کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
کاربران در حال بازدید این موضوع: karkiaa، 1 مهمان

فقط من موندم یه مهمان هم دارم.......
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: abas_kashan ، toghrol120 ، alirezanz ، King Eagle ، roya r ، Arashiv
abas_kashan*، karkiaa، 2 مهمان

میروم وعده آنجاکه با هم شب و روز را آشتی است،صبح چندان دور نیست...
شب بخیر
تشکر کنندگان: majid7 ، lighter ، mona_ir ، alirezanz ، King Eagle ، roya r
منو امروز جو گرفت با ٣٠ سال سن اومدم دنبال كاراي معافيت پزشكي ، الان هم تو ام آر آي هستم به همين وقت قسم ?
اميدوارم اگر هم ازن برگه باركد دارا ندادن حداقل از اون كارتاي معافيت بهمون بدن، اينجوري ديگه از مسئولان بلاد كفر خيلي دلگير نميشم والا.
ولي واي به حال اينكه لاتاري برنده نشم و از اون ورم دفترچه بفرستم و بعد از سي سال با زن و بچه سرباز فراري بشم ، يعني ديگه خون به پا ميكنم .
شما هم به من حق ميدين ديگه كه خون به پا كنم .آره؟ ?
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، mona_ir ، babak433 ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، mahbube ، roya r ، javad1990 ، samansaba
کاربران در حال بازدید این موضوع: majid7[عکس: 674921_LAieA_008.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: lighter ، بازگشت ، alirezanz ، King Eagle ، roya r
بچه ها من به ماشين امريكايي علاقه مفرط دارم ايشالا رفتيم يكي يه دونه از اين فورد هاي سري F بخريم و يه جا رو پاتق پاطق پاطغ پاطق كنيم واسه دور دور
تشکر کنندگان: alirezanz ، King Eagle
بالخره تنها شدم هیچکی نیست ، از ته دل آرزو میکنم اونهایی که واقعا زندگیشون رو میخوان تغییر بدن قبول بشن
(2014-04-22 ساعت 03:42)mehran_trex نوشته:  بالخره تنها شدم هیچکی نیست ، از ته دل آرزو میکنم اونهایی که واقعا زندگیشون رو میخوان تغییر بدن قبول بشن

سلام
اینهه آرزوهای مختلف تو این تاپیک گفته شد....اماین جمله با ترکیب خاصش واقعا احساس سبکی به من دست داد
بله...من میخوام زندگیم رو تغییر بدم.... دقیقا حرفی رو که زدی, من هر روز با خودم تکرارش میکنم

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: mona_ir ، ashkan99 ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، mahbube ، roya r ، MEHR52 ، javad1990 ، mehran_trex
(2014-04-21 ساعت 22:28)roya r نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 21:54)keivin نوشته:  یاد اون وقت که عکس روکاغذ میچسبومدیم و اطلاعات رو با خودکار رو کاغذ می نوشتیم وپست عادی می کردیم بخیر.من جاشون بودم حد اقل از بین کسایی که 10 سال مداوم شرکت می کنن قرعه کشی جداگونه انجام میدادم . سالهاست که شرکت می کنم تو قرعه کشی . سالهای آینده هم شر کت خواهم کرد اگر قبول نشم .

اقا keivin منظورتون از عکس تمبر هستش دیگهSmileSmileSmile

اما به خاطر پیشنهادتون ممنون کاش به گوش مسئولین لاتاری برسه
نه دوست جوان من , پیشتر اینگونه بود که عکسی تمام رخ و رنگی به اندازه 3اینچ در 3 اینچ با زمینه روشن به فرم مخصوصی می چسبوندیم , بعلاوه مشخصات فردی و امضا و با پست عادی به آدرس خاصی ارسال می کردیم .

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، roya r ، feligoli
خودمو عشقه Smile
تنها چراغ اینجا رو روشن نگه داشتم
کاربران در حال بازدید این موضوع: DELPHI5
تشکر کنندگان: lighter ، پدی ، toghrol120 ، alirezanz ، adonis2006 ، feligoli
«عسی ان تکرهو شیئا و هو خیر لکم و عسی ان تحبو شیئا و هو شرلکم و الله یعلم وانتم لا تعلمون...»
«چه بسا چیزی را شما دوست ندارید و درحقیقت خیر شما در آن بوده و چه بسا چیزی را دوست دارید و در واقع برای شما شر است و خداوند داناست و شما نمی دانید.»
تشکر کنندگان: basi2014 ، mona_ir ، farzad parsa ، ashkan99 ، vashahri ، aida123 ، mahbube ، King Eagle ، roya r ، sajedeh ، aminb ، baran21 ، samansaba
خدایا ازت متشکرم
به خاطر اینکه با دوستان خوبی در این انجمن همراه و همدل و هم هدف شدم

باهاشون دارم لحظه شماری میکنم
باهاشون دارم بوی برنده شدن توی یکی از بهترین فرصتهای زندگیمو حس می کنم
باهاشون تو یک لحظه مشترک در ۱۱ اردیبهشت یک حس مشترک را لمس میکنیم و جشن میگیریم
باهاشون یک سال آینده زندگیمو برنامه ریزی و تجربه میکنم و از تک تک لحظاتش لذت می برم
باهاشون میرم آمریکا تا سرنوشت مشترکی را رقم بزنیم

دوست دارم اسم این انجمن را شمارش معکوس برندگان ۲۰۱۵ بنامیم
برنده شدن بدون هرکدام از شما دوستای عزیزم یه چیزی کم داره

خدایا ازت متشکرم که هممون را با هم به سرزمین آزادی میفرستی
خدایا همیشه دوستت دارم چون همیشه با منی و محکم بغلم کردی و الان میخوام که هوای دوستام را حسابی داشته باشی

شعارمون اینه
11 اردیبهشت همه فعالان گیرین کارت لازم این انجمن برنده میشن
خدا بغلمون کرده و برنده میشیم

کیس نامبر : 2015AS00000008XX
3 نفر از تهران
تاریخ رویت قبولی 1 may
تاریخ ارسال مدارک : 5 may
تاریخ دریافت تایید از کی سی سی : 20 may
تاریخ مصاحبه : 15 Oct ابوظبی
ویزای یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا : 5 Apr سال 2015
تاریخ در یافت سوشال 20 apr و گرین کارت 25 apr
مقصد : Washington DC - Seattle
کار : may 2015 - Microsoft - Software Engineer
بازگشت به ایران عزیز : 1 may سال 2020

به امید خدا
تشکر کنندگان: lighter ، hedyhoney ، mona_ir ، farzad parsa ، babak433 ، alirezanz ، mahbube ، King Eagle ، MEHR52 ، satin ، mehran_trex ، baran21 ، samansaba
بچه‌ها این لیست منتظران ۲۰۱۳ رو کجا میشه دید؟ من هنوز ندیدم اگه لینکی چیزی دارید ممنون‌میشم بدید مام ببینیم!
تشکر کنندگان: پدی ، toghrol120 ، alirezanz ، King Eagle
صبح منتظران بخیر .چیزی نمونده.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: بازگشت ، alirezanz ، King Eagle ، roya r ، romance33
روز 11 اردیبهشت ساعت چند میشه نتایج و دید؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: alirezanz
برای گرفتن انرژی و کاهش استرس عکسهای از سواحل زیبا و رویایی کالیفرنیا برای دوستان قرار دادم. امیدوارم همه امسال قبول بشن.

[عکس: 45Je][عکس: 45Jg]
[عکس: 45IT]
[عکس: 45IU]
[عکس: 45IS]
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: hedyhoney ، mona_ir ، toghrol120 ، shaman ، alirezanz ، aida123 ، adonis2006 ، eagla ، King Eagle ، romance33 ، satin ، sajedeh ، پدی ، mehran_trex ، Mansour92 ، samansaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان