کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-09 ساعت 12:07)iSalar نوشته:  کینگ دیترویتی زادروزت مبارک... شرمنده دیر شد یکم!
ایشالا قسمت شه با هم دیترویت بریم دست‌بوس آقا! Wink

دشمنت شرمنده سالار خیلی به ما محبت داری برادر Rolleyes
آقا منظورت همون عکس پروفیالته دیگه Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: faridl14 ، arash1986 ، iSalar ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 12:12)rainbow21 نوشته:  گفتم حالا که همه دور هم هستیم یه آهنگ بزارم . از استرس بیایم بیرون

Handsome Family -
Far From Any Road

فوق العاده آهنگ زیبایی بود من عاشق سبک کانتریم خیلی ممنون
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: mahbube ، arash1986 ، rainbow21 ، kasragtr ، alirezanz ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 11:46)mahbube نوشته:  نه ناموسن ماها بریم بیشتر فایده داریم یا ی جوون انگولایی یا چاد یا کنگو! نه وجدانن دیگ ؟

حرفت درست نیست Sad
تشکر کنندگان: King Eagle ، mosavi_69 ، mahbube ، amir_cool_2001 ، iSalar ، kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، Saeedv13
(2014-04-08 ساعت 10:48)ابی22 نوشته:  درود به همه ی دوستان مهاجر
شادباش به مدیران گرامی
منم به مانند دوستان دیگر آرزو میکنم واستون که امسال قبول بشید ویزا بگیرید برید دیار غربت...
همینطور خودم که خیلی دوست دارم برم و بتونم به اهدافم برسم...
به خصوص که برادرزادم رو هم که امسال دبی درس می خوند فرستادیم ایالت جورجیا کلاس دوم دبیرستان ..آتالانتا
به امیدا خدا ما هم بریم پیشش...ان شاالله.
Cool

ابی 22 عزیز این " دیار غربت "" گفتنت خیلی منو به فکر فرو برد

از خودم می پرسم آیا اونجا دیار غربته یا اینجا؟
اخه خیلی وقته بعضی از آدمهای اینجارونمیشناسم........
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahbube ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986 ، Yashita
f
(2014-04-09 ساعت 07:45)b_argi نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 03:41)smu نوشته:  سلامممممممممم به دوستان پر انرژی و تولدت دوستی که روز تولدش بود رو تبریک میگم.
و اما نکات امروز:
1- دو مرحله ای شدن تصمیمی بود که در قرعه کشی 2013 گرفته شدبرای .( به علت پر نشدن بسیار زیاد ظرفیت قرعه کشی 2012 که یک دور باطل شده بود و دور دوم بسیاری خبر نداشتندیا دیر خبر دار شدند یا کامفرمیشن نامبر راگم کرده بودند) که در سالهای بعد ظاهرا این مسئله رو برداشتند و از کجا معلوم میشه که دو مرحله ای؟ موقع چک کردن نتایج در صفحه ای که (خدای ناکرده) میاد که شما انتخاب نشده اید در انتهای پاراگراف مینویسد که کامفرمیشن نامبر را مثلا تا اکتبر نگه دارید چون امکان اعلام مجدد هست.

2- امکان نرسیدن ویزا وجود دارد و سال پیش اولین سال over شدن ایران بود یعنی تعداد برنده از تعداد ویزا بیشتر بود(این عدد ثابت است و زیاد و کم نمیشود) از علل دیگر ویزا نگرفتن رد شدن است که از علل ان می شود به اشتباه های بزرگ در پر کردن فرم مانند اشتباه در درج تعداد خانواده و...و طولانی شدن کلیرنس طوری که به اخرین روز سپتامبر کلیر نشود اشاره کرد .

3- پروسه هر لاتاری از زمان مشاهده قبولی تا سپتامبر سال میلادی بعدی ادامه دارد ودر اخرین روز پرونده ان دوره لاتاری بسته میشود و ظرفیت ان نیزبه سال بعد منتقل نمیشود.یعنی هر کس تا اخر سپتامبر ویزا گرفت گرفت بقیه...

4- در حالات دو مرحله ای و کلا همیشه احتمال رسیدن ویزا به کیس نامبر های پایین بیشتر است چون زودتر مصاحبه میروند و پروسه کلیرنس زودتر شروع میشود. در عین حال هر چه به سپتامبر نزدیک میشوین پروسه کلیرنس سریعتر میشود و بعضا سایت کلیرنسی که هفته ای یکبار اپدیت میشد روزی یک بار اپدیت میشود.و معمولا تا 15 سپتامبر کل مصاحبه ها تمام میشود مگر انهایی که دیر فهمیده اند یا زمان مصاحبه را عوض کرده اند و موارد اورژانسی. توجه این باعث ناامیدی نشه چون مثلا کیس نامبر ما مانند تعدادی از دوستان جز اخرین ها بود ولی ویزا گرفتیم.

5- دوستی که از یک دکتر ... استعلام گرفتن...اتفاقا وضعیت سربازی برای کلیرنس اقایان بسیار سرنوشت ساز است ببینید افیسر میخواهد وضعیت سربازی شما را بداند و ارگان در حال خدمت این میتواند معافیت یا کارت پایان یا در حال خدمت همان وثیقه باشد . جالب بدونید از عوامل تعیین کننده طول کلیرنس سربازی و ارگان سربازی است.ولی این به معنای ان نیست که افراد معاف کلیرنس نمیخورند .

امیدوارم امسال سال شانس شما باشد.
دوستای عزیزم سلام
به امید رسیدن همه شما گل ها به آرزوهاتون. از جامونده های 2013 هستم. که از می 2012 تا آخر سپتامبر 2013 پر تنش ترین و سخت ترین دوران رو به اتفاق تعداد زیادی از بچه ها گذروندیم. مصاحبه ما آوریل 2013 بود ولی به علت طولانی شدن کلیرنس و اتمام سهمیه ویزا جاموندیم. البته آخرش هم نفهمیدم چرا کلیرنس ما طولانی شد، چون سربازی معاف شده بودم و تمکن مالی هم داشتم و .... فقط به خاطر سوالاتی که افیسر موقع مصاحبه در رابطه با کارم پرسید ..شکم به یقین تبدیل شد که به خاطر کارم بوده...به هر حال امیدم رو از دست ندادم و امسال دوباره ثبت نام کردم...فقط به خاطر اینکه ثابت کنم:
شانس همیشه بازهم به در خونه آدم میاد Big GrinBig Grin
بچه ها کلیرنس چیه.. من نمی دونم راجبش یه توضیح کوچیک میدین
تشکر کنندگان: rainbow21 ، sajedeh ، kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، Yashita
اینم 4 تا آهنگ فوق العاده برای دو گروه متفاوت:
عشاق Trance مخضوضا Dj Yahel و Armin va Buuren
Bomb Creator - Dj yahel ft Melanie
Try to er loved - Sunlounger ft Zara

عشاق Linkin Park مثل خودم Big Grin

Burn it Down
Numb

تشکر کنندگان: mosavi_69 ، iSalar ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92 ، engmadelat
(2014-04-09 ساعت 12:33)elihamo نوشته:  بچه ها کلیرنس چیه.. من نمی دونم راجبش یه توضیح کوچیک میدین

شاید آفیسر به یه موردی توی پرونده شما شک کنه و برای ارزیابی و بهتر بگم برای سنجش بیشتر پرونده شما رو رجوع بده به ا.ف.ب.ی.آ.ی که یه نموره زمان میبره از حدود 1 ماه تا حتی 3-4ماه و بیشتر برای آشنایی بیشتر یه سر برو ابه این لینک

http://www.mohajersara.com/thread-5637.html

تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، Mansour92
Virginia
[عکس: 94423241930292301766.jpg]

[عکس: 85095002596046960728.jpg]
از boise عکس بزار لذت ببذیم
تشکر کنندگان: King Eagle ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986
[عکس: 66662347399509553618.jpg]

[عکس: 02962176471569615315.jpg]

[عکس: 86315334758861573204.jpg]
تشکر کنندگان: King Eagle ، amir_cool_2001 ، samansaba ، iSalar ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، MEHR52 ، ahmad00
اینم یه آهنگ از برندگان x factor پارسال
Alex and Sierra - Say Something

تشکر کنندگان: mahbube ، King Eagle ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 12:27)reza6966 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:46)mahbube نوشته:  نه ناموسن ماها بریم بیشتر فایده داریم یا ی جوون انگولایی یا چاد یا کنگو! نه وجدانن دیگ ؟

حرفت درست نیست Sad

شوخی کردم همه به هرحال نیاز دارن میدونم
ما یجوری
اونام یجوری
تشکر کنندگان: King Eagle ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
[عکس: 40982971634930137048.jpg]

[عکس: 83383940814763435387.jpg]
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، iSalar ، mosavi_69 ، samansaba ، lighter ، abas_kashan ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، satin ، Mansour92 ، MEHR52 ، ahmad00
دستت درد نکنه آرش جون مثل اینکه یخ هات داره آب میشه ممنون از عکسهای قشنگت. من که همیشه از عکسهات خوشم میاد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: King Eagle ، arash1986 ، lighter ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 12:12)amir_cool_2001 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 12:05)Polonium نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:15)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:08)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:01)King Eagle نوشته:  کسراجان جوونای آمریکایی توی کشور خودشون زندگی میکنن مهاجر نیستن!!!
منم نگفتم رشته تحصیلی به سربازی ربط داره!! کلا میتونن بابت رشتت بهت گیر بده حالا میخواد سربازی رفته باشی یا نه.مثلا رشته های وابسته به انرژی هسته ای یه نموره گیربازارن----امیدوارم رفع ابهام شده باشه!!

قضیه ربط سربازی و رشته حل شد، ولی اینکه به کسایی که خدمت معاف شدن گیر بدن نامردیه.... من باید یه ضرب بگیرن.... شغل پدر ممکنه باعث بشه کلیرنش بخوریم و کلیر نشیم ؟؟؟؟ یا حتی دلیل معافیت

کلا دو تا چیز می تونه اونا رو تو دادن ویزا بهت مردد کنه:
۱- باید ثابت کنی که قصدت مهاجرت به آمریکاست نه گرفتن پاسش برای سیر و سفر
۲- نباید وابستگی خاصی به ح*کو*مت کشورت داشته باشی! مثلا اگر پدر عضو ساپه باشه، میتونه مشکل زا باشه، اگر رشته ی درسیت حساس باشه می تونه مشکل زا باشه، اگر سربازیت تو ساپه باشه می تونه دردسرزا باشه و هر چیز مشکوک دیگه

البته موارد دیگه ای مثل پشتیبانی مالی و نقص مدارک و ... هم هستند که می تونه موجب کلیرنس بشه...

در مورد پشتیبان مالی ایا به جز مبلغی که به حساب خودمون می زاریم ایا خونه و ملک و ماشین باید به اسم خودمون باشه یا اگر به اسم پدرم باشه و ترجمه هاش را ببریم کافیه؟

البته همه این مطالبی که دوستان اشاره کردن درسته ولی هیچ چیز مهمتر از اسپانسر نیست با داشتن اسپانسر شانس شما در گرفتن ویزا خیلی بیشتره.
اسپانسر باید از داخل ایران باشه... یا از امریکا باید باشه؟ یا هر دو؟ یه توضیحی میدین لطفا؟
تشکر کنندگان: rainbow21 ، kasragtr ، arash1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان