کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
دارم مقاله ای از وال استریت ژورنال رو در مورد «۱۲ کاری که اگر لاتاری رو بردید نباید انجام بدهیم» رو براتون ترجمه میکنم و طی چند روز آینده قرار میدم‌تو مهاجر سرا...
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
(2014-04-09 ساعت 11:09)mosavi_69 نوشته:  دارم مقاله ای از وال استریت ژورنال رو در مورد «۱۲ کاری که اگر لاتاری رو بردید نباید انجام بدهیم» رو براتون ترجمه میکنم و طی چند روز آینده قرار میدم‌تو مهاجر سرا...

آقا منم میتونم کمکت کنم، البته وقت خالی زیاد ندارم ولی فک کنم در حد دو سه صفحه هم بتونم کمک کنم که زودتر بذاریم تو سایت بهتره، کمکی خاستی در خدمتیم....
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: King Eagle ، mosavi_69 ، kaptan ، rainbow21 ، Mansour92 ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 11:08)kasragtr نوشته:  قضیه ربط سربازی و رشته حل شد، ولی اینکه به کسایی که خدمت معاف شدن گیر بدن نامردیه.... من باید یه ضرب بگیرن.... شغل پدر ممکنه باعث بشه کلیرنش بخوریم و کلیر نشیم ؟؟؟؟ یا حتی دلیل معافیت

تا حالا موردی مشاهده نشده که به شغل پدر گیر بدن و همچنین دلیل معافیت براشون مهم نیست حداقل من ندیدم که بکسی بگه به این دلیل کلیر خورده خیالت راحت
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 11:09)mosavi_69 نوشته:  دارم مقاله ای از وال استریت ژورنال رو در مورد «۱۲ کاری که اگر لاتاری رو بردید نباید انجام بدهیم» رو براتون ترجمه میکنم و طی چند روز آینده قرار میدم‌تو مهاجر سرا...

دادا موسوی ماهم در خدمتیما شما ما رو میشناسی Wink
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: mosavi_69 ، kasragtr ، Mansour92 ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 11:16)King Eagle نوشته:  

دادا موسوی ماهم در خدمتیما شما ما رو میشناسی Wink

یه صوتی بزرگ دادم!!!! اون مقاله در مورد لاتاری بودش اما در معنای پولیش!!!! همونطور که می دونید لاتاری به معنی قرعه کشیه... اون مفاله در مورد قرعه کشی پولی بودش...
صوتی بدی بود، ببخشید
تشکر کنندگان: mahbube ، King Eagle ، satin ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، MEHR52 ، ahmad00
سلام خدمت همه دوستان
با تبریک سال نو برای همه و با تشکر از عمو سعید عزیز که برای دلگرمی دوستان و رفع استرس این تاپیک رو باز کرد. خوشحالم از اینکه میبینم همه دوستان گذشته هنوز اینجا هستن همیشه از خوندن پستهای تک تک دوستان احساس خرسندی و دلگرمی داشتم و دارم. خیلی خوبه که تو لحظه های شیرین و حساس زندگی دیگران رو هم تو خوشحالی شریک کنیم. مبیبنم که تقریبا همه امسال اینجا هستن. سلام ویژه دارم خدمت آرش عزیز و سالار و آرزو علی و رضا و همه دوستانی که با عکسها و پستهای زیبا شون باعث دلگرمی همه بودن و همیشه از خوندن پست هاشون لذت بردم. امیدوارم که امسال همه تون رو جز برنده ها ببینم. چیزی که همه تو ایران احتیاج دارند امید و آرزو و دلگرمی است که به مدد و محبت مدیران ارجمند مهاجر سرا مهیا شده. با سپاس از همه دوستان امسال برای همه آرزوی برنده شدن و موفقیت و شادمانی دارم.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: King Eagle ، iSalar ، rainbow21 ، Mansour92 ، babak433 ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، Saeedv13 ، MEHR52
[عکس: 05411c2f8c2f4e061.bmp]

(2014-04-09 ساعت 11:23)mosavi_69 نوشته:  یه صوتی بزرگ دادم!!!! اون مقاله در مورد لاتاری بودش اما در معنای پولیش!!!! همونطور که می دونید لاتاری به معنی قرعه کشیه... اون مفاله در مورد قرعه کشی پولی بودش...
صوتی بدی بود، ببخشید

خسته نباشی Big Grin

تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، mosavi_69 ، samansaba ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986
بعد از گرقتن گرین کارت می شه برای مهاجرت به کانادا از آمریکا اقدام کرد؟
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، kasragtr ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 11:33)siavash64 نوشته:  بعد از گرقتن گرین کارت می شه برای مهاجرت به کانادا از آمریکا اقدام کرد؟

شرمنده ام سیاوش جان اما شما حالت خوبه؟! میخوای از King بره به Queen ؟ دادا کانادایی ها میکشن خودشون رو که بیان آ.م.ر.ی.ک.ا شما اونوقت...... Sad

تشکر کنندگان: iSalar ، mosavi_69 ، Mansour92 ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 11:33)siavash64 نوشته:  بعد از گرقتن گرین کارت می شه برای مهاجرت به کانادا از آمریکا اقدام کرد؟

شما دیگه ته مهاجری...
چرا نشه؟ فقط باید حواست باشه گرین کارتتو از دست ندی، چون تو پنج سال باید ۲ سال و نیمش رو در امریکا باشی و مدت زمان بین هر دو ورودتم بیشتر از ۱۸۰ روز نشه
تشکر کنندگان: King Eagle ، satin ، Mansour92 ، samansaba ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 00:48)elihamo نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:47)mahbube نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:37)reza6966 نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 17:12)mahbube نوشته:  منم یبار واسه کنکور اینکارو کردم میخاستم رشت قبول شم دولتی و تو ی دفتر 100 برگ بالاش نوشتم من رشت روزانه قبول میشم و جدا ازون همش خودمو تو خابگاه تو رشت تصور کردم و شدم Big Grin

یعنی اگر به شریف فکر میکردی , روزانه شریف رو می آوردی ؟ Cool

اره اما من تجربی هستم Big Grin
قانون جذب رو بدونی کجا چطور ازش استفاده کنی خوب جواب میده به شرطی که خاستنت از ته دل باشه براشم تلاش کنی
گاهی فک میکنیم که داریم چیزیو جذب میکنیم اما یسری موانع ذهنی هس تو ضمیر ناخوداگاهمون که باعث میشه جواب نده اون موانع ذهنی رو بضیا خودشونم نمیدونن تو ذهنشون هست
وای یکی مثل من پیدا شد.. منم دارم از این روش استفاده می کنم حالا نمی دونم جواب بده یا نه... مرتب دارم مینویسم و به دیوار اتاقم همش confirmation number زدم یا زدم welcome to the u.s.a خواهرم میگه خل شدی تو اما می خوام جذب کنم اینجوری

هرجوری که راحتید جذب کنید اون موقه من 18سالم بود نوشتم
امسال ولی با قوه تمرکز و فکر جذب کردم ایشالا که خیره

نه ناموسن ماها بریم بیشتر فایده داریم یا ی جوون انگولایی یا چاد یا کنگو! نه وجدانن دیگ ؟
اقا چندمه قرعه کشی 11 یا 16؟
(2014-04-09 ساعت 01:07)King Eagle نوشته:  اووووووووووووووووووووووووف کلا صفخه 25 شد مال من Big Grin

بابا یه روز من نبودم ترکوندن دوستان خدا قوت

چند نکته ظریف:

1.ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون رو برام میفرستن Wink به امید خدا فردا یه آپدیت جدید میدم بیرون چون الان پای سیستم اصلیم نیستم.
2.اینقدر استرس نداشتی باشین بجاش برین به قول Farzad جان موسیقی آرامش بخش گوش کنین Smile
3.زندگیتون رو فلج نکنین به خاطر دی وی چون روی هواست.نشین مثل من که 1 سال خودم رو توی زندگیم عقب انداختم به خاطرش Sad
4.دوستان به کرات من رو متهم کردن به منفی گرایی Sad والا به قرآن من منفی گرا نیستم بلکه واقع گرام این دوتا خیلی باهم فرق دارن!!! نباید با کتمان حقیقت خودمون رو گول بزنیم چند نفرمون قراره قبول بشیم؟! من اگر میگم اینا رو نمیخوام رو اعصابتون باشم بلکه میخوام اون ناامیدی مطلقی که بعد از دیدن نتایج برای دوستان و خودم پیش اومد براتون پیش نیاد Sad

در آخر بنده تولد خودم رو که همین 20 فروردین باشه به خودم تبریک میگم Big Grin و از هم اکنون خودم رو در Detroit میبینم Cool [عکس: very-happy-cheetah-emoticon.gif]
سلام
شاه عقاب عزیز تولدت مبارک.ایشلا امسال سالی پر از موفقیت و خبرهای خوب باشه برات.
بابا دیترویت چرا بیا بریم سیاتل صفاست ها
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92
سلام، روز همگی بخیر؛
باور کنید هر روز از عمرم که در اینجا می‌گذره بیشتر مصمم میشم که در اولین فرصت باهاش خداحافظی همیشگی کنم... امیدوارم واقعاً کار هیچکسی به دوا و درمون نیفته! مخصوصاً جایی مثه این مملکت و بیمارستان میلاد که چون برای تامین اجتماعی هست و رایگان، کوچکترین قانونی نداره و به قول معروف «قانون جنگل» درش حکمفرماست و البته همه محق و طلبکار... کارکنان اکثراً (و نه همه) از روی شکم‌سیری با مراجعین به بدترین شکل ممکن رفتار می‌کنن... به شکل وحشتناکی شلوغه! تصور کنین یه بیمارستان از همه‌جای ایران مراجعه‌کننده داشته باشه! تو بعضی سالن‌هایی که اصطلاحاً محل انتظار مردمه، بیماران رو تخت خوابیدن و همراهانشون اطرافشون حضور دارن و بعضی اوقت انقدر تجمع بیماران زیاده که بوی بدی سالن رو فراگرفته و دقیقاً شرایط بد گاهی شما رو یاد بیمارستانای زمان جنگ یا زلزله میندازه!

خلاصه اینکه ما واسه یه شکستگی ساده اونجا رفتیم ولی پس از برخورد با این همه آدم متمدن، پشیمون از کارمون برگشتیم!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: mahbube ، June ، satin ، amir_cool_2001 ، King Eagle ، samansaba ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz
ایران 6027 تا در 2014؟
الان سهمیه ایران چن نفره ینی؟
هیچ کدومتون با ی ایرانی مقم اونجا در ارتباط هس بطور روزانه؟واسه اینکه از وض زندگی اونجا اگاهی پیدا کنه؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان