کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ...

باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور Cool
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، lighter ، adonis2006 ، King Eagle ، samansaba ، baran21 ، gaandolf
(2014-04-19 ساعت 18:07)mona_usa نوشته:  تعدادی موش آزمایشگاهی رو به استخر آبی انداختند و زمان گرفتند تا ببینند چند ساعت دوام میارند.
حداکثر زمانی رو که تونستند دوام بیارند 17 دقیقه بود.
سری دوم موشها رو با توجه به اینکه حداکثر 17 دقیقه می تونند زنده بمونند به همون استخر انداختند.
اما این بار قبل از 17 دقیقه نجاتشون دادند.
بعد از اینکه زمانی رو نفس تازه کردند دوباره اونها رو به استخر انداختند.
حدس بزنید چقدر دوام آوردند؟
26 ساعت !!!!!!!!!!!!
پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که علت زنده بودن موش ها این بوده که اونها امیدوار بودند تا دستی باز هم اونها رو نجات بده و تونستند این همه دوام بیارند ...

خیلی خیلی جالب بود. کلی انرژی گرفتمBig Grin
شاد باشید
تشکر کنندگان: mona_ir ، kasragtr ، lighter ، adonis2006 ، babak433 ، javad1990 ، alirezanz ، satin ، King Eagle ، samansaba
آن هنگام که مادرت پیرتر میشود؛
و چشمهای گرانبها و با ایمان او،
زندگی را آنگونه که [زمانی میدید ] نمیبینند؛
زمانیکه پاهایش فرسوده میگردند،
و برای گام برداشتن نمیتوانند او را یاری دهند؛

در آن هنگام بازوانت را برای یاری او به کار گیر،
با خوشی و سرمستی از او نگاهبانی کن،
زمانی که اندوهگین است،
بر توست که تا آخرین گام او را همراهی کنی،

اگر از تو چیزی میپرسد،
او را پاسخگو باش،
و اگر دوباره پرسید،
باز هم پاسخگو باش،
و اگر دگربار پرسید، دگربار پاسخش گو،
نه از روی ناشکیبایی، بلکه با آرامشی مهربانانه،

واگر تو را به درستی درنمی یابد،
شادمانه همه چیز را برای او بازگو،
ساعتی فرا میرسد، ساعتی تلخ،
که دهان او دیگر هیچ درخواستی را بیان نمیکند .

*آدولف هیتلر*

خواهر آدولف هیتلر، در 5 جولای 1946، در مورد رفتار هیتلر با مادرش چنین میگوید :
در آن دوران مادرم بسیار بیمار بود، بسیار اندوهگین بودیم. با یاری من، برادرم آدولف با مهربانی و دلسوزی تمام ، در این دوران زندگی مادرم، از او پرستاری میکرد و در این کار خستگی ناپذیر بود. او میخواست تمامی آرزوهایی را که احتمالاً مادرم داشت، بر آورده سازد و تمامی اینها را برای نمایاندن عشق سرشار خود به او میکرد .

قصدم تبلیغ هیتلر نبود ولی شاید این روزها از هیتلر بدتر و جنایتکارتر فرزندان ناسپاسی هستند که ...
تشکر کنندگان: lighter ، amin-ph ، mahbube ، adonis2006 ، hamid32 ، alirezanz ، بازگشت ، romance33 ، King Eagle ، samansaba ، vashahri ، baran21
ایالت مریلند رو دوست میداریم.....Smile

[عکس: 86978353247540679039.jpg]

[عکس: 63865332667479007779.gif]

[عکس: 32184006355802505176.jpg]

[عکس: 47015001989583922610.jpg]

[عکس: 31831638969287494002.jpg]

[عکس: 35477814597481901479.jpg]

خدایا همه رو امسال به آرزشون برسون.....Rolleyes
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: lighter ، mona_ir ، mahbube ، GreenRoad ، adonis2006 ، alirezanz ، satin ، romance33 ، ostokhan ، Danoosh ، mosavi_69 ، King Eagle ، samansaba ، vashahri ، Mansour92 ، baran21 ، eagla
[عکس: a1e5e75946321bb11.jpg]
تشکر کنندگان: roya r ، adonis2006 ، javad1990 ، satin ، mosavi_69 ، King Eagle ، samansaba ، amir_cool_2001
(2014-04-19 ساعت 17:25)foosher نوشته:  سلام- دوستان من فوشر هستم افراد ديگه كيسم 1- خانم **** ساله همسرم كه البته خودش هم شركت كرده و كانفرميشن نامبر داره 2- اقاي اردلان **** ساله 3-اقاي ارشيا ******ساله
دوست عزیز , نیاز نیست اطلاعات کامل خود و خانواده خودتون رو اینجا بگید Wink
تشکر کنندگان: mahbube ، feligoli ، adonis2006 ، ostokhan ، toghrol120 ، alirezanz ، King Eagle ، mona_ir
اتفاقن وقتی بحث حجاب شد واسم سوال شد اگه برای زنای مسلمون عکس بی حجاب اجبار باشه که ینی ازادی طرف داره سلب میشه که با امریکا مغایرت داشت تو این زمینه لاقل Smile
من که استرس قبول نشدن رو امروز کشیدم Smile
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، toghrol120 ، alirezanz ، King Eagle ، amir_cool_2001
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛

زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛

و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
تشکر کنندگان: adonis2006 ، toghrol120 ، King Eagle ، samansaba ، vashahri ، baran21 ، amirghn
از همینجا روووووووز مادر رو به تمام خانم ها و مادران گرامیتان تبریک میگم....دستان مادرتون رو ببوسید و ازش بخواهید براتون دعا کنه.اگرم به رحمت خدا رفتن براشون طلب آمرزش کنید...به امید قبولی همه
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

به تمام خانوم های تاپیک روز زن رو تبریک میگم
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
زندگی باور میخواهد

آن هم از جنس امید...

که اگر سختی راه،

به تو یک سیلی زد...

یک امید از ته قلب به تو گوید...

که خدا هست هنوز...!
تشکر کنندگان: reza6966 ، mahbube ، namo ، feligoli ، roya r ، adonis2006 ، toghrol120 ، alirezanz ، ramaya ، King Eagle ، samansaba ، vashahri
(2014-04-19 ساعت 17:09)ostokhan نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 16:45)Hadi_20 نوشته:  به به به به به
انگار همین پارسال بود به خاطر قبول نشدن در لاتاری حالم گرفته شده بود چه زود گذشت من تازه آموزشیم تموم شده و با کسری فکر کنم 1 سالی مهمون نظام هستم سال قبل چه شور و شوقی داشتم که نگو ولی امسال با وجود اینکه بار دومم است اصلا هیچ حس و حالی ندارم ولی همیشه آرزوم بوده یو اس و تو صفحه دسکتاپمم پرچم یو اس است.پارسال به ما گفتن همه بچه های که تو فروم هستند فوقش 2 3 نفر قبول شن ما باور نکردیم.حالا اگه ماهم به شما این حرفارو زدیم شماهم باور نکنید. P-:

2 3 نفر؟؟؟؟ کاشکی این تعداد هم بود فقط مادر خانم عقاقیا قبول شد که تازه اونم فکر نمیکنم عضو فروم بود. من یادمه هرکی میومد میگفت نه نشد امسال هم. کلا ناک اوت بودن همه/ اعصابها که اصلا حرفشون نزن/ مورد داشتیم که طرف میخواست خودشو د ا ر بزنه Big Grin . بعد از اعلام نتایج فروم از کوچه های نیو مکزیکو هم خلوت تر شده بود . پرنده پر نمیزد/ شلوغی الان رو نگاه نکنید الان همه داغن متوجه نیستن Smile

نه دوست عزیز من خودم قبول شدم! مادر خانم شیمودا هم قبول شدن که شیمودا خانم خودشون سال قبل برنده شده بودن و الان به همراه همسرشون یکسالی هست اونورن و مادرشون هم ویزا گرفتن... دوستان فقط میدونستن مادر یکی از مدیران قبول شده ولی مادر من نبودن Wink
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2014-04-19 ساعت 19:38)aghaghia نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 17:09)ostokhan نوشته:  2 3 نفر؟؟؟؟ کاشکی این تعداد هم بود فقط مادر خانم عقاقیا قبول شد که تازه اونم فکر نمیکنم عضو فروم بود. من یادمه هرکی میومد میگفت نه نشد امسال هم. کلا ناک اوت بودن همه/ اعصابها که اصلا حرفشون نزن/ مورد داشتیم که طرف میخواست خودشو د ا ر بزنه Big Grin . بعد از اعلام نتایج فروم از کوچه های نیو مکزیکو هم خلوت تر شده بود . پرنده پر نمیزد/ شلوغی الان رو نگاه نکنید الان همه داغن متوجه نیستن Smile

نه دوست عزیز من خودم قبول شدم! مادر خانم شیمودا هم قبول شدن که شیمودا خانم خودشون سال قبل برنده شده بودن و الان به همراه همسرشون یکسالی هست اونورن و مادرشون هم ویزا گرفتن... دوستان فقط میدونستن مادر یکی از مدیران قبول شده ولی مادر من نبودن Wink

از لیست پارسال که حدودا 390 کیس بود , 2 کیس برنده شد که یکی از اون 2 نفر aghaghia بود
مادر shimoda هم قبول شدند , که اصلا در لیست نبود
(2014-04-19 ساعت 19:38)aghaghia نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 17:09)ostokhan نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 16:45)Hadi_20 نوشته:  به به به به به
انگار همین پارسال بود به خاطر قبول نشدن در لاتاری حالم گرفته شده بود چه زود گذشت من تازه آموزشیم تموم شده و با کسری فکر کنم 1 سالی مهمون نظام هستم سال قبل چه شور و شوقی داشتم که نگو ولی امسال با وجود اینکه بار دومم است اصلا هیچ حس و حالی ندارم ولی همیشه آرزوم بوده یو اس و تو صفحه دسکتاپمم پرچم یو اس است.پارسال به ما گفتن همه بچه های که تو فروم هستند فوقش 2 3 نفر قبول شن ما باور نکردیم.حالا اگه ماهم به شما این حرفارو زدیم شماهم باور نکنید. P-:

2 3 نفر؟؟؟؟ کاشکی این تعداد هم بود فقط مادر خانم عقاقیا قبول شد که تازه اونم فکر نمیکنم عضو فروم بود. من یادمه هرکی میومد میگفت نه نشد امسال هم. کلا ناک اوت بودن همه/ اعصابها که اصلا حرفشون نزن/ مورد داشتیم که طرف میخواست خودشو د ا ر بزنه Big Grin . بعد از اعلام نتایج فروم از کوچه های نیو مکزیکو هم خلوت تر شده بود . پرنده پر نمیزد/ شلوغی الان رو نگاه نکنید الان همه داغن متوجه نیستن Smile

آره حق با شماست. خانم شیمودا 2013 برنده شده بود و سال بعد مادرش/ من اسامی رو قاطی کردم ولی برنده شدن شما رو یادم نمیاد چون روز اول تمام پستها has not been selected بود
تشکر کنندگان: adonis2006 ، بازگشت ، alirezanz ، samansaba ، amir_cool_2001 ، mona_ir
من هم به نوبه خودم روز زن رو به تمامی خانمها ومادرهای عضو مهاجر سرا ومادرها وخانم های اعضائ مهاجر سرا تبریک می گم
dar arzoy usa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان