کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-20 ساعت 02:21)karkiaa نوشته:  اگه زحمتی نیست لینک آخرین آپدیت لیست رو بزار

چشم دادا برات پستش میکنم چون اگه بزارمش توی تاپیک فقط در و دیوارا نیگاش میکنن آخه فقط خودمون دوتا بیداریم Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: karkiaa ، satin ، lighter ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-20 ساعت 02:24)King Eagle نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 02:21)karkiaa نوشته:  اگه زحمتی نیست لینک آخرین آپدیت لیست رو بزار

چشم دادا برات پستش میکنم چون اگه بزارمش توی تاپیک فقط در و دیوارا نیگاش میکنن آخه فقط خودمون دوتا بیداریم Big Grin

دمت گرم . انشا الله میام رستورانت جبران میکنم CoolWink
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle
کاربران در حال بازدید این موضوع: roya r، 1 مهمان منم درو ببندم وبرم شب بخیر
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: karkiaa ، majid7 ، lighter ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، pouya7
(2014-04-20 ساعت 02:33)roya r نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: roya r، 1 مهمان منم درو ببندم وبرم شب بخیر

درو نبند من اینجام ٬ قایم شده بودم
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: majid7 ، satin ، lighter ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، roya r ، ahmad00
(2014-04-20 ساعت 01:56)ostokhan نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:52)satin نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:41)ostokhan نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:38)satin نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 00:36)King Eagle نوشته:  فقط سازمو با خودم میبرم ( تار ) چون هویتمه

تابلو فرشمو میبرمBig Grin زعفرون و یه سری دیگه از ادویه جات و خوراکی هایی که اونجا نیست و چنتا از لباسامو که خیلی دوسشون دارم و لپ تاپم وشوهرم ...Tongue

یه دوربین 20 مگا پیکسلی فول اچ دی میبرم/ شهریار خوب درک میکنه چی میگم مگه نه ایگل؟؟
اینجوری که شما گفتی فکر کنم همه درک کردنBig Grin

خوب این قضیش پیچیدست. من و شهریار در این مورد اتفاق نظر داریم/ فکر نکنم اونی که شما مد نظر داری قضیه ما باشه ولی خوب میتونه یکی از نکات انحرافی قضیه هم باشه و غیر قابل انکار Big Grin نه هر حال نظر شما محترمه Big Grin Wink . ولی دوربین بیشتر برای ثبت خاطره از اولین سفر بودش Cool
بعله .مزاح کردمSmile
تشکر کنندگان: karkiaa ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، ostokhan
(2014-04-20 ساعت 01:36)ostokhan نوشته:  اونایی که میخوان چند صباحی دیگه این کارت رو داشته باشند اعلام وجود کنن ببینیم چند نفرن؟؟؟؟

[عکس: 04877999916613243723.jpg]

داش من نمیخام این کارتو داشته باشم ، کارتیو میخام که اسم خودم با عکس منو داشته باشه Big Grin
صبح بخیر آمریکا ،
من عاشق تو ام . . .

رهی نمانده تا رهایی . . .

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: hedyhoney ، toghrol120 ، mosavi_69 ، mona_ir ، ricky_may1980 ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، rezijon ، karkiaa
سلام آمریکایی بر همه
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: amino ، mona_ir ، ricky_may1980 ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، roya r
میدونین منم سال هاس که دارم ثبت نام میکنم برای خودم وخانوادم . ولی هیچ سالی مثل امسال امید و نیاز به رفتن پیدا نکرده بودم . شاید دلیلش این بوده که تا حالا برنده نشدم . ولی اگر حق هم باشه حقمه که یکی از این قرعه ها بعد این همه سال به اسمم در بیاد .
به هر حال اونقدر بهش امید دارم که تقریبا برنامه ریزی برای بعد از برنده شدن و اولین سفر رو هم تقریبا کردم .
5 شنبه ی دیگه به هر حال معلوم میشه همه چی .
تشکر کنندگان: mona_ir ، storagemeter ، mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، roya r ، karkiaa ، Mansour92 ، hamid32 ، javad1990
چه بحث های جالبی شده و ما نبودیم... به قول دوستمون تا می ری و بر می گردی چند صفحه رو جا موندی...منم می خوام جواب بدم وقتی دیدیم برنده شدم اول با خواهش و التماس از شوهرم می خوام که به مامان و خواهرش فعلا چیزی نگه فکر کنم مشکل ترین قسمت مساله همین باشه...
Big Grin
تشکر کنندگان: mona_ir ، storagemeter ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، rezijon ، samansaba ، roya r
[/quote]

تابلو فرشمو میبرمBig Grin زعفرون و یه سری دیگه از ادویه جات و خوراکی هایی که اونجا نیست و چنتا از لباسامو که خیلی دوسشون دارم و لپ تاپم وشوهرم ...Tongue
[/quote]

ترجیها فرش نبرین با خودتون چون توی فرودگاه آمریکا ازتون میگیرن وجزو یکی از کالاهای غیرمجاز هستش. فرش و تخمه اگر همراهتون باشه میگیرن Cool
تشکر کنندگان: mona_ir ، mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، roya r ، karkiaa
دقیقا 10 اردیبهشت سالگرد ازدواجمونه یعنی می شه ؟
زیبا ترین کادویی که من تا به حال گرفتم می تونه همین باشه
پس منتظرم خدا
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
تشکر کنندگان: mahbube ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، rezijon ، samansaba ، roya r ، darabi ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 00:12)adonis2006 نوشته:  چیکار کنم ؟

ولی آدم باید الان به چی اعتقاد داشته باشه ؟

به چی اعتقاد داشته باشه ؟ صد درصد خدا و خواستش

و به شخصه به شدت بعد از خدا به خواست و نتیجه ی دعای مادر اعتقاد دارم و به چشمم دیدم خیلی مسایل همونی شده که مادرم برام دعا کرده ( البته شکر که تا حالا همش خوب بوده )

نگران نباش، حتی اگر مادر شما هم دیدی ناراضی بود یک کم باهاش صحبت کن و ... تا رضایت رو بتونی تو چهره اش ببینی ، دیگه همه چی حله Tongue
البته باید در اصل آرزو داشت که اگه به خیره آدم هست ، خدا بخواد که ما برنده شیم. به خیر نباشه و قرارباشه با رفتنمون 100 مدل سختی و گرفتاری پیش بیاد، همون بهتر که هیچ اتفاقی نیفته.
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، King Eagle ، samansaba ، roya r ، javad1990
سلام به همه دوستان عزيزم
من علي هستم از آستين تگزاس، من سال ٢٠١٣ برنده شدم،از آمدنم به امريكا خوشحال وراضيم،هيچ وقت لحظه اي كه اسمم روي سايت ديدم فراموش نمي كنم اميدوارم امسال انهايي كه واقعا دوست دارن بيان امريكا برنده بشن
يا علي
،كيس: 2013AS2xxx تعداد ٢ نفر,  سفارت :آنكارا ، مصاحبه : 3 ژانويه 2013 ، برگ صورتي ، فرم ٩ سوالي ، منتظرسرا ، كليرينس : 2013/02/20: دريافت ويزا: 08/03/2013.Smile/محل سكونت شهر آستين تگزاس./ در خواست سیتیزن شیپی 29 زانویه 2018/ مصاحبه : 3 می 2018 SAN ANTONIO,TX/  جشن سرمونی 24 می 2018/ Wink
(2014-04-20 ساعت 01:04)POSTiGA نوشته:  بعد از 10-11 سال همچنان امیدوار - همچنان تپش قلب و شوق قبولی <3 / دوستتون دارم

منم دقيقا بعد از شش هفت سال همين احساس و در حد وحشتناكش دارم ديگه فكر كنم روز اعلام نتايج چيزي ازم باقي نميمونه
دوستان براي هم زياد دعا كنيد و انرژي +++++++++++++++++ فراوان من كه قانون جذب خوردم ديگه امسال از حقيقت داشتن اين قانون جذب پي ميبرم واقعااا
تشکر کنندگان: ali3923 ، helloeone ، mahbube ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، rezijon ، roya r ، cchico ، javad1990

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان