کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
ازمرکزقماربازان دنیا این پیغام براتون مخابره میکنم امیدوارم شانس باهاتون همراه باشه وبه آرزوهاتون برسید.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
(2014-04-21 ساعت 22:30)mahbube نوشته:  از مسخرم اون ور تر اصن بنظرم بی عدالتیه 50هزار تا ویزا واسه کل دنیا بعدش اون وقت سهمیه خانواده کسایی هم که برنده میشن از همیناس! لاقل این 50هزار تا فقط مال برنده ها بود خانواده هاشون جدا ازین 50هزار تا Sad خوب نبود؟
اونم ایران تازه!
ی نکته خاستم بگم
قانون جذب اولین نکتش همینه توکل به خدا و خالق عالم هستی
پس ینی هرکسی داره چیزیو جذب میکنه خواه نا خواه از خدا داره طلب میکنه همین !

والا تا اونجایی که من میدونم، این 55 هزارتا ویزایی که میدن تنها مخصوص برنده هاست و خانواده هاشون به حساب نمیان

(2014-04-22 ساعت 00:25)farshad_karkoo نوشته:  هیچ کس از حرف من بدش نیاد
هیچی در انتظار شما بعد از برنده شدن در لاتاری نیست، بعد از برنده شدن هزینه بالغ بر پنجاه هزار دلار هر سال به بار خواهد آمد درصورت کار کردن اگر یک شخص در حال کار باشد فقط می تواند بیست چهار هزار دلارش را سالی بدست آورده بیست هشت هزار دلار از این مبلغ را باید یا از ایران هر سال بدست آورید یا 2 شغل یعنی از ساعت 9. صبح تا 8 شب در حال کار کردن باشید
آیا قادر هستید تا 3 سال این برنامه رو پیاده کنید
ا زمانی که یک شخص زبان هم بلد نباشد به این مبلغ. ها نخواهد رسید. پس یک نصیحت فقط به دلیل رو کردن شانس یا حرف دیگران دست به چنین کاری نزنید هر شخصی هم که صحبت های بنده رو قبول نداره می تواند سوال کند و مجابش کنم

شما بگو بریم آمریکا فلج شیم برگردم، من میرم... حداقل میگم یه بار آمریکا رفتم
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: alirezanz ، mahbube ، roya r ، faridl14
(2014-04-22 ساعت 08:51)hedyhoney نوشته:  روز 11 اردیبهشت ساعت چند میشه نتایج و دید؟

فکر کنم ساعت 8 شب به بعد باشه نه؟؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، toghrol120 ، alirezanz
(2014-04-22 ساعت 09:06)hedyhoney نوشته:  
(2014-04-22 ساعت 08:51)hedyhoney نوشته:  روز 11 اردیبهشت ساعت چند میشه نتایج و دید؟

فکر کنم ساعت 8 شب به بعد باشه نه؟؟

دقیقا
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: hedyhoney ، mona_ir ، alirezanz
(2014-04-22 ساعت 05:29)Balagar_assaluyeh نوشته:  «عسی ان تکرهو شیئا و هو خیر لکم و عسی ان تحبو شیئا و هو شرلکم و الله یعلم وانتم لا تعلمون...»
«چه بسا چیزی را شما دوست ندارید و درحقیقت خیر شما در آن بوده و چه بسا چیزی را دوست دارید و در واقع برای شما شر است و خداوند داناست و شما نمی دانید.»

پس بپذیرید آنچه را که او برایتان رقم زده است..
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: mona_ir ، toghrol120 ، mahbube ، King Eagle ، roya r ، satin ، samansaba
(2014-04-22 ساعت 09:03)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 22:30)mahbube نوشته:  از مسخرم اون ور تر اصن بنظرم بی عدالتیه 50هزار تا ویزا واسه کل دنیا بعدش اون وقت سهمیه خانواده کسایی هم که برنده میشن از همیناس! لاقل این 50هزار تا فقط مال برنده ها بود خانواده هاشون جدا ازین 50هزار تا Sad خوب نبود؟
اونم ایران تازه!
ی نکته خاستم بگم
قانون جذب اولین نکتش همینه توکل به خدا و خالق عالم هستی
پس ینی هرکسی داره چیزیو جذب میکنه خواه نا خواه از خدا داره طلب میکنه همین !

والا تا اونجایی که من میدونم، این 55 هزارتا ویزایی که میدن تنها مخصوص برنده هاست و خانواده هاشون به حساب نمیان

(2014-04-22 ساعت 00:25)farshad_karkoo نوشته:  هیچ کس از حرف من بدش نیاد
هیچی در انتظار شما بعد از برنده شدن در لاتاری نیست، بعد از برنده شدن هزینه بالغ بر پنجاه هزار دلار هر سال به بار خواهد آمد درصورت کار کردن اگر یک شخص در حال کار باشد فقط می تواند بیست چهار هزار دلارش را سالی بدست آورده بیست هشت هزار دلار از این مبلغ را باید یا از ایران هر سال بدست آورید یا 2 شغل یعنی از ساعت 9. صبح تا 8 شب در حال کار کردن باشید
آیا قادر هستید تا 3 سال این برنامه رو پیاده کنید
ا زمانی که یک شخص زبان هم بلد نباشد به این مبلغ. ها نخواهد رسید. پس یک نصیحت فقط به دلیل رو کردن شانس یا حرف دیگران دست به چنین کاری نزنید هر شخصی هم که صحبت های بنده رو قبول نداره می تواند سوال کند و مجابش کنم

شما بگو بریم آمریکا فلج شیم برگردم، من میرم... حداقل میگم یه بار آمریکا رفتم
دوست عزیز و گرامی
یک نصیحت دوستانه و خواهرانه که خودم تجربه تلخشو داشتم بهت میکنم و اونم اینه که هیچوقت تو زندگیتون چیزی را به زور از خدا نخواهید و تو کاراهاتون همیشه بهش توکل کنید که مطمئنا هرگز بد برای شما نمیخاد و بهترین راهو پیش رویتون قرار میده. شک نکن. من بهش رسیدم و امیدوارم که همه شما هم به حرف من برسید
از خداوند همیشه بهترینها را براتون آرزومندم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
امسال اولین سالیه که ما واقعا شرایط رفتن رو نداریم و اصلا دلمون نمیخواد که برنده بشیم چون فقط حسرتش برامون میمونه...بخاطر فوت مادر همسرم و تنها شدن پدرش دیگه ما نمیتونیم بریم..اما از اونجا که سالهای قبل خیلی دلمون میخواست و نشد میترسم امسال که نمیخوایم بشه!!! و یه عمر حسرت از دست رفتن موقعیتش برامون باقی بمونه
تشکر کنندگان: mona_ir ، toghrol120 ، alirezanz ، aida123 ، mahbube ، King Eagle ، roya r ، feligoli ، aminb ، samansaba
farshad_karkoo نوشته است هیچ کس از حرف من بدش نیاد

سالی 50 هزارتا هزینه؟؟؟؟؟یعنی ماهی 4166 تا؟؟؟
چطوری حساب کردین؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، mahbube ، samansaba
سلام دوستان
یک سالی میشه که مهاجرسرا سر نزده بودم چون پارسال بدجوری دلسرد شدم وقتی دیدم قبول نشدم و امسال گفتم فکرم درگیر نکنم یا میشه که آخ جون یا مثل دفعه های قبل نمیشه
ولی ییهو دلم طاقت نیاورد و کلی خوشحال شدم دیدم دوستان قدیمی دوباره دور هم جمع شدند حداقل اینه که از احوال همدیگه با خبر میشیم
به امید قبولی هر کسی که آرزویش رفتن هستش
تشکر کنندگان: toghrol120 ، hedyhoney ، mona_ir ، babak433 ، alirezanz ، mahbube ، King Eagle ، roya r ، satin ، hamid32 ، samansaba
Tongue....شمارش معکوس واقعی تازه شروع شد....Tongue
Tongue
.....پس بشمار........فقط .....9.....Smile......روز.....مانده.....Cool
Tongue......Tongue
Tongue.....Tongue
Smile
تشکر کنندگان: hedyhoney ، ashkan99 ، mona_ir ، alirezanz ، aida123 ، feligoli ، King Eagle ، satin ، samansaba
اون لحظه ای که دارم کامفرم نامبر و وارد میکنم و اون لحظه که میخواد صفحه بعدی باز بشه چشمام دو دو میزنه.انگار یه توی وجودم یه زلزله شدید راه افتاده مرکزشم از چشمام شروع میشه توی کمتر از 1 هزارم ثانیه به این فکر میکنم که اگه ببینم برنده شدم من چجوری سکته نکنم؟خدایا ایست قلبی نکنم....شماها هم اینجورید یا من بیماری دارم؟
تشکر کنندگان: toghrol120 ، ashkan99 ، farzad parsa ، mona_ir ، alirezanz ، aida123 ، mahbube ، King Eagle ، roya r ، satin ، h.shayan ، javad1990 ، hamid32 ، Mansour92 ، samansaba
[[/u]
Tongue
.....پس بشمار........فقط .....9.....Smile......روز.....مانده.....Cool
Tongue......Tongue
Tongue.....Tongue
Smile
[/quote]

iهمین 9 روز خودش مثه یه سال ل ل ل ل ل Sad میگذرههههSad

(2014-04-22 ساعت 09:47)hedyhoney نوشته:  اون لحظه ای که دارم کامفرم نامبر و وارد میکنم و اون لحظه که میخواد صفحه بعدی باز بشه چشمام دو دو میزنه.انگار یه توی وجودم یه زلزله شدید راه افتاده مرکزشم از چشمام شروع میشه توی کمتر از 1 هزارم ثانیه به این فکر میکنم که اگه ببینم برنده شدم من چجوری سکته نکنم؟خدایا ایست قلبی نکنم....شماها هم اینجورید یا من بیماری دارم؟

همه ما همدردیم دوست خوبمممRolleyes
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، toghrol120 ، aida123 ، King Eagle ، roya r
(2014-04-21 ساعت 17:26)amir_cool_2001 نوشته:  آخ که من یکی مردم از هیجان و استرس. به این سایت هم بد جور معتاد شدم. انگار یه چیزی گم کردم همش میام اینجا ببینم چه خبره. عجب وضعیتی شده ها.
دقیقا منم همین طورم همش میام اینجا سرک میکشم و می رم
Big Grin
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، mona_ir ، alirezanz ، toghrol120 ، King Eagle ، satin ، karkiaa
(2014-04-22 ساعت 00:11)King Eagle نوشته:  
(2014-04-22 ساعت 00:08)h.shayan نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 23:51)King Eagle نوشته:  آپدیت جدید لیست منتظران 2015

سلام دوست عزیز
متاسفانه نتونستم باز کنم Sad

دوباره تلاش کن میشه.اگه نشد بگو دوباره یه آپلود کنم

اقا برین تو تنظیمات دانلود منیجرتون تیکه بروزری که باهاش میاین رو بردارین دوباره لیست باز کنید جواب میدهWink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mona_ir ، King Eagle
(2014-04-22 ساعت 01:31)babak_m نوشته:  سلام به همه دوستان .........من برگشتم به دلایل منکراتی از سوی مدیریت فتنه گر شناخته شدم و چند روز اعمال قانون شدم ..........
فقط یه سوال امکان داره بخاطر پرونده منکراتی تو تاپیک کلیر بهم بخوره؟

اگه سربازی نرفتی و عضو بس یج نبودی کار دولتی مهم نداشتی خودتو صد در صد کلیر خورده بدون امیدی هم نداشته باشBig Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: babak_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان