کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-29 ساعت 13:10)hasti_rara نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 12:04)love_everlife نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 11:09)hasti_rara نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 21:35)hasti_rara نوشته:  بچه ها سلام با آرزوی قبولی تا آخرین مرحله همه شما ها
من یک سوالی دارم اینکه کسی که خودش برنده اصلی باشه و دیپلم کارو دانش کامپیوتر رو داشته باشه قبول میکنن ؟ و یا این دیپلم چند ساله است ؟ 11 ساله است و یا 12 ساله ؟
برای خودم نیست یکی از دوستانمون قبول شدن من اطلاع کافی ندارم اگه ممکنه سریعا بهم جواب بدین چون میخواد فرم هاش رو پر کنه . با سپاس فراوان
دوستان من از دیپلم های فنی و حرفه ای و کارو دانش سر در نمیارم . مدارک رو دادن به بنده که پر کنم من هم روم نشد از خودشون بپرسم فقط میدونم پیش دانشگاهی نرفته ولی نمیدونم چند سال خونده . در ضمن اگه مدرکش 11 ساله باشه قبولش میکنن و یا رد میشه ؟؟؟؟

دوست من برای اونا مهم 12 کلاس درس خوندنه ... باید 12 سال تحصیل کرده باشی حداقل که توی ایران با پیش دانشگاهی میشه 12 کلاس که برابر فارقالتحصیل شدن و دیپلم آمریکاس
یعنی قطعا اگه 12 سال نباشه ردشون میکنن ؟
چون برای ایشون خوندن اون یکسال امکان پذیر نیست . لطفا اگه جواب قطعی دارین که قبول میکنن و یا رد بهم خبر بدین که دیگه ادامه ندن
100% باید 12 کلاس باشه والا قبول نمیکنن یا 2 سال سابقه کار ...
اما یک چیز دیگه که وجود داره اینه که تو توضیحات خود سایت لاتاری نوشته "" دیپلم یا معادل آن یا 2 سال سابقه کار "" اگه امکان پذیر نیست که بخونن همون دیپلم بزنید و حتما هم 2 سال سابقع کار جور کنن که نباید حتما از بیمه باشه تو یه سر برگ شرکت که تایید کنه ایشون 2 سال یا بیشتر اینجا به شغل ...... مشغول به کار بودن + ترجمه این گواهی.
تشکر کنندگان:
دوستای عزیز شما میدونید مرحله دوم قرعه کسی لاتاری امسال کی هست ؟ یا اصلا دو مرحله ای هست یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 14:13)love_everlife نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 13:10)hasti_rara نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 12:04)love_everlife نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 11:09)hasti_rara نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 21:35)hasti_rara نوشته:  بچه ها سلام با آرزوی قبولی تا آخرین مرحله همه شما ها
من یک سوالی دارم اینکه کسی که خودش برنده اصلی باشه و دیپلم کارو دانش کامپیوتر رو داشته باشه قبول میکنن ؟ و یا این دیپلم چند ساله است ؟ 11 ساله است و یا 12 ساله ؟
برای خودم نیست یکی از دوستانمون قبول شدن من اطلاع کافی ندارم اگه ممکنه سریعا بهم جواب بدین چون میخواد فرم هاش رو پر کنه . با سپاس فراوان
دوستان من از دیپلم های فنی و حرفه ای و کارو دانش سر در نمیارم . مدارک رو دادن به بنده که پر کنم من هم روم نشد از خودشون بپرسم فقط میدونم پیش دانشگاهی نرفته ولی نمیدونم چند سال خونده . در ضمن اگه مدرکش 11 ساله باشه قبولش میکنن و یا رد میشه ؟؟؟؟

دوست من برای اونا مهم 12 کلاس درس خوندنه ... باید 12 سال تحصیل کرده باشی حداقل که توی ایران با پیش دانشگاهی میشه 12 کلاس که برابر فارقالتحصیل شدن و دیپلم آمریکاس
یعنی قطعا اگه 12 سال نباشه ردشون میکنن ؟
چون برای ایشون خوندن اون یکسال امکان پذیر نیست . لطفا اگه جواب قطعی دارین که قبول میکنن و یا رد بهم خبر بدین که دیگه ادامه ندن
100% باید 12 کلاس باشه والا قبول نمیکنن یا 2 سال سابقه کار ...
اما یک چیز دیگه که وجود داره اینه که تو توضیحات خود سایت لاتاری نوشته "" دیپلم یا معادل آن یا 2 سال سابقه کار "" اگه امکان پذیر نیست که بخونن همون دیپلم بزنید و حتما هم 2 سال سابقع کار جور کنن که نباید حتما از بیمه باشه تو یه سر برگ شرکت که تایید کنه ایشون 2 سال یا بیشتر اینجا به شغل ...... مشغول به کار بودن + ترجمه این گواهی.

البته دو سال سابقه کار باید مورد تایید اونها باشه کارش. یعنی توی لیستی که دارن باید باشه. اینجوری نیست که هر جا دو سال کار کرده باشید اکی باشه. یه سری به اون قسمت که راجع به سابقه کار نوشته بزنید.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: love_everlife
سلام دوستان منتظر من فرمها را پست كردم و يك سوال داشتم من از سه سال پيش براي كانادا اقدام كردم الان كه فرمها را پست كردم از كانادا ميل آمده و تغريبا براي ٣ ماهه ديگه ويزامون رو ميدن حالا من و همسرم اگر قبل از كارنت شدن به كانادا بريم و شروع به زندگي در آنجا بكنيم بايد چيكار كنم آيا قبل از مصاحبه بايد به سفارت امريكا اعلام كنم كه محل زندگيم تغيير كرده و محل مصاحبه را عوض كنم يا كار ديگه اي انجام بدهم راستي من و همسرم ترجيح ميدهيم در آمريكا زندگي كنيم .مرسي كه به سوالم جواب ميدهيد
Cas num: 2014as00006000
تعداد:٢ نفر
محل مصاحبه كانادا
زمان مصاحبه آخر مي
وضعيت ap
تشکر کنندگان: maziar irani
سلام به همگي و تبريك به همه دوستاني كه برنده شده اند.
من ده روز بعد از اعلام نتايج فهميدم كه برنده شده ام. با case number 2014AS000062xx. مداركم رو براي kcc ارسال كردم و ديروز به گفته سيستم تركينگ پست TPG رسيده به مقصد.
الان تو پيج visa buletin هنوز برندگان ٢٠١٣ اعلام ميشن، از چه زماني شماره هاي ٢٠١٤ شروع به اعلام ميشن ؟! آيا اميدي براي رسيدن ويزا به مني كه 62xx هستم هست ؟!!؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 09:55)love_everlife نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 01:18)masood182002 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 00:20)nedafarsi نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 20:18)20142ddc نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 18:16)nedafarsi نوشته:  من یه سوالی دارم، من تصمیم دارم به محض رفتن به آمریکا ادامه تحصیل بدم، به همین خاطر از الان دارم با دانشگاه ها مکاتبه میکنم (البته حرفی از برنده شدن تو لاتاری نزدم) ولی یکی از دوستام میگه حالا که دارم از طریق لاتاری اقدام میکنم نباید واسه دانشگاه هم اپلای کنم و اینجوری تو مصاحبه ممکنه ردم کنن...واقعه این طوریه؟؟ Sad

بله بهتره که این کارو نکنین
شما می تونی به محض ورود به آمریکا شروع به ادامه تحصیل بکنی پس بهتره که همون کیس لاتاری رو پیش ببری

کاملاً درسته ولی من برای مقطع دکترا میخوام اقدام کنم که خوب یه کم وقت گیره واسه همین رسمی اقدام نکردم فقط در حد مکاتبه با اساتید در همین حد هم میتونه مشکل ساز باشه؟؟ میشه اگر در مورد قوانینش چیزی میدونین بهم بگین؟؟

دوست عزیز اصلا این کارو نکن.اول برو آمریکا بعد اقدام کن واسه دانشگاه.
من تو سفر نامه بچه های پارسال زیاد میخوندم که افیسر میپورسخ که اونجا قصد ادامه تحصیل داری یا نه ؟ به نظرتون بهترین آره ست یا نه ؟
یا اینکه اصلا خودمون بگیم که میخوام ادامه تحصیل بدم اونجا ؟
منطورم نگرششون روی ادامه تحصیل بچه های لاتاریه .. مثبته یا منفی استقبال میکنن یا نه ؟

راستش من شنیدم که اگه بگی میخوای ادامه تحصیل بدی ازت گواهی تمکن بالاتری میخوان و اینکه اکثراً میگن که بگین فعلاً قصدی واسه ادامه تحصیل ندارین
Cool
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: love_everlife ، Saeedv13
(2013-05-29 ساعت 15:50)kingrokh نوشته:  سلام به همگي و تبريك به همه دوستاني كه برنده شده اند.
من ده روز بعد از اعلام نتايج فهميدم كه برنده شده ام. با case number 2014AS000062xx. مداركم رو براي kcc ارسال كردم و ديروز به گفته سيستم تركينگ پست TPG رسيده به مقصد.
الان تو پيج visa buletin هنوز برندگان ٢٠١٣ اعلام ميشن، از چه زماني شماره هاي ٢٠١٤ شروع به اعلام ميشن ؟! آيا اميدي براي رسيدن ويزا به مني كه 62xx هستم هست ؟!!؟
چرااااااا که نه چراا امیدی نباشه .. کیس نامبر منم نزدیک به شماست و دقیقا مثل شما ده روز بعد از اعلام نتایج متوجه شدم برنده شدم اسفند ماه کارنت شدم و اواخر فروردین هم رفتم مصاحبه..الان شما اول این راهید تو این راهی که الان هستید فقط باید صبور باشید و امیدوار ...لاتاری یعنی فقط و فقط انتظار مخصوصا برای شماره کیس های بالا..انتظار برای کارنت شدن بعد انتظار واسه آمدن نامۀ دوم ..انتظار برای رفتن به مصاحبه و اگر اف بی آی چک بخورید باز انتظار برای کلیر شدن...
از ماه اگوست هم اولین سریه کارنتی های 2014 را که اکتبر میروند مصاحبه اعلام میکنند..
موفق باشید
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: love_everlife ، nooshshahnar ، KIMIA2005 ، aghaghia ، Soap McTavish ، Saeedv13 ، maziar irani ، godot
دوستان عزیز سلام
الان توی فرم DS230 ما اسپانسرمونو معرفی کردیم....ایا برای روزی که به مصاحبه می ریم باید فرم خاصی را که اسپانسر امضا کرده با خودمون ببریم؟ایا اصلا چنین فرمی وجود داره؟
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 17:16)ssara نوشته:  دوستان عزیز سلام
الان توی فرم DS230 ما اسپانسرمونو معرفی کردیم....ایا برای روزی که به مصاحبه می ریم باید فرم خاصی را که اسپانسر امضا کرده با خودمون ببریم؟ایا اصلا چنین فرمی وجود داره؟
دوست گرامی هیج جای فرمها از شما آدرس اسپانسر نمیخواهد ..یکجا فقط گفته آدرس کسی را بنویسید که میخواهید گرین کارتتون به آن آدرس برود..
شما یا باید خودتون تمکن مالی داشته باشید یا اینکه اسپانسر داشته باشید که فرمهاشو باید روز مصاحبه ببرید یا اگر سفارتتون آنکارا باشد همراه با مدارک دیگتون پست کنید...
تشکر کنندگان: ssara
(2013-05-29 ساعت 17:33)el333 نوشته:  
دوست گرامی هیج جای فرمها از شما آدرس اسپانسر نمیخواهد ..یکجا فقط گفته آدرس کسی را بنویسید که میخواهید گرین کارتتون به آن آدرس برود..
شما یا باید خودتون تمکن مالی داشته باشید یا اینکه اسپانسر داشته باشید که فرمهاشو باید روز مصاحبه ببرید یا اگر سفارتتون آنکارا باشد همراه با مدارک دیگتون پست کنید...
ممنون.... این فرم ها(برای اسپانسر) را از کجا باید دانلود کرد یا گرفت؟
ریز حساب مالی که باید ببریم چه شکلی داره باید گواهی باشه؟ تایید بانک مرکزی را داشته باشه؟ ترجمه بشه؟ چه مبلغی باید توی حساب باشه؟ و این مبلغ چه مدت توی حساب مونده باشه؟
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 21:40)Lemony نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 21:02)sepideh_ نوشته:  سلام دوستان
من 14 می فرمهارو میل کردم ولی هیچ جوابی ندادند بعد من یه میل فرستادم که چک کنم این جوابو دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

چکار کنم؟
هیچی دیگه.سفارت جوابتونو داد.یعنی اطلاعاتی که فرستادید تا الان کامل بوده و به کیستون اضافه شده.

امروز kcc ایمیل داده که 15 agu بولتن لاتاری رو چک کنم. خودشون کارنت شدن و اطلاع نمیدن؟
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان نوشتن براي وقتي كه زمان مصحبه تعيين شد بايد مدارك را براي سفارت پست كنيم، آيا اين موضوع درسته؟ من درخواست به سفارت آنكارا دادم،
زمان كارنت شدن كيس نامبر كي هست؟
٢٠١٢As00006xxx
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 18:09)sepideh_ نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 21:40)Lemony نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 21:02)sepideh_ نوشته:  سلام دوستان
من 14 می فرمهارو میل کردم ولی هیچ جوابی ندادند بعد من یه میل فرستادم که چک کنم این جوابو دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

چکار کنم؟
هیچی دیگه.سفارت جوابتونو داد.یعنی اطلاعاتی که فرستادید تا الان کامل بوده و به کیستون اضافه شده.

امروز kcc ایمیل داده که 15 agu بولتن لاتاری رو چک کنم. خودشون کارنت شدن و اطلاع نمیدن؟

خیر خودتون باید چک کنید! 15 هر ماه میلادی یه عده کارنت میشن.

(2013-05-29 ساعت 18:06)ssara نوشته:  
ریز حساب مالی که باید ببریم چه شکلی داره باید گواهی باشه؟ تایید بانک مرکزی را داشته باشه؟ ترجمه بشه؟ چه مبلغی باید توی حساب باشه؟ و این مبلغ چه مدت توی حساب مونده باشه؟

دوستان لطف کنن تاپیک ها رو مطالعه کنن. جواب شما در این تاپیک: http://mohajersara.com/thread-6460.html
و این تاپیک: http://mohajersara.com/thread-6459.html
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 18:06)ssara نوشته:  
الان توی فرم DS230 ما اسپانسرمونو معرفی کردیم....
دوست گرامی هیج جای فرمها از شما آدرس اسپانسر نمیخواهد ..یکجا فقط گفته آدرس کسی را بنویسید ..
دوست عزيز لطفا هر سوالي را در تاپيك مرتبط با خودش بپرسيد ..
من چون اسپانسر نداشتم در موردش چيز زيادي نميدونم..(لطفا اين تاپيك را بخوانيد يا سوالتان را بپرسيد)
-يا اسپانسر يا موجوديه حساب يكيش كافيه..براي موجوديه حساب به يكي از شعبات ريالي ارزي بانكي كه حساب داريد مراجعه ميكنيد و ازشون ميخواهيد كه برگه موجوديه حساب بهتون بدهند اگر به زبان لاتين باشد ديگر به ترجمه نيازي ندارد و بهتر هستش كه نزديك تاريخ مصاحبتون موجوديه حساب را بگيريد و اصلا هم به گردش حساب نيازي نيست ..موجوديه حساب شما نبايد كمتر از خط فقر آمريكا باشد .. براي اطلاعات بيشتر اين تاپيك را مطالعه كنيد...
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-05-29 ساعت 18:22)Sara_lphmkf نوشته:  سلام
دوستان نوشتن براي وقتي كه زمان مصحبه تعيين شد بايد مدارك را براي سفارت پست كنيم، آيا اين موضوع درسته؟ من درخواست به سفارت آنكارا دادم،
زمان كارنت شدن كيس نامبر كي هست؟
٢٠١٢As00006xxx

بله برای سفارت آنکارا باید 15 روز قبل از مصاحبه مدارکتون دستشون باشه و براشون فرستاده باشین.
فکر کنم کیس نامبرتون رو اشتباه نوشتین، 2012؟
اگر حدود 6000 هستین احتمالا حدود قبل از عید باید باشه! ولی دقیق نمیشه گفت.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان