کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-09 ساعت 01:53)elihamo نوشته:  تولدتون مبارک.. به بزرگترین خواستتون برسید ان شالا Rolleyes

خیلی ممنون به امید خدا هرکی لایقه بش برسه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: adonis2006 ، soli asali ، mahnam7 ، lighter ، Mansour92 ، kasragtr ، farzad021 ، alirezanz ، arash1986
سلامممممممممم به دوستان پر انرژی و تولدت دوستی که روز تولدش بود رو تبریک میگم.
و اما نکات امروز:
1- دو مرحله ای شدن تصمیمی بود که در قرعه کشی 2013 گرفته شدبرای .( به علت پر نشدن بسیار زیاد ظرفیت قرعه کشی 2012 که یک دور باطل شده بود و دور دوم بسیاری خبر نداشتندیا دیر خبر دار شدند یا کامفرمیشن نامبر راگم کرده بودند) که در سالهای بعد ظاهرا این مسئله رو برداشتند و از کجا معلوم میشه که دو مرحله ای؟ موقع چک کردن نتایج در صفحه ای که (خدای ناکرده) میاد که شما انتخاب نشده اید در انتهای پاراگراف مینویسد که کامفرمیشن نامبر را مثلا تا اکتبر نگه دارید چون امکان اعلام مجدد هست.

2- امکان نرسیدن ویزا وجود دارد و سال پیش اولین سال over شدن ایران بود یعنی تعداد برنده از تعداد ویزا بیشتر بود(این عدد ثابت است و زیاد و کم نمیشود) از علل دیگر ویزا نگرفتن رد شدن است که از علل ان می شود به اشتباه های بزرگ در پر کردن فرم مانند اشتباه در درج تعداد خانواده و...و طولانی شدن کلیرنس طوری که به اخرین روز سپتامبر کلیر نشود اشاره کرد .

3- پروسه هر لاتاری از زمان مشاهده قبولی تا سپتامبر سال میلادی بعدی ادامه دارد ودر اخرین روز پرونده ان دوره لاتاری بسته میشود و ظرفیت ان نیزبه سال بعد منتقل نمیشود.یعنی هر کس تا اخر سپتامبر ویزا گرفت گرفت بقیه...

4- در حالات دو مرحله ای و کلا همیشه احتمال رسیدن ویزا به کیس نامبر های پایین بیشتر است چون زودتر مصاحبه میروند و پروسه کلیرنس زودتر شروع میشود. در عین حال هر چه به سپتامبر نزدیک میشوین پروسه کلیرنس سریعتر میشود و بعضا سایت کلیرنسی که هفته ای یکبار اپدیت میشد روزی یک بار اپدیت میشود.و معمولا تا 15 سپتامبر کل مصاحبه ها تمام میشود مگر انهایی که دیر فهمیده اند یا زمان مصاحبه را عوض کرده اند و موارد اورژانسی. توجه این باعث ناامیدی نشه چون مثلا کیس نامبر ما مانند تعدادی از دوستان جز اخرین ها بود ولی ویزا گرفتیم.

5- دوستی که از یک دکتر ... استعلام گرفتن...اتفاقا وضعیت سربازی برای کلیرنس اقایان بسیار سرنوشت ساز است ببینید افیسر میخواهد وضعیت سربازی شما را بداند و ارگان در حال خدمت این میتواند معافیت یا کارت پایان یا در حال خدمت همان وثیقه باشد . جالب بدونید از عوامل تعیین کننده طول کلیرنس سربازی و ارگان سربازی است.ولی این به معنای ان نیست که افراد معاف کلیرنس نمیخورند .

امیدوارم امسال سال شانس شما باشد.
برنده 2012

(2014-04-09 ساعت 03:41)smu نوشته:  سلامممممممممم به دوستان پر انرژی و تولدت دوستی که روز تولدش بود رو تبریک میگم.
و اما نکات امروز:
1- دو مرحله ای شدن تصمیمی بود که در قرعه کشی 2013 گرفته شدبرای .( به علت پر نشدن بسیار زیاد ظرفیت قرعه کشی 2012 که یک دور باطل شده بود و دور دوم بسیاری خبر نداشتندیا دیر خبر دار شدند یا کامفرمیشن نامبر راگم کرده بودند) که در سالهای بعد ظاهرا این مسئله رو برداشتند و از کجا معلوم میشه که دو مرحله ای؟ موقع چک کردن نتایج در صفحه ای که (خدای ناکرده) میاد که شما انتخاب نشده اید در انتهای پاراگراف مینویسد که کامفرمیشن نامبر را مثلا تا اکتبر نگه دارید چون امکان اعلام مجدد هست.

2- امکان نرسیدن ویزا وجود دارد و سال پیش اولین سال over شدن ایران بود یعنی تعداد برنده از تعداد ویزا بیشتر بود(این عدد ثابت است و زیاد و کم نمیشود) از علل دیگر ویزا نگرفتن رد شدن است که از علل ان می شود به اشتباه های بزرگ در پر کردن فرم مانند اشتباه در درج تعداد خانواده و...و طولانی شدن کلیرنس طوری که به اخرین روز سپتامبر کلیر نشود اشاره کرد .

3- پروسه هر لاتاری از زمان مشاهده قبولی تا سپتامبر سال میلادی بعدی ادامه دارد ودر اخرین روز پرونده ان دوره لاتاری بسته میشود و ظرفیت ان نیزبه سال بعد منتقل نمیشود.یعنی هر کس تا اخر سپتامبر ویزا گرفت گرفت بقیه...

4- در حالات دو مرحله ای و کلا همیشه احتمال رسیدن ویزا به کیس نامبر های پایین بیشتر است چون زودتر مصاحبه میروند و پروسه کلیرنس زودتر شروع میشود. در عین حال هر چه به سپتامبر نزدیک میشوین پروسه کلیرنس سریعتر میشود و بعضا سایت کلیرنسی که هفته ای یکبار اپدیت میشد روزی یک بار اپدیت میشود.و معمولا تا 15 سپتامبر کل مصاحبه ها تمام میشود مگر انهایی که دیر فهمیده اند یا زمان مصاحبه را عوض کرده اند و موارد اورژانسی. توجه این باعث ناامیدی نشه چون مثلا کیس نامبر ما مانند تعدادی از دوستان جز اخرین ها بود ولی ویزا گرفتیم.

5- دوستی که از یک دکتر ... استعلام گرفتن...اتفاقا وضعیت سربازی برای کلیرنس اقایان بسیار سرنوشت ساز است ببینید افیسر میخواهد وضعیت سربازی شما را بداند و ارگان در حال خدمت این میتواند معافیت یا کارت پایان یا در حال خدمت همان وثیقه باشد . جالب بدونید از عوامل تعیین کننده طول کلیرنس سربازی و ارگان سربازی است.ولی این به معنای ان نیست که افراد معاف کلیرنس نمیخورند .

امیدوارم امسال سال شانس شما باشد.
دوستای عزیزم سلام
به امید رسیدن همه شما گل ها به آرزوهاتون. از جامونده های 2013 هستم. که از می 2012 تا آخر سپتامبر 2013 پر تنش ترین و سخت ترین دوران رو به اتفاق تعداد زیادی از بچه ها گذروندیم. مصاحبه ما آوریل 2013 بود ولی به علت طولانی شدن کلیرنس و اتمام سهمیه ویزا جاموندیم. البته آخرش هم نفهمیدم چرا کلیرنس ما طولانی شد، چون سربازی معاف شده بودم و تمکن مالی هم داشتم و .... فقط به خاطر سوالاتی که افیسر موقع مصاحبه در رابطه با کارم پرسید ..شکم به یقین تبدیل شد که به خاطر کارم بوده...به هر حال امیدم رو از دست ندادم و امسال دوباره ثبت نام کردم...فقط به خاطر اینکه ثابت کنم:
شانس همیشه بازهم به در خونه آدم میاد Big GrinBig Grin
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
WinkWinkتنها....22....روز......Cool
10........ساعت........Shy
59........دقیقه.......Cool
28......ثانیه....Shy
SmileCoolBig GrinTongue
تشکر کنندگان: lighter ، rainbow21 ، King Eagle ، kasragtr ، adonis2006 ، samansaba ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 01:07)King Eagle نوشته:  اووووووووووووووووووووووووف کلا صفخه 25 شد مال من Big Grin

بابا یه روز من نبودم ترکوندن دوستان خدا قوت

چند نکته ظریف:

1.ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون رو برام میفرستن Wink به امید خدا فردا یه آپدیت جدید میدم بیرون چون الان پای سیستم اصلیم نیستم.
2.اینقدر استرس نداشتی باشین بجاش برین به قول Farzad جان موسیقی آرامش بخش گوش کنین Smile
3.زندگیتون رو فلج نکنین به خاطر دی وی چون روی هواست.نشین مثل من که 1 سال خودم رو توی زندگیم عقب انداختم به خاطرش Sad
4.دوستان به کرات من رو متهم کردن به منفی گرایی Sad والا به قرآن من منفی گرا نیستم بلکه واقع گرام این دوتا خیلی باهم فرق دارن!!! نباید با کتمان حقیقت خودمون رو گول بزنیم چند نفرمون قراره قبول بشیم؟! من اگر میگم اینا رو نمیخوام رو اعصابتون باشم بلکه میخوام اون ناامیدی مطلقی که بعد از دیدن نتایج برای دوستان و خودم پیش اومد براتون پیش نیاد Sad

در آخر بنده تولد خودم رو که همین 20 فروردین باشه به خودم تبریک میگم Big Grin و از هم اکنون خودم رو در Detroit میبینم Cool [عکس: very-happy-cheetah-emoticon.gif]

تولدت مبارک.
ضمنا پیشنهاد میکنم فایلی رو که زحمت کشیدی و درست کردی توی امضات بذاری تا هر وقت هرکسی احتیج داشت بتونه استفاده کنه.
شماره کیس:2016ASXX
تعداد: 2 نفر
رویت قبولی: 1 May
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Smile
تاریخ مصاحبه: Smile
ویزای یکضرب
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: Mansour92 ، King Eagle ، kasragtr ، adonis2006 ، mahbube ، alirezanz ، arash1986
چرا افراد افراد معاف از سربازی کلیرنس میخورند ؟
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، iSalar ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 10:22)siavash64 نوشته:  چرا افراد افراد معاف از سربازی کلیرنس میخورند ؟
ایشون منظورشون این بود که احتمال کلیرنس برای همه حتی اونایی که معاف هم بودن هست ولی آمار نشون میده احتمال ویزای یک ضرب برای معاف ها بیشتره
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، iSalar ، mahbube ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 10:21)babak433 نوشته:  تولدت مبارک.
ضمنا پیشنهاد میکنم فایلی رو که زحمت کشیدی و درست کردی توی امضات بذاری تا هر وقت هرکسی احتیج داشت بتونه استفاده کنه.

خیلی ممنون بابک جانRolleyes پیشنهاد خوبی بود فقط مشکلش اینه که کل کاراکترهای امضام پر شده یه جای خالی هم نداره Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: kasragtr ، mosavi_69 ، adonis2006 ، mahbube ، babak433 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 10:22)siavash64 نوشته:  چرا افراد افراد معاف از سربازی کلیرنس میخورند ؟

چون میتونه رشته تحسیلیشون و حتی اینکه آیا بتونن گلیم خودشون رو از آب در بیارن یا نه توی آ.م.ر.ی.ک.ا باعث ایجاد ابهام بشه

تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، Mansour92 ، alirezanz ، arash1986
دوستانی که می خوان امار قبولی کشور ها در سال های قبلی رو با هم مقایسه کنند می تونند از آدرس های زیر استفاده کنند:

سال ۲۰۱۱
http://travel.state.gov/content/visas/en...v2011.html

سال ۲۰۱۲
http://travel.state.gov/content/visas/en...v2012.html

سال ۲۰۱۳
http://travel.state.gov/content/visas/en...rants.html

سال ۲۰۱۴
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: King Eagle ، kasragtr ، iSalar ، mahbube ، Mansour92 ، samansaba ، babak433 ، alirezanz ، arash1986 ، aida123
(2014-04-09 ساعت 10:47)King Eagle نوشته:  

چون میتونه رشته تحسیلیشون و حتی اینکه آیا بتونن گلیم خودشون رو از آب در بیارن یا نه توی آ.م.ر.ی.ک.ا باعث ایجاد ابهام بشه

چه ربطی داره؟؟؟ ینی جوونای امریکایی که سربازی نمیرن نمیتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون؟؟؟ یا رشته ی تحصیلی مگه به خدمت سرباز مربوط میشه؟؟؟ من متوجه نمیشم ارتباطشونو
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: iSalar ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 10:52)mosavi_69 نوشته:  دوستانی که می خوان امار قبولی کشور ها در سال های قبلی رو با هم مقایسه کنند می تونند از آدرس های زیر استفاده کنند:

سال ۲۰۱۱

سال ۲۰۱۲

سال ۲۰۱۳

سال ۲۰۱۴
موسوی جان اینا قبول شده ها ی لاتارین یا کسایی که ویزا گرفتن؟!

تشکر کنندگان: mosavi_69 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 10:56)kasragtr نوشته:  

چه ربطی داره؟؟؟ ینی جوونای آمریکایی که سربازی نمیرن نمیتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون؟؟؟ یا رشته ی تحصیلی مگه به خدمت سرباز مربوط میشه؟؟؟ من متوجه نمیشم ارتباطشونو

کسراجان جوونای آمریکایی توی کشور خودشون زندگی میکنن مهاجر نیستن!!!
منم نگفتم رشته تحصیلی به سربازی ربط داره!! کلا میتونن بابت رشتت بهت گیر بده حالا میخواد سربازی رفته باشی یا نه.مثلا رشته های وابسته به انرژی هسته ای یه نموره گیربازارن----امیدوارم رفع ابهام شده باشه!!

تشکر کنندگان: kasragtr ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 10:58)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:52)mosavi_69 نوشته:  دوستانی که می خوان امار قبولی کشور ها در سال های قبلی رو با هم مقایسه کنند می تونند از آدرس های زیر استفاده کنند:

سال ۲۰۱۱

سال ۲۰۱۲

سال ۲۰۱۳

سال ۲۰۱۴
موسوی جان اینا قبول شده ها ی لاتارین یا کسایی که ویزا گرفتن؟!

فدات شم!!! اینا قبول شده های لاتارین
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: kasragtr ، King Eagle ، samansaba ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 11:01)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:56)kasragtr نوشته:  

چه ربطی داره؟؟؟ ینی جوونای آمریکایی که سربازی نمیرن نمیتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون؟؟؟ یا رشته ی تحصیلی مگه به خدمت سرباز مربوط میشه؟؟؟ من متوجه نمیشم ارتباطشونو

کسراجان جوونای آمریکایی توی کشور خودشون زندگی میکنن مهاجر نیستن!!!
منم نگفتم رشته تحصیلی به سربازی ربط داره!! کلا میتونن بابت رشتت بهت گیر بده حالا میخواد سربازی رفته باشی یا نه.مثلا رشته های وابسته به انرژی هسته ای یه نموره گیربازارن----امیدوارم رفع ابهام شده باشه!!

قضیه ربط سربازی و رشته حل شد، ولی اینکه به کسایی که خدمت معاف شدن گیر بدن نامردیه.... من باید یه ضرب بگیرن.... شغل پدر ممکنه باعث بشه کلیرنش بخوریم و کلیر نشیم ؟؟؟؟ یا حتی دلیل معافیت
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان