کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
من اینجا «ریشه در خاکم»
من اینجا عاشق «این خاک اگر آلوده یا پاکم»
من اینجا تا نفس باقی ست «می مانم»

من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم!

امید روشنایی گرچه در این تیرگی ها نیست
من اینجا باز در این دشتِ خشکِ تشنه می رانم

من اینجا روزی آخر از دل این خاک، با دست تهی
«گل بر می افشانم»

من اینجا روزی آخر از ستیغ کوه، چون «خورشید»
سرود «فتح» می خوانم

و می دانم
تو روزی باز خواهی گشت!
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
تشکر کنندگان: kasragtr ، موعود ، majid7 ، alirezanz ، roya r ، kooroshfs ، adonis2006 ، baran21 ، samansaba ، namo
آنهايی که "از ایران" رفته اند همانطور که دارند يک غذای سر دستی درست می‌کنند تا تنهايی بخورند، فکر می‌کنند آنهايی که مانده‌ند الان دارند دور هم قورمه سبزی با برنج زعفرانی می‌خورند و جمعشان جمع است و می‌گويند و می‌خندند.
آنهايی که مانده اند "در ایران" همانطور که دارند يک غذای سر دستی درست می‌کنند فکر می‌کنند آنهايی که رفته‌ند الان دارند با دوستان جديدشان گل می‌گويند و گل می‌شنوند و از آن غذاهايی می‌خورند که توی کتاب‌های آشپزی عکسش هست.

آنهايی که رفته‌ند فکر می‌کنند آنهايی که مانده‌ند همه‌ش با هم بيرونند. کافی‌شاپ، لواسان، بام تهران و درکه می‌روند. خريد می‌روند… با هم کيف دنيا را می‌کنند و آنها را که آن گوشه دنيا تک افتاده‌ند فراموش کرده‌ند.
آنهايی که مانده‌ند فکر می‌کنند آنهايی که رفته‌ند همه‌ش بار و ديسکو می‌روند و خيلی بهشان خوش می‌گذرد و آنها را که توی اين جهنم گير افتاده‌ند فراموش کرده‌ند.

آنهايی که رفته‌ند می‌فهمند که هيچ کدام از آن مشروب‌ها باب طبعشان نيست و دلشان می‌خواهد يک چای دم کرده حسابی بخورند.
آنهايی که مانده‌ند دلشان می‌خواهد يکبار هم که شده بروند يک مغازه ای که از سر تا تهش مشروب باشد که بتوانند هر چيزی را می‌خواهند انتخاب کنند.

آنهايی که رفته‌ند، پای اينترنت دنبال شبکه 3 و فوتبال با گزارش عادل يا سريالهای ايرانی و اخبارهايی با کلام پارسی و ايرانی هستند.
آنهايی که مانده‌ند در حسرت دیدن کانال‌های ماهواره بدون پارازيت کلافه می‌شوند و دائم پشت ديش هستند.

دنیا اگر بخواهد آن روی سکه را نشانت دهد، به چشم به هم زدنی کاخ آرزوهایت را ویران می کند و چنان بیرحمانه غم را به جانت میریزد و بار غصه را بر دوشت می نشاند که دلت می خواهد هرچه داری بدهی حتی جوانیت و سلامتیت را و کمی به عقب برگردی، به عقب برگردی و سلامتی عزیزانت را ببینی وقتی که هیچ نشانی از بیماری نبود.

قرار بود اول دی مسافر باشم، راه برایم هموار شده بود به سمت موفقیت و پیشرفت همه جانبه، همان چیزی که مدتها از خدا می خواستم، همسر نازنینم الف رفته بود و من هم قرار بود 5 روز پیش به او ملحق شوم، اما دست سرنوشت آرامش را چنان از من سلب کرد که دیگر تنها چیزی که برایم اهمیت ندارد همین موفقیت و پیشرفت است.

نه پای رفتنم مانده است، که عزیزترین فرشته زندگیم، تمام هستیم، آرامشم، روحم، روانم، مادرم بیمار است

و نه تاب ایستادن، که الفم ، عشقم، همسرم، شریک تمام روزهای تلخ و شیرینم، در غربت به انتظارم نشسته

ونه حتی توان نشستن و صبر کردن، نمی توانم صبر کنم و دست روی دست بگذارم، کاری هم از دستم ساخته نیست غیر از دعا، که درمان از اوست و اوست شفا دهنده.
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
تشکر کنندگان: kasragtr ، babak433 ، موعود ، alirezanz ، roya r ، mahbube ، adonis2006 ، danial91 ، fari90 ، nazi.b ، ehsanssss ، ahmad00 ، samansaba ، karkiaa ، lordsaroman ، MEHR52 ، farbar ، namo ، aida123
(2014-04-17 ساعت 22:59)adonis2006 نوشته:  [عکس: broadway_wall.jpg]

هی وای من

شهریار حالمو دگرگون کردShy
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: saeed_gh ، kasragtr ، mahbube ، adonis2006 ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 23:54)adonis2006 نوشته:  New york

[عکس: wdw.JPG]

ای بابا نکن این کارو با من (و شهریار تو خوبی؟)
من که روانیه NY هستم Rolleyes

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: kooroshfs ، adonis2006 ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-18 ساعت 15:20)Balagar_assaluyeh نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 14:58)Balagar_assaluyeh نوشته:  آقا برو بچ دوستان عزيز، سلام
از اونجايي كه من خيلي خوش شانس و با اعتماد به نفس هستم امسال ثبت نام كردم، حال فقط يه جواب ميخوام ازتون.
من مشكل سربازي دارم ، ٣٠ سالمه و خدمت نرفتم و دانشجو هم نيستم ، به نظرتون من برنده شم ميتونم برم؟
اصلا هزينه و قانوني و غير قانونيش مهم نيست، ميتونم برم يا نه؟ كسي رو داشتيد با شرايط من كه رقته باشه؟
فقط بگيد كه ببينم منم منتظر جواب ها باشم يا برم پي بازيم؟؟؟ ?

چرا هيچكي جواب نميده؟ بابا غريب نوازي كنيد، چهار روز ديگه قبول ميشيد ميريد خودتونم غريب ميشيد هااااا،
یکم صبر کن.حتما کسی تا حالا بلد نبوده.
"هميشه آخر هر چيز خوب مي شود ، اگر نشد بدان كه هنوز به آخر نرسيده "چارلي چاپلين
تشکر کنندگان: reza6966 ، alirezanz ، kooroshfs ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
سلام به دوستان قدیمی و جدید
امسال هم مجددا دوره هم جمع شدیم و شمارش معکوس لاتاری رو با هم میریم . امیدوارم امسال هر چی صلاحه همون بشه و همه دوستان که واقعا شرایطش رو دارن قبول بشن . برای من و خانواده من هم دعا کنید این تنها پل رو به ی زندگی جدیده و من هم امیدوارم امسال بشه .
از اینکه در این جمع مثل پارسال هستم و نظرات تون رو میخونم و کلی استفاده می کنم خیلی خوشحالم.
ی هووووورررراااا به افتخاره برو بچ ۲۰۱۴ به پایین که باز هم امیدشون رو از دست ندادند
[font=Arial]در انتظار یک روز خوب
شاید لاتاری ۲۰۱۷ [/font]

لاتاری ۲۰۱۴ = نه
لاتاری ۲۰۱۵ = نه
لاتاری ۲۰۱۶ = نه
لاتاری ۲۰۱۷ = ؟؟؟؟

Rolleyes
تشکر کنندگان: lighter ، alirezanz ، eight ، kooroshfs ، DV-MAN ، موعود ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52
دوستان لطفا پست هایی که میذارید س.ی.ا.س.ی نباشه که باز منجر به بسته شدن تاپیک و دردسر بشه.
تشکر کنندگان: lighter ، kooroshfs ، adonis2006 ، King Eagle ، karkiaa
تا زمانی که برای رفاهمون استاندارد درست نکنیم باید تو آمریکا جون بکنیم ماشاالله ارمان هامون تو افقه.در جواب دی وی من
تشکر کنندگان: alirezanz ، kooroshfs ، babak433 ، adonis2006 ، DV-MAN ، gaandolf ، lighter ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
سلام به همه دوستای مهاجرسرایی
یه چیزی که این روزا بهش فکر میکنم اینه که اگه قبول بشم اونجا نمیتونم روی دوست و آشنا حساب کنم نمیدونم نظر شما چیه ؟من که یکی از دوستام سال گذشته رفت و فقط همون اولاش که ذوق زده بود ایمیل میداد و تعریف میکرد متاسفانه بعضیا خیلی زود خودشونو گم میکنن .امیدوارم همه دوستایی که اینجان حداقل همینایی که هستیم اگه پامون رسید اونور هوای همو بگیریم بهم کمک کنیم و نشون بدیم ایرانیا با معرفت ترین آدمان به امید اینکه سر هم کلا نزاریم و بهم اطلاعات غلط ندیم .
تشکر کنندگان: alirezanz ، kooroshfs ، babak433 ، mahbube ، adonis2006 ، MeMo ، danial91 ، gaandolf ، h.shayan ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa ، vashahri ، MEHR52 ، aida123
انقد به شهریار گیر دادین پیدا نیست

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: kooroshfs ، adonis2006 ، King Eagle ، بازگشت ، mosavi_69 ، karkiaa
سلام به همه
بچه ها يه سوال
كسى ميدونه از بچه هاى مهاجر سرا حدوداً چند نفر قبول شدن؟

(2014-04-18 ساعت 17:19)eight نوشته:  سلام به همه
بچه ها يه سوال
كسى ميدونه از بچه هاى مهاجر سرا حدوداً چند نفر قبول شدن؟

يادم رفت بنويسم كه لاتارى ٢٠١٤ رو ميگم
تشکر کنندگان: kooroshfs ، adonis2006
(2014-04-18 ساعت 17:10)soheil1360 نوشته:  سلام به همه دوستای مهاجرسرایی
یه چیزی که این روزا بهش فکر میکنم اینه که اگه قبول بشم اونجا نمیتونم روی دوست و آشنا حساب کنم نمیدونم نظر شما چیه ؟من که یکی از دوستام سال گذشته رفت و فقط همون اولاش که ذوق زده بود ایمیل میداد و تعریف میکرد متاسفانه بعضیا خیلی زود خودشونو گم میکنن .امیدوارم همه دوستایی که اینجان حداقل همینایی که هستیم اگه پامون رسید اونور هوای همو بگیریم بهم کمک کنیم و نشون بدیم ایرانیا با معرفت ترین آدمان به امید اینکه سر هم کلا نزاریم و بهم اطلاعات غلط ندیم .

داداش. خودشونو گم نمی کنن. گم میشن تو اون هیاهو و مشکلات انبوه مهاجرت. روزای اول گرمن و پولم دارن و جایی رو نمی شناسن . یواش یواش ذوق و شوق وهیجان رفتن به آمریکا که تموم میشه متوجه میشن که باید روزی 10-12 ساعت کارکنن تا خرج زندگی اولیه رو در بیارن. حالا شاید بعد از چن سال یه کم وضع عادی بشه.
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
تشکر کنندگان: soheil1360 ، babak433 ، alirezanz ، mahbube ، adonis2006 ، Saeedv13 ، King Eagle ، بازگشت ، satin ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52 ، eagla
از ارش و عکساش خبری نیست نکنه زودتر از همه نتیجه لا تاری رو گرفته
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: kooroshfs ، alirezanz ، adonis2006 ، MeMo ، موعود ، King Eagle ، karkiaa
(2014-04-18 ساعت 15:47)saeed_gh نوشته:  من اینجا «ریشه در خاکم»
من اینجا عاشق «این خاک اگر آلوده یا پاکم»
من اینجا تا نفس باقی ست «می مانم»

من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم!

امید روشنایی گرچه در این تیرگی ها نیست
من اینجا باز در این دشتِ خشکِ تشنه می رانم

من اینجا روزی آخر از دل این خاک، با دست تهی
«گل بر می افشانم»

من اینجا روزی آخر از ستیغ کوه، چون «خورشید»
سرود «فتح» می خوانم

و می دانم
تو روزی باز خواهی گشت!

یعنی که انصراف دادی؟ اگه لاتاریو قبولم بشی نمی ری؟
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
آقا برو بچ دوستان عزيز، سلام
از اونجايي كه من خيلي خوش شانس و با اعتماد به نفس هستم امسال ثبت نام كردم، حال فقط يه جواب ميخوام ازتون.
من مشكل سربازي دارم ، ٣٠ سالمه و خدمت نرفتم و دانشجو هم نيستم ، به نظرتون من برنده شم ميتونم برم؟
اصلا هزينه و قانوني و غير قانونيش مهم نيست، ميتونم برم يا نه؟ كسي رو داشتيد با شرايط من كه رقته باشه؟
فقط بگيد كه ببينم منم منتظر جواب ها باشم يا برم پي بازيم؟؟؟ ?
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان