کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
هیچ کس از حرف من بدش نیاد
هیچی در انتظار شما بعد از برنده شدن در لاتاری نیست، بعد از برنده شدن هزینه بالغ بر پنجاه هزار دلار هر سال به بار خواهد آمد درصورت کار کردن اگر یک شخص در حال کار باشد فقط می تواند بیست چهار هزار دلارش را سالی بدست آورده بیست هشت هزار دلار از این مبلغ را باید یا از ایران هر سال بدست آورید یا 2 شغل یعنی از ساعت 9. صبح تا 8 شب در حال کار کردن باشید
آیا قادر هستید تا 3 سال این برنامه رو پیاده کنید
ا زمانی که یک شخص زبان هم بلد نباشد به این مبلغ. ها نخواهد رسید. پس یک نصیحت فقط به دلیل رو کردن شانس یا حرف دیگران دست به چنین کاری نزنید هر شخصی هم که صحبت های بنده رو قبول نداره می تواند سوال کند و مجابش کنم
تشکر کنندگان: King Eagle ، samansaba ، lighter ، h.shayan ، alitab ، roya r ، mona_ir ، toghrol120 ، kaptan ، babak433 ، alirezanz ، MEHR52 ، javad1990 ، Mansour92
قايقی خواهم ساخت،
خواهم انداخت به آب.
دور خواهم شد از اين خاک غريب
كه در آن هيچ‌كسی نيست كه در بيشه عشق
قهرمانان را بيدار كند.

قايق از تور تهی
و دل از آرزوی مرواريد،
هم‌چنان خواهم راند.
نه به آبی ها دل خواهم بست
نه به دريا-پريانی كه سر از خاک به در می آرند
و در آن تابش تنهايی ماهی گيران
می فشانند فسون از سر گيسوهاشان.

هم‌چنان خواهم راند.
هم‌چنان خواهم خواند:
"دور بايد شد، دور."
مرد آن شهر اساطير نداشت.
زن آن شهر به سرشاری يک خوشه انگور نبود.

هيچ آيينه تالاری، سرخوشی ها را تكرار نكرد.
چاله آبی حتی، مشعلی را ننمود.
دور بايد شد، دور.
شب سرودش را خواند،
نوبت پنجره‌هاست."

هم‌چنان خواهم خواند.
هم‌چنان خواهم راند.

پشت درياها شهری است
كه در آن پنجره‌ها رو به تجلی باز است.
بام‌ها جای كبوترهايی است كه به فواره هوش بشری می نگرند.
دست هر كودک ده ساله شهر، شاخه معرفتی است.
مردم شهر به يک چينه چنان می نگرند
كه به يک شعله، به يک خواب لطيف.
خاک، موسيقی احساس تو را مي‌شنود
و صدای پر مرغان اساطير می آيد در باد.

پشت درياها شهری است
كه در آن وسعت خورشيد به اندازه چشمان سحرخيزان است.
شاعران وارث آب و خرد و روشنی اند.

پشت درياها شهری است!
قايقی بايد ساخت.
تشکر کنندگان: samansaba ، King Eagle ، roya r ، mona_ir ، farzad parsa ، alirezanz ، feligoli ، MEHR52 ، mahbube ، baran21
(2014-04-22 ساعت 00:25)farshad_karkoo نوشته:  هیچ کس از حرف من بدش نیاد
هیچی در انتظار شما بعد از برنده شدن در لاتاری نیست، بعد از برنده شدن هزینه بالغ بر پنجاه هزار دلار هر سال به بار خواهد آمد درصورت کار کردن اگر یک شخص در حال کار باشد فقط می تواند بیست چهار هزار دلارش را سالی بدست آورده بیست هشت هزار دلار از این مبلغ را باید یا از ایران هر سال بدست آورید یا 2 شغل یعنی از ساعت 9. صبح تا 8 شب در حال کار کردن باشید
ا زمانی که یک شخص زبان هم بلد نباشد به این مبلغ. ها نخواهد رسید. پس یک نصیحت فقط به دلیل رو کردن شانس یا حرف دیگران دست به چنین کاری نزنید هر شخصی هم که صحبت های بنده رو قبول نداره می تواند سوال کند و مجابش کنم

50000 تااااا چه خبره مگههههه!!!!!!!!!!!!!! من ماهی با 1500 تا میگذرونم....چه خبره بابا
تشکر کنندگان: alitab ، karkiaa ، roya r ، satin ، farzad parsa ، alirezanz ، mahbube ، javad1990
(2014-04-22 ساعت 00:25)farshad_karkoo نوشته:  هیچ کس از حرف من بدش نیاد

شاید رفتن رسیدن نباشد، ولی برای رسیدن باید رفت Wink
تشکر کنندگان: King Eagle ، satin ، roya r ، majid7 ، mona_ir ، farzad parsa ، alirezanz ، mahbube ، baran21
این لیست منتظران رو دیدم.
اما یکی میشه بگه هدف این لیست چیه؟!
ممنون
تشکر کنندگان: King Eagle ، mona_ir ، alirezanz ، feligoli
(2014-04-22 ساعت 00:41)farahnaaz نوشته:  این لیست منتظران رو دیدم.
ممنون

هدف اصلی اینه که بعد از قبولی دوستان میتوننن افرادی رو که از نظر شغلی و یا هر حالت دیگه ای به خودشون نزدیک هستن رو شناسایی کنن با هم ارتباط برقرار کنن و حتی برای سفر به سه کشور برای گرفتن ویزا و بعدا برای سفر به آ.م.ر.ی.ک.ا همسفر و در صورت لزوم هم خونه پیدا کنن.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: aminb ، Danoosh ، samansaba ، karkiaa ، h.shayan ، roya r ، lighter ، mona_ir ، alirezanz ، feligoli ، mahbube
(2014-04-22 ساعت 00:41)farahnaaz نوشته:  این لیست منتظران رو دیدم.
ممنون
من دیگه حرفی ندارم!
من به مدت 48 روز سکوت میکنم!
Sad
این همه زحمت کشیدن پاش باو!!میخوایم ببینیم چند نفریم؟
اخرش که جوابا بیاد ببینیم چندتامون قبول شدیم!کیا قبول شدن!؟
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: King Eagle ، satin ، mona_ir ، toghrol120 ، alirezanz ، Mansour92
(2014-04-21 ساعت 19:10)بازگشت نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 17:57)athenaa نوشته:  به به اینجارو...دوباره راه افتاده.
سلـــــــــــــــــــــام به همه اونایی که اینجا میشناسمشون و نمیشناسم.
امیدوارم اینجا یه عالمه برنده داشته باشیم.

سلام.خوش امدی، بالاخره شما هم امدید.جاتون خالی بود.انرژی + نمیفرستی؟! Wink

سلام آتنا جون.خوس اومدی
تشکر کنندگان: King Eagle ، بازگشت ، alirezanz
این رو در یخچالمون هست
هر روز که به اعلام نتایج نزدیک میشیم یک شماره از این عدد 9 کم میشه تا در نهایت در روز اعلام نتیجه به 0 برسه
یه همچین آدمی هستم من. هاهاهاBig Grin
[عکس: Photo0107.jpg]
تشکر کنندگان: Arashiv ، King Eagle ، ashkan99 ، roya r ، eight ، majid7 ، lighter ، mona_ir ، toghrol120 ، بازگشت ، babak433 ، alirezanz ، feligoli ، mahbube ، eagla ، Mansour92 ، samansaba
دقایقی پیش از اعلام قرعه کشی و پشت مانیتورRolleyesRolleyes.....

[عکس: 91211873938152099517.jpg]

دقایقی پس از قبولی Big GrinBig GrinWinkWink .....

[عکس: 98538936181914761825.jpg]
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: aminb ، King Eagle ، Arashiv ، roya r ، Danoosh ، lighter ، hajiarab ، mona_ir ، toghrol120 ، بازگشت ، babak433 ، alirezanz ، aida123 ، mahbube ، eagla ، Mansour92 ، samansaba
منم رفتم بخوابم رفقا خوابای روشن ببینین مثه Broadway همیشه روشن

[عکس: 8617ada228b688811.jpg]
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: ashkan99 ، karkiaa ، majid7 ، lighter ، alirezanz
سلام به همه دوستان .........من برگشتم به دلایل منکراتی از سوی مدیریت فتنه گر شناخته شدم و چند روز اعمال قانون شدم ..........
فقط یه سوال امکان داره بخاطر پرونده منکراتی تو تاپیک کلیر بهم بخوره؟
ایشلا از شنبه...
تشکر کنندگان: satin ، roya r ، soroosh yz ، karkiaa ، alirezanz ، mahbube ، samansaba
[عکس: time.JPG]

کاربران در حال بازدید این موضوع: adonis2006، ali3923، Arashiv، babak_m، roya r، satin، 1 مهمان
تشکر کنندگان: satin ، karkiaa ، alirezanz ، samansaba
کاربران در حال بازدید این موضوع: ali3923، Arashiv، babak_m، roya r، satin، 1 مهمان
هر کاری میکنم که توی این تاپیک برای یک ثانیه هم تنها بشم نمیشه!! Sad
من میرم بخسبم!
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: satin ، roya r ، toghrol120 ، alirezanz
خسته شدم ازین انتظار.یه برگه بارکد دار میخوان بهمون بدن نگاه کن چقد معطلمون میکننا Smile
تشکر کنندگان: babak_m ، eight ، بازگشت ، alirezanz ، King Eagle ، mahbube ، Mansour92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان