کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام به دوستان مهاجرسرا.
من يك سوال داشتم. ما ساكن امارات هستيم و در امارات كار و زندگي ميكنيم آيا باز هم برگه سو پيشينه و آزمايشات مديكال مورد نياز است؟
چون اينجا هر بار كه ويزاي اقامت را تمديد ميكنند تمامي مراحل انگشت نگاري و معاينه چشم و x_ray و خلاصه آزمايش خون و ... را انجام ميدهيم.
اگر كسي در اين زمينه ميتونه راهنمايي مون كنه ممنون ميشيم.
من احتمال زياد دو ماه ميرم ايران. اگر بايد آزمايش مجدد بدهم در انستيتو پاستور انجام بدهم.
اگر شماره اي از مركز مديكال دوبي داريد لطفاً به من بدهيد
در يكي از تاپيك هاي ٢٠١٣ سفر به دوبي يكي از دوستان شماره و نام دكتر را نوشته بود اما هر چي ميگردم مجدد پيدا نميكنم.
سپاس
تشکر کنندگان: bayat_r
سلام دوستان.
اگر كسي شماره تلفن مركز مديكال دوبي را دارد لطفاً براي من بنويسد.
سپاس
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 17:12)bayat_r نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 16:57)ali3875 نوشته:  با سلام من انستیتو پاستور رفتم کارت زرد گرفتم و واکسن هائی که زده بودمو قبول کردن ومهر زدن حالا فهمیدم باید 2 ماه دیگه پاسپورتمو عوض کنم شماره پاسپورتم با تعویضش عوض میشه یعنی باید دوباره کارت واکسن بگیرم؟

اصلاً سخت نیست شما بعد از تعویض پاسپورت هر دو پاسپورت رو ببر پاستور و کارت جدید رو براتون سریع صادر میکنن

ممنون از راهنمائیتون دوست عزیز
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: bayat_r
(2013-05-31 ساعت 17:50)ssara نوشته:  مرسی از همفکری و راهنمایی دوستان مهاجرسرا
من 28 می فرم هامو به kcc ایمیل کردم. هنوز جوابی مبنی بر دریافت و بی نقص بودن مدارک دریافت نکردم.... به نظرتون چون سرشون شلوغه ممکنه با تاخیر جواب بدن یا اینکه این احتمال هم هست که جوابی ندن؟
اگه بخوام باشون تماس تلفنی داشته باشم به نظرتون چقد صبر کنم بعد زنگ بزنم؟
در ضمن خوشحال می شم بدونم خوش شانس های اصفهانی کیا هستن؟

آیا کسانی از اصفهان هستند که برای تزریق هپاتیت ب به پاستور نرفتند و کارشونو اصفهان پی گیری کرده باشن؟
ایا پاستور واکسنی که اصفهان می زنیمو تایید می کنه و تو کارت زردمون وارد می کنه؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.
اگه اصفهان بزني بعد ميتوني كارتش رو ببري پاستور وارد كارت زرد مي كنه ضمنا پاسپورت هم براي پاستور فراموشت نشه همشهري
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: ssara
(2013-06-01 ساعت 18:14)kage.omid نوشته:  
من 28 می فرم هامو به kcc ایمیل کردم. هنوز جوابی مبنی بر دریافت و بی نقص بودن مدارک دریافت نکردم.... به نظرتون چون سرشون شلوغه ممکنه با تاخیر جواب بدن یا اینکه این احتمال هم هست که جوابی ندن؟

آیا کسانی از اصفهان هستند که برای تزریق هپاتیت ب به پاستور نرفتند و کارشونو اصفهان پی گیری کرده باشن؟
اگه اصفهان بزني بعد ميتوني كارتش رو ببري پاستور وارد كارت زرد مي كنه ضمنا پاسپورت هم براي پاستور فراموشت نشه همشهري
چه جالب شما هم 28 می مدارکو با ایمیل ارسال کردید مثل من. ایمیلی از kcc دریافت کردید که مدارکتون رسیده ؟ من که همچنان منتظرم
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 17:45)armin021 نوشته:  یکی کمک کنه. من دیپلم کارودانش هستم. پیش دانشگاهی ندارم. دیپلم و هم سال 1378 گرفتم. کسی که میدونه بگه لطفا . همه میگن پیش دانشگاهی ملاکه! آیا واقعا اینطوریه؟ تکلیف من که لاتاری برنده شدم چیه؟ سفارت رد میشم؟ به همین سادگی؟ ( زبونم لال خدا نکنه) نگید 2 سال سابقه که اون سخته گویا! گیج شدم بابا. تو رو خدا یکی بیاد بگه که عینه من و خیلیای دیگست ولی الان گرین کارت داره یا از منبع معتبر خبر داره.
اینم بگم که زنگ زدم یه وکیل تو آمریکا گفت همون دیپلم فنی رو سفارت نشون بده کافیه !
اگه پیش دانشگاهی بگیرم سفارت شک نمیکنه که بعد 13 یا 14 سال من تازه پیش دانشگاهی گرفتم؟
حالا اومد و همه این حرفا که دیپلمه 12 ساله قبوله چرت بود و همون 11 ساله ما اوکی بود سفارت به اون پیش دانشگاهی ما ظنین نشه بدبخت و بیچاره شیم؟ ( زبونم لال)
ممنون و با آرزوی گرین کارتی شدن همه بچه ها . آی لاو یووووو...

شما باید دیپلم 12 ساله یا معادل آن رو داشته باشید یعنی در کل باید مدرکی داشته باشید که نشون بده 12 سال درس خوندین! یا همون سابقه کاری که خودتون گفتین. من توی تاپیک سفرنامه های آنکارا خوندم که یک نفر که حتی فوق دیپلم داشته ولی دیپلم 11 ساله داشته رو میخواستن رد کنن که گفته من درس های پیشدانشگاهی رو در دانشگاه خوندم و افیسر هم ریز نمرات خواسته که همراه نداشتن بنابراین نقص مدرک خوردن و قرار شده بعدن تحویل بدن. برین این تاپیک رو بخونین...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 17:45)armin021 نوشته:  یکی کمک کنه. من دیپلم کارودانش هستم. پیش دانشگاهی ندارم. دیپلم و هم سال 1378 گرفتم. کسی که میدونه بگه لطفا . همه میگن پیش دانشگاهی ملاکه! آیا واقعا اینطوریه؟ تکلیف من که لاتاری برنده شدم چیه؟ سفارت رد میشم؟ به همین سادگی؟ ( زبونم لال خدا نکنه) نگید 2 سال سابقه که اون سخته گویا! گیج شدم بابا. تو رو خدا یکی بیاد بگه که عینه من و خیلیای دیگست ولی الان گرین کارت داره یا از منبع معتبر خبر داره.
اینم بگم که زنگ زدم یه وکیل تو آمریکا گفت همون دیپلم فنی رو سفارت نشون بده کافیه !
اگه پیش دانشگاهی بگیرم سفارت شک نمیکنه که بعد 13 یا 14 سال من تازه پیش دانشگاهی گرفتم؟
حالا اومد و همه این حرفا که دیپلمه 12 ساله قبوله چرت بود و همون 11 ساله ما اوکی بود سفارت به اون پیش دانشگاهی ما ظنین نشه بدبخت و بیچاره شیم؟ ( زبونم لال)
ممنون و با آرزوی گرین کارتی شدن همه بچه ها . آی لاو یووووو...
سلام armin021 عزیز
متاسفانه صراحتا اعلام کردند ملاک دیپلم 12 ساله است یا حد اقل دوسال سابقه کار با مشخصاتی که تو سایتشون اعلام کردند.
دور سابقه کار رو خط بکش چون کار هایی رو ذکر کردند که اتوماتیک باید حد اقل فوق دیپلم داشته باشی!!!!!!!!!
برای پیش دانشگاهی اگر شمارت بالا باشه فکر کنم وقت داشته باشی بتونی بگیری اگر شمارت پایینه که نقص مدارک میخوری و تا پایان شهریور سال دیگه فرصت داری پیش دانشگاهیتو بگیری ببری.
با آرامش برنامه ریزی کن انشااله میتونی
موفق باشید
تشکر کنندگان: kage.omid
(2013-06-01 ساعت 20:51)ssara نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 18:14)kage.omid نوشته:  

چه جالب شما هم 28 می مدارکو با ایمیل ارسال کردید مثل من. ایمیلی از kcc دریافت کردید که مدارکتون رسیده ؟ من که همچنان منتظرم
نه برادر منم هیچ خبری نیست یه 4 روز دیگه حتما میاد نگران نباش
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 13:11)shamim-k نوشته:  با سلام به دوستان مهاجرسرا.
من متخصص هستم ولی مدرکم آزاد نیست.اگر بنویسم پزشک عمومی اشکالی پیش میاد؟

دوست عزیز هیچ فرقی نمیکند....اگر برنده لاتاری هستید حداقل مدرک دیپلم لازم است ....و دوستان بدانند که به هیچ وجه مدرک بالا فوق لیسانس ، دکتری، تخصص هیچ گونه اثری در سریعتر شدن و یا تسهیل اخذ ویزا ندارد و چه بسا همانطور که در ادوار مختلف اتفاق افتاده است بعضاً موجب افزایش مدت کلیرنس هم خواهد شد....(انشاالله که تا اونموقع موضوع کلیرنس برای اتباع ایرانی تا هنگام مصاحبه پرونده اش مختومه گردد) به هر حال دوستان اکیداً سفارش میکنم الان فقط و فقط با خواندن تاپیک های سال های گذشته در صدد تکمیل درست فرمها بوده و تا بعد از تعیین تکلیف شدن و انشالله بلیت امریکا با کمتر کسی مگر با افراد مطلع و فقط برای مشورت موضوع برنده شدن را در میان بگذارید.....
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، love_everlife ، kage.omid
سلام

توی اعلام برندگان نوشته بود Post : Ankara

اما توی اون فرم ها ی اولیه
ابوظبی رو معرفی کردم
حالا اگه نوبت ابوظبی بدن
قابل اعتماد نیست ؟

میگن همچین چیزی اتفاق افتاده قبلا.
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 08:10)hasti_rara نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 23:40)blueskysam نوشته:  سلام دوستان گلم،

امیدوارم همگی‌ خوب بشن،به اونهایی هم که بارنده شدن صمیمانه تبریک میگم.من هم خانومم بارنده شده(Case number:2014,56xx).ایشون مدارک پیشدانشگاهی هنرستان داره.

من و خانومم هیچ کدوم کار دولتی نکردیم،من زبان انگلیسی تدریس می‌کنم به صورت خصوصی،و از سربازی هم معافیت پزشکی‌ گرفتم،می‌شه با این شرایط بگین مصاحبهٔ ما کی‌ میافته و اینکه چقدر احتمال میدین ما یه ضرب بشیم.پیشاپیش از راهنمایی ممنون.در ضمن درخواست مصاحبه را به ایروان تغییر دادم.
دوست گرامی سلام
از خبر برنده شدنتون خوشحال شدم و باید بگم اگه شماره ها مثل پارسال کارنت بشن که فکر کنم مصاحبه شما برای بهمن و یا اوایل اسفند ماه بشه . و در مورد یکضرب گرفتنتون ، اگه کار دولتی نداشته باشین و اگه سربازی نرفته باشین ( معاف شده باشین ) امکانش هست که یک ضرب بگیرین ولی درصورتی که کار دولتی داشته باشین و یا سربازی رفته باشین چه سپاه و چه ارتش به احتمال خیلی قوی کلیرنس میخورین

مرسی‌ دوست گلم،جوابت بسیار امیدوار کننده بود.
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 17:12)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 16:58)واله نوشته:  ...امضا رو چه جوری درست کنم با عرض معذرت Big Grin
چگونه امضاء درست کنیم؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان:
دوستان گلم سلام،

یه سالی‌ که ذهنم مشغول کرده اینه که خانومم از هنرستان دیپلم گرفته و پیش دانش گاهیشم رشتهٔ هنر بوده،چون ایشون برندهٔ اصلی‌ هست،آیا نوعه مدرک دیپلم و اینکه چه رشته‌ی بودی هم مهم یا فرقی‌ نمی‌کنه؟

چون اکثرا رشته‌های علوم انسانی‌ و تجربی‌ و ریاضی‌ هستن برای ما این مدارک مشکلی‌ به وجود نمیاره؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 07:56)hasti_rara نوشته:  [quote='Honeybal' pid='350171' dateline='1370026814']
ل در زمان مصاحبه
سلام. من لاتاری 2014 قبول شدم. از همون موقع ثبت نام مدرک تحصیلیمو زدم univercity degree و حتی توی فرمهایی که براشون چند روز پیش فرستادم زدم univercity degree.
هنرستان حسابداری خوندم ( دیپلم 11 ساله) و بعد بدون اینکه پیش دانشگاهی برم فوق دیپلم گرفتم ( مدرک و ریز نمرات فوق دیپلم رو الان دارم ).
فقط یه سوال دارم. اگه مو قع مصا حبه بگن نه ما الان ازت پبش دانشگاهی می خوایم. می تونم بگم باشه می رم براتون می یارم و بعد بیام و مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم و ببرم براشون؟ یا از همین الان برم دنبال پیش دانشگاهی و منتظر این ریسک نباشم؟
دوست گرامی با سلام
اصلا نگران نباشین . شما که مدرک دانشگاهی دارین اصلا به م
درک دیپلم تون گیر نمی دن . برای اونها آخرین مدرک مهمه که شما خوشبختانه دارین . اگه هم تنها مدرک 11 ساله دیپلم رو دارین از یک شرکت 2 سال سابقه کار به صورت گواهی نه اینکه سابقه بیمه بگیرین و ترجمه کنید و با خودتون ببرین . ولی باز هم تاکید میکنم اگه مدرک دانشگاهی مثل فوق دیپلم و یا لیسانس دارین اصلا مدرک دیپلم روش حساس نمیشن. نگران نباشین

مرسی و یه دنیا ممنون از جوابتون/ پس من با خیال راحت می رم جلو.بازم مرسی

تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 00:08)hamedmas نوشته:  سلام
سابقه کاري من شايد براي اونا حساسيت ايجاد کنه
بهتره بنويسم يا نه ؟
يه شرکت دوستامو بنويسم ؟
اونا بيمه رو چک مي کنن؟

شما بهتره واقعیت رو بگین، چون ما نمیدونیم منبع تحقیق اونها چیه اگر به هر نحوی متوجه بشن شما دروغ گفتین خیلی براتون بد میشه! حقیقت رو بگین فوقش مثل اکثر دوستان کلیرنس میخورین همین!

(2013-06-02 ساعت 00:27)blueskysam نوشته:  دوستان گلم سلام،

یه سالی‌ که ذهنم مشغول کرده اینه که خانومم از هنرستان دیپلم گرفته و پیش دانش گاهیشم رشتهٔ هنر بوده،چون ایشون برندهٔ اصلی‌ هست،آیا نوعه مدرک دیپلم و اینکه چه رشته‌ی بودی هم مهم یا فرقی‌ نمی‌کنه؟

چون اکثرا رشته‌های علوم انسانی‌ و تجربی‌ و ریاضی‌ هستن برای ما این مدارک مشکلی‌ به وجود نمیاره؟؟؟؟

اگر 12 سال تحصیل کامل باشه دیگه فرقی نمیکنه چه رشته ای باشه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: hamedmas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان