کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-09 ساعت 00:15)aghaghia نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 22:09)تام کت نوشته:  سلام دوستان عزیزم من خیلی استرس دارم اگه ممکنه به من کمک کنید از دوستان با سابقه تقاضای کمک دارم من مشکل مدرک تحصیلی دارم دیپلم کاردانش دارم و اکنون هم در حال تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ترم 3 هستم و گذروندم ریز نمراتش رو هم گرفتم ودادگستری تایید کرده ودادم ترجمه رسمی به نظر شما اونا به من چی میگن اگه به آفیسر بگم بهم مهلت بده برم پیش دانشگاهی بگیرم به من وقت میده در ضمن کیس نامبر من 3 رقمی هست من تمام مدارکم کامله سابقه کار هم دارم اسپانسر در آمریکا هم دارم فقط از همین موضوع مدرک تحصیلی خیلی نگرانم به نظر شما منو رد میکنن خدای ناکرده یا نقص مدرک میزنن خواهش میکنم از دوستان عزیزم منو یاری کنید خیلی ممنون میشم از راهنمایی شما امیدوارم من هم بتونم برای شما مفید باشم
اگر ریز نمراتتون رو ببرین و بگین درس های پیشی که گذروندید همون درس های پیش دانشگاهی هستند شاید قبول کنند وگرنه نقص مدرک میزنند. بعضی دوستان اینجا گفته بودند که میشه کلاس های شبانه ثبت نام کرد و آخر تابستون هم مدرک پیشدانشگاهی میدن، اون رو هم میتونید امتحان کنید.

نه عزیز اینجوری ها هم که میگن به این راحتی نیست. کودوم پیش دانشگاهیی رو دیدی که درس های 1 سال رو تو 3 ماه تموم کنه !!!!!!!!!!؟؟؟
ولی امتحانش کنید شاید یه راهی تبصره ای چیزی داشته باشه !!
تشکر کنندگان: mehdieb ، آنی
سلام مجدد به دوستان

لطفا اگر کسی جواب این سوال را می دونه کمک کنه. واسه یکی از اقوام هست که کارهایشان را انجام می دهم. برنده اصلی دوره دبیرستان را سالها قبل گذرانده ولی مدرک آن را نگرفته. آموزش پرورش می گه المثنی صادر نمی کنه ولی ریز نمرات را می تونه بده...آیا با این ریز نمرات می شه کاری کرد یا بهتره قید رفتن را بزنه

ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 05:39)drrahman121 نوشته:  سلام مجدد به دوستان

لطفا اگر کسی جواب این سوال را می دونه کمک کنه. واسه یکی از اقوام هست که کارهایشان را انجام می دهم. برنده اصلی دوره دبیرستان را سالها قبل گذرانده ولی مدرک آن را نگرفته. آموزش پرورش می گه المثنی صادر نمی کنه ولی ریز نمرات را می تونه بده...آیا با این ریز نمرات می شه کاری کرد یا بهتره قید رفتن را بزنه

ممنون

سلام من هم.دیپلمم بین چند دانشگاهی که درس خوانده بودم گم شده بود به آموزش پرورش منطقه آی که درس خوانده بودم مراجعه کردم و یک نامه گرفتم که در آن ذکر شده این به منزله تایید دیپلمم قابل ترجمه است

(2013-06-09 ساعت 05:39)drrahman121 نوشته:  سلام مجدد به دوستان

ممنون

سلام من هم.دیپلمم بین چند دانشگاهی که درس خوانده بودم گم شده بود به آموزش پرورش منطقه آی که درس خوانده بودم مراجعه کردم و یک نامه گرفتم که در آن ذکر شده این به منزله تایید دیپلمم قابل ترجمه است
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: drrahman121 ، mehdieb
دوستان عزیز طبق شمارشی که بنده از برندگان 2014 داشتم حدود 200 نفر هستند که اطلاعات خودشون رو در خلاصه پیشرفت برندگان 2014ثبت کردند اما فقط تعدادکمی در جدول برندگان 2014 ثبت شده اند لطف بفرمایید جهت تکمیل جدول برندگان 2014 این همکاری رو داشته باشید و مشخصات کامل رو طبق جدول 2014 برا دوستمون زهرا وحدتی پور که قبول زحمت کردند بفرستید تا این جدول طبق سالهای قبل تهیه و تکمیل گردد. این جدول کمک بسزایی به شما میکنه که نسبت به پروسه مهاجرتی خودتون و دوستان اطلاعات و دید بهتری داشته باشید.با تشکر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: mehdieb ، maziar irani ، sinamn ، آنی ، aghaghia ، ojee ، MEHR52
(2013-06-09 ساعت 00:55)aghaghia نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 00:33)farnama نوشته:  بنده 28/06/1371 هستم و مادرم برنده شده.مشکلی پیش میاد؟

فکر نمی کنم چون شما سال دیگه اواخر شهریور تازه 21 سالت تموم میشه، مهم اینه که تا روز مصاحبه زیر 21 سال باشی!

اشتباه نمی کنید ؟ شهریور امسال 21 ام تموم میشه درسته؟

تو خود سایتشون هم زده در زمان ثبت نام زیر 21 باشین.بعدشو نزده
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
سلام... به نظر شما اینکه من سال 89 واسه یک هفته رفتم سوریه و از اونجا واسه یه روز رفتم لبنان می تونه مشکلی ایجاد کنه ؟ سفر من تفریحی بوده اما رفته بودیم خونه یکی از دوستامون تو سوریه... موقع مصاحبه چی باید بگم که نگن ت..ر ..و..ر ist هستی Big Grin ...
تشکر کنندگان: H Pier
سلام دوستان
1- اين CSC چيه؟ كي بايد براش اقدام كنيم قبل كارنت بعدش .....؟
2- ما ها هم بايد وقت مصاحبه بگيريم (مگه خودشون اتوماتيك وقت نمي دند بما؟)
ممنون
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 10:06)farnama نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 00:33)farnama نوشته:  بنده 28/06/1371 هستم و مادرم برنده شده.مشکلی پیش میاد؟

فکر نمی کنم چون شما سال دیگه اواخر شهریور تازه 21 سالت تموم میشه، مهم اینه که تا روز مصاحبه زیر 21 سال باشی!

عزیزم اینم متنی که گفتم بهت تو سایتشون نوشته.
Note: Family members refer only to your spouse and unmarried children who had not reached age 21 before you entered the lottery.
نگران نباش. نگرانیت بی مورده. اصلا از همین متن 1 کپی براشون ببر.

http://www.travel.state.gov/visa/visa_4759.html

(2013-06-09 ساعت 10:53)cpd نوشته:  سلام... به نظر شما اینکه من سال 89 واسه یک هفته رفتم سوریه و از اونجا واسه یه روز رفتم لبنان می تونه مشکلی ایجاد کنه ؟ سفر من تفریحی بوده اما رفته بودیم خونه یکی از دوستامون تو سوریه... موقع مصاحبه چی باید بگم که نگن ت..ر ..و..ر ist هستی Big Grin ...

تنها کلیرنس میخوری. انشالاه شایدم نخوردی.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: farnama ، ojee
(2013-06-08 ساعت 15:13)ahmadrt16406 نوشته:  سلام
دوستان من مدارك را 25 مي ارسال كردم و 30 مي به ادرس داده شده رسيده اما تاكنون email مبني در دريافت توسط kcc نشدم امروز 8 /06/2013 چقدر پروسه بررسي طول ميكشد؟
تا ئو هفته صبر کن
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-09 ساعت 11:03)حسن پیری نوشته:  

عزیزم اینم متنی که گفتم بهت تو سایتشون نوشته.
Note: Family members refer only to your spouse and unmarried children who had not reached age 21 before you entered the lottery.
نگران نباش. نگرانیت بی مورده. اصلا از همین متن 1 کپی براشون ببر.

http://www.travel.state.gov/visa/visa_4759.html

(2013-06-09 ساعت 10:53)cpd نوشته:  سلام... به نظر شما اینکه من سال 89 واسه یک هفته رفتم سوریه و از اونجا واسه یه روز رفتم لبنان می تونه مشکلی ایجاد کنه ؟ سفر من تفریحی بوده اما رفته بودیم خونه یکی از دوستامون تو سوریه... موقع مصاحبه چی باید بگم که نگن ت..ر ..و..ر ist هستی Big Grin ...

تنها کلیرنس میخوری. انشالاه شایدم نخوردی.
یعنی صرف اینکه رفتی سوریه کلیرنس می خوری ؟ عجب اشتباهی کردم رفتما Sad( بعد که کلیرنس بخورم چی رو می خوان چک کنن آخه ؟
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-09 ساعت 11:26)cpd نوشته:  یعنی صرف اینکه رفتی سوریه کلیرنس می خوری ؟ عجب اشتباهی کردم رفتما Sad( بعد که کلیرنس بخورم چی رو می خوان چک کنن آخه ؟

اکثرا کلیرنس میخورن.. به دلایلی نظیر سربازی و شغل دولتی و.....
منم میدونم که برم میخورم.
نگران این چیزا نباشین دوستان. برای آمریکا تحقیق و برنامه ریزی کنین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: mehdieb ، ojee ، آنی
(2013-06-09 ساعت 11:40)حسن پیری نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 11:26)cpd نوشته:  یعنی صرف اینکه رفتی سوریه کلیرنس می خوری ؟ عجب اشتباهی کردم رفتما Sad( بعد که کلیرنس بخورم چی رو می خوان چک کنن آخه ؟

اکثرا کلیرنس میخورن.. به دلایلی نظیر سربازی و شغل دولتی و.....
منم میدونم که برم میخورم.
نگران این چیزا نباشین دوستان. برای آمریکا تحقیق و برنامه ریزی کنین.

ویزا تو پاستون خورده یا مهر ورود و خروج که بفهمن ؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان:
سفر به هیچ کشوری نمیتونه مشکل ساز باشه. اصلا نگران نباشین
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sophia ، maziar irani ، آنی
(2013-06-09 ساعت 11:15)حسن پیری نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 10:55)htity نوشته:  سلام دوستان
1- اين CSC چيه؟ كي بايد براش اقدام كنيم قبل كارنت بعدش .....؟
2- ما ها هم بايد وقت مصاحبه بگيريم (مگه خودشون اتوماتيك وقت نمي دند بما؟)
ممنون

1)سوشیال سکوریتی نامبر یا شماره تامین اجتماعی که بعد از ورود به آمریکا میتونی کاراشو انجام بدی.
2)شما پس از ارسال مدارک و تاییدیه گرفتن. تو سایت ویزا بولتن شمارتو چک میکنی تا از زمان تاریخ مصاحبت با خبر بشی. البته از 15 آگوست به بعد.(به ترتیب کیس نامبرها نوبت دهی شکل میگیره)

دوست عزیز CSC سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا هستش که بعد از کارنت شدن و ارسال نامه دوم باید اقدام کنی میتونی تاپیک گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا 2013 رو مطالعه کنی ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sinamn ، aghaghia ، maziar irani ، آنی

البته من انتهای 21 سالگی رو حساب کردم ولی اینطوری که من در پست ها خوندم یه جورایی بستگی به تصمیم آفیسر داره. حالا امیدوارم دوستان دیگه که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی تون کنن.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maziar irani ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان