کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-05 ساعت 21:09)armin021 نوشته:  من کارای لاتاریمو یه آژانس هواپیمایی انجام داده.
فکر میکنم آین احمقا 2 بار برام فرمها رو پست کردن!!!
این هم بگم سابق شغلیم تو هر کدوم از فرمها با هم فرق دارن.
ردم میکنن ؟

عزیز شما توی مهاجر سرا با راهنمایی دوستان میتونستید فرمها رو با دقت پر کنید بدون هیچ مشکلی در ضمن شما نباید اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران قرار میدادید
در رابطه با مشکل در سابقه کارتون بایستی این مسئله رو به KCCاطلاع بدید ..

(2013-06-05 ساعت 21:09)mina000 نوشته:  سلام من امروز یه میل از کی سی سی دریافت کردم با این مضمون
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
این در جواب ارسال فرم هام اومده.همچنین گفته بودم که اگه به دستشون رسیده بهم خبر بدن.
حالا اینی که برام فرستادن یعنی بررسی خواهند کرد؟

اطلاعاتتون در پرونده شما قرار گرفته برا بررسی ...

(2013-06-05 ساعت 21:12)bidhendi نوشته:  سلام، 2 تا سوال داشتم از حضورتون،

۱- کارنت شدن،همون نامه ائ‌ که از کی سی‌ سی‌ ارسال می‌شه؟ تعیین سفارت و زمانش؟

۲-برای همه سفارتها ثبت نامه csc لازمه؟

شما بولتن ویزا رو بایستی سر بزنید تا از کارنت شدنتون اطلاع پیدا کنید بعد هم نامه دوم از طریق ایمیل براتون ارسال میشه واسه زمان و مکان مصاحبه ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: armin021
(2013-06-05 ساعت 21:19)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 21:09)armin021 نوشته:  من کارای لاتاریمو یه آژانس هواپیمایی انجام داده.
فکر میکنم آین احمقا 2 بار برام فرمها رو پست کردن!!!
این هم بگم سابق شغلیم تو هر کدوم از فرمها با هم فرق دارن.
ردم میکنن ؟

عزیز شما توی مهاجر سرا با راهنمایی دوستان میتونستید فرمها رو با دقت پر کنید بدون هیچ مشکلی در ضمن شما نباید اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران قرار میدادید
در رابطه با مشکل در سابقه کارتون بایستی این مسئله رو به KCCاطلاع بدید ..

(2013-06-05 ساعت 21:09)mina000 نوشته:  سلام من امروز یه میل از کی سی سی دریافت کردم با این مضمون
این در جواب ارسال فرم هام اومده.همچنین گفته بودم که اگه به دستشون رسیده بهم خبر بدن.

اطلاعاتتون در پرونده شما قرار گرفته برا بررسی ...

۲-برای همه سفارتها ثبت نامه csc لازمه؟

شما بولتن ویزا رو بایستی سر بزنید تا از کارنت شدنتون اطلاع پیدا کنید بعد هم نامه دوم از طریق ایمیل براتون ارسال میشه واسه زمان و مکان مصاحبه ..
سوال دوم ایشونو هم یکی جواب بده ممنون میشم Smile
تشکر کنندگان:

۲-برای همه سفارتها ثبت نامه c s c لازمه؟

بعد از دریافت نامه دوم برا انکارا و ابوظبی لازمه واسه csc ثبت نام کنید برا ایروان نیاز نیست...

در مورد سوال 2
اینجا رو مطالعه کنید اطلاعات خوبی رو کسب میکنید..
تشکر کنندگان: kage.omid ، maziar irani
به سلامتی جواب میل ما هم اومد خیالمون راحت شد. کیمیا جان از شما نیومد؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: maziar irani ، KIMIA2005 ، زری وحدتی
(2013-06-05 ساعت 21:13)Farnoodh نوشته:  

دوست من ، شما مداركتون را با ايميل فرستاديد؟
چون ما كه با پست فرستاديم هيچ ايميلي دريافت نكرديم.
تنها اس ام اس رسيدن پست آرامكس را گرفتيم.
كاش ما هم با ايميل فرستاده بوديم.
هم هزينه كمتر هم اطمينان بيشتر Sad

بله با میل فرستادم.
نه اصلا نگران نباشید.پست هم خوبه.به خودتون استرس ندین.هردوراه امنه.من تو یه تاپیک خوندم که میتونید میل بزنید بهشون که اگه فرمها به دستشون رسیده بهتون اطلاع بدن.

(2013-06-05 ساعت 13:04)sejz نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 13:00)nina_arjan نوشته:  سلام دوستان
شما ها چقدر خوش شانس هستید...این همه شانس را از کجا و چجوری بدست اوردید که در لاتاری برنده شدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا برام جای سوال داره بخدا ...سه چهار سالی ست که دارم شرکت میکنم ولی همیشه has not selected میشم ....چرا....چرا.....چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا شما بگید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه شما ها که برنده میشید یه جور دیگه ثبت نام میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا ؟؟؟چرا ؟؟؟من برنده نمیشم ...
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا یکی به دادم برسه که دارم می میرم....اگه شما دوست واقعی هستید به من هم راهنمایی برسونید بگید چجوری شانس میارید تو رو خدا....
ممنون دوستان
من واقعا از ته قلبم دعا میکنم امسال برنده بشید.
واسه من که به شخصه این اولین باریه که تو یه کاری شانس میارم..Smile نا امید نشین ایشالا شما هم موفق میشن بالاخره.
تشکر کنندگان: aghaghia ، زری وحدتی
(2013-06-05 ساعت 23:16)kage.omid نوشته:  به سلامتی جواب میل ما هم اومد خیالمون راحت شد. کیمیا جان از شما نیومد؟

بسلامتی دوست عزیز -خیر هنوز خبری نیست منتظرم
تشکر کنندگان: kage.omid ، ssara
سلام
من حدود ٣ هفته پيش فرمها مو با DHL فرستادم، بعد يه ايميل زدم كه ببينم رسيده يا نه كه جوابشون اين بود،
currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed
ولي نمي دونم چرا با جواب تائيديه بقيه برنده ها فرق داره
٢٠١٤As00006xxx
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان:
سلام اگر کسی مهر سوریه تو پاسش باشه مشکلی پیش میاد براش؟
تشکر کنندگان: maziar irani
(2013-06-05 ساعت 10:37)anni نوشته:  ...پدر و مادر من در لاتاری 2014 قبول شدن ، چند تا سوال داشتم :
1- زمان پرکردن فرم ثبت نام Foreign State Chargeability رو با راهنمایی اشتباه دوستان به جای ایران ، SAUDI ARABIA انتخاب کردیم و Case Number شون 2014AS00024xxx اومده ، اکثر Case Number هایی که دیدم 2014AS00004xxx هست ، آیا به دلیل انتخاب اشتباه Case Number به این صورت آمده ؟! الان چه باید کرد ؟ با نامه به kcc میتونم Foreign State Chargeability رو تغییر بدم ؟
(2013-06-05 ساعت 11:12)KIMIA2005 نوشته:  دوست عزیزمتاسفانه افرادی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردند کیسشون ریجکت میشه... دیگر دوستان نیز در این رابطه نظرشون رو اعلام کنند .
اگر از سهمیه قاره دیگه ای برنده بشن حتماً ریجکت میشن ولی عربستان هم جزو قاره آسیاست. حتماً به KCC ایمیل بزنین و جریان رو بگین.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maziar irani ، sinamn ، sadeghi897 ، hossien_501 ، زری وحدتی
(2013-06-05 ساعت 23:43)mina000 نوشته:  سلام اگر کسی مهر سوریه تو پاسش باشه مشکلی پیش میاد براش؟

مشکلی پیش نمیاد فقط ممکنه ازتون سوال کنن واسه چی رفته بودین که شما هم دلیلش رو میگین و ممکنه اصلا سوال هم نکنن، به احتمال زیاد کلیرینس میخورین که بدون اون مهر هم احتمال کلیرینس خوردن زیاده،و اکثر کیس ها کلیرینس میخورن. شما اگر موردی برای مخفی کردن نداشته باشید نباید ذهنتون رو مشغول این موارد بکنید. موفق باشید. Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت
دوستان جواب تایید منم اومد
[Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed
درست میگم باید منتظر کارنت شدن باشم؟
تشکر کنندگان: aghaghia ، jazirehh ، زری وحدتی
(2013-06-05 ساعت 20:43)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 20:30)farnama نوشته:  کیس نامبرم اینه 2014AS00 حدود زمان مصاحبه کی هست؟

من زمان ثبت نام زیر 21 بودم اما الان بالای 21 و اینم بگم که مادرم برنده شده و من زیر مجموعه ایشون هستم آیا الان مشکلی واسم پیش میاد؟

دوست عزیز دورقم اول کیس نامبرتو بذار

2014AS00001
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، زری وحدتی
(2013-06-06 ساعت 01:07)bidhendi نوشته:  دوستان جواب تایید منم اومد
[Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

درست میگم باید منتظر کارنت شدن باشم؟

اره دیگه نوشته از 15 اگوست توی بولتن ویزا گوش بزنگ باش واسه کارنت شدن

(2013-06-06 ساعت 01:12)farnama نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 20:43)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 20:30)farnama نوشته:  کیس نامبرم اینه 2014AS00 حدود زمان مصاحبه کی هست؟

من زمان ثبت نام زیر 21 بودم اما الان بالای 21 و اینم بگم که مادرم برنده شده و من زیر مجموعه ایشون هستم آیا الان مشکلی واسم پیش میاد؟

دوست عزیز دورقم اول کیس نامبرتو بذار

2014AS00001

حدود زمان مصاحبه اتون با توجه به کیس نامبرتون اواخر مهر و اوایل ابان ماه هستش
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، iman63ir ، Szsanazsz ، زری وحدتی
(2013-06-05 ساعت 23:28)Sara_lphmkf نوشته:  سلام
من حدود ٣ هفته پيش فرمها مو با DHL فرستادم، بعد يه ايميل زدم كه ببينم رسيده يا نه كه جوابشون اين بود،
currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

ولي نمي دونم چرا با جواب تائيديه بقيه برنده ها فرق داره
٢٠١٤As00006xxx
اصلا جای نگرانی نیست جوابها آماده ست و هر افسر با سلیقه ی خودش جواب میده مهم اینه که کیس شما به جریان افتاده و میگه از 15آگوست بولتن ویزا رو چک کن برا دیدن کارنت شدنت
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، زری وحدتی
(2013-06-05 ساعت 10:47)anni نوشته:  سلام مجدد در ادامه پست در ارسال 1254#

1- آیا برای برنده با سن 63 سال شانسی هست؟
2- امروز 15 خرداد 92 هست که من تازه دارم کارای مربوط به فرمها رو انجام میدم ، آیا دیر نیست ؟ تا کی وقت دارم؟
1-بله شانس هست چرا نباشه
2-نه دیر نشده اما بهتره سریعتر و بدون اشتباه فرمها رو پر کنی و ایمیل کنی
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: maziar irani ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان