کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
آیا کار در سازمان تامین اجتماعی کار دولتی حساب میشه. ؟؟ (بخش درمان.)

آخه اگه دولتی باشه چرا خودش همیشه بزرگترین طلبکار مالی دولته.؟؟
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه‌ام دارم،بعداز اینکه پست کردم،تو سایت تی‌ان‌تی زده بود تحویل شخصی‌ به نامه تی‌ کمپبل شده،یعنی‌ رسیده؟آخه هنوز هیچ امیلی‌ برام نیومده.
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 03:58)bidhendi نوشته:  یه سوال دیگه‌ام دارم،بعداز اینکه پست کردم،تو سایت تی‌ان‌تی زده بود تحویل شخصی‌ به نامه تی‌ کمپبل شده،یعنی‌ رسیده؟آخه هنوز هیچ امیلی‌ برام نیومده.

بله دوست عزیز رسیده. معمولا ایمیل ها رو دیر جواب میدن.
تشکر کنندگان: KIMIA2005
میخاستم ببینم با گرین کارت آمریکا به اروپا هم میشه سفر کرد؟کلا کجاها میشه رفت
ممنون
تشکر کنندگان: soheil_zk ، ghafari88 ، maziar irani
سلام
من در مورد csc سوال دارم
پست های قبلی رو خوندم، فقط میخوام مطمئن بشم
الان مدارک من رسیده به کنتاکی حالا باید بذارم وقتی کارنت شد کیسم برم توی csc ثبت نام کنم درسته؟؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: ghafari88
دوستان ايا در اين سايت كسي هست كه پس از قبول شدن لاتاري در مرحله ويزا رد شده باشه ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
بچه ها می خوام یه سوال بپرسم در حد تیم ملی ( والیبال البته ) Big Grin

به نظرتون تحولات فعلی ترکیه چقدر توی روند کارنتی ها تاثیر می ذاره و به نظرتون تاثیر روی کار سفارت آمریکا در آنکارا خواهد گذاشت؟ ... Cool
می خوام بدونم تحلیلتون چیه؟!
( مثلا مسائل سوریه که پیش اومد؛ سفارت کانادا کارهاش رو به حالت تعلیق در آورد و تمام پرونده ها به سفارت اون ها در ترکیه منتقل شد و خود بخوانید حدیث قصه را که چچچچقققددددرررر کار بچه ها عقب افتاد. البته این رو خودم هم می دونم که تحولات روزهای اخیر ترکیه رو نمیشه با مشکلات سوریه و ج ن گ داخلی اون ها خیلی مقایسه کرد )

--------------------------------------------------------------------------------------

ضمناً این دو تا سوال بالا رو که تشکر زدم منظورم این بوده که سوال منم هست! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: nedafarsi ، شاهي ، maziar irani
سلام. میشه بگید الان که فرم ها رو فرستادیم و اونها هم در یافت کردن کجا باید بریم زمان مصاحبه رو چک کنیم؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014AS3XXX
ارسال فرم های اول:19می
ایمیل تاییدیه: 23 می
سفارت: آنكارا
مصاحبه: ?
تعداد نفرات این کیس: 2نفر
کیس نامبر خودم: 2014AS35XX // سفارت ایروان // تعدا اعضای کیس: دو نفر //منتظر بولتن ژانویه
تشکر کنندگان:
با سلام
من چند سال سوریه زندگی کردم و الان 1 سالی هست که برگشتم
آیا برای مدتی که اونجا بودم باید گواهی پلس از کشور سوریه بگیرم
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 17:36)Farnoodh نوشته:  سلام دوستان.
اگر كسي شماره تلفن مركز مديكال دوبي را دارد لطفاً براي من بنويسد.
سپاس

www.nmc.ae

Salahuddin Rd - Dubai United Arab Emirates
Phone: +971 4 268 9800

(2013-06-02 ساعت 15:03)اهورا-اوِستا نوشته:  دوستان ايا در اين سايت كسي هست كه پس از قبول شدن لاتاري در مرحله ويزا رد شده باشه ؟؟؟؟

بله

مواردی از قبیل ذیل :

مجرد بودن و متأهل پر کردن

متأهل بودن و مجرد پر کردن

عدم درج نام فرزندان زیر ۲۱ سال

استفاده از سهمیه مناطق و کشورهای دیگه

و مواردی که با واقعیات تطابق نداشته باشد

(2013-06-02 ساعت 13:35)nedafarsi نوشته:  سلام
من در مورد csc سوال دارم
پست های قبلی رو خوندم، فقط میخوام مطمئن بشم
الان مدارک من رسیده به کنتاکی حالا باید بذارم وقتی کارنت شد کیسم برم توی csc ثبت نام کنم درسته؟؟؟

الان خیلی‌ زوده

وقتی‌ کارنت شودین ثبت نام کنید csc

(2013-06-02 ساعت 03:58)bidhendi نوشته:  یه سوال دیگه‌ام دارم،بعداز اینکه پست کردم،تو سایت تی‌ان‌تی زده بود تحویل شخصی‌ به نامه تی‌ کمپبل شده،یعنی‌ رسیده؟آخه هنوز هیچ امیلی‌ برام نیومده.

بله
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: kage.omid ، sinamn ، nina22 ، اصان
(2013-06-02 ساعت 02:25)تام کت نوشته:  سلام دوستان خواهش میکنم به من کمک کنید من هم مشکل مدرک تحصیلی دارم دیپلم کاردانش دارم با اون دیپلم هم مستقیم به دانشگاه رفتم الان 3 ترم رو گذروندم من گواهی سابقه کار دارم 5 سال تو یک شرکت مدیر بخش فروش هستم وریز نمرات 3 ترم گذرونده رو از دانشگاه گرفتم وترجمه کردم و دادگستری تایید کرده دارم حالا به نظر شما من چه کار کنم به من چه جوابی میدن یعنی به من میگن دیپلم 11 ساله داری پس 3 ترم تو دانشگاه که گذروندم اون چی به نظر شما من برای مصاحبه برم یانه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید در ضمن کیس نامبر من 3 رقمی هست از همتون تشکر میکنم اگه به من پاسخ بدین و منو راهنمایی بفرمایین خیلی ممنون

سعی‌ کنید پیش دانشگاهی رو بگرید.اگر گیر بدن به هیچ عنوان راد نیمیشین و فقط نقص مدرک میخورین و تا اکتبر ۲۰۱۴ وقت درین پیش دانشگاهیتنو بگرین و ارائه بدین بههن تا ویزا رو بگرین.۱۰۰ % با آرامش خاطر فرم هاتونو پر کنید و با کیس پایین که شما دارین خیلی‌ زود به مصاحبه دعوت خواهید شد.و فکر اینکه مصاحبه نرید رو از سرتون بیرون کنید

موفق باشید دوست عزیز

(2013-06-01 ساعت 21:33)armin021 نوشته:  سلام ممنونم .
شماره کیس من سه هزارونهصد و خورده ای هست. کی مصاحبه میوفتم؟
بعدش یعنی به من یه سال وقت میدن برای گرفتن پیش دانشکاهی؟
نمیگن برو بینیم با ؟

تا قبل از اکتبر ۲۰۱۴

(2013-06-02 ساعت 00:27)blueskysam نوشته:  دوستان گلم سلام،

یه سالی‌ که ذهنم مشغول کرده اینه که خانومم از هنرستان دیپلم گرفته و پیش دانش گاهیشم رشتهٔ هنر بوده،چون ایشون برندهٔ اصلی‌ هست،آیا نوعه مدرک دیپلم و اینکه چه رشته‌ی بودی هم مهم یا فرقی‌ نمی‌کنه؟

چون اکثرا رشته‌های علوم انسانی‌ و تجربی‌ و ریاضی‌ هستن برای ما این مدارک مشکلی‌ به وجود نمیاره؟؟؟؟

به هیچ وجه

ملاک فقط داشتن حداقل دیپلم ۱۲ سال که دیپلمه نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی هست و نوع مدرک هیچ فرقی نیمیکند
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: kage.omid ، sinamn ، blueskysam ، آنی
(2013-06-02 ساعت 08:52)alimomen نوشته:  میخاستم ببینم با گرین کارت آمریکا به اروپا هم میشه سفر کرد؟کلا کجاها میشه رفت
ممنون

معمولا خود آمریکای شمالی و حوزه کاراییب ویزا نمی‌خواد. سوییس در گذشته ویزا نمی‌خواسته اما از وقتی عضو ویزای شنگن شده دیگه نمی‌شه. این لیست کشورهاییه که با گرین کارت ویزا نمی‌خواد. مهمترینش کاناداست که خیلی‌ها زیاد لازمشون می‌شه برن و بیان.

http://en.wikipedia.org/wiki/Permanent_r...rd_holders

قلمروهای آمریکا (US Territories) هرچند که ایالت نیستند جز خاک آمریکاست و اصلا بدون گرین کارت هم ویزا نمی‌خواد. مثل پورتوریکو و ویریجین آیلندز و اینها...
تشکر کنندگان: maziar irani
(2013-06-02 ساعت 17:13)ssara نوشته:  امروز رفتم سایت سفارت آمریکا در انکارا
توضیحات مربوط به مدیکال و واکسیناسیون را در لینک زیر داشتم می خوندم
http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html

که در اخر با جمله زیر مواجه شدم:
IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

خوب این یعنی کسانی که ایران واکسن می زنند پذیرفته نیست!!!!!!!
خوب یعنی چی؟

برای این گذاشته شده که دست دکتر سفارت باز باشه. معمولا قبول میکنه و شاید 1-2 تا واکسن رو دوباره بزنه.
تشکر کنندگان: ssara ، KIMIA2005 ، آنی
سلام به همه دوستان
چند سوال دارم ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
۱- آیا می توانم مکان مصاحبه را خودم مشخص نمایم؟
۲- آیا هزینه ویزا و مصاحبه یکی است و یا با هم فرق می کنند و چقدر هست ؟
۳- هزینه انجام موارد پزشکی چقدر است؟ و آیا می توانم ایران انجام دهم ؟
۴- تا آمدن نامه باید صبر کنم یا می توانم فرم های مربوطه را کامل و ارسال نمایم؟

با تشکر
حمید
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 20:46)hamid1973 نوشته:  سلام به همه دوستان
چند سوال دارم ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
۱- آیا می توانم مکان مصاحبه را خودم مشخص نمایم؟
۲- آیا هزینه ویزا و مصاحبه یکی است و یا با هم فرق می کنند و چقدر هست ؟
۳- هزینه انجام موارد پزشکی چقدر است؟ و آیا می توانم ایران انجام دهم ؟
۴- تا آمدن نامه باید صبر کنم یا می توانم فرم های مربوطه را کامل و ارسال نمایم؟

با تشکر
حمید
1- شما به کی سی سی درخواست میدید اونها هم با توجه به شرایطشون یک سفارت رو براتون انتخاب میکنند و ممکنه سفارت درخواستی شما نباشه.(برای من هم همینطور شد)
۲- کل پولی که از شما گرفته میشه شامل اینهاست: هزینه مدیکال که متغیر هست+۳۳۰ د ل ا ر به ازای هر نفر در هنگام مصاحبه+۱۶۵ د ل ا ر بعد از صدور ویزا(که میتونید قبل یا بعد از ورود به آمریکا بصورت انلاین پرداخت کنید)
۳- توی ایران واکسنهاتون رو کامل بزنید.ممکنه تمام اونهارو قبول کنند ممکنه دکتر سر ناسازگاری در بیاره و یکی دوتا واکسن بهتون بزنن.
۴- اگه منظورتون فرمهای ۱۲۲ و ۲۳۰ هست باید با دقت پر کنید و بفرستید یا ایمیل کنید و منتظر نامه دومتون باشید.
موفق باشید
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آنی ، hamid1973

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان