کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-09 ساعت 15:31)Arashiv نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 15:12)mahbube نوشته:  کالیفرنیام میگن ورشکستس و گرونههه
اقااا من کجا برمم حسودیم شد Sad همتون جاتون ملومه فقط من موندم یجام منو ببرید خب Sad بدجنسا

کالیفرنیا کجاش ورشکستش؟؟
تولید ناخالصیش 2.5 برابر کل تولید ناخالصی ایرانه!!

من نمیدونم تو سایت گفتن!
تشکر کنندگان: lighter ، Arashiv ، alirezanz ، kasragtr ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 13:10)amir_cool_2001 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 12:57)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 12:51)ali258 نوشته:  دوستان اگه توخدمت سپاه بوده باشیم وسابقه بسیج داشته باشیم میفهمن آیا ؟

خوب خدمت رو که مجبوری بهشون بگی تو سپاه بودی، ولی در مورد بسیجت هیچ حرفی نباید بزنی چون مطمئنا همون جا ردت میکنه(سربازی که دست خودت نبوده و افتادی سپاه، اما برا بسیج که دست خودت بوده)

منم موافقم. اگه چیزی نگی بهتره ولی اگه فهمیدن باید راستش رو بگی چون قسم خوردی که راست بگی هرگونه دورغی منجر به رد شدنت میشه .معمولا افسر پرونده خیلی باهوشه با یه نگاه به کارت پایان خدمت متوجه میشه که کسری خدمت داری و صاف میزنه تو خال میگه سابقه بسیج داری؟ اگه بگی نه همونجا کارت تمومه ریجکت میشی اگه بگی اره و شانس بیاری میری برای کلیرنس.

آقا من 4 ماه بیشتر نرفتم خدمت و کارت پایان خدمت دارم و چیزی از کسری خدمت ننوشته .. من به خاطر جبهه و جانبازی پدرم کسری داشتم . حالا ایا چون بابام جانباز هستش برای منم مشکل ساز میشه ؟
تشکر کنندگان: kasragtr ، lighter ، arash1986
(2014-04-09 ساعت 01:07)King Eagle نوشته:  اووووووووووووووووووووووووف کلا صفخه 25 شد مال من Big Grin

بابا یه روز من نبودم ترکوندن دوستان خدا قوت

چند نکته ظریف:

1.ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون رو برام میفرستن Wink به امید خدا فردا یه آپدیت جدید میدم بیرون چون الان پای سیستم اصلیم نیستم.
2.اینقدر استرس نداشتی باشین بجاش برین به قول Farzad جان موسیقی آرامش بخش گوش کنین Smile
3.زندگیتون رو فلج نکنین به خاطر دی وی چون روی هواست.نشین مثل من که 1 سال خودم رو توی زندگیم عقب انداختم به خاطرش Sad
4.دوستان به کرات من رو متهم کردن به منفی گرایی Sad والا به قرآن من منفی گرا نیستم بلکه واقع گرام این دوتا خیلی باهم فرق دارن!!! نباید با کتمان حقیقت خودمون رو گول بزنیم چند نفرمون قراره قبول بشیم؟! من اگر میگم اینا رو نمیخوام رو اعصابتون باشم بلکه میخوام اون ناامیدی مطلقی که بعد از دیدن نتایج برای دوستان و خودم پیش اومد براتون پیش نیاد Sad

در آخر بنده تولد خودم رو که همین 20 فروردین باشه به خودم تبریک میگم Big Grin و از هم اکنون خودم رو در Detroit میبینم Cool [عکس: very-happy-cheetah-emoticon.gif]

King Eagle عزیز تولدت رو از صمیم قلب تبریک میگم

امیییدوارم تولدت رو سال دیگه در "" دیترویت "" بگیری البته ما رو هم دعوت کنی

ضمنا" به شخصه از زحمتی که بابت تهیه لیست بچه های منتظر نتایج لاتاری2015 میکشی ممنون.... شاد باشی
تشکر کنندگان: lighter ، alirezanz ، kasragtr ، adonis2006 ، samansaba ، arash1986 ، King Eagle
پارسال يه دوست عزيز يه لينکي گذاشته بود براي شمارش معکوستا اعلام نتايج اينکه چند روز و چند ساعت مونده العن يادم نمي ياد کسي مي دونه برام بزاره.
تشکر کنندگان: alirezanz ، kasragtr ، arash1986 ، King Eagle
(2014-04-09 ساعت 15:41)sajedeh نوشته:  پارسال يه دوست عزيز يه لينکي گذاشته بود براي شمارش معکوستا اعلام نتايج اينکه چند روز و چند ساعت مونده العن يادم نمي ياد کسي مي دونه برام بزاره.

11 اردیبهشت 8:30 غروب
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: alirezanz ، kasragtr ، sajedeh ، pari pariaaa ، lighter ، satin ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92
سلام به همه

جونم در اومد تا این همه صفحه رو بخونم و تشکر کنم ولی دم همتون گرم کلی انرژی گرفتم

راستی اینم لینک روز شمار که بچه ها چندین صفحه قبل گذاشته بودن :

http://www.timeanddate.com/countdown/gen...015+&csz=1
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: lighter ، kasragtr ، sajedeh ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle
زمان باقیمانده تا اعلام نتایج لاتاری 2015
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: kasragtr ، sajedeh ، adonis2006 ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle
نمیدونم چرا کسی میامی رو دوست نداره؟؟ Sad
سرعت پیشرفت و ساخت وساز توش واقعا بالاست!!
مهاجرم خیلی خیلی زیاد داره!!البته اکثرا میکزیکین!

[عکس: 73837290063487247701.jpg]

[عکس: 96445122105736058336.jpg]

[عکس: 82716670109445340310.jpg]

[عکس: 72973474715636152692.jpg]
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: iSalar ، alirezanz ، lighter ، kasragtr ، babak433 ، mosavi_69 ، pari pariaaa ، samansaba ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 15:55)Arashiv نوشته:  نمیدونم چرا کسی میامی رو دوست نداره؟؟ Sad
آرش جان همه آرزوشونه یه بار حتی حالت توریستی هم شده برن میامی...
کی دلش نمی‌خواد؟؟ Big Grin
ولی به طرز نجومی هزینه‌های زندگش توش بالاس و فقط مخصوص قشر خاصیه (زندگیا لاکچریه... بنتلی و رولزرویس و ... Big Grin) خود آمریکایی‌ها هم حسرت زندگی تو میامی رو می‌خورن!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: lighter ، alirezanz ، Arashiv ، kasragtr ، pari pariaaa ، samansaba ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92 ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 14:35)amir_cool_2001 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 14:10)elihamo نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 13:30)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 13:23)elihamo نوشته:  آهاااان سوال منم همین بود دیگه..فکر کردم حتما اسپانسر میخواد..یعنی تو حسابمون در بانک های ایران باید پول باشه و گردش حساب بانکیمون رو ارائه بدیم؟

گردش حساب مهم نیست فقط مهم اینه که ببینه آفیسر پول به اندازه 1 سال زندگی در اونجا توی حشابتون هست

(2014-04-09 ساعت 13:25)mahbube نوشته:  اسپانسر که از داخل ایران میگیرن همه ! این پول میذارن تو حساب چیه پس؟ بانک پاسارگاد اینا

اشتباه نکنین اسپانسر از اونجا و حساب بانکی از اینجا البته اگه حساب بانکی خارجی داشته باشین هم خوبه
ای باباااااا من نفهمیدم چی به چی شد..شما تو هر کامنتی یه چی میگین... یه جا میگین حسابتو پر کن اسپانسر نمیخوای دیگه...یه جا میگین اسپانسر از اونجا حساب اینجا...گیج شدم
تمام اطلاعاتی که دوستان تو این سایت قرار میدن براساس تجارب شخصی و اتفاقاتی که براشون در مراحل گرفتن ویزا صورت گرفته نوشته شده. بر اساس آخرین سفرنامه های نوشته شده توسط دوستان 2014 ظاهرا دیگه اسناد تمکن مالی در ایروان پذیرفته نمیشه چون اونها فهمیدن که ایرانیان در صورت نیاز سند مالکیت ششدانگ کره ماه رو هم فراهم میکنند. لذا اکثرا افرادی که اسپانسر داشتن ویزای گرفتن پس ترجیحا پس از رویت قبولی به دنبال اسپانسر باشید.
یعنی یه اسپانسر در خود امریکا درسته؟
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، kasragtr ، ehsun ، arash1986 ، adonis2006
من اسمم در اومد میرم NY

ولی تاپیک NY خیلی نسبت به ایالتای دیگه خالی فک کنم زیاد اونجا نمیرن.
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: lighter ، kasragtr ، adonis2006 ، ehsun ، arash1986 ، King Eagle
دوستان کل آهنگ می ندازن، اینم از آهنگ من با نام Made In USA:

http://www.4shared.com/mp3/bLXL9nwN/Made_In_The_USA.htm
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: lighter ، alirezanz ، kasragtr ، ehsun ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، Mansour92
بهترین شهر آمریکا
بهترین شهر و آمریکا برای زندگی کدام است؟
این عنوان بر اساس عواملی مانند عملکرد آموزشی مدارس و دانشگاهها، فضای سبز و سازگاری فرهنگی اعطا شده است.
اگر از افراد مختلف در امریکا بپرسید که کدام شهر را برای زندگی ترجیح می دهند همه آنها شهری را انتخاب می کنند که در آن شغل مورد نظر خود را داشته باشند و با توجه به هزینه ها زندگی خوبی داشته باشند. اما اگر مشکلی برای پرداخت هزینه نداشته باشید چه محلی را انتخاب می کردید؟ چه می شد اگر در شهری زندگی می کردید که از نظر فرهنگی، مدارس، تفریحات سالم و فضای سبز بسیار غنی و از لحاظ فناوری پیشرفته باشد و در عین حال کمترین میزان جرم و جنایت در آنها وجود داشته باشد؟ شاید بسیاری از امریکایی ها اولین پاسخشان نیویورک یا سان فرانسیسکو باشد، اما این شهر ها با همه جذابیتی که دارند بهترین شهر آمریکا نیستند.
وب سایت اینترنتی بیزینس ویک ماه ها وقت صرف کرد و اطلاعاتی را جمع کرد که به کمک آن می توان بهترین شهر امریکا را برای زندگی تعیین کرد. ما در این تحقیقات به یک سری معیار های مثبت که در کیفیت زندگی تاثیر گذار هستند از قبیل تعداد رستوران ها، رانکینگ مدارس و دانشگاهها و همچنین تعداد تیم های ورزشی دانشگاهی و حرفه ای و همچنین مقدار زیادی اطلاعات دیگر مورد توجه بوده اند تا نتیجه نهایی بدست آید. اما برنده کدام شهر است؟
این شهر رالی مرکز ایالت کارولینای شمالی است
رالی
برای بسیاری از ساکنین این شهر خیلی شگفت انگیز نیست که رالی به عنوان بهترین شهر در سرتاسر ایالات متحده انتخاب شود. رالی از نظر فرهنگی جذابیت های زیادی دارد در این شهر دانشگاههایی واقع اند که به مثلث تحقیقات معروفند و عبارتند از: دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی، دانشگاه دوک و دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. و در کنار امتیازات بسیاری که در این شهر یافت می شود می توان به 867 رستوران، 110 بار و 51 موزه اشاره کرد. و همینطور رالی شهری است که در آن پیشرفته بودن را می توان احساس کرد، مدارس خوب و بیش از 50,500 متر مربع فضای سبز که چند برابر فضای سبز سرانه شهر هایی مانند نیویورک و لوس آنجلس است، همینطور رالی شهری است که شب های خاطر انگیزی را می توان در آن گذراند.
آخر هفته ها از کنسرت و اپرا گرفته تا مسابقات ورزشی حرفه ای و غیر حرفه ای و بیش از 2,700 متر مربع بازار روز که کشاورزان در آن محصولات خود را ارئه می دهند.
رالی جمعیتی فقط در حدود چهارصد هزار نفر و وسعتی در حدود 370 کیلو متر مربع دارد. البته رالی مانند سان فرانسیسکو مرکز تکنولوژی دنیا یا مانند بوستون بزرگ ترین مرکز برای تحصیلات عالی و فوق عالی یا مانند نیویورک کلان شهری که 24 ساعت شبانه روز در حرکت و جنب و جوش باشد نیست اما همه این شهر ها آمار جرم و جنایت بالایی دارند پارک های آنها در حال ازبین رفتن هستند، میانگین سطح سواد در این شهر ها پایین است و دیگر امتیازات منفی که به راحتی مزایای آنها را می پوشاند را در رالی نمی بینید.
بهتر به معنای بزرگتر نیست
به کمک بلومبرگ وب سایت بیزینس ویک 16 عامل را برای رده بندی استفاده کرد: تعداد رستوران ها و بار ها، تعداد موزه نسبت به نفر، تعداد دانشگاه ها، کتابخانه ها و تیم های ورزشی، همینطور میزان درآمد، میزان فقر، بیکاری، عملکرد مدارس دولتی، درصد جمعیت دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر، مساحت فضای سبز و پارک های موجود به ازای هر هزار نفر ساکن شهر و کیفیت هوا. عوامل مثبت بیشتر در این رده بندی تاثیر گذار بوده اند به عنوان مثال هزینه مسکن در یک شهر بزرگ می تواند بسیار بالا باشد ولی در این رده بندی به آن توجه نشده است.
در رده بندی جهانی هم بعد از رالی شهر های بعدی آرلینگتون و هونولولو در اسکاتلند هستند و شهر بزرگ و معروفی مانند نیویورک در رده چهاردهم ایستاده است لس آنجلس در رده سی و پنجم و شیکاگو در رده هفتاد و پنجم است. از شهر های بزرگی که رتبه بهتری بدست آورده اند سن دیه گو است که در جایگاه هفتم قرار گرفته و واشنگتن دی سی که کمتر از ششصد هزار نفر جمعیت دارد در جایگاه ششم قرار دارد و البته با توجه به اینکه بعضی از فاکتور های سنجش به صورت سرانه جمعیتی تعیین شده است نمی توان آنها را از نظر تعدادی هم برتر دانست.
پارکی که در آن شهری واقع شده است
بسیاری از ساکنین یک شهر به شلوغی خیابان ها و پر جنب و جوش بودن شهر خود افتخار می کنند. اما رالی با اینکه شهری پر جنب و جوش است ولی آرامشی خاص در آن حاکم است که بخاطر فضای سبز وسیع و فوق العاده آن است و آنرا با عنوان «پارکی که شهری در میان آن قرار گرفته» توصیف می کنند. در خیابان ها و بازار زمانی که پیاده روی می کنید نمای زیبایی از درختان آب نما ها و جویبار ها خواهید دید که بسیار دلنشین است. یک پنجم افراد در این شهر بین 20 تا 30 سال هستند. (بر اساس آمار سال 2010)
در این شهر جو فرهنگی دانشگاه های بزرگ حاکم است و آموزش بخش جدایی ناپذیر از فرهنگ این جامعه است. و موزه های محلی نقشی اساسی در فرایند آموزش دارند.
بیشتر افراد در این شهر برای رفت و آمد رانندگی می کنند اما سرویس اتوبوس های شهری برای همگان در دسترس است و حتی در مرکز شهر این سرویس به صورت رایگان ارائه می شود.
کیفیت بالای زندگی همراه با توسعه روزافزون کسب وکار در این منطقه باعث شده افراد بیشتری برای سکونت به این شهر مهاجرت کنند. و از نظر سرعت افزایش جمعیت از برترین شهر ها در امریکاست.
رشد اقتصادی
بیشتر مردم شهر در سیستم آموزشی دولتی وغیر دولتی کار می کنند. تکنولوژی به روز، تکنولوژی دفاعی، بیوتکنولوژی، و شاخه های علوم زیستی و تکنولوژی های پاک و هوشمند همچون ستون هایی اقتصاد این منطقه را به گردش درآورده اند. در دوران بحران اقتصادی در ایالات متحده بی کاری در رالی به 7.6 درصد رسیده افزایش یافت اما این نرخ بیکاری از نرخ متوسط بیکاری در امریکا یعنی 9.1 درصد کمتر بود.حتی در اقتصاد بحرانی کنونی شرکت هایی در رالی در حال توسعه هستند که از آن جمله می توان شرکت نرم افزاری کلاه قرمز را نام برد که 540 شغل جدید ایجاد کرده است. این کمپانی در گذشته بدنبال شهر های دیگری هم برای محل استقرار خود بوده است اما مدیر اجرایی این شرکت می گوید رالی بهترین امتیازات را به ما ارائه کرد. او می گوید:
یک سیستم آموزشی عالی بسیار خوب در این شهر این امکان را به شما می دهد که بهترین استعداد ها را شناسایی و استخدام کنید. هزینه های زندگی در این شهر نسبتا پایین است. هزینه سکونت در این شهر نسبت به شهر های مشابه بسیار پایین است و شرایط برای کسب و کار در این ایالت بسیار عالی است.
وایتهرست که از سال 2008 به این شهر مهاجرت کرده است می گوید در این شهر بسیاری از امکاناتی را که در یک کلان شهر یافت می شود می توانید بیابید او اضافه می کند زندگی در اینجا فوق العاده است.
منبع: مجله هفتگی بلومبرگ
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: kasragtr ، alirezanz ، lighter ، adonis2006 ، elihamo ، ehsun ، amir_cool_2001 ، samansaba ، satin ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle ، MEHR52 ، Mansour92 ، ahmad00
(2014-04-09 ساعت 15:55)Arashiv نوشته:  نمیدونم چرا کسی میامی رو دوست نداره؟؟ Sad

[عکس: 73837290063487247701.jpg]

[عکس: 96445122105736058336.jpg]

[عکس: 82716670109445340310.jpg]

[عکس: 72973474715636152692.jpg]

دوست عزيز مقصد من بعد از قبولي حتما ميامي هست .عاشق ميامي هستم
تشکر کنندگان: alirezanz ، kasragtr ، lighter ، ehsun ، Arashiv ، samansaba ، kooroshfs ، satin ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle
(2014-04-09 ساعت 16:09)mosavi_69 نوشته:  بهترین شهر آمریکا
بهترین شهر و آمریکا برای زندگی کدام است؟.............................

آقا عجیب با مطلبت حال کردم، وقتی داشتم میخوندم دیدم رفت سراغ کارولینای شمالی و مرکز اون ایالت یعنی رالی دیگه خیلی خیلی خوشحال شدم....

رالی دو نفر، بدو بدو، رالی نبود ؟؟؟؟ حرکته ها Big Grin Tongue
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، ehsun ، lighter ، alirezanz ، satin ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، farbar ، Mansour92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان