کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
درود
شماره کیس من 7000 به بالاست مدارک رو ارسال کردم بدستشون هم رسیده حالا باید تا کی منتظر بمونم از کجا متوجه بشم که کی وقت مصاحبم هست ؟
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 15:42)morteza-dm نوشته:  درود
شماره کیس من 7000 به بالاست مدارک رو ارسال کردم بدستشون هم رسیده حالا باید تا کی منتظر بمونم از کجا متوجه بشم که کی وقت مصاحبم هست ؟

شما از 15 اگوست بولتن ویزا رو هر ماه (15 هر ماه میلادی) چک می کنید تا مشخص بشه آیا کیس نامبر شما کارنت شده یا نه، که با توجه به کیس شما حدود اسفند یا فروردین شما کارنت خواهید شد و بعد همون صفحه قبولتون رو دوباره باید چک کند که نشون میده شما کارنت شدین و نهایتا نامه دعوت به مصاحبه شما فرستاده خواهد شد.
آدرس سایت بولتن ویزا http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html

(2013-06-08 ساعت 15:38)arshia_danesh نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 15:30)arshia_danesh نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 15:10)mehdieb نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 15:04)arshia_danesh نوشته:  سلام دوستان عزیز

من فرمهام دیروز یعنی روز جمعه رسید به Kentucky حدودا چند روز طول میکشه تا ایمیل تایید رسیدن فرمها رو بدن ؟

اگر با پست فرستادین باید ایمیل بزنین و درخواست تایید کنید.

من با پست فرستادم اما از یکی از برندگان پارسال که دوستم هستش پرسیدم گفت خودشون جوابتو میدن نیازی به ایمیل نیست یعنی اون که اینطوری بوده خودشون جوابشو دادن

خب پس معلوم شد نیازی به ایمیل نیست اما من جواب سئوال اولم رو نگرفتم در این صورت حداکثر چند روز طول میکشه تا ایمیل رسیدن فرمها رو بدن؟

حدود 10-15 روزی طول میکشه.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: morteza-dm ، arshia_danesh ، reza_top60 ، آنی ، ojee
با سلام
ایا دوستان اطلاع دقیق دارند که گواهی عدم سو پیشینه برای افرادی که بیش از یکسال خارج ایران اقامت داشته اند فقط برای فرد برنده لازم است با برای افراد خانواده (بالای 16 سال) که در کیس منظور شده اند نیز لازم است؟

در سایت لاتاری ازلغت applicant (متقاضی) استفاده کرده که به نظر میرسد یه لغت کلی هست .هم میتونه معنی فرد اصلی برنده شده باشد یا کل افراد منظور شده در کیس.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان:
مرسي از همه دوستاني كه مارو راهنمايي ميكنن...يه سوال اينكه اصل مدرك ديپلم و اصل پيش بايد مهر اموزش پرورش بخوره؟؟؟ ميشه در اين رابط يه توضيح بدين لطفاً؟؟؟!!!
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 16:47)hedipes نوشته:  مرسي از همه دوستاني كه مارو راهنمايي ميكنن...يه سوال اينكه اصل مدرك ديپلم و اصل پيش بايد مهر اموزش پرورش بخوره؟؟؟ ميشه در اين رابط يه توضيح بدين لطفاً؟؟؟!!!

مگه میشه نخوره ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: hedipes ، آنی
بايد مهر همون شهري كه مدركو گرفتيم بخوره يا مهر استان؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان و سپاس از راهنمایی های ارزشمند

من کارهای یکی از اقوام که برنده شده اند را انجام می دهم. در مورد مدرک دیپلم سوالی دارم ممنون می شم راهنمایی کنید. برنده اصلی دیپلم را سالها پیش گرفته اند ولی مدرک آنرا یا نگرفته اند یا گم کرده اند. با توجه به اینکه آموزش پرورش المثنی صادر نمی کند آیا ترجمه ریز نمرات قابل قبول است؟
تشکر کنندگان: آنی
دوستان در مورد گرین کارت های لاتاری که اعتبارشون چند ساله هست و در اثر چی باطل میشه و دوم اینکه رنگ فرمهایی که روز مصاحبه میدن چه مفهومی داره در چه تاپیکی میتونم مطلب پیدا کنم؟
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 17:37)pm5 نوشته:  سلام

میخواستم ببینم که آیا صحت داره که لاتاری از سال دیگه برداسته میشه؟؟؟؟؟؟؟یا فقط یه شایعه اس!!!!!

امکانش هست ولی 100% نیست
حرف و حدیث زیاد داره!!!
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 15:38)arshia_danesh نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 15:30)arshia_danesh نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 15:10)mehdieb نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 15:04)arshia_danesh نوشته:  سلام دوستان عزیز

من فرمهام دیروز یعنی روز جمعه رسید به Kentucky حدودا چند روز طول میکشه تا ایمیل تایید رسیدن فرمها رو بدن ؟

اگر با پست فرستادین باید ایمیل بزنین و درخواست تایید کنید.

من با پست فرستادم اما از یکی از برندگان پارسال که دوستم هستش پرسیدم گفت خودشون جوابتو میدن نیازی به ایمیل نیست یعنی اون که اینطوری بوده خودشون جوابشو دادن

خب پس معلوم شد نیازی به ایمیل نیست اما من جواب سئوال اولم رو نگرفتم در این صورت حداکثر چند روز طول میکشه تا ایمیل رسیدن فرمها رو بدن؟

سلام
مدارک
من 21 می رسید نامه برای تایید فرستادم دیروز جواب دادند مدارکم کامل رسیده می توانید تقاضا بنویسید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
سلام دوستان خسته نباشید !
مادر من امسال لاتاری برنده شدن و تو فرم ثبت نام اسم من و پدرم رو هم به عنوان فرزند و شوهرش نوشته بود. من متولد 72/6/24 هستم !( امیدوارم زیر 21 سال باشم !!) ایا با این شرایط میتونیم همراه مادرم بریم ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 17:51)masoud z نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 16:38)masoud z نوشته:  با سلام
ایا دوستان اطلاع دقیق دارند که گواهی عدم سو پیشینه برای افرادی که بیش از یکسال خارج ایران اقامت داشته اند فقط برای فرد برنده لازم است با برای افراد خانواده (بالای 16 سال) که در کیس منظور شده اند نیز لازم است؟

در سایت لاتاری ازلغت applicant (متقاضی) استفاده کرده که به نظر میرسد یه لغت کلی هست .هم میتونه معنی فرد اصلی برنده شده باشد یا کل افراد منظور شده در کیس.
از دوستان کسی پاسخ سوال منو میدونه ؟
دوست عزیز این سوالتون خیلی تخصصیه و من اگه جای شما بودم، مستقیماً با خود کی سی سی یه مکاتبه میکردم و ازشون کسب تکلیف ...
خود شما که صدر در صد احتیاج دارین، اما خانواده رو من فکر میکنم احتیاج نیست چون آنها در حمایت شما هستند...

(2013-06-08 ساعت 19:13)5ina نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید !
مادر من امسال لاتاری برنده شدن و تو فرم ثبت نام اسم من و پدرم رو هم به عنوان فرزند و شوهرش نوشته بود. من متولد 72/6/24 هستم !( امیدوارم زیر 21 سال باشم !!) ایا با این شرایط میتونیم همراه مادرم بریم ؟
دوست عزیز تبریک بابت برنده شدنتون
ببیند در سایت اصلی لاتاری صراحتاً نوشته که در زمان درخواست ( ثبت نام) شما باید زیر 21 سال بوده باشین، حالا یه حساب سرانگشتی بکنین، ببینین به میلادی آیا سال 2012 که ثبت نام میکردین واجد شرایطشون بودین یا نه ... شما خودتون هم میتونین به سایت http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3744.html برین و با دقت کلیه مراحلش رو بخونین، تا کل کار دستتون بیاد. ( یک اشتباه و ندونم کاری ریسک اینو که شما از واجد شرایط بودن خارج بشین زیاد میکنه)
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: masoud z ، آنی ، 5ina
دوست عزیز تبریک بابت برنده شدنتون
ببیند در سایت اصلی لاتاری صراحتاً نوشته که در زمان درخواست ( ثبت نام) شما باید زیر 21 سال بوده باشین، حالا یه حساب سرانگشتی بکنین، ببینین به میلادی آیا سال 2012 که ثبت نام میکردین واجد شرایطشون بودین یا نه ... شما خودتون هم میتونین به سایت www.travel.state.gov برین و با دقت کلیه مراحلش رو بخونین، تا کل کار دستتون بیاد. ( یک اشتباه و ندونم کاری ریسک اینو که شما از واجد شرایط بودن خارج بشین زیاد میکنه)
[/quote]
من 2012 19 سالم بود ! منظورشون از 21 سال 21 سال تمام هستش ؟ 24/6/92 من 20 ام رو تموم میکنم
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.

دوست من شما در 24 شهریور 1392 یک فرد 21 ساله به حساب میاین. الان شما 20 سالتونه
(2013-05-02 ساعت 02:08)ASALI نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:02)مهسا ح نوشته:  has not been selected Sad ولی یکی از دوستای صمیمیم برنده شد . اما متاسفانه هیچکسی رو انجا نداره و مساله اسپانسر فکرشو از الان مشغول کرده !

ما هم اسپانسر نداشتیم Wink
اینجا میتونین سوالاتتونو مطرح کنین

من فکر کنم میتونید یک حساب چشمگیری در ایران به عنوان ضمانت ارائه بدین
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان