کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
درود
ميخواستم بدونم كسي هست كه برنده شده باشه ولي ويزا نگرفته باشه ؟؟؟؟؟؟؟
به چه دليلي؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 22:07)اهورا-اوِستا نوشته:  درود
ميخواستم بدونم كسي هست كه برنده شده باشه ولي ويزا نگرفته باشه ؟؟؟؟؟؟؟
به چه دليلي؟؟؟؟؟

دلایل زیادی میتونه داشته باشه امااز مهمترین مواردی که باعث ریجکت شدن کیس میشه :

افرادی که از سهمیه کشور های دیگه موقع ثبت نام استفاده کردند .
افرادی که اطلاعات همسر یا فرزندان رو یا جا انداختند یا نادرست وارد کردند .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، nina22 ، آنی
(2013-06-02 ساعت 13:35)nedafarsi نوشته:  سلام
من در مورد csc سوال دارم
پست های قبلی رو خوندم، فقط میخوام مطمئن بشم
الان مدارک من رسیده به کنتاکی حالا باید بذارم وقتی کارنت شد کیسم برم توی csc ثبت نام کنم درسته؟؟؟
دوست عزیز معلومه خیلی عجله داری؟؟؟!@!!!
شما بعد از اومدن نامه دومت ،باید ثبت نام کنی
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: hossien_501 ، shatsi ، nina22 ، اصان ، maziar irani ، nedafarsi ، آنی
دوستان کسی به من میگه چطور داخل مهاجر سرا امضا بذارم؟ برای اطلاعاتم
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
تشکر کنندگان: sadeghi897
سلام به همه """" من ایمیل زدم به kcc برای رسید مدارکم بهم جواب داده چون اسم و کیس نامبرتو نگفتی نمیتونم اطلاعات بهت بدم در صورتیکه بالا سمت راست نوشته بودم
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، آنی
سلام دوستان گلم،

خانم من برندهٔ اصلی‌ هستن و دیپلمه کار و دانش و پیشدانشگاهی هنر را دارن،سوالم اینه که برای ترجمهٔ مدرک باید ترجمهٔ کل مقاطع تحصیلی‌ را ببریم یعنی‌ پیش دانش گاهی ،دیپلم،مدرک راهنمایی و مدرک ابتدایی؟یا اینکه فقط دیپلمو پیش دانشگاهی کافیه؟البته من رفتم و همهٔ مدارکش را آزاد کردم.

سوال دوم اینکه من خودم فوق لیسانس دارم آیا دیپلم را هم ترجمه کنم؟

سوال سوم اینکه مهره دادگستری و وزارت خارج نیازه؟؟

ممنون از اینکه وقت میذارین جواب میدین.
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2013-06-02 ساعت 23:39)اصان نوشته:  دوستان کسی به من میگه چطور داخل مهاجر سرا امضا بذارم؟ برای اطلاعاتم
وقتی تعداد ارسالهاتون به ۱۰تا رسید به کنترل پنل کاربر برید و در ستون سمت راست تو قسمت تغییر امضا توی اون کادر سفیدرنگ٫امضاتون رو بنویسید و تایید کنید.

(2013-06-03 ساعت 00:00)blueskysam نوشته:  سلام دوستان گلم،

خانم من برندهٔ اصلی‌ هستن و دیپلمه کار و دانش و پیشدانشگاهی هنر را دارن،سوالم اینه که برای ترجمهٔ مدرک باید ترجمهٔ کل مقاطع تحصیلی‌ را ببریم یعنی‌ پیش دانش گاهی ،دیپلم،مدرک راهنمایی و مدرک ابتدایی؟یا اینکه فقط دیپلمو پیش دانشگاهی کافیه؟البته من رفتم و همهٔ مدارکش را آزاد کردم.

برای مصاحبه فقط مهر دارالترجمه کافیه.ولی برای ادامه تحصیل در آمریکا باید مهر وزارت و دادگستری داشته باشه.
تو فایل سفارتها برای مدارک لازم٫فقط نوشته اخرین مدرک تحصیلی.ولی از بغضی از دوستان دیپلم و پیش دانشگاهی هم خواسته بودن.این انتخاب خود شماست که مقداری هزینه کنید و مدارک دیپلم٫پیش دانشگاهی٫دانشگاهی و ریزنمرات خودتون و همسرتون رو ببرید.
مدارک راهنمایی و دبستان به هیچ وجه لازم نیست.
موفق باشید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-06-03 ساعت 00:08)nina22 نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 23:39)اصان نوشته:  دوستان کسی به من میگه چطور داخل مهاجر سرا امضا بذارم؟ برای اطلاعاتم
وقتی تعداد ارسالهاتون به ۱۰تا رسید به کنترل پنل کاربر برید و در ستون سمت راست تو قسمت تغییر امضا توی اون کادر سفیدرنگ٫امضاتون رو بنویسید و تایید کنید.

برای مصاحبه فقط مهر دارالترجمه کافیه.ولی برای ادامه تحصیل در آمریکا باید مهر وزارت و دادگستری داشته باشه.
تو فایل سفارتها برای مدارک لازم٫فقط نوشته اخرین مدرک تحصیلی.ولی از بغضی از دوستان دیپلم و پیش دانشگاهی هم خواسته بودن.این انتخاب خود شماست که مقداری هزینه کنید و مدارک دیپلم٫پیش دانشگاهی٫دانشگاهی و ریزنمرات خودتون و همسرتون رو ببرید.
موفق باشید.

دوستانی که مدرک از دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور دارن حتما دیپلم رو ترجمه کنن و با خودشون ببرن ولی برای مدارک دانشگاه های دولتی و آزاد لازم نمیشه در هر صورت بردن ترجمه دیپلم ضرر نداره .

یکی از دوستان ما مدرکش از دانشگاه علمی کاربردی بود قبول نکرده بودن و دیپلم رو ارائه کرده بود .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان:

موفق باشید.

با سپاس فراوان دوست گرامی‌،

می‌تونم بپرسم که شمارهٔ بردن لاتاری شما ۴۵xx هستش، چرا اینقدر مصاحبهٔ شما دیر برگزار شده؟چون همه میگن این حدود شماره باید ۲ ماه قبل از عید بیفته.

ما که شمارمون ۲۰۱۴،۵۶xx،پس مصاحبهٔ ما کی‌ میافته؟؟
تشکر کنندگان: اصان
(2013-06-03 ساعت 01:23)maziar irani نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 15:23)ghafari88 نوشته:  بچه ها می خوام یه سوال بپرسم در حد تیم ملی ( والیبال البته ) Big Grin

به نظرتون تحولات فعلی ترکیه چقدر توی روند کارنتی ها تاثیر می ذاره و به نظرتون تاثیر روی کار سفارت آمریکا در آنکارا خواهد گذاشت؟ ... Cool
می خوام بدونم تحلیلتون چیه؟!
( مثلا مسائل سوریه که پیش اومد؛ سفارت کانادا کارهاش رو به حالت تعلیق در آورد و تمام پرونده ها به سفارت اون ها در ترکیه منتقل شد و خود بخوانید حدیث قصه را که چچچچقققددددرررر کار بچه ها عقب افتاد. البته این رو خودم هم می دونم که تحولات روزهای اخیر ترکیه رو نمیشه با مشکلات سوریه و ج ن گ داخلی اون ها خیلی مقایسه کرد )

--------------------------------------------------------------------------------------

ضمناً این دو تا سوال بالا رو که تشکر زدم منظورم این بوده که سوال منم هست! Tongue

من که امیدوارم کار به جاهای باریک نرسه و با دو تا م ا چ دوباره صلح وصفا به ترکیه برگرده. اما اگه نشد فکر کنم نامه بزنیم سفارتمونا عوض کنیم. نریم شهید شیم ؟.................Sad والا

من به KCC زنگ زدم و ازشون پرسیدم گفتند تا 7 هفته دیگه هیچ چیزی معلوم نیست. اگر روند ترکیه بد باشه خودشون تغییر سفارت را اعلام می کنند.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: nedafarsi ، maziar irani ، ghafari88
(2013-06-03 ساعت 10:03)blueskysam نوشته:  

موفق باشید.
با سپاس فراوان دوست گرامی‌،

می‌تونم بپرسم که شمارهٔ بردن لاتاری شما ۴۵xx هستش، چرا اینقدر مصاحبهٔ شما دیر برگزار شده؟چون همه میگن این حدود شماره باید ۲ ماه قبل از عید بیفته.

ما که شمارمون ۲۰۱۴،۵۶xx،پس مصاحبهٔ ما کی‌ میافته؟؟
این تاریخی بود که خود سفارت به ما برای مصاحبه داد.این چیزی که دوستان میگن ممکنه برای شما درست نباشه.مثلا ممکنه تعداد نفرات زیادتر یا حتی کمتری نسبت به سالهای پیش در یک ماه کارنت بشن.من هم اواسط اسفند مصاحبه داشتم.دوستان تقریبی عرض میکنن Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، اصان
سلام
مي خواستم بدونم كسي كه لاتاري 2014 برنده شده مي تونه دوباره براي لاتاري 2015 هم ثبت نام كنه ؟
من اينو از اينجا http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf كردم ولي متوجه نشدم ؟
شماره 24
MAY PERSONS WHO ARE ALREADY REGISTERED FOR AN IMMIGRANT VISA IN
ANOTHER
CATEGORY APPLY FOR THE DV PROGRAM?
Yes, such persons may apply for the DV program
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 15:47)kamranh نوشته:  سلام
مي خواستم بدونم كسي كه لاتاري 2014 برنده شده مي تونه دوباره براي لاتاري 2015 هم ثبت نام كنه ؟
من اينو از اينجا http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf كردم ولي متوجه نشدم ؟
شماره 24
MAY PERSONS WHO ARE ALREADY REGISTERED FOR AN IMMIGRANT VISA IN
ANOTHER
CATEGORY APPLY FOR THE DV PROGRAM?
Yes, such persons may apply for the DV program

شما که قبول شدید واسه چی میخوای باز ثبت نام کنید ؟؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 15:42)nina_arjan نوشته:  سلامی مجدد به دوستان بی وفا
تمنا دارم یکی جواب منو بده ...مردم بخدا.......میخواستم بپرسم که این قرعه کشی لاتاری طی چند مرحله انجام میگیره؟؟یعنی من که برای اولین بار چک کردم و قبول نشدم کی مجدد چک کنم برای این دوره اخه شنیدم که طی چند مرحله قرعه کشی انجام میشه.....نمیدونم اصلا صحت داره یا بیخود خودمو امیدوار کردم؟؟؟؟؟؟؟
مرسی یکی لطفا خواهشن حتما جواب بده...

طبق گفته خودشون کانفرمیشن نامبرتون و تا آکتبر نگهدارید .پارسال در دو مرحله اعلام شد
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: KIMIA2005
سلام و تبریک به همه دوستان
من برنده شدم ولی یک مشکل بزرگ دارم.... اونم اینه که چون امریه 6 ساله هستم یک سالش مونده می خواستم ببینم کسی می دونه که می شه مثلا چند ماهی تاریخ مصاحبه رو عقب انداخت؟؟ اگه راهی می دونید لطفا راهنمایی کنید..

Case number من هفت هزارو ... هستش این تو تاریخ مصاحبه تاثیر داره .....؟؟؟؟ الان که هنوز 1 سال امریم مونده تو فرم تو قسمت سربازی چی باید بزنم؟؟؟؟
تشکر کنندگان: love_everlife

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان