کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-08 ساعت 19:58)5ina نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 19:13)5ina نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید !
مادر من امسال لاتاری برنده شدن و تو فرم ثبت نام اسم من و پدرم رو هم به عنوان فرزند و شوهرش نوشته بود. من متولد 72/6/24 هستم !( امیدوارم زیر 21 سال باشم !!) ایا با این شرایط میتونیم همراه مادرم بریم ؟
دوست عزیز تبریک بابت برنده شدنتون
ببیند در سایت اصلی لاتاری صراحتاً نوشته که در زمان درخواست ( ثبت نام) شما باید زیر 21 سال بوده باشین، حالا یه حساب سرانگشتی بکنین، ببینین به میلادی آیا سال 2012 که ثبت نام میکردین واجد شرایطشون بودین یا نه ... شما خودتون هم میتونین به سایت www.travel.state.gov برین و با دقت کلیه مراحلش رو بخونین، تا کل کار دستتون بیاد. ( یک اشتباه و ندونم کاری ریسک اینو که شما از واجد شرایط بودن خارج بشین زیاد میکنه)
من 2012 19 سالم بود ! منظورشون از 21 سال 21 سال تمام هستش ؟ 24/6/92 من 20 ام رو تموم میکنم
[/quote]

شما مشکلی ندارین حتی اگر پروسه کیس شما تا شهریور سال آینده هم طول بکشه شما می تونید همراه پدر مادرتون برین، برو به جای این نگرانی ها زبانتو تقویت کن که خوب زمانی داری میری Cool
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: maziar irani ، 5ina
(2013-06-08 ساعت 20:04)sinamn نوشته:  
مادر من امسال لاتاری برنده شدن و تو فرم ثبت نام اسم من و پدرم رو هم به عنوان فرزند و شوهرش نوشته بود. من متولد 72/6/24 هستم !( امیدوارم زیر 21 سال باشم !!) ایا با این شرایط میتونیم همراه مادرم بریم ؟

دوست من شما در 24 شهریور 1392 یک فرد 21 ساله به حساب میاین. الان شما 20 سالتونه
زمان کارنت شدن پرونده سن من freeze میشه , درسته ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 15:13)ahmadrt16406 نوشته:  سلام
دوستان من مدارك را 25 مي ارسال كردم و 30 مي به ادرس داده شده رسيده اما تاكنون email مبني در دريافت توسط kcc نشدم امروز 8 /06/2013 چقدر پروسه بررسي طول ميكشد؟

باید خودتون ایمیل بزنید و تایید رسیدن مدارک را بگیرید نه اونا برای ما بفرستن
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-08 ساعت 20:10)سهیل دل نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:08)ASALI نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:02)مهسا ح نوشته:  has not been selected Sad ولی یکی از دوستای صمیمیم برنده شد . اما متاسفانه هیچکسی رو انجا نداره و مساله اسپانسر فکرشو از الان مشغول کرده !

ما هم اسپانسر نداشتیم Wink
اینجا میتونین سوالاتتونو مطرح کنین

من فکر کنم میتونید یک حساب چشمگیری در ایران به عنوان ضمانت ارائه بدین

کافیه یه موجودی حساب بانکی ریالی که حتی برای یک روز باشه معادل 12تا14 هزار د ل ا ر ارائه بده همین کافیه دیگه اسپانسر هم نمی خواد.

(2013-06-08 ساعت 17:37)pm5 نوشته:  سلام

میخواستم ببینم که آیا صحت داره که لاتاری از سال دیگه برداسته میشه؟؟؟؟؟؟؟یا فقط یه شایعه اس!!!!!

بحثی هست که چند سالیه بین جمهوری خواهان و دمکرات ها هست و ظاهرا امسال شدت بیشتری گرفته ولی هنوز چیزی مشخص نیست!

(2013-06-08 ساعت 17:00)hedipes نوشته:  بايد مهر همون شهري كه مدركو گرفتيم بخوره يا مهر استان؟؟؟

شما یعنی مدرکتون رو گرفتین مهر نداره؟ مهر مرکز استان معمولا میخوره! البته من مدارکه خودموکه نگاه کردم چند تا مهر داره، مهر مدرسه، مهر رئیس آموزش و پرورش ناخیه ای که درس خوندم و مهر رئیس کل آموزش و پرورش استان.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: محبت ، hedipes ، آنی ، ojee
(2013-06-08 ساعت 20:13)5ina نوشته:  زمان کارنت شدن پرونده سن من freeze میشه , درسته ؟

خیر، KCC اصلا به سن شما نگاه هم نمیندازه، روز مصاحبه باید با سفارت در این مورد مذاکره کنید.
تشکر کنندگان: آنی
(2013-06-08 ساعت 19:58)5ina نوشته:  
دوست عزیز تبریک بابت برنده شدنتون
ببیند در سایت اصلی لاتاری صراحتاً نوشته که در زمان درخواست ( ثبت نام) شما باید زیر 21 سال بوده باشین، حالا یه حساب سرانگشتی بکنین، ببینین به میلادی آیا سال 2012 که ثبت نام میکردین واجد شرایطشون بودین یا نه ... شما خودتون هم میتونین به سایت www.travel.state.gov برین و با دقت کلیه مراحلش رو بخونین، تا کل کار دستتون بیاد. ( یک اشتباه و ندونم کاری ریسک اینو که شما از واجد شرایط بودن خارج بشین زیاد میکنه)
من 2012 19 سالم بود ! منظورشون از 21 سال 21 سال تمام هستش ؟ 24/6/92 من 20 ام رو تموم میکنم
[/quote]
دوست عزیز الان رفتم دوباره اون صفحه اصلی رو نگاه کردم، میتونم به شما بگم که هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3744.html
شما واجد شرایطین چون سنتون هنوز 21 سال رو پر نکرده، همون موقع که مامان اینا ویزا بگیریند، شما هم بعله ، ویزا رو میگیرین Wink
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: love_everlife ، maziar irani ، محبت ، آنی ، 5ina
(2013-06-08 ساعت 20:13)5ina نوشته:  

دو نقل قول هست که میگن شما باید موقع ثبت نام زیر 21 سال بوده باشین، دیگری این که موقع مصاحبه زیر 21 سال باشین که در هر دو صورت شما زیر 21 سال هستین پس اینقدر نگران نباشین و دنبال کارهای دیگت باش Smile
تشکر کنندگان: maziar irani ، 5ina
دوستانی که رفتن و دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنن

کسی که وثیقه میزاره و بر نمی گرده چجوری میتونه سفر کنه به ایران ؟

من شنیدم اگه کسی لغو تابعیت کنه و پاس امریکایی بگیره و ویزای ایران میتونه بیاد؟ درسته؟کسی امتحان کرده؟

اگه درست باشه پس چرا میگن کسی که تو امریکا به دنیا اومده باشه اما پدرش ایرانی باشه اگه بخواد بیاد ایران باید بره سربازی؟البته شاید درست نباشه ها

(2013-06-08 ساعت 20:34)aghaghia نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 20:13)5ina نوشته:  

دو نقل قول هست که میگن شما باید موقع ثبت نام زیر 21 سال بوده باشین، دیگری این که موقع مصاحبه زیر 21 سال باشین که در هر دو صورت شما زیر 21 سال هستین پس اینقدر نگران نباشین و دنبال کارهای دیگت باش Smile

بنده 28/06/1371 هستم و مادرم برنده شده.مشکلی پیش میاد؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 16:38)masoud z نوشته:  با سلام
ایا دوستان اطلاع دقیق دارند که گواهی عدم سو پیشینه برای افرادی که بیش از یکسال خارج ایران اقامت داشته اند فقط برای فرد برنده لازم است با برای افراد خانواده (بالای 16 سال) که در کیس منظور شده اند نیز لازم است؟

در سایت لاتاری ازلغت applicant (متقاضی) استفاده کرده که به نظر میرسد یه لغت کلی هست .هم میتونه معنی فرد اصلی برنده شده باشد یا کل افراد منظور شده در کیس.

این قانون در مورد همه ی اعضای کیس هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: love_everlife ، masoud z ، maziar irani ، mehdieb ، آنی
همه جواب همه رو دادن الا سوال ما.مرسی
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان:
(2013-06-08 ساعت 21:54)reza_top60 نوشته:  همه جواب همه رو دادن الا سوال ما.مرسی

دوست عزیز اعتبار گرین کارت دایمیه
برگه سفید یعنی ویزا یه ضرب ینی جفت شیشBig Grin
برگه صورتی یا آبی یعنی کلیر شدن وبسته به یه سری موارد نامعلوم وخفن از 2هفته تا چندین ماه
سفرنامه ها وموضوعات برندگان 2013 توضیحات کاملتری داده
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
تشکر کنندگان: reza_top60 ، exxedus ، mehdieb ، آنی ، sophia ، 5ina
(2013-06-08 ساعت 22:09)تام کت نوشته:  سلام دوستان عزیزم من خیلی استرس دارم اگه ممکنه به من کمک کنید از دوستان با سابقه تقاضای کمک دارم من مشکل مدرک تحصیلی دارم دیپلم کاردانش دارم و اکنون هم در حال تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ترم 3 هستم و گذروندم ریز نمراتش رو هم گرفتم ودادگستری تایید کرده ودادم ترجمه رسمی به نظر شما اونا به من چی میگن اگه به آفیسر بگم بهم مهلت بده برم پیش دانشگاهی بگیرم به من وقت میده در ضمن کیس نامبر من 3 رقمی هست من تمام مدارکم کامله سابقه کار هم دارم اسپانسر در آمریکا هم دارم فقط از همین موضوع مدرک تحصیلی خیلی نگرانم به نظر شما منو رد میکنن خدای ناکرده یا نقص مدرک میزنن خواهش میکنم از دوستان عزیزم منو یاری کنید خیلی ممنون میشم از راهنمایی شما امیدوارم من هم بتونم برای شما مفید باشم
سلام دوست عزیز
این موضوعی که شما تعریف کردین من درست متوجه نشدم، دیپلم شما دارین یا نه؟؟؟
اگه ندارین به نظرم بهترین راهش اینه که یه ایمیل به کی سی سی بزنین و ماجرا رو کامل بهشون توضیح بدین و جوابی رو که اونا میدن رو میتونین به عنوان مدرک در زمان مصاحبه ارائه بدین. اما هر کسی دیگه به شما بگه مثلاً این کار درسته و یا اونکار، به نظرم دارای ریسک بسیار بالایی است و من اگه جای شما باشم اینجوری به پیشواز بزرگترین حادثه زندگیم نمیرفتم...
اما در هر حال تا اونجا که من میدونم کی سی سی و اداره مهاجرت از شما یا دیپلم میخواد و یا سابقه دوسال کار ، اما حالا اگه شما بتونین هر دو رو برای اونا جور کنین، این برای کیس خودتون بهتره و یا به عبارتی کار از محکم کاری عیب نمیکنه. راستی شما حداقل 5 ماه دیگه وقت دارین برای مصاحبه، خوب خیلی خوب میشه که تو این 5 ماه به صورت فشرده و حالا هر ترفندی که خودتون بلدین و یا حتی به تعویق انداختن قرار مصاحبه تون، قبل از مصاحبه مدرکتون رو بگیرین دوست عزیز ...
اما اگه دیپلم دارین، خوب چه مشکلی وجود داره ؟ راحت دیپلمتون و ریز نمراتتون تا هر ترمی که دارین رو باخودتون ببرین به مصاحبه دیگه ؟؟؟
من که اشکالی نمیبینم در کارتون ، اگه منظورتون دیپلم یازده ساله ست که هیچ موردی ندارین جناب، یکی از دوستان 2013 مثل شما دیپلم کار و دانش بود و چند روز پیش کیلیر شد، شما میتونین تاپیکهای مربوطه رو بخونین تا ازنگرانی در بیایین Big Grin Wink
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: تام کت ، mehdieb
(2013-06-08 ساعت 22:09)تام کت نوشته:  سلام دوستان عزیزم من خیلی استرس دارم اگه ممکنه به من کمک کنید از دوستان با سابقه تقاضای کمک دارم من مشکل مدرک تحصیلی دارم دیپلم کاردانش دارم و اکنون هم در حال تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی ترم 3 هستم و گذروندم ریز نمراتش رو هم گرفتم ودادگستری تایید کرده ودادم ترجمه رسمی به نظر شما اونا به من چی میگن اگه به آفیسر بگم بهم مهلت بده برم پیش دانشگاهی بگیرم به من وقت میده در ضمن کیس نامبر من 3 رقمی هست من تمام مدارکم کامله سابقه کار هم دارم اسپانسر در آمریکا هم دارم فقط از همین موضوع مدرک تحصیلی خیلی نگرانم به نظر شما منو رد میکنن خدای ناکرده یا نقص مدرک میزنن خواهش میکنم از دوستان عزیزم منو یاری کنید خیلی ممنون میشم از راهنمایی شما امیدوارم من هم بتونم برای شما مفید باشم
اگر ریز نمراتتون رو ببرین و بگین درس های پیشی که گذروندید همون درس های پیش دانشگاهی هستند شاید قبول کنند وگرنه نقص مدرک میزنند. بعضی دوستان اینجا گفته بودند که میشه کلاس های شبانه ثبت نام کرد و آخر تابستون هم مدرک پیشدانشگاهی میدن، اون رو هم میتونید امتحان کنید.
تشکر کنندگان: تام کت ، ojee
بنده 28/06/1371 هستم و مادرم برنده شده.مشکلی پیش میاد؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 00:33)farnama نوشته:  بنده 28/06/1371 هستم و مادرم برنده شده.مشکلی پیش میاد؟

فکر نمی کنم چون شما سال دیگه اواخر شهریور تازه 21 سالت تموم میشه، مهم اینه که تا روز مصاحبه زیر 21 سال باشی!
تشکر کنندگان: mehdieb ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان