کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
هییچی دیگ از الان باس دنبال اسپانسرم باشیم؟خیلی بی انصافیه همیشه بما میرسه وا میرسه اه اه
تشکر کنندگان: lighter ، kasragtr ، iSalar ، alirezanz ، elihamo ، adonis2006 ، arash1986 ، King Eagle
(2014-04-09 ساعت 12:08)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 12:05)Polonium نوشته:  در مورد پشتیبان مالی ایا به جز مبلغی که به حساب خودمون می زاریم ایا خونه و ملک و ماشین باید به اسم خودمون باشه یا اگر به اسم پدرم باشه و ترجمه هاش را ببریم کافیه؟

فقط و فقط حساب بانکی مهمه که حدودا باید حداقل یه 80-90 میلیونی باشه Big Grin
اقا مطمئن هستی 80 یا 90 میلیون ؟

مگه برای یک نفر تا 40 میلیون کافی نیست ؟

من تا 70 میلیون دارم . ولی نمیدونستم 90 میلیون ؟

مگه 14000 دلار نیست ؟
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، alirezanz ، arash1986 ، lighter ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 14:41)lighter نوشته:  اوه مثل اینکه بیشتر بچه های امسال میخوان برن میشیگان!king EagleوiSalarو...
راستی iSalar عزیزیکی ازبچه های 2014 مقصدشو زده بود میشیگان من که از الان زیرنظرگرفتمش رسید اونجا باید بیادبه سوالامون جواب بدهWink
من که واقعاً عشق دیترویتم! ولی متاسفانه میگن میشیگان یکی از ایالتای ورشکسته آمریکاس... Sad

پ.ن:‌ البته ایالت ورشکسته آمریکا هم از بهترین وضع ایران بهتره! Big Grin

اگرم نشه که دیگه مجبوریم بریم سیاتل، دیگه چاره‌ای نیس! Big Grin

این دوستی که میگین کی هستن؟ من ندیدمشون وگرنه می‌رفتم سراغشون... Wink
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، lighter ، alirezanz ، adonis2006 ، samansaba ، satin ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92
یه آهنگ براتون دارم

برای این روزاتون هستش

موقعی که قبول شدید و دارین میرین

http://keyvin-mitnick.persiangig.com/10%...3/download
تشکر کنندگان: kasragtr ، mahbube ، lighter ، alirezanz ، mosavi_69 ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92 ، Yashita
آقا اینم یه چندتا عکس تپل از مقصد ما، آی ام گوئینک تو نورث کارولینا به زودی.... ایشالا همه به مقصدشون برسن.... Big Grin Big Grin

charlotte, NC , US

[عکس: 12625196207978235248.jpg]

[عکس: 50854402441320996265.jpg]

[عکس: 76787939673868718075.jpg]

[عکس: 90222329555148246572.jpg]

[عکس: 44096281626531784565.jpg]
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: iSalar ، lighter ، mahbube ، mosavi_69 ، alirezanz ، adonis2006 ، babak433 ، samansaba ، arash1986 ، King Eagle ، ehsun ، Mansour92
(2014-04-09 ساعت 15:02)iSalar نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 14:41)lighter نوشته:  اوه مثل اینکه بیشتر بچه های امسال میخوان برن میشیگان!king EagleوiSalarو...
راستی iSalar عزیزیکی ازبچه های 2014 مقصدشو زده بود میشیگان من که از الان زیرنظرگرفتمش رسید اونجا باید بیادبه سوالامون جواب بدهWink
من که واقعاً عشق دیترویتم! ولی متاسفانه میگن میشیگان یکی از ایالتای ورشکسته آمریکاس... Sad

پ.ن:‌ البته ایالت ورشکسته آمریکا هم از بهترین وضع ایران بهتره! Big Grin

اگرم نشه که دیگه مجبوریم بریم سیاتل، دیگه چاره‌ای نیس! Big Grin

این دوستی که میگین کی هستن؟ من ندیدمشون وگرنه می‌رفتم سراغشون... Wink

سیاتل میگن غمگینه خودش و پر ترافیکه اما شهرای اطرافش خوبه

من عاشق این اهنگمممممممممممممممممممممم هربار گوش میدم یاد امریکا میفتم چون که ی دوستم امریکاس ارشد معماری میخونه و اینو اون معرفی کرد یادش میفتم Smile
تشکر کنندگان: kasragtr ، lighter ، alirezanz ، adonis2006 ، samansaba ، arash1986 ، King Eagle
کالیفرنیام میگن ورشکستس و گرونههه
اقااا من کجا برمم حسودیم شد Sad همتون جاتون ملومه فقط من موندم یجام منو ببرید خب Sad بدجنسا
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، lighter ، kasragtr ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986 ، King Eagle ، ahmad00
(2014-04-09 ساعت 14:24)sajedeh نوشته:  سلام به همه ي دوستان مهاجر سرا . يه سوال داشتم .به نظرتون ط.ک.ا.م.ا.ي که وکيل ايالت محده امريکا هست واقعا وکيل هستن چون هميشه در مورد مهاجرت به امريکا خيلي نا اميد کننده حرف ميزه من واقعا نااميد ميشم وقتي حرفاشونو مي شنوم.

وکیل رسمی هستش، نا امید کننده حرف نمیزنه بلکه داره واقعیت و میگه... رامین دلاوری بی شرف میاد میگه با 6 میلیون میبرمت امریکا راست میگه؟

(2014-04-09 ساعت 15:12)mahbube نوشته:  کالیفرنیام میگن ورشکستس و گرونههه
اقااا من کجا برمم حسودیم شد Sad همتون جاتون ملومه فقط من موندم یجام منو ببرید خب Sad بدجنسا

اگر صبر داشته باشید یه مفاله هم در مورد شهر های آمریکا برتون می ذارم که راحت تر تصمیم بگیرید
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، sajedeh ، lighter ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92
مرسی ممنون Smile یجایی باشه دانشگاش دکترای رشتمو داشته باشه گرونم نباش که من دانشحویی بتونم زندگی کنم میسی Smile
تشکر کنندگان: kasragtr ، lighter ، alirezanz ، satin ، arash1986
boise
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986

شما هم بیا کارولینای شمالی، هم ارزونه، هم کار راحتر تر از بقیه جاها پیدا میشه، هم تو دل طبیعته، خیلی خوبه....

(2014-04-09 ساعت 15:13)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 14:24)sajedeh نوشته:  سلام به همه ي دوستان مهاجر سرا . يه سوال داشتم .به نظرتون ط.ک.ا.م.ا.ي که وکيل ايالت محده امريکا هست واقعا وکيل هستن چون هميشه در مورد مهاجرت به امريکا خيلي نا اميد کننده حرف ميزه من واقعا نااميد ميشم وقتي حرفاشونو مي شنوم.

وکیل رسمی هستش، نا امید کننده حرف نمیزنه بلکه داره واقعیت و میگه... رامین دلاوری بی شرف میاد میگه با 6 میلیون میبرمت آمریکا راست میگه؟

اگر صبر داشته باشید یه مفاله هم در مورد شهر های آمریکا برتون می ذارم که راحت تر تصمیم بگیرید

ممن هم با دوست عزیزمون موسوی 69 موافقم، خودم اولا که اومدم مهاجرسرا و راجع به امریکا میخوندم دقیقا همینایی که اقای کاملی رو میگه نظرمو جلب کرد، همه از مشکل کار میگفتن، ازینکه زندیگ سخته و اونی که ما فک میکنیم نیست و باید رو حساب عمل کرد و از سر هوس تصمیم نگرفت.... امریکا در عین اینکه بهترین جا برای زندگیه در همون حال بدترین جا برای زندگیه، بستگی به توانایی ها و استعداد های هر شخص داره.... آقا کاملی داره عین حقیقتو میگه که مردم با چشم باز برن اونجا و ضربه نخورن..
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: mahbube ، sajedeh ، lighter ، alirezanz ، mosavi_69 ، adonis2006 ، arash1986 ، King Eagle ، farbar ، Mansour92 ، MEHR52
اره خب هرکی میگه زندگی اونجا سخته راس میگیه تایم کار بالاس اونم کار دقیق نه صنبل شده هزینه هام بالاس رفاه و امنیتش و ارامش اعصاب باعث میشه همه این شرایط سختو قبول کنن همین
به قول دوستم مردم دنیا ی امریکایی تو ذهنشون هس که میان میبینن نیست هیچ کسم نمیدونه اون امریکا کجاس همینا وقتی از امریکا میرن باز دلشون میخاد برگردن
تشکر کنندگان: kasragtr ، lighter ، alirezanz ، adonis2006 ، babak433 ، pari pariaaa ، satin ، arash1986 ، King Eagle ، rezijon ، farbar
http://www.areavibes.com/boise-id/livability/
تشکر کنندگان: kasragtr ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986

کالیفرنیا کجاش ورشکستش؟؟
تولید ناخالصیش 2.5 برابر کل تولید ناخالصی ایرانه!!
گرونیشم بیشتر بخاطر اینکه ایالت دست دموکراتاست!!(قضیه مالیات)
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، alirezanz ، adonis2006 ، samansaba ، arash1986 ، King Eagle ، rezijon ، MEHR52
عجب اینقدر دوستانی که میرن میشیگان تعدادشون کم که این دوستمونم دیدم میخوادبره میشیگان فکرکردم خطای دید بوده تا چند روزتولیست اعضا دنبالش میگشتم!!!! تااینکه امروز یه پست گذاشته بود توتاپیک کلیرنس (امیدوارم این دوستمون wahid64 هم زودتر کلیربشه تاماازتجربه هاشون استفاده کنیم)
و درمورد ایالتی که میخواید برید بهتره جایی باشه که دوسش دارید اگه هم مثل من اوضاع زبانتون داغونه بهتره دنبال یه آشنا توایالتی که میخواین برین بگردین!
تشکر کنندگان: kasragtr ، alirezanz ، adonis2006 ، pari pariaaa ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle ، farbar ، ahmad00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان