هستم، كلا مي خوام بدونم چقدر زمان مي بره تا زمان مصاحبه؟؟؟
2014as0006xxx
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 21:53)Sara_lphmkf نوشته:  سلام
من يك هفته پيش فرمها مو با dhl فرستادم ، الان سوالم اينه كه چه مدت بايد صبر كنم تا كارنت بشه شماره ام، البته منتظر ايميل تائيد رسيدن فرمها هستم، كلا مي خوام بدونم چقدر زمان مي بره تا زمان مصاحبه؟؟؟
2014as0006xxx

احتمالا بهمن ماه کارنت میشید(البته اگه روند کار مثل 2013 باشه)، هر زمانی که کارنت بشید 40 50 روز بعدش میرید مصاحبه
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf
سلام مجدد
من فرمها رو با dhl فرستادم، لزومي داره يكبار هم با ايميل بفرستم؟
2014as0006xxx
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان