کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-05 ساعت 11:32)mattin نوشته:  با سلام
من چند سال سوریه زندگی کردم و الان 1 سالی هست که برگشتم
آیا برای مدتی که اونجا بودم باید گواهی پلس از کشور سوریه بگیرم

دوست عزیزاگر بیش از یکسال درکشور دیگه ای بوده باشید بایستی گواهی سو سابقه رو بگیرید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: love_everlife
(2013-06-05 ساعت 11:12)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 10:37)anni نوشته:  سلام دوستان
پدر و مادر من در لاتاری 2014 قبول شدن ، چند تا سوال داشتم :
1- زمان پرکردن فرم ثبت نام Foreign State Chargeability رو با راهنمایی اشتباه دوستان به جای ایران ، SAUDI ARABIA انتخاب کردیم و Case Number شون 2014AS00024xxx اومده ، اکثر Case Number هایی که دیدم 2014AS00004xxx هست ، آیا به دلیل انتخاب اشتباه Case Number به این صورت آمده ؟! الان چه باید کرد ؟ با نامه به kcc میتونم Foreign State Chargeability رو تغییر بدم ؟

2- اپدرم 63 سالشون هست ، شنیدم بعد از اقامت برای افراد بالای 60 مبلغی به عنوان بیمه داده میشه ، این موضوع درسته؟
3- بعد از چه مدت میتونن برای ارسال دعوتنامه برای فرزندشون اقدام کنند؟
4- بعد از چه مدت میتونن بیان ایران و برای چه مدت ؟

دوست عزیزمتاسفانه افرادی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردند کیسشون ریجکت میشه... دیگر دوستان نیز در این رابطه نظرشون رو اعلام کنند .
دوست عزیز واقعا نمیخوام نا امیدتون کنم ولی باز برای اطمینان یکبار با kcc مکاتبه کنین .. ولی این اشتباه باعث رد کیس میشه.. زودتر مکاتبه کنین که بیخود متحمل هزینه های کارا نشین و بعد.....
تشکر کنندگان: love_everlife ، anni
سلام بر دوستان باتجربه،

می‌خواستم بدونم آیا برای تمام سفارتها سوه پیشینه را از اونهایی که مقیم ایران هستن نمیخوان؟یا ادم برای احتیاط بره سؤ پیشینه را بگیره؟شما چه توصیه ای‌ دارین؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 16:18)blueskysam نوشته:  سلام بر دوستان باتجربه،

می‌خواستم بدونم آیا برای تمام سفارتها سوه پیشینه را از اونهایی که مقیم ایران هستن نمیخوان؟یا ادم برای احتیاط بره سؤ پیشینه را بگیره؟شما چه توصیه ای‌ دارین؟

دوست عزیزهمه سفارتها به یک شکل عمل میکنند....
تشکر کنندگان: aghaghia
(2013-06-05 ساعت 17:28)20142ddc نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 01:11)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 00:13)20142ddc نوشته:  اگه توی فرم 230 نوشته باشین که بعدا باهاتون میان، نیازی نیست موقع مصاحبه ایشون بیان
در ضمن من خودم به شخصه اینو از kcc پرسیدم Smile
تا جایی که من تا حالا شنیدم اگر یکی از اعضای کیس حضور نداشته باشه کل کیس ریجکت میشه. این که یک عده بعد از برنده اصلی بیان مربوط به بعد از مصاحبه است. روز مصاحبه حتی حضور بچه ها و مدارکشون رو چک می کنند. اگر ممکنه متن سئوال و جواب خودتون با KCC رو اینجا بذارین تا ما از اشتباه خودمون بیرون بیایم.
من تلفنی از kcc پرسیدم گفت که اگه توی فرم نوشتین که بعدا باهاتون میان، نیازی نیست که روز مصاحبه همراه شما حاضر شن
وقتی که قرار نیست یکی همراه شما بیاد آمریکا چرا باید روز مصاحبه حضور داشته باشه؟

دوست عزیز بعدا منظورتون کی هستش ؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 17:28)20142ddc نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 01:11)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 00:13)20142ddc نوشته:  اگه توی فرم 230 نوشته باشین که بعدا باهاتون میان، نیازی نیست موقع مصاحبه ایشون بیان
در ضمن من خودم به شخصه اینو از kcc پرسیدم Smile
تا جایی که من تا حالا شنیدم اگر یکی از اعضای کیس حضور نداشته باشه کل کیس ریجکت میشه. این که یک عده بعد از برنده اصلی بیان مربوط به بعد از مصاحبه است. روز مصاحبه حتی حضور بچه ها و مدارکشون رو چک می کنند. اگر ممکنه متن سئوال و جواب خودتون با KCC رو اینجا بذارین تا ما از اشتباه خودمون بیرون بیایم.
من تلفنی از kcc پرسیدم گفت که اگه توی فرم نوشتین که بعدا باهاتون میان، نیازی نیست که روز مصاحبه همراه شما حاضر شن
وقتی که قرار نیست یکی همراه شما بیاد آمریکا چرا باید روز مصاحبه حضور داشته باشه؟

نقل قول:.You will need to be present at the interview, as well as your spouse and children (as applicable) who are applying for a diversity immigrant visa

باید شما + افراد خانواده که ویزا می خواهند در مصاحبه حضور داشته باشید.
(2013-06-05 ساعت 18:02)20142ddc نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 17:37)KIMIA2005 نوشته:  دوست عزیز بعدا منظورتون کی هستش ؟
منظورم همون at a later date هست که تو فرم هم نوشته
مثلا 2 یا 3 سال بعد دوست عزیز Smile

یک سوال دارم بنظر شما همراه شما که بعدا میخواد بیاد کی بایستی ویزاشو بگیره ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 18:35)20142ddc نوشته:  بله شما درست می فرمایین ولی شرایط ما یه جوریه که همسر من فعلا نمی تونه همراه ما بیاد. اره بهتره که بقیه هم نظر بدن چون برای شخص من این مسئله خیلی حساسه چون ممکن همین باعث شه که ریجکت شیم
به هر حال از توجه شما هم ممنونم

به هر حال دوست عزیزتا صددرصد مطمئن نشدی که این کار امکانپذیره یا خیر هیچ اقدامی نکن چون ممکنه ریجکت شی ولی بنظر بنده چون توی ثبت نام اولیه نام همسرتون قید شده به احتمال زیادبایستی برا مصاحبه هم حضور داشته باشن باز هم بپرسید تا ماهم ازشک بیرون بیایم ومطمئن شیم...
تشکر کنندگان:

(2013-06-05 ساعت 19:14)bidhendi نوشته:  سلام.
من فرمامو فرستادم،بد از اون برای ادامه تحصیل اومدم کشور لاتویا،فقط به مدارکم یه نامه اضافه کردم که گفتم از اینجا پذیرش گرفتم.ایمیلم زدم.گفتن اگه پذیرش دانشگاه و براشون بفرستم ,تو لاتویا مصاحبه میشم،
1-اگه نفرستم میندازن انکارا یا ابو...؟ کجا باشه بهتره؟
2- من نامهٔ قبولیمو که پرینت گرفتم کوچیکش کردم که بارکد جا شه .شد یک صفحه. این اشکالی‌ داره؟
با تشکر

سلام . چون اعلام کردین باید بفرستین وگرنه فکر میکنند دروغ گفتین و اگر به زبان انگلیسی تسلط کامل دارید مشکلی نیست در غیر اینصورت انکارا و ابوطبی بهتر است.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
کیس نامبرم اینه 2014AS00 حدود زمان مصاحبه کی هست؟

من زمان ثبت نام زیر 21 بودم اما الان بالای 21 و اینم بگم که مادرم برنده شده و من زیر مجموعه ایشون هستم آیا الان مشکلی واسم پیش میاد؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 20:30)farnama نوشته:  کیس نامبرم اینه 2014AS00 حدود زمان مصاحبه کی هست؟

من زمان ثبت نام زیر 21 بودم اما الان بالای 21 و اینم بگم که مادرم برنده شده و من زیر مجموعه ایشون هستم آیا الان مشکلی واسم پیش میاد؟

دوست عزیز دورقم اول کیس نامبرتو بذار
تشکر کنندگان: farnama ، زری وحدتی
(2013-06-05 ساعت 20:43)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 20:30)farnama نوشته:  کیس نامبرم اینه 2014AS00 حدود زمان مصاحبه کی هست؟

دوست عزیز دورقم اول کیس نامبرتو بذار

مهم اینه که شما زمان ثبت نام زیر 21 بودین....
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان:
سلام من امروز یه میل از کی سی سی دریافت کردم با این مضمون
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
این در جواب ارسال فرم هام اومده.همچنین گفته بودم که اگه به دستشون رسیده بهم خبر بدن.
حالا اینی که برام فرستادن یعنی بررسی خواهند کرد؟
سلام، 2 تا سوال داشتم از حضورتون،

۱- کارنت شدن،همون نامه ائ‌ که از کی سی‌ سی‌ ارسال می‌شه؟ تعیین سفارت و زمانش؟

۲-برای همه سفارتها ثبت نامه سی اس سی لازمه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 21:09)mina000 نوشته:  سلام من امروز یه میل از کی سی سی دریافت کردم با این مضمون
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
این در جواب ارسال فرم هام اومده.همچنین گفته بودم که اگه به دستشون رسیده بهم خبر بدن.
حالا اینی که برام فرستادن یعنی بررسی خواهند کرد؟

دوست من ، شما مداركتون را با ايميل فرستاديد؟
چون ما كه با پست فرستاديم هيچ ايميلي دريافت نكرديم.
تنها اس ام اس رسيدن پست آرامكس را گرفتيم.
كاش ما هم با ايميل فرستاده بوديم.
هم هزينه كمتر هم اطمينان بيشتر Sad
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان