کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
من به این نتیجه رسیدم هرچی بیام اینجا پست بذارم احتمال قبولیم کمتر Big Grin
گفتم دیگه امسال عین بچه آدم ساکت یه گوشه بشینم تا 1 می Big Grin
انگار هر چی بی خیال تر باشیو اصن یادت نباشه ثبت نام کردی یهو 1 می چک میکنی میبینی بردی Rolleyes
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: lighter ، King Eagle ، mahbube ، mosavi_69 ، hamedara ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، satin ، arash1986 ، Mansour92 ، engmadelat ، ahmad00
سفارت آمریکا فقط ایروان... زمینی بری حالشو ببری، کارتو بکنی کلی هم بگردی و برگردی! Cool
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahbube ، lighter ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 13:38)mahbube نوشته:  مصاحبه که من میرم ابوظبی
منظورم اون اولین شهری که میرید برای گرفتن گرین کارتت

احتمال زیاد همه یا میرن نیویورک یا ویشنگتن تا توی فرودگاه روند فعال سازی گرین کارت رو آغاز کنن.بستگی داره به بلیطی که میگیرین من میخوام برم JFKBig Grin از اونجا هم برم دیترویت

(2014-04-09 ساعت 13:40)soroosh yz نوشته:  من به این نتیجه رسیدم هرچی بیام اینجا پست بذارم احتمال قبولیم کمتر Big Grin
انگار هر چی بی خیال تر باشیو اصن یادت نباشه ثبت نام کردی یهو 1 می چک میکنی میبینی بردی Rolleyes

بی معرفت Sad
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: lighter ، kasragtr ، soroosh yz ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92
آرش جان دستت درد نکنه بابت عکس های شهر boise محبوب بنده

آدم میره آمریکا یکهو یکجای ساکت و آرومش بره لذت ببره
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahbube ، lighter ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986 ، Mansour92
منم که باید برم پیش ابجی دوستم دیگ یحتمل کالیفررنیا
من بین ایروان و دوبی مونده بودم
اما چون دوبی خیلی ساله اینکارو انجام میده منظم تر سریعتره گفتم برم اونجا وگرنه ایروانو دوس دارم از بابت هزینم کمتره حالا ببینیم چی میشه
بعدش پاس سفید میگیرم میام ایران کارامو کنم برگردم تا 5سال هیعععع
باس ببینم دکترای رشتم کجا به صرفه تره برام
تشکر کنندگان: samansaba ، abas_kashan ، lighter ، kasragtr ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986 ، satin ، King Eagle
من سفارت ابوظبی بهتر میدونم چون برنامه دارم بعد دریافت ویزا همونجا برم آمریکا و بیشترین پرواز به آمریکام تودبی هست خیلی اقتصادی و پر انتخاب
تشکر کنندگان: mahbube ، lighter ، kasragtr ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 13:42)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 13:38)mahbube نوشته:  مصاحبه که من میرم ابوظبی
منظورم اون اولین شهری که میرید برای گرفتن گرین کارتت

احتمال زیاد همه یا میرن نیویورک یا ویشنگتن تا توی فرودگاه روند فعال سازی گرین کارت رو آغاز کنن.بستگی داره به بلیطی که میگیرین من میخوام برم JFKBig Grin از اونجا هم برم دیترویت

(2014-04-09 ساعت 13:40)soroosh yz نوشته:  من به این نتیجه رسیدم هرچی بیام اینجا پست بذارم احتمال قبولیم کمتر Big Grin

بی معرفت Sad

آقایی شهریار جون پستای قشنگتو دنبال میکنم Big Grin
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986 ، King Eagle
(2014-04-09 ساعت 13:30)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 13:23)elihamo نوشته:  آهاااان سوال منم همین بود دیگه..فکر کردم حتما اسپانسر میخواد..یعنی تو حسابمون در بانک های ایران باید پول باشه و گردش حساب بانکیمون رو ارائه بدیم؟

گردش حساب مهم نیست فقط مهم اینه که ببینه آفیسر پول به اندازه 1 سال زندگی در اونجا توی حشابتون هست

(2014-04-09 ساعت 13:25)mahbube نوشته:  اسپانسر که از داخل ایران میگیرن همه ! این پول میذارن تو حساب چیه پس؟ بانک پاسارگاد اینا

اشتباه نکنین اسپانسر از اونجا و حساب بانکی از اینجا البته اگه حساب بانکی خارجی داشته باشین هم خوبه
ای باباااااا من نفهمیدم چی به چی شد..شما تو هر کامنتی یه چی میگین... یه جا میگین حسابتو پر کن اسپانسر نمیخوای دیگه...یه جا میگین اسپانسر از اونجا حساب اینجا...گیج شدم
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، adonis2006 ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 13:22)ata_bros نوشته:  دارم واسه کنکور می خوم اونم بعد 4 سال ! این تاپیک هم اصلا اجازه نمیده حواسم جمع باشه !
موندم والا چه کنم !
هر 10 دیقه یه سر ناخوداگاه میام اینجا ! اصن موندما ! موندم !

داداشای گلم از همتون التماس می کنم‌انقدر به این لامصب فکر نکنید، به خدا این موج مثبت و اینا همش الکیه، اگر قسمتت باشه قبول میشی نباشه هم که هیچ. من خودم پارسال ۱ ماه گیر افتاده بودم و زندگیم شده بود مهاجرسرا... آخرشم برنده نشدم و کاسه کوزمون پودر شد... تو رو خدا الکی موج مثبت ندید...

شما دوست عزیز ازت خواهش میکنم ذهنتو معطوف کن به درس، درست که تموم شد روزیم ۱ ساعت بیا اینجا... خدای ناکرده اگر گوش ندی بعد کنکورت بدجور عذاب وجدان میگیری
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: lighter ، hamedara ، kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، King Eagle ، MEHR52
عباس جون عاشق آواتارتم!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: lighter ، abas_kashan ، mahbube ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986 ، King Eagle
سلام به همه ي دوستان مهاجر سرا . يه سوال داشتم .به نظرتون ط.ک.ا.م.ا.ي که وکيل ايالت محده امريکا هست واقعا وکيل هستن چون هميشه در مورد مهاجرت به امريکا خيلي نا اميد کننده حرف ميزه من واقعا نااميد ميشم وقتي حرفاشونو مي شنوم.
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، mosavi_69 ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986
خدایا منو که محسن گفت قبولم. ولی واقعا حیفه همه ماهایی که اینجا دل تو دلمون نیس تا اعلام نتایج لاتاری حتی یکیمون قبول نشه بعد یه سری که اصلا واسه سنجش شانس یا ببینیم چی پیش میاد ثبت نام کردنو مطمءن نیستن قبول شن. خدا یه نگاهی بنداز به حال روز همه مهاجرسراییا. لیاقتشو داریم. آمین
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: kasragtr ، mahbube ، feligoli ، lighter ، amirghn ، danial91 ، alirezanz ، elihamo ، arash1986 ، King Eagle ، rezijon ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 14:10)elihamo نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 13:30)King Eagle نوشته:  [quote='elihamo' pid='476130' dateline='1397033610']
ای باباااااا من نفهمیدم چی به چی شد..شما تو هر کامنتی یه چی میگین... یه جا میگین حسابتو پر کن اسپانسر نمیخوای دیگه...یه جا میگین اسپانسر از اونجا حساب اینجا...گیج شدم

این لینک کمکت میکنه

http://www.mohajersara.com/thread-6459.html
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: kasragtr ، mahbube ، alirezanz ، arash1986 ، King Eagle
(2014-04-09 ساعت 11:15)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:08)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 11:01)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:56)kasragtr نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 10:47)King Eagle نوشته:  چون میتونه رشته تحسیلیشون و حتی اینکه آیا بتونن گلیم خودشون رو از آب در بیارن یا نه توی آ.م.ر.ی.ک.ا باعث ایجاد ابهام بشه

چه ربطی داره؟؟؟ ینی جوونای آمریکایی که سربازی نمیرن نمیتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون؟؟؟ یا رشته ی تحصیلی مگه به خدمت سرباز مربوط میشه؟؟؟ من متوجه نمیشم ارتباطشونو

کسراجان جوونای آمریکایی توی کشور خودشون زندگی میکنن مهاجر نیستن!!!
منم نگفتم رشته تحصیلی به سربازی ربط داره!! کلا میتونن بابت رشتت بهت گیر بده حالا میخواد سربازی رفته باشی یا نه.مثلا رشته های وابسته به انرژی هسته ای یه نموره گیربازارن----امیدوارم رفع ابهام شده باشه!!

قضیه ربط سربازی و رشته حل شد، ولی اینکه به کسایی که خدمت معاف شدن گیر بدن نامردیه.... من باید یه ضرب بگیرن.... شغل پدر ممکنه باعث بشه کلیرنش بخوریم و کلیر نشیم ؟؟؟؟ یا حتی دلیل معافیت

کلا دو تا چیز می تونه اونا رو تو دادن ویزا بهت مردد کنه:
۱- باید ثابت کنی که قصدت مهاجرت به آمریکاست نه گرفتن پاسش برای سیر و سفر
۲- نباید وابستگی خاصی به ح*کو*مت کشورت داشته باشی! مثلا اگر پدر عضو ساپه باشه، میتونه مشکل زا باشه، اگر رشته ی درسیت حساس باشه می تونه مشکل زا باشه، اگر سربازیت تو ساپه باشه می تونه دردسرزا باشه و هر چیز مشکوک دیگه

البته موارد دیگه ای مثل پشتیبانی مالی و نقص مدارک و ... هم هستند که می تونه موجب کلیرنس بشه...

من هم مشکلم همینه، شغل پدرم ارتشیه و معافیتم به خاطر جانبازی و جبهه، ینی کلا وابستگی به حکومت..... میترسم بیفتم تو کلیرنس و طولانی بشه ماجرا و بشم مث 2013ایا....

خودمونیم روز به روز بچه ها فعالیتشون بیشتر میشه، دو ساعت نبودم 5-6 صفحه رفت جلو.... جونم بالا اومد تا همه رو تشکر بزنم و بخونم Big Grin
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، majid7 ، mosavi_69 ، alirezanz ، arash1986 ، King Eagle ، rezijon ، Mansour92
اوه مثل اینکه بیشتر بچه های امسال میخوان برن میشیگان!king EagleوiSalarو...
راستی iSalar عزیزیکی ازبچه های 2014 مقصدشو زده بود میشیگان من که از الان زیرنظرگرفتمش رسید اونجا باید بیادبه سوالامون جواب بدهWink
تشکر کنندگان: kasragtr ، mahbube ، amirghn ، iSalar ، alirezanz ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان