کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-09 ساعت 11:49)..... نوشته:  [quote='King Eagle' pid='475847' dateline='1396989476']
اووووووووووووووووووووووووف کلا صفخه 25 شد مال من Big Grin

بابا یه روز من نبودم ترکوندن دوستان

در آخر بنده تولد خودم رو که همین 20 فروردین باشه به خودم تبریک میگم Big Grin و از هم اکنون خودم رو در Detroit میبینم Cool [عکس: very-happy-cheetah-emoticon.gif]
تولدت مبارکککککککککک.....ایشالا 11 اردیبهشت تولدی دیگه باشه واست.
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، farzad021 ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 11:46)mahbube نوشته:  نه ناموسن ماها بریم بیشتر فایده داریم یا ی جوون انگولایی یا چاد یا کنگو! نه وجدانن دیگ ؟
اقا چندمه قرعه کشی 11 یا 16؟

قرعه کشی 11همه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، farzad021
(2014-04-09 ساعت 11:57)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:46)mahbube نوشته:  نه ناموسن ماها بریم بیشتر فایده داریم یا ی جوون انگولایی یا چاد یا کنگو! نه وجدانن دیگ ؟
اقا چندمه قرعه کشی 11 یا 16؟

قرعه کشی 11همه

قرعه کشی از انچه شما میپندارید به شما نزدیکتر استTongue
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، babak433 ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، satin ، farzad021 ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 11:49)..... نوشته:  سلام
شاه عقاب عزیز تولدت مبارک.ایشلا امسال سالی پر از موفقیت و خبرهای خوب باشه برات.
بابا دیترویت چرا بیا بریم سیاتل صفاست ها

سلام برار خیلی لطف کردی
دادا دیترویت رو عشقست شات گان رو عشقست Big Grin اینجا پرچم دیترویت بد بالاس یه 5-6 نفری میشیم
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: samansaba ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، farzad021 ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 11:53)mahbube نوشته:  ایران 6027 تا در 2014؟
الان سهمیه ایران چن نفره ینی؟

نهایت سهمیه یک کشور میشه 7% قبولیها

تشکر کنندگان: mahbube ، mosavi_69 ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 11:59)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:49)..... نوشته:  سلام
شاه عقاب عزیز تولدت مبارک.ایشلا امسال سالی پر از موفقیت و خبرهای خوب باشه برات.
بابا دیترویت چرا بیا بریم سیاتل صفاست ها

سلام برار خیلی لطف کردی
دادا دیترویت رو عشقست شات گان رو عشقست Big Grin اینجا پرچم دیترویت بد بالاس یه 5-6 نفری میشیم

خخخخخخخخ
حالا بزار یه تحقیقی در موردش بکنم
تشکر کنندگان: mahbube ، King Eagle ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 11:55)mahbube نوشته:  هیچ کدومتون با ی ایرانی مقم اونجا در ارتباط هس بطور روزانه؟واسه اینکه از وض زندگی اونجا اگاهی پیدا کنه؟

من در ازتباطم با یه رده بالاشم تازه به نام ب.ا.ر.ا.ک حسین ا.و.ب.ا.م.ا رفیق دوران دانشکده Big Grin

(2014-04-09 ساعت 11:56)satin نوشته:  تولدت مبارکککککککککک.....ایشالا 11 اردیبهشت تولدی دیگه باشه واست.

بازم ممنون ستین خانوم ماشالا رفقا همه بهم لطف داشتن دست همگی مرسی Rolleyes

تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، satin ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 11:15)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:08)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:01)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:56)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:47)King Eagle نوشته:  چون میتونه رشته تحسیلیشون و حتی اینکه آیا بتونن گلیم خودشون رو از آب در بیارن یا نه توی آ.م.ر.ی.ک.ا باعث ایجاد ابهام بشه

چه ربطی داره؟؟؟ ینی جوونای آمریکایی که سربازی نمیرن نمیتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون؟؟؟ یا رشته ی تحصیلی مگه به خدمت سرباز مربوط میشه؟؟؟ من متوجه نمیشم ارتباطشونو

کسراجان جوونای آمریکایی توی کشور خودشون زندگی میکنن مهاجر نیستن!!!
منم نگفتم رشته تحصیلی به سربازی ربط داره!! کلا میتونن بابت رشتت بهت گیر بده حالا میخواد سربازی رفته باشی یا نه.مثلا رشته های وابسته به انرژی هسته ای یه نموره گیربازارن----امیدوارم رفع ابهام شده باشه!!

قضیه ربط سربازی و رشته حل شد، ولی اینکه به کسایی که خدمت معاف شدن گیر بدن نامردیه.... من باید یه ضرب بگیرن.... شغل پدر ممکنه باعث بشه کلیرنش بخوریم و کلیر نشیم ؟؟؟؟ یا حتی دلیل معافیت

کلا دو تا چیز می تونه اونا رو تو دادن ویزا بهت مردد کنه:
۱- باید ثابت کنی که قصدت مهاجرت به آمریکاست نه گرفتن پاسش برای سیر و سفر
۲- نباید وابستگی خاصی به ح*کو*مت کشورت داشته باشی! مثلا اگر پدر عضو ساپه باشه، میتونه مشکل زا باشه، اگر رشته ی درسیت حساس باشه می تونه مشکل زا باشه، اگر سربازیت تو ساپه باشه می تونه دردسرزا باشه و هر چیز مشکوک دیگه

البته موارد دیگه ای مثل پشتیبانی مالی و نقص مدارک و ... هم هستند که می تونه موجب کلیرنس بشه...

در مورد پشتیبان مالی ایا به جز مبلغی که به حساب خودمون می زاریم ایا خونه و ملک و ماشین باید به اسم خودمون باشه یا اگر به اسم پدرم باشه و ترجمه هاش را ببریم کافیه؟
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92
کانادا برای مهاجرت شرایط بهتری داره و به مهاجرین تازه وارد خدمات بیشتری می ده مثل بیمه رایگان و درضمن جمعیت کمتری داره.
تشکر کنندگان: King Eagle ، mosavi_69 ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
کینگ دیترویتی زادروزت مبارک... شرمنده دیر شد یکم!
ایشالا قسمت شه با هم دیترویت بریم دست‌بوس آقا! Wink
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 12:05)Polonium نوشته:  در مورد پشتیبان مالی ایا به جز مبلغی که به حساب خودمون می زاریم ایا خونه و ملک و ماشین باید به اسم خودمون باشه یا اگر به اسم پدرم باشه و ترجمه هاش را ببریم کافیه؟

فقط و فقط حساب بانکی مهمه که حدودا باید حداقل یه 80-90 میلیونی باشه Big Grin

تشکر کنندگان: kasragtr ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 12:07)siavash64 نوشته:  کانادا برای مهاجرت شرایط بهتری داره و به مهاجرین تازه وارد خدمات بیشتری می ده مثل بیمه رایگان و درضمن جمعیت کمتری داره.

بله تا حدودی باهات موافقم اما شما یه نیگا به آمار مهاجرت به دو کشور بندازی همچی ملوم میشه البته این رو هم نباید فراموش کرد که بله کانادا خیلی آرامشش بیشتره همیشه در جمع 3 کشور برتر برای زندگی هستش اون تهرانتوشم که اثن عالیه (تورنتو)

تشکر کنندگان: samansaba ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 12:05)Polonium نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:15)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:08)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:01)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:56)kasragtr نوشته:  چه ربطی داره؟؟؟ ینی جوونای آمریکایی که سربازی نمیرن نمیتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون؟؟؟ یا رشته ی تحصیلی مگه به خدمت سرباز مربوط میشه؟؟؟ من متوجه نمیشم ارتباطشونو

کسراجان جوونای آمریکایی توی کشور خودشون زندگی میکنن مهاجر نیستن!!!
منم نگفتم رشته تحصیلی به سربازی ربط داره!! کلا میتونن بابت رشتت بهت گیر بده حالا میخواد سربازی رفته باشی یا نه.مثلا رشته های وابسته به انرژی هسته ای یه نموره گیربازارن----امیدوارم رفع ابهام شده باشه!!

قضیه ربط سربازی و رشته حل شد، ولی اینکه به کسایی که خدمت معاف شدن گیر بدن نامردیه.... من باید یه ضرب بگیرن.... شغل پدر ممکنه باعث بشه کلیرنش بخوریم و کلیر نشیم ؟؟؟؟ یا حتی دلیل معافیت

کلا دو تا چیز می تونه اونا رو تو دادن ویزا بهت مردد کنه:
۱- باید ثابت کنی که قصدت مهاجرت به آمریکاست نه گرفتن پاسش برای سیر و سفر
۲- نباید وابستگی خاصی به ح*کو*مت کشورت داشته باشی! مثلا اگر پدر عضو ساپه باشه، میتونه مشکل زا باشه، اگر رشته ی درسیت حساس باشه می تونه مشکل زا باشه، اگر سربازیت تو ساپه باشه می تونه دردسرزا باشه و هر چیز مشکوک دیگه

البته موارد دیگه ای مثل پشتیبانی مالی و نقص مدارک و ... هم هستند که می تونه موجب کلیرنس بشه...

در مورد پشتیبان مالی ایا به جز مبلغی که به حساب خودمون می زاریم ایا خونه و ملک و ماشین باید به اسم خودمون باشه یا اگر به اسم پدرم باشه و ترجمه هاش را ببریم کافیه؟

البته همه این مطالبی که دوستان اشاره کردن درسته ولی هیچ چیز مهمتر از اسپانسر نیست با داشتن اسپانسر شانس شما در گرفتن ویزا خیلی بیشتره.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: rainbow21 ، King Eagle ، arash1986 ، kasragtr ، alirezanz
گفتم حالا که همه دور هم هستیم یه آهنگ بزارم . از استرس بیایم بیرون

Handsome Family -
Far From Any Road

تشکر کنندگان: mosavi_69 ، mahbube ، arash1986 ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، Mansour92
اما جدن در ارتباط باشید خوبه بیشتر حقایقو میبینید من با یکی در ارتباطم البته انقد اختلاف ساعت داغونه که زیاد تایم نداریم باهم حرف بزنیم اما همون کمشم خوبه
مشکل بزرگ در امریکا فعلن سیستم حمل و نقل بدشه جز نیویورک و شیکاگو ینی ماشین جز واجباته
مورد بعدی بیمه شدن برای درمان چون خیلی هزینه درمان گرونه
خوراک پوشاک ارزونه
امینت بالاست
و ارامش
زبانم والا این بنده خدا زبانش خیلی معمولیه اما تا حالا به مشکل برنخورده حالا نمدونم علت اینه که کاره اکادمیک و خاصی نداره و کارش جز کارای خدماتیه یا مورد چیز دیگس
تشکر کنندگان: arash1986 ، King Eagle ، samansaba ، babak433 ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، Mansour92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان