کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-07 ساعت 12:48)Tabassomshojaat نوشته:  بچه ها يه سوال؟
ايا امكان داره كسي رد بشه؟ در چه صورت رد ميشه؟ لطفا بهم بگين. ممنونم
وقتی که آفیسر متوجه بشه که شما دروغ گفتید یا اینکه بچه های زیر ۲۱ سال رو تو ثبت نام اولیه ننوشته باشید یا اینکه از سهم ویزای کشورهای دیگه استفاده کرده باشید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، kage.omid ، آنی
(2013-06-07 ساعت 14:33)nina22 نوشته:  
وقتی که آفیسر متوجه بشه که شما دروغ گفتید یا اینکه بچه های زیر ۲۱ سال رو تو ثبت نام اولیه ننوشته باشید یا اینکه از سهم ویزای کشورهای دیگه استفاده کرده باشید.

خيلي ممنونم. ما پاسپورت سنت كيتس داريم، مشكلي پيش نمياد؟
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: آنی
دوستان من ٢ شنبه يه نامه به كي سي سي زدم واسه تاييديه مداركم كه با پست ارسال كردم و٨ روزم از رسيدن مداركم گذشته كه ايمييل زدم اما از دوشنبه تا امروز ٤ روز گذشته و هنوز جوابي دريافت نكردم خيلي استرس دارم!!!!
Big GrinBig Grin
(2013-06-07 ساعت 15:02)hedipes نوشته:  دوستان من ٢ شنبه يه نامه به كي سي سي زدم واسه تاييديه مداركم كه با پست ارسال كردم و٨ روزم از رسيدن مداركم گذشته كه ايمييل زدم اما از دوشنبه تا امروز ٤ روز گذشته و هنوز جوابي دريافت نكردم خيلي استرس دارم!!!!

اصلا اصلا نگران نباش جواب ایمیل رو معمولا دیر میدن
شما اگه تماس بگیری بلافاصله بهت میگن

اما ایمیل واسه من حدود 1 هفته جواب دادن

دوستان موقع ثبت نام باید 21 سال من تموم نشده باشه درسته؟

منظورم اینه که 20 سالم تموم نشده باشه یا ...؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hedipes ، آنی
پس دوباره واسشون ايمييل نزنم فعلاً؟؟؟!!
Big GrinBig Grin
(2013-06-07 ساعت 15:32)hedipes نوشته:  پس دوباره واسشون ايمييل نزنم فعلاً؟؟؟!!

تا 2 هفته صبر کنید حتما جواب میدهند اگر اطلاعات داخل ایمیلتان درست باشد.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: آنی ، hedipes

از سهم ویزای کشورهای دیگه استفاده کردن یعنی چی؟
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر از همه دوستان، من تقریبا تمام صفحات و موضوعات مربوط به لاتاری 2014 را در یک هفته وقت گذاشتم و خواندم ولی متاسفانه موردی مشابه به مورد برادرم پیدا نکردم تا بتونم کمکش کنم، حالا از دوستان کمک و راهنمایی میطلبم. برادر من قبل از اعلام نتایج امسال برای پناهندگی اروپا اقدام کرد و در این وسط ، من متوجه شدم لاتاری برنده شده، متاسفانه در این پروسه پاسپورتش را در ترکیه از دست داد و نیمه راه در اروپا که بود خبردار شد و تصمیم به برگشت گرفت ولی هنوز با توجه به یک سری مشکلات نتونسته برگرده. حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه در حال حاضر پاسپورت نداره و case no.2014AS000050### هست چه راهی به اون پیشنهاد میدین؟ برای پرکردن فرم ها زمان از دست نمی ده تا صبر کنه که بتونه برگرده و برای پاسپورتش اقدام کنه؟
تشکر کنندگان: shatsi
(2013-06-07 ساعت 15:57)imandimo نوشته:  با سلام و تشکر از همه دوستان، من تقریبا تمام صفحات و موضوعات مربوط به لاتاری 2014 را در یک هفته وقت گذاشتم و خواندم ولی متاسفانه موردی مشابه به مورد برادرم پیدا نکردم تا بتونم کمکش کنم، حالا از دوستان کمک و راهنمایی میطلبم. برادر من قبل از اعلام نتایج امسال برای پناهندگی اروپا اقدام کرد و در این وسط ، من متوجه شدم لاتاری برنده شده، متاسفانه در این پروسه پاسپورتش را در ترکیه از دست داد و نیمه راه در اروپا که بود خبردار شد و تصمیم به برگشت گرفت ولی هنوز با توجه به یک سری مشکلات نتونسته برگرده. حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه در حال حاضر پاسپورت نداره و case no.2014AS000050### هست چه راهی به اون پیشنهاد میدین؟ برای پرکردن فرم ها زمان از دست نمی ده تا صبر کنه که بتونه برگرده و برای پاسپورتش اقدام کنه؟

برادر شما برای پرکردن و ارسال فرمها به پاسپورت احتیاج ندارد و با توجه به کیس نامبر 50 هزار یکسال هم برای مصاحبه وقت دارند.

(2013-06-07 ساعت 15:46)parham_pni نوشته:  

یعنی اینکه محل تولدتون رو اشتباهی یک کشور دیگه وارد کرده باشید. که تو کیس نامبرتون معلوم میشه مثلا as برای اسیا است.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: parham_pni ، آنی ، lonelyman
(2013-06-07 ساعت 15:46)parham_pni نوشته:  

یعنی پارسال موقع ثبت نام اسم کشور دیگه رو وارد کرده باشی !

(2013-06-07 ساعت 15:57)imandimo نوشته:  با سلام و تشکر از همه دوستان، من تقریبا تمام صفحات و موضوعات مربوط به لاتاری 2014 را در یک هفته وقت گذاشتم و خواندم ولی متاسفانه موردی مشابه به مورد برادرم پیدا نکردم تا بتونم کمکش کنم، حالا از دوستان کمک و راهنمایی میطلبم. برادر من قبل از اعلام نتایج امسال برای پناهندگی اروپا اقدام کرد و در این وسط ، من متوجه شدم لاتاری برنده شده، متاسفانه در این پروسه پاسپورتش را در ترکیه از دست داد و نیمه راه در اروپا که بود خبردار شد و تصمیم به برگشت گرفت ولی هنوز با توجه به یک سری مشکلات نتونسته برگرده. حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه در حال حاضر پاسپورت نداره و case no.2014AS000050### هست چه راهی به اون پیشنهاد میدین؟ برای پرکردن فرم ها زمان از دست نمی ده تا صبر کنه که بتونه برگرده و برای پاسپورتش اقدام کنه؟

خوب تقریبا 1 سال فرصت هست. همونجا از کنسولگری ایران تقتضای پاس کنن بهش میدن. مشکلی وجود نداره
تشکر کنندگان: parham_pni ، آنی ، lonelyman
من سربازی نرفتم و کار دولتی هم نداشتم
خانومم هم کار دولتی نداشته
خواهر و دامادمون سیتیزن آمریکا هستن.
پدر خودم نیرو انتظامی بودن اما ۱۴ ساله بازنشسته شدن ۲-۳ سال پیش هم توریستی رفتن آمریکا.
پدر خانومم الان داخل شرکت هواپیماسازی زیر نظر وزارت دفاع کار میکنن سفر های خارجی هم با پاسپورت سفید زیاد داشتن
ممکنه به این خاطر کلیرنس بخوریم؟
(2013-06-07 ساعت 15:20)farnama نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 15:02)hedipes نوشته:  دوستان من ٢ شنبه يه نامه به كي سي سي زدم واسه تاييديه مداركم كه با پست ارسال كردم و٨ روزم از رسيدن مداركم گذشته كه ايمييل زدم اما از دوشنبه تا امروز ٤ روز گذشته و هنوز جوابي دريافت نكردم خيلي استرس دارم!!!!

اصلا اصلا نگران نباش جواب ایمیل رو معمولا دیر میدن
شما اگه تماس بگیری بلافاصله بهت میگن

اما ایمیل واسه من حدود 1 هفته جواب دادن

دوستان موقع ثبت نام باید 21 سال من تموم نشده باشه درسته؟

منظورم اینه که 20 سالم تموم نشده باشه یا ...؟

دوست عزیز مدارک من 21 می دستشون رسیده اما امروز جواب دادن نگران نباشید جواب میدن
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: آنی ، hedipes
(2013-06-07 ساعت 16:40)parham_pni نوشته:  من سربازی نرفتم و کار دولتی هم نداشتم
پدر خودم نیرو انتظامی بودن اما ۱۴ ساله بازنشسته شدن ۲-۳ سال پیش هم توریستی رفتن آمریکا.
پدر خانومم الان داخل شرکت هواپیماسازی زیر نظر وزارت دفاع کار میکنن سفر های خارجی هم با پاسپورت سفید زیاد داشتن

دوست عزيز كيس شما ربطي به پدر و پدرخانومتون نداره اگر شما سفر خارجي نداشته باشيد و قبلا ازلاتاري ازدواج كرده باشيد و معاف باشيد احتمال خيلي زياد يه ضرب ميگيريدبه اميدخدا البته بايد تمكن ماليتون هم خوب باشه
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: parham_pni ، lonelyman
(2013-06-07 ساعت 17:13)smpf نوشته:  

دوست عزيز كيس شما ربطي به پدر و پدرخانومتون نداره اگر شما سفر خارجي نداشته باشيد و قبلا ازلاتاري ازدواج كرده باشيد و معاف باشيد احتمال خيلي زياد يه ضرب ميگيريدبه اميدخدا البته بايد تمكن ماليتون هم خوب باشه
ازدواج ما ۱۱ خرداد امسال بود
مدارک من(سینگل) ۱۱ می به دستشون رسید
فردا فرم ۲۳۰ خودم و خانومم رو + ترجمه سند ازدواج میفرستم کنتاکی
زنگ هم زدم بهشون گفتن موردی نداره بفرستین
هر دو هم دانشجو هستیم ترم ۸
من سربازی نرفتم ولی معاف هم نیستم
وضعیت مالی هم خوبه خداروشکر
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 17:24)parham_pni نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 17:13)smpf نوشته:  

ازدواج ما ۱۱ خرداد امسال بود
مدارک من(سینگل) ۱۱ می به دستشون رسید
فردا فرم ۲۳۰ خودم و خانومم رو + ترجمه سند ازدواج میفرستم کنتاکی
زنگ هم زدم بهشون گفتن موردی نداره بفرستین
هر دو هم دانشجو هستیم ترم ۸
من سربازی نرفتم ولی معاف هم نیستم
وضعیت مالی هم خوبه خداروشکر

با وجود این که فرم های سری اول سینگل بوده و بعد ازدواج کردین احتمال کلرینس خیلی زیاده ولی باز همه چیز به افسرتون بستگی داره !
تشکر کنندگان: parham_pni

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان