کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
مهران هستم.33 ساله و 12 بار تو لاتاری شرکت کردم.امیدوارم همه افراد حاضر در پیج برنده بشن
(2014-04-20 ساعت 00:36)King Eagle نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 23:55)mosavi_69 نوشته:  اگر بخواین برین، چه چیزی از اینجا برا خودتون می خرین و میبرین؟

فقط سازمو با خودم میبرم ( تار ) چون هویتمه

هروقت داری میری سفر گیتارو با خودت نبرWink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، mona_ir ، adonis2006 ، amir_cool_2001 ، King Eagle ، roya r
(2014-04-20 ساعت 02:04)ostokhan نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:58)majid7 نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 01:56)karkiaa نوشته:  دوستانی که تجربه سفر دارن اگه امکان داره بگن با کدوم ایرلاین ها سفر کردن و با کدوم راحت تر بودن یه خورده کسب تجربه کنیم

اینجا کسی تجربه نداره.همه منتظرن تا تجربه کسب کننCool

من تجربه ندارم. ولی طبق حرف دوستان در فروم برندگان 2014 اکثرا از خطوط هوایی ترکیش ایر و قطر ایر لاین استفاده میکنن و قیمت بلیط هم بین 2 تا 2.5 تلورانس داره. بسته به ایلت مورد نظر داره که مثلا قطر به تگزاس میره ولی ترکیش نه و بیشتر به شیکاگو و نیویورک میره. خطوط هواپیمایی ایران میتونید برید منتها نه بصورت مستقیم. پرواز به یکیاز شهرهای اروپا و سپس از اونجا به وسیله خطوط اروپا به آمریکا (آژانس هواپیمایی تمام مسیر رو رزرو میکنه). اکثر ایرانیها با ترکیش و قطر ایر لاین میرن که هر دو خوب و راحته. البته قطر کمی بهتره از ترکیش Cool

ینی همه پروازای قطر میرن تگزاس ازونجا پخش میشن تو امریکا؟ چون من از قطر دوس دارم برم Smile
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، rezijon ، King Eagle ، roya r ، karkiaa ، ricky_may1980
آنهائی که می‌روند وطن‌فروش نیستند، نمی روند آنطرف که مشروب بخورند و همه سبز نیستند، یک روز مانده به رفتنشان به این فکر میکنند که ای کاش وطن جائی برای ماندن بود.
آنهائی که می‌مانند عقب مانده نیستند و همه نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند و همگی پرچم به دست ندارند، میمانند شاید روزی وطن را جائی برای ماندن کنند. #کپی

اقا چ همه باتجربه ها جم شدن من ایستیریس گرفتم Smile
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، mona_ir ، King Eagle ، cchico ، ricky_may1980 ، Mansour92 ، hamid32 ، ashkan99 ، javad1990
خداوندا ! دستانم خالی اند و دلم غرق در آمال. یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، mona_ir ، King Eagle ، samansaba ، roya r ، cchico ، Mansour92
(2014-04-20 ساعت 09:51)ali3923 نوشته:  سلام به همه دوستان عزيزم
من علي هستم از آستين تگزاس، من سال ٢٠١٣ برنده شدم،از آمدنم به امريكا خوشحال وراضيم،هيچ وقت لحظه اي كه اسمم روي سايت ديدم فراموش نمي كنم اميدوارم امسال انهايي كه واقعا دوست دارن بيان امريكا برنده بشن
يا علي

اگه دوس داشتید چنتا عکس از استین بذارید و بگید اونجا اوضاع چطوره و مشغول چ کاری هستید
از لحظه برنده شدنتون بگید
ازینکه چنبار ثبتنام کردید
سوال اخرم : ایا تا قبل قبولی بش فک میکردید که قبول میشید Smile مرسی
واحد خبرگزاری تاپیک
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، mona_ir ، faridl14 ، King Eagle ، karkiaa ، Mansour92 ، javad1990 ، pouya7 ، ali3923
7-اعتقاد من به مهربانیه و گرفتن دست همنوعت و اصلا مذهبی نیستم و هیچ یک از فرایض دینی رو به جا نمیارم و کلا با دین رابطه ندارم اما همونقدر که با دین فاصله دارم به نفس نیک انسان معتقدم و به انسان بودن اعتقاد زیادی دارم و به قول و قرار و همینطور به مسئولیت خصوصا در قبال همسر و فرزند. خلاصه کنم دین من مهربانی ست و تزویر و ریا توش جا نداره، زیرآبی رفتن معنی نداره و دور زدن بقیه نیازی نیست وقتی میتونی صادقانه نه بگی و یا نمیتونم.
برای من گفتن نمیتونم و یا بلد نیستم راحت تر از پیچوندن بقیه ست و خلاصه سخت نمسگیرم به خودم و برخوردم با بقیه مثل آیینه ست در صورتیکه دلم باهاشون نباشه و دیدن کودک معلول بیشتر از انواع و اقسام روضه ها و دعاها اشک به چشمام میاره و تمدنم رو دوست دارم و به فرهنگ نداشته و از دست رفته م رشک میخورم و کشورم رو دوست دارم. اما هرگز از این حقیقت غافل نشدم که همه مردم کشورم خوب نیستن ولی این دلیل نمیشه همه رو به چوب نالایقی اونها بزنم .
به هر حال من نه دخیل بستم به جائی و نه سجده کردم و نه نذر کردم و نه تظاهر فقط و فقط خواستم که یک انسان باشم یعنی اشرف مخلوقات اما انسانم و نمیتونم همیشه کار درست رو انجام بدم و لذت گناه هم گاها به به سراغم اومد و من نه بهش نگفتم البته تا جائی که باعث آزار کسی نشم اما اونم شد چون همه چیز تحت کنترل ما نیست و من یاد گرفتم که واقعیات رو بپذیرم و بکوشم برای تغییر هر آنچه بد دونستم. و در کل از نظر خودم خوب نبودم و از دید مذهب پرونده م سیاهه سیاهه .
[/quote]

بسیار متشکرم و بهتون تبریک می گم به خاطر صداقتی که در پاسخ هاتون موج می زد و کاملا قابل احساس بود به نظر من شما دارین مسیر درست رو می رین
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، mona_ir ، mahbube ، samansaba ، King Eagle ، محبت ، Mansour92 ، MEHR52 ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 10:15)vashahri نوشته:  خداوندا ! دستانم خالی اند و دلم غرق در آمال. یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن

نه دلمو حداقل از این یکی خالی نکن
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، vashahri ، King Eagle ، roya r ، محبت ، sajedeh ، javad1990
(2014-04-20 ساعت 09:51)ali3923 نوشته:  سلام به همه دوستان عزيزم
من علي هستم از آستين تگزاس، من سال ٢٠١٣ برنده شدم،از آمدنم به امريكا خوشحال وراضيم،هيچ وقت لحظه اي كه اسمم روي سايت ديدم فراموش نمي كنم اميدوارم امسال انهايي كه واقعا دوست دارن بيان امريكا برنده بشن
يا علي

دوست عزیز پس شما هم به این سوال ها جواب بده لطفا

تو پرانتز بگم اون کسی که فایل های پی دی اف رو درست میکنه
بیاد این سوال ها و جواب ها و تجربیات رو هم یه فایل پی دی اف درست کنه
فکر کنم مفید باشه و یکار جدید تو مهاجرسرا باشه - فقط بنویسید ایده ای این تحقیقات از من بود Big Grin
و عنوان فایل پی دی اف رو بزارید ( صندلی داغ برندگان )

مهمان صندلی داغ امروز ما ali3923

1- راز موفقیتتون رو چی میدونید ؟
2- آیا تا قبل از قبولی آدم خونسردی بودید و کاملا بیخیال ؟
3- آیا به قانون جاذبه و یا خدا و یا انرژی های دیگه ای اعتقاد داشتید و فعالیت میکردید ؟ مثل کائنات و کیهان و جذبه و جاذبه و قانون طبیعت ؟
4- کلا به چه چیز های فکر میکردید قبلش ؟
5- بهتر است ما ها چجور فکری داشته باشیم ؟
6- آیا تا قبل از اینکه قبول بشید اشتباه یا گناه های بزرگ یا کوچیکی قبلش انجام داده بودید ؟
7- آیا مثل ما پیگیر شمارش معکوس بودید ؟
8- بهترین جواب ها و کلا اعتقادتون رو برامون بنویسید .

ممنون و ما و حداقل من خیلی به این جواب ها احتیاج دارم
تشکر کنندگان: mona_ir ، amir_cool_2001 ، mahbube ، King Eagle ، Mansour92 ، feligoli ، javad1990 ، satin
شکار لحظه های بیاد ماندنی

[عکس: 44AH]
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، kasragtr ، eight ، rezijon ، samansaba ، King Eagle ، beni67 ، baran21 ، sajedeh ، javad1990 ، alirezanz
[عکس: 32277221047103546022.png]
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، eight ، samansaba ، King Eagle ، h.shayan ، محبت ، karkiaa ، Mansour92 ، baran21 ، toghrol120 ، ali3923 ، javad1990 ، alirezanz
(2014-04-20 ساعت 10:18)alirezanz نوشته:  [quote='vashahri' pid='481542' dateline='1397972711']
خداوندا ! دستانم خالی اند و دلم غرق در آمال. یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن

نه دلمو حداقل از این یکی خالی نکن
منظورم اینه که کار رو یه سره کن خدا یا این وری یا اون وری تکلیف بقیه زندگیم هم مشخص بشه...Big Grin
Big Grin
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، King Eagle ، alirezanz
کاربران در حال بازدید این موضوع: aida123، buttinho، faridl14، kasragtr، mona_usa، sib 24، vashahri، 2 مهمان
تشکر کنندگان: mona_ir ، vashahri ، aida123 ، mahbube ، King Eagle ، alirezanz
زندگی یعنی خستگی ! زندگی یعنی جنگی که هر روز تکرار می شود و در ازای لحظات شادی اش که مکث های کوتاهی بیش نیست باید بهای گزافی پرداخت!

_اوریانا فالاچی_
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، samansaba ، King Eagle ، beni67 ، roya r ، karkiaa ، alirezanz
خخخخخخخ
من 2 روز نبودم حالا 3 روز باید جبران کنم Big Grin

احوال همگی خوبه ؟؟
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: vashahri ، mona_ir ، mahbube ، mosavi_69 ، adonis2006 ، rezijon ، King Eagle ، roya r ، karkiaa ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان