کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-19 ساعت 16:01)ostokhan نوشته:  لابد دیار امینم دیترویت هست

آفرین چه تیز شدی پسرم Tongue
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mona_ir ، ostokhan ، amir_cool_2001 ، mosavi_69 ، lighter ، kooroshfs ، adonis2006 ، iSalar ، alirezanz
دستت درد نکنه یکم آرامش قلبی پیدا کردم لطفا از دیسنی لند و مراکز خرید و سواحل پر برکت اونجا هم عکس بذار
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: samansaba ، ostokhan ، satin ، kooroshfs ، adonis2006 ، javad1990 ، alirezanz
شکار لحظه های به یاد ماندنی
[عکس: 447H]
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: ostokhan ، mona_ir ، King Eagle ، satin ، lighter ، kooroshfs ، adonis2006 ، babak433 ، babak433 ، javad1990 ، alirezanz ، toghrol120
مثل کبریت کشیدن در باد زندگی دشوار است
من خلاف جهت آب شنا کردن را،مثل یک معجزه باور دارم.
آخرین دانه کبریتم را میکشم در این باد...هرچه باداباد.
تشکر کنندگان: majid7 ، lighter ، kooroshfs ، mona_ir ، roya r ، adonis2006 ، javad1990 ، alirezanz ، vashahri
رتبه 1 دانشگاههای جهان بر اساس اعلام سایت Timeshighereducation

California Institute of Technology - Caltech

لگوی دانشگاه
[عکس: f2d3151f091842c23.jpg]

[عکس: f2d3eb1ed787e2261.jpg]

[عکس: f2d3431f15c0254b2.jpg]
Robert_A._Millikan_Memorial_Library_at_Caltech
[عکس: f2d37b794d57bd364.jpg]
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، satin ، lighter ، kooroshfs ، mona_ir ، mahbube ، adonis2006 ، javad1990 ، alirezanz ، samansaba ، Mansour92 ، fari90 ، MEHR52 ، baran21 ، eagla
به به به به به
انگار همین پارسال بود به خاطر قبول نشدن در لاتاری حالم گرفته شده بود چه زود گذشت من تازه آموزشیم تموم شده و با کسری فکر کنم 1 سالی مهمون نظام هستم سال قبل چه شور و شوقی داشتم که نگو ولی امسال با وجود اینکه بار دومم است اصلا هیچ حس و حالی ندارم ولی همیشه آرزوم بوده یو اس و تو صفحه دسکتاپمم پرچم یو اس است.پارسال به ما گفتن همه بچه های که تو فروم هستند فوقش 2 3 نفر قبول شن ما باور نکردیم.حالا اگه ماهم به شما این حرفارو زدیم شماهم باور نکنید. P-:
کاربران در حال بازدید این موضوع: behzad2013، Fifi2015، foosher، kooroshfs، omidmd، ostokhan، rainolf، reza6966، ricky_may1980، sasa-nasiri، 1 مهمان
تشکر کنندگان: King Eagle ، mona_ir ، lighter ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-19 ساعت 16:45)Hadi_20 نوشته:  به به به به به
انگار همین پارسال بود به خاطر قبول نشدن در لاتاری حالم گرفته شده بود چه زود گذشت من تازه آموزشیم تموم شده و با کسری فکر کنم 1 سالی مهمون نظام هستم سال قبل چه شور و شوقی داشتم که نگو ولی امسال با وجود اینکه بار دومم است اصلا هیچ حس و حالی ندارم ولی همیشه آرزوم بوده یو اس و تو صفحه دسکتاپمم پرچم یو اس است.پارسال به ما گفتن همه بچه های که تو فروم هستند فوقش 2 3 نفر قبول شن ما باور نکردیم.حالا اگه ماهم به شما این حرفارو زدیم شماهم باور نکنید. P-:

2 3 نفر؟؟؟؟ کاشکی این تعداد هم بود فقط مادر خانم عقاقیا قبول شد که تازه اونم فکر نمیکنم عضو فروم بود. من یادمه هرکی میومد میگفت نه نشد امسال هم. کلا ناک اوت بودن همه/ اعصابها که اصلا حرفشون نزن/ مورد داشتیم که طرف میخواست خودشو د ا ر بزنه Big Grin . بعد از اعلام نتایج فروم از کوچه های نیو مکزیکو هم خلوت تر شده بود . پرنده پر نمیزد/ شلوغی الان رو نگاه نکنید الان همه داغن متوجه نیستن Smile
از مدیریت میخواهیم که تاپیک برندگان 2015 رو در اولین لحظه ی باز شدن سایت ایجاد کنن.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: King Eagle ، mona_ir ، somayeh8159 ، lighter ، roya r ، adonis2006 ، feligoli ، alirezanz ، satin ، samansaba ، MEHR52
بعد از 1 سال سلام به همه دوستان
پارسال هم نشد. امیدمون به امساله. امسال گفتم بیخیالتر شم بلکه خودش بیاد دنبالم Smile
چهارمین ساله که شرکت میکنم. خودم و خانمم هر جفتمون ثبت نام کردیم. 31 و 30 ساله. داروساز.

انشالله امسال تلافی پارسال دربیاد همه بچه های سایت قبول شن یه گودبای پارتی مشت بگیریم
وقتی همه چیز روبراه است که امیدواری معنا ندارد ،

امید زمانی ارزشمند است که همه چیز در بدترین شرایط است؛

پس

هیچ وقت نا امید نشو ،

بویژه در اوج تاریکی و تنهایی و تلخی ...Cool
تشکر کنندگان: amin-ph ، lighter ، roya r ، adonis2006 ، babak433 ، javad1990 ، alirezanz ، satin ، majid7 ، King Eagle ، samansaba ، baran21
تعدادی موش آزمایشگاهی رو به استخر آبی انداختند و زمان گرفتند تا ببینند چند ساعت دوام میارند.
حداکثر زمانی رو که تونستند دوام بیارند 17 دقیقه بود.
سری دوم موشها رو با توجه به اینکه حداکثر 17 دقیقه می تونند زنده بمونند به همون استخر انداختند.
اما این بار قبل از 17 دقیقه نجاتشون دادند.
بعد از اینکه زمانی رو نفس تازه کردند دوباره اونها رو به استخر انداختند.
حدس بزنید چقدر دوام آوردند؟
26 ساعت !!!!!!!!!!!!
پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که علت زنده بودن موش ها این بوده که اونها امیدوار بودند تا دستی باز هم اونها رو نجات بده و تونستند این همه دوام بیارند ...
(2014-04-19 ساعت 11:19)amir_cool_2001 نوشته:  عجب وضعیتیه نمیتونیم به کارهای خودمون برسیم تا میری و بر میگردی تاپیک 20 صفحه رفته جلو. اینجا از من یکی که خواب وخوراک رو گرفته. من که از استرس دارم می میرم . شما رو نمیدونم؟

بستگی داره تا میری وبر میگردی چند روز طول می کشه امسال خیلی کند پیش میره پارسال چند بار ارشیو شد بچه های پارسال خیلی فعال بودن یعنی یک ساعت برابر بود با 10-20 صفحه استرس رو هم که نگو
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: lighter ، mona_ir ، adonis2006 ، موعود ، babak433 ، javad1990 ، alirezanz ، toghrol120 ، King Eagle ، samansaba
خدایا مارا آن ده که آن به....
تنها چیزی که پارسال بعد عدم قبولی به من ارامش داد این بیت شعر بود که حتی نذاشت یکی دو ساعت هم ناراحت باشم.... امسالم که اگه قبول نشم که میشم Big Grin همین بیت شعر باعث میشه یه ساعت هم ناراحت نباشم.... دوستانی که بار اولشونه شرکت میکنند زیاد قضیه رو جدی نگیرند (موج مثبت بدید ولی روش حساب باز نکنید)
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: lighter ، mona_ir ، roya r ، mahbube ، adonis2006 ، موعود ، javad1990 ، satin ، King Eagle ، samansaba ، MEHR52 ، baran21
[عکس: 260068_OTEeONn8.jpg]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان