کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
اونایی که میخوان چند صباحی دیگه این کارت رو داشته باشند اعلام وجود کنن ببینیم چند نفرن؟؟؟؟

[عکس: 04877999916613243723.jpg]
تشکر کنندگان: karkiaa ، adonis2006 ، lighter ، satin ، King Eagle ، rezijon ، farzad parsa ، mona_ir ، mahbube ، alirezanz ، aida123 ، samansaba ، MEHR52 ، Mansour92 ، javad1990 ، eagla
(2014-04-20 ساعت 00:36)King Eagle نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 23:55)mosavi_69 نوشته:  اگر بخواین برین، چه چیزی از اینجا برا خودتون می خرین و میبرین؟

فقط سازمو با خودم میبرم ( تار ) چون هویتمه

تابلو فرشمو میبرمBig Grin زعفرون و یه سری دیگه از ادویه جات و خوراکی هایی که اونجا نیست و چنتا از لباسامو که خیلی دوسشون دارم و لپ تاپم وشوهرم ...Tongue
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، محبت ، King Eagle ، mona_ir ، mahbube ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-20 ساعت 01:38)satin نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 23:55)mosavi_69 نوشته:  اگر بخواین برین، چه چیزی از اینجا برا خودتون می خرین و میبرین؟

تابلو فرشمو میبرمBig Grin زعفرون و یه سری دیگه از ادویه جات و خوراکی هایی که اونجا نیست و چنتا از لباسامو که خیلی دوسشون دارم و لپ تاپم وشوهرم ...Tongue

یه دوربین 20 مگا پیکسلی فول اچ دی میبرم/ شهریار خوب درک میکنه چی میگم مگه نه ایگل؟؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، satin ، King Eagle ، mona_ir ، mahbube ، alirezanz ، samansaba
(2014-04-20 ساعت 01:36)ostokhan نوشته:  اونایی که میخوان چند صباحی دیگه این کارت رو داشته باشند اعلام وجود کنن ببینیم چند نفرن؟؟؟؟

[عکس: 04877999916613243723.jpg]

اول
آقا من تو فکر این کارت نبودم
پارسال واسه توریستی اقدام کردم رفتم دبی مصاحبه
کلی هم از همین مهاجر سرا اطلاعات گرفتم ٬ کلا به سفر علاقه دارم
رفتیم جلو طرف جاتون خالی از همه چی پرسید
اخرشم یه ۲۰ دقیقه رفت مشورت بعدش اومد برگه سفید داد
لجم گرفت گفتم حالا که اینجوریه اصلا میرم میمونم
از لاتاری شروع کردم و روش های دیگه رو هم در نظر دارم
یکی یکی میرم جلو ۱۰ سال دیگه حد اکثر این کارتو میگیرم
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: adonis2006 ، ostokhan ، satin ، mona_ir ، alirezanz ، samansaba ، eagla
چون مساحبه رفتی نشد . باید میرفتی فکر کنم مصاحبه Big Grin
تشکر کنندگان: karkiaa ، satin ، محبت ، mona_ir ، mahbube ، alirezanz ، amirghn
(2014-04-20 ساعت 01:43)adonis2006 نوشته:  چون مساحبه رفتی نشد . باید میرفتی فکر کنم مصاحبه Big Grin

مقصر این تاپیکه
کار و زندگی نمونده برامون
از صفحه دوم رسیدم بهش تا امروز صبح ظهر شب ٬ قبل از صبحانه بعد از صبحانه
الی ..... حتی در برخی موارد مشاهده شده سحر گاه از خواب پاشدم اومدم چک کردم بعد رفتم ادامه خواب
دیگه بزرگواری کنید ببخشید
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: ostokhan ، King Eagle ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، samansaba ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 01:41)karkiaa نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:36)ostokhan نوشته:  

اول
آقا من تو فکر این کارت نبودم
پارسال واسه توریستی اقدام کردم رفتم دبی مساحبه
کلی هم از همین مهاجر سرا اطلاعات گرفتم ٬ کلا به سفر علاقه دارم
رفتیم جلو طرف جاتون خالی از همه چی پرسید
اخرشم یه ۲۰ دقیقه رفت مشورت بعدش اومد برگه سفید داد
لجم گرفت گفتم حالا که اینجوریه اصلا میرم میمونم
از لاتاری شروع کردم و روش های دیگه رو هم در نظر دارم
یکی یکی میرم جلو ۱۰ سال دیگه حد اکثر این کارتو میگیرم
ان شااله که این کارت رو دریافت میکنید. طبق آخرین آمار منتشر شده اداره مهاجرت 52% کیس های ویزای توریستی موفق به اخذ ویزا شده اند در سال 2013. شما لابد نتونستید کنسول رو راضی کنید که علاقه به بازگشت به ایران رو دارید و بنابراین ریجکتتون کردن. به هرحال موفق باشید و صاحب یه چنین کارتی بشید
تشکر کنندگان: karkiaa ، King Eagle ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 01:41)ostokhan نوشته:  

یه دوربین 20 مگا پیکسلی فول اچ دی میبرم/ شهریار خوب درک میکنه چی میگم مگه نه ایگل؟؟
اینجوری که شما گفتی فکر کنم همه درک کردنBig Grin
تشکر کنندگان: karkiaa ، ostokhan ، King Eagle ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 01:52)satin نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:41)ostokhan نوشته:  

اینجوری که شما گفتی فکر کنم همه درک کردنBig Grin

خوب این قضیش پیچیدست. من و شهریار در این مورد اتفاق نظر داریم/ فکر نکنم اونی که شما مد نظر داری قضیه ما باشه ولی خوب میتونه یکی از نکات انحرافی قضیه هم باشه و غیر قابل انکار Big Grin نه هر حال نظر شما محترمه Big Grin Wink . ولی دوربین بیشتر برای ثبت خاطره از اولین سفر بودش Cool
تشکر کنندگان: King Eagle ، satin ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، javad1990
دوستانی که تجربه سفر دارن اگه امکان داره بگن با کدوم ایرلاین ها سفر کردن و با کدوم راحت تر بودن یه خورده کسب تجربه کنیم
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: King Eagle ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 01:56)karkiaa نوشته:  دوستانی که تجربه سفر دارن اگه امکان داره بگن با کدوم ایرلاین ها سفر کردن و با کدوم راحت تر بودن یه خورده کسب تجربه کنیم

اینجا کسی تجربه نداره.همه منتظرن تا تجربه کسب کننCool
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: karkiaa ، roya r ، King Eagle ، satin ، mona_ir ، karpenter ، mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، Mansour92 ، baran21 ، hamid32 ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 01:58)majid7 نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:56)karkiaa نوشته:  دوستانی که تجربه سفر دارن اگه امکان داره بگن با کدوم ایرلاین ها سفر کردن و با کدوم راحت تر بودن یه خورده کسب تجربه کنیم

اینجا کسی تجربه نداره.همه منتظرن تا تجربه کسب کننCool

من تجربه ندارم. ولی طبق حرف دوستان در فروم برندگان 2014 اکثرا از خطوط هوایی ترکیش ایر و قطر ایر لاین استفاده میکنن و قیمت بلیط هم بین 2 تا 2.5 تلورانس داره. بسته به ایلت مورد نظر داره که مثلا قطر به تگزاس میره ولی ترکیش نه و بیشتر به شیکاگو و نیویورک میره. خطوط هواپیمایی ایران میتونید برید منتها نه بصورت مستقیم. پرواز به یکیاز شهرهای اروپا و سپس از اونجا به وسیله خطوط اروپا به آمریکا (آژانس هواپیمایی تمام مسیر رو رزرو میکنه). اکثر ایرانیها با ترکیش و قطر ایر لاین میرن که هر دو خوب و راحته. البته قطر کمی بهتره از ترکیش Cool
تشکر کنندگان: majid7 ، karkiaa ، roya r ، King Eagle ، mona_ir ، mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، samansaba ، Mansour92 ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 01:35)adonis2006 نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:28)m2m2m22 نوشته:  ishala hameton ghabol mishid

دوست عزیز شما که قبول شدید و یا کسانی که قبول شدن

لطفا اگه میشه روی این صندلی داغ بشینید
و این سوال هارو جواب بدید

1- راز موفقیتتون رو چی میدونید ؟
2- آیا تا قبل از قبولی آدم خونسردی بودید و کاملا بیخیال ؟
3- آیا به قانون جاذبه و یا خدا و یا انرژی های دیگه ای اعتقاد داشتید و فعالیت میکردید ؟ مثل کائنات و کیهان و جذبه و جاذبه و قانون طبیعت ؟
4- کلا به چه چیز های فکر میکردید قبلش ؟
5- بهتر است ما ها چجور فکری داشته باشیم ؟
6- آیا تا قبل از اینکه قبول بشید اشتباه یا گناه های بزرگ یا کوچیکی قبلش انجام داده بودید ؟
7- بهترین جواب ها و کلا اعتقادتون رو برامون بنویسید .
ممنون و ما و حداقل من خیلی به این جواب ها احتیاج دارم .
سلام
واسه اینکه خیلی مسائل براتون قابل حل بشه جواب این سوالاتون رو کاملا صادقانه میدم:
1- کمک به بقیه انسانها هر طور که از دستم برمیومد و به سبک خودم و لطف و اراده پروردگار.
2-بله کاملا البته در زمینه لاتاری و مسائل بی اهمیت.
3-خیر و فقط به یه نیروئی برتر اعتقاد داشتم. و قوانین جاذبه کاملا برام بی معنی بود.
4-به برنامه بعدیم برای زندگی و ادمهای دور و برم.
5-اصلا به قبولی در لاتاری فکر نکنید و تمام تمرکزتون بر انجام کارهائی باشه که تو اراده خودتونه و قابل لمسه و نه یه احساس.
6-بله زیاد بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنید.
7-اعتقاد من به مهربانیه و گرفتن دست همنوعت و اصلا مذهبی نیستم و هیچ یک از فرایض دینی رو به جا نمیارم و کلا با دین رابطه ندارم اما همونقدر که با دین فاصله دارم به نفس نیک انسان معتقدم و به انسان بودن اعتقاد زیادی دارم و به قول و قرار و همینطور به مسئولیت خصوصا در قبال همسر و فرزند. خلاصه کنم دین من مهربانی ست و تزویر و ریا توش جا نداره، زیرآبی رفتن معنی نداره و دور زدن بقیه نیازی نیست وقتی میتونی صادقانه نه بگی و یا نمیتونم.
برای من گفتن نمیتونم و یا بلد نیستم راحت تر از پیچوندن بقیه ست و خلاصه سخت نمسگیرم به خودم و برخوردم با بقیه مثل آیینه ست در صورتیکه دلم باهاشون نباشه و دیدن کودک معلول بیشتر از انواع و اقسام روضه ها و دعاها اشک به چشمام میاره و تمدنم رو دوست دارم و به فرهنگ نداشته و از دست رفته م رشک میخورم و کشورم رو دوست دارم. اما هرگز از این حقیقت غافل نشدم که همه مردم کشورم خوب نیستن ولی این دلیل نمیشه همه رو به چوب نالایقی اونها بزنم .
به هر حال من نه دخیل بستم به جائی و نه سجده کردم و نه نذر کردم و نه تظاهر فقط و فقط خواستم که یک انسان باشم یعنی اشرف مخلوقات اما انسانم و نمیتونم همیشه کار درست رو انجام بدم و لذت گناه هم گاها به به سراغم اومد و من نه بهش نگفتم البته تا جائی که باعث آزار کسی نشم اما اونم شد چون همه چیز تحت کنترل ما نیست و من یاد گرفتم که واقعیات رو بپذیرم و بکوشم برای تغییر هر آنچه بد دونستم. و در کل از نظر خودم خوب نبودم و از دید مذهب پرونده م سیاهه سیاهه .
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

(2014-04-20 ساعت 01:41)ostokhan نوشته:  یه دوربین 20 مگا پیکسلی فول اچ دی میبرم/ شهریار خوب درک میکنه چی میگم مگه نه ایگل؟؟

نه اصلا درک نمیکنم واضح نیست Tongue
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: satin ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-20 ساعت 02:18)King Eagle نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:41)ostokhan نوشته:  یه دوربین 20 مگا پیکسلی فول اچ دی میبرم/ شهریار خوب درک میکنه چی میگم مگه نه ایگل؟؟

نه اصلا درک نمیکنم واضح نیست Tongue

اگه زحمتی نیست لینک آخرین آپدیت لیست رو بزار
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: King Eagle ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان