کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-06 ساعت 11:03)mina000 نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 09:33)ssara نوشته:  سلام دوستان، من در تاریخ 28 می فرم هامو به KCC ایمیل کردم امروز ایمیلی در پاسخ به اون دریافت کردم که متنش این هست:
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
ایا این یعنی مدارکو دریافت کردن و در پروندم گذاشتن و باید منتظر کارنت شدن باشم؟

منم تو همون روز فرستادم و همین جواب اومده.یکنفر تو تاپیک بهم گفت بله یعنی در دست بررسی هست

بله مدارک رو دریافت کردند و پرونده اتون در دست بررسی هستش منتظر کارنت شدن باشید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sce ، زری وحدتی ، ssara
(2013-06-06 ساعت 12:52)hossien_501 نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 11:38)parham_pni نوشته:  یه سوالی داشتم در مورده افسر مهاجرت سفارت آنکارا

من دانشجو ترم 8ام, به خاطره اینکه بتونم از کشور حارج بشم 23 واحد گذاشتم بمونه که بتونم از دانشگاه اشتغال به تحصیل بگیرم.تو فرم DSP-122 هم نوشتم سال آخر دانشگاه هستمو هنوز دارم تحصیل میکنم
زمان مصاحبه اگه افسر مهاجرت پرسید درستو میخوای چیکار کنی چی جوابشو بدم؟
وکیل گفت بگو دوست داری درستو تو ایران تموم کنی ولی من نمیخوام برگردم ایران چون دیگه نمیتونم از کشور خارج بشم
نظر خودم اینه که بگم دوست دارم تو آمریکا واحدامو معادل سازی کنم
ممنون.

سلام
اگه بگی میخوای معادل سازی کنی باید یه حسابه مالی پر و پیمون نشونشون بدی چون که هزینه تحصیل آمریکا بالاست.

۵۰ هزار دلار( حساب ارزی بانک ملی) + ۴۰ میلیون تومن( حساب ریالی بانک ملی) + سند ماشین( در ایران) + ۲ تا اسپانسر کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 13:22)parham_pni نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 11:38)parham_pni نوشته:  یه سوالی داشتم در مورده افسر مهاجرت سفارت آنکارا

من دانشجو ترم 8ام, به خاطره اینکه بتونم از کشور حارج بشم 23 واحد گذاشتم بمونه که بتونم از دانشگاه اشتغال به تحصیل بگیرم.تو فرم DSP-122 هم نوشتم سال آخر دانشگاه هستمو هنوز دارم تحصیل میکنم
وکیل گفت بگو دوست داری درستو تو ایران تموم کنی ولی من نمیخوام برگردم ایران چون دیگه نمیتونم از کشور خارج بشم
ممنون.

سلام
اگه بگی میخوای معادل سازی کنی باید یه حسابه مالی پر و پیمون نشونشون بدی چون که هزینه تحصیل آمریکا بالاست.

۵۰ هزار دلار( حساب ارزی بانک ملی) + ۴۰ میلیون تومن( حساب ریالی بانک ملی) + سند ماشین( در ایران) + ۲ تا اسپانسر کافیه؟

کاملا کافیه اما بازم بهتره نگی چون هر چی ساده تر اطلاعات بدی و پیچیده ش نکنی راحتتر مصاحبه میشی ضمنا کلیرنس هم بت نمیخوره و امیدوارم یکضرب ویزاتو بگیری
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 13:49)محبت نوشته:  

ممنون.

سلام

کاملا کافیه اما بازم بهتره نگی چون هر چی ساده تر اطلاعات بدی و پیچیده ش نکنی راحتتر مصاحبه میشی ضمنا کلیرنس هم بت نمیخوره و امیدوارم یکضرب ویزاتو بگیری
ممنون
خب اگه پرسید چی بگم؟
راستی من و همسرم باهم هستیم
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 13:54)parham_pni نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 13:49)محبت نوشته:  

ممنون.

سلام

ممنون
خب اگه پرسید چی بگم؟
راستی من و همسرم باهم هستیم
معمولا دوستان گفتن برای کار و آینده بهتر و در صورت شرایط مناسب تحصیل توی دانشگاههای خوبتون بهتونم بگم توقع نداشته باشید واحدهای پاس شده ایران رو بپذیرن

تشکر کنندگان: parham_pni ، آنی
سلام ،من 8 روزی میشه که فرم ها رو پست کردم اما ظاهرا 3 روزه تو سینسناتی مونده مینویسه shipment on hold یعنی قرار نیست بفرستن راسه ky?
تشکر کنندگان: آنی ، زری وحدتی
(2013-06-06 ساعت 14:48)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام ،من 8 روزی میشه که فرم ها رو پست کردم اما ظاهرا 3 روزه تو سینسناتی مونده مینویسه shipment on hold یعنی قرار نیست بفرستن راسه ky?

توی گمرک سینسیناتی هست. نگران نباشید. برای ما هم چند روز توی گمرک بود اما بالاخره رسید. Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: آنی
درود بر شما ... از مدیریت محترم مهاجر سرا تشکر میکنم واقعا جای تقدیر داره .
راستش من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم و متاسفانه هنوز اقدامی به ارسال مدارک و پرکردن فرمها نکردم ,میخواستم بدونم مهلت خاصی وجود داره یعنی هنوز فرصت دارم البته با توجه به این که جور کردن مدارک و ترجمه اش هم چند روزی زمان میبره Sad و علاوه بر این راجع به انتخاب ایالت هم به نتیجه ای نرسیدم و شنیدم که ایالتی رو که انتخاب میکنیم دیگه قابل تغییر نیست ؟ مرسی
(2013-06-02 ساعت 23:56)اصان نوشته:  سلام به همه """" من ایمیل زدم به kcc برای رسید مدارکم بهم جواب داده چون اسم و کیس نامبرتو نگفتی نمیتونم اطلاعات بهت بدم در صورتیکه بالا سمت راست نوشته بودم

شاید تو ایمیل دومت اسم و کیس نامبر ندادی که اینجوری جواب دادن خوب....بیشتر دقت کن
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، اصان
(2013-06-06 ساعت 17:02)HodHod Golestani نوشته:  درود بر شما ... از مدیریت محترم مهاجر سرا تشکر میکنم واقعا جای تقدیر داره .
راستش من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم و متاسفانه هنوز اقدامی به ارسال مدارک و پرکردن فرمها نکردم ,میخواستم بدونم مهلت خاصی وجود داره یعنی هنوز فرصت دارم البته با توجه به این که جور کردن مدارک و ترجمه اش هم چند روزی زمان میبره Sad و علاوه بر این راجع به انتخاب ایالت هم به نتیجه ای نرسیدم و شنیدم که ایالتی رو که انتخاب میکنیم دیگه قابل تغییر نیست ؟ مرسی
دوست عزیز فرصت دارید ولی پشت گوش هم نیندازید و هرچه زودتر فرم هاتون رو تکمیل و ارسال نماییدالبته با دقت و حوصله, پرونده اتون زودتر به جریان میوفته و بهتر هستش در مورد ایالت شما میتونید زمان مصاحبه و یا زمان ورود به امریکا در فرودگاه محل اقامت رو تغییر دهید..موفق باشید ..

(2013-06-06 ساعت 16:53)shimoos نوشته:  دوستان من شنیدم که تا حدود 3000 تا ویزا برای ایرانیها وجود داره و هر چقدر فرمها رو زودتر بفرستیم به نفعمونه یعنی هر کی دیر بفرسته ممکنه رد بشه می خواستم ببینم به نظر شما چقدر صحت داره من خودم هنوز نفرستادم!!

خیر دوست عزیز صحت نداره و روند بررسی پروندها براساس کیس نامبر انجام میشه و پیش میره نگران نباشید انشاالله همگی عزیزان هم ویزاشون رو خواهند گرفت .. شما هم سعی کنید زودتر فرمها تون رو ارسال نمایید...
(2013-06-06 ساعت 17:02)HodHod Golestani نوشته:  درود بر شما ... از مدیریت محترم مهاجر سرا تشکر میکنم واقعا جای تقدیر داره .
دوست عزیز تبریک بابت برنده شدنتون...
البته بنده مدیر نیستما... Big Grin Big Grin Big Grin
اما یه سوال، پرکردن فرمها چه ربطی به انتخاب ایالت داره ؟؟؟ !!!
شما هر چه سریعتر اما با دقت کافی فرمها تونو پر کنین، فرایند اصلی کیس شما تازه از زمانی که مدارکت رو میفرستی ، شروع میشه و به اصطلاح اونا بررسی های اولیه شون رو انجام میدن، حالا هر چه قدر دیرتر بفرستی بررسی اولیه دیرتر تموم میشه و متعاقباً هم دیرتر کارنت و کال میشین برای مصاحبه ...
درهر صورت فرمها رو با خونسردی کامل پر کن، حالا بعدش باکمی تحقیق و تفحص بالاخره جایی رو برای اسکان گزیدن ،انتخاب خواهید کرد، این موضوع به فاکتورهای زیادی ربط داره که همه ش به خودتون برمیگرده که چه آب و هوایی دوست دارین ، چقدر بودجه برای اسکان اولیه کنار گذاشتین، آیا دوست دارین اونجا درس بخونین و یا مستقیماً برین به سر کار و ....، نگران نباشین...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: آنی ، love_everlife ، Saeedv13 ، HodHod Golestani ، زری وحدتی ، H Pier
کیس نامبر من 80xxاست .چقدر شانس دارم؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 21:17)lunalovegood نوشته:  کیس نامبر من 80xxاست .چقدر شانس دارم؟

صد در صد شک نکن دوست عزیز

چه بنده که1XXX هستم و چه شما که 8XXX هستید هردو به یک اندازه شانس داریم عزیز نگران نباش
تشکر کنندگان: battosai ، محبت ، H Pier ، آنی ، nasim ، زری وحدتی
(2013-06-06 ساعت 21:17)lunalovegood نوشته:  کیس نامبر من 80xxاست .چقدر شانس دارم؟
صد در صد شانس دارید الان یه سری منتظر اعلام دوم هستن و یه سری برا قرعه کشی سال بعد امیدوارن شما که مشکلی نداری عدد کیس فقط زمان مصاحبه تون رو عقب میندازه

تشکر کنندگان: love_everlife ، H Pier ، آنی ، nasim ، زری وحدتی ، exxedus
(2013-06-06 ساعت 17:10)آنی نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 23:56)اصان نوشته:  سلام به همه """" من ایمیل زدم به kcc برای رسید مدارکم بهم جواب داده چون اسم و کیس نامبرتو نگفتی نمیتونم اطلاعات بهت بدم در صورتیکه بالا سمت راست نوشته بودم

شاید تو ایمیل دومت اسم و کیس نامبر ندادی که اینجوری جواب دادن خوب....بیشتر دقت کن
شما نمونه متن ارسالیتون رو به صورت کامل بگذارید تا دوستان ایراداتشو براتون مشخص کنند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان