کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
با اینا باید از میهن عزیز خارج شیم ایا!

خدا رحم کنه
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: sajedeh ، farzad021 ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986
راستش یادم رفتBig Grin
در مورد زبان یک سری سریال هست ببینید عجیب کمکتون میکنه حتی شد دوباره و سه باره ببینید(پیشنهاد من فقط انگلیسی هست اگر برایتان مشکل ساز یا کسل کننده بود زیر نویس دار) هم سرگرم کننده هست هم واقعا زبانتون و استفاده از اصطلاحات روزمره و مفید رو تقویت میکنه.سه تای اولی را برای شروع پیشنهاد میکنم چون ارامتر حرف میزنند و دیالو گها کوتاه تر هست و لهجه ها واضح تر است(البته به نظر من) در ضمن در مورد 3 با کالچر امریکا و برخوردها و اعیاد و مناسبت ها (عروسی و عزا )و غذا ها و مهمانی دادن و مهمانی رفتن ...هم اشنا می شویم بخصوص برای خانوم ها که در این مورد دغدغه بیشتری دارند توصیه میکننم.
friends 1
two and half men 2
Desperate Housewives 3
Rules of Engagement 4
How I Met Your Mother 5
برنده 2012

تشکر کنندگان: alirezanz ، battosai ، farzad021 ، lighter ، kasragtr ، mahbube ، King Eagle ، arash1986 ، ehsun ، Polonium
من که به خلبان هايايراني افتخار مي کنم .بهترين خلبان هاي دنيا هستند .درود بر ايرانيها
تشکر کنندگان: alirezanz ، farzad021 ، kasragtr ، abas_kashan ، lighter ، King Eagle ، موعود ، arash1986 ، adonis2006
(2014-04-09 ساعت 23:40)sajedeh نوشته:  من که به خلبان هايايراني افتخار مي کنم .بهترين خلبان هاي دنيا هستند .درود بر ايرانيها

خدان یعنی معجزه میکنن

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: kasragtr ، farzad021 ، lighter ، King Eagle ، arash1986
هر آن‌چه كه تا به امروز داريم و يا هستيم، نتيجه افكار و احساسات گذشته ما بوده كه الان نتيجه‌اش را مي‌بينيم. پس اگر بخواهيم آينده‌اي درخشان (بنا به خواسته خود) داشته باشيم، بايد از هم اكنون تمام افكار و احساسات خود را به‌صورت مثبت به آن سمت هدايت كنيم.

جيمز آرتوري
(فيلسوف)
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: alirezanz ، battosai ، farzad021 ، kasragtr ، lighter ، King Eagle ، mahbube ، samansaba ، arash1986 ، adonis2006 ، elihamo ، sajedeh ، ehsun ، Mansour92 ، aida123
(2014-04-09 ساعت 23:47)farzad021 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 23:36)alirezanz نوشته:  با اینا باید از میهن عزیز خارج شیم ایا!

خدا رحم کنه

نه نترسید این هواپیما الآن فقط کوالالامپور میره (البته تا 2007 (اگر اشتباه نکنم سال رو ) مسیرش لندن بود ... )

(2014-04-09 ساعت 23:44)alirezanz نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 23:40)sajedeh نوشته:  من که به خلبان هايايراني افتخار مي کنم .بهترين خلبان هاي دنيا هستند .درود بر ايرانيها

خدان یعنی معجزه میکنن
خلبانی جز یه چیز نیست ... عشق به پرواز
و ایرانی ها هم که وقتی دارن کاریو که عاشقشن انجام میدن دیگه غوغا میکنن
همین عشقه که باعث میشه بتونن به بهترین شکل با یه هواپیمای 46 ساله پرواز کنند و آب تو دل مسافرا تکون نخوره

من خودم عشقه پروازم دوباره داغ دلمو تازه کردین برم اونور تو برناممه اگه بشه برم سراغه UH-60 باید برم آلاباما

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: battosai ، kooroshfs ، kasragtr ، farzad021 ، lighter ، King Eagle ، arash1986 ، sajedeh ، MEHR52
عکسای جالب از نیویورکCool
[img][عکس: 139707121711191.jpg][/img]
[عکس: 139707121713912.jpg]
[عکس: 139707121716673.jpg]
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
تشکر کنندگان: battosai ، reyhaneh_h ، kasragtr ، farzad021 ، lighter ، King Eagle ، samansaba ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 23:48)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 23:44)reyhaneh_h نوشته:  هر آن‌چه كه تا به امروز داريم و يا هستيم، نتيجه افكار و احساسات گذشته ما بوده كه الان نتيجه‌اش را مي‌بينيم. پس اگر بخواهيم آينده‌اي درخشان (بنا به خواسته خود) داشته باشيم، بايد از هم اكنون تمام افكار و احساسات خود را به‌صورت مثبت به آن سمت هدايت كنيم.

جيمز آرتوري
(فيلسوف)

ریحانه خانوم شما سال های قبل هم بودی ؟ چهقدر اکانت شما هم آشناست ببین آلزایمر گرفتیما .

بله دوست عزیز، من از دوسال قبل بودم و این سومین تایپیک شمارش معکوسیه که هستم. معمولا کارم هم اعلام زمان باقی مونده بود! Big Grin
نگاه نکنید که امسال کمرنگ شدم.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: battosai ، kasragtr ، farzad021 ، lighter ، King Eagle ، samansaba ، arash1986 ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 23:21)smu نوشته:  سلاممممممممممممم
من اومدم
نکات امروز

1- کلیرنس چیه؟ از واقعه 11 سپتامبر ه بعد که چک امنیتی مهمتر شد پروسه ای برای ویزا دادن به اتباع یکسری کشورها از جمله ایران اضافه شدکه اف ب ی ا ی چک گفته میشه این مرحله برای همه حتی کسانی که یک ضرب میگیرند وجود داره بخصوص اقایون منتهی در بعضی موارد هنگام مصاحبه افیسر ترجیح میده چک بیشتری انجام بشه یا جواب همان کلیرنس اولیه هنوز اماده نیست (مثلا کلیرنس همسر من 1 ماه قبل مصاحبه تمام شده بود. از کجا میشه فهمید؟ بعد از ویزا گرفتن در صفحه ویزا سمت چپ پایین تاریخ کلیر شدن امده است .)برای کسایی که هنگام مصاحبه در گیر کلیرنس هستند برگه ابی میدهند و از انها میخواهند سایت خاصی را چک و زمانی که کلیر شدن برای گرفتن ویزا دوباره مراجعه کنند این فرایند سخت و انتظار از چند هفته تا چندین ماه میتواند طول بکشد و در مواردی هر چند کم متاسفانه فرد هیچ وقت کلیر نیمشود. در بعضی موارد غیر از چک کردن سایت از شما میخواهند فرمی حاوی سوالاتی در مورد مسافرتها و کار و شغل که برایتان طی 1- 10 روز ایمیل میشود را پر کرده بفرسید.
موارد دخیل در طولانی شدن کلیرنس1- سربازی رفتن بخصوص س پ ا ه (افراد معاف مشکل کمتری دارند)2- شغلهای دولتی 3- رشته و شغلهای حساس ( نه فقط نظامی و مدیریت در وزارت خانه های مهم بلکه رشته هایی مثل فیزیک هسته ای و هوا فضا و مهندسی متالوژی و برق (بیشتر الکترونیک) و میکرو بیو لوژی و حتی در رشته های انسانی سنجش از راه دور و...)3- تحصیل در رشته های خاص و دانشگاههای خاص( م ا ل ک ا ش ت ر و ...) و پایا نامه های حساس( سوخت موشک و ...) و استاد راهنماهای (که در بلک لیست هستند)بخصوص در رده های ارشد و دکتری 4- مسافرتهای متعدد و بعضا به بعضی کشورها ی حساسسیت بر انگیز ( روسیه و افغانستان و چین و...)
موارد بالا وحی منزل نیست ولی تجربه سالیان نشان داده موارد مهمی هستند و در ضمن داشتن این موارد نباید باعث نا امیدی شود این به معنای نگرفتن ویزا نیست بلکه یعنی باید خود را برای این پروسه اماده کنید.

2- از دوستان سوال شده بود ایا انها از سابقه سربازی خبر دارند یا نه؟ معمولا این چک ها از روی لیستهای امنیتی خاص خودشان انجام میشود که مثلا اسم این شرکت (که فرد در انجا کار میکند)یا فلان فرد ( استاد راهنمای ادم مدیر شرکت و...)یا نهاد در بلک لیست هست یا نه و اگر ابهامی داشتند سوالاتی از کار شما یا پایان نامه شما میپرسند یا اینکه چرا به فلان کشور سفر کردید ؟( ان دوستی که متاسفانه ویزا نگرفتند خودشان از سوالات افیسر تقریبا متوجه شدند که موضوع کار ایشان بوده)

3- جدا منتظر همگی در تگزاس در هیوستون هستم . از احوالات اینجا بگید سرسبز و مثل شمال فقط مقداری گرم تر هست مالیات روی مواد غذایی و مواد بهداشتی اولیه نداریم و مالیات ایالتی بر در امد صفر هست ( ولی مالیات فدرال و.. هست باید داد)- مردم بسیار خون گرم و صبور دارای کالجر غنی وسترن و لهجه قابل فهم و باربیکیو های عالی. هزینه ها نسبت به بیشتر ایالت ها کمتره و از بحران اقتصادی اسیب کمتری دیده. با اینکه امار جرم . کیفیت هوا از نظر امار نسبت به متوسط آمریکا پایین هست ولی اگر در انتخاب محل سکونت دقت کنید هم از ناامنی در امانید و هم هوای عالی را میتونید تجربه کنید. شهر بسیار گسترده و دارای مناطق با بافتهای متعدد هست. یعنی مثلا از محل کار تا خونه روزی 40 مایل باید رانندگی کرد و شما با رانندگی 60 مایلی کنار خلیج مکزیک هستید .ما در کیدی هیوستون زندگی میکنیم و وقتی هیوستون را انتخاب کردیم کسی رو اینجا مطلقا نداشتیم و بعد از یکسال اندی معتقدم انتخاب درستی بوده .خدا را شکر راضی هستیم. منتظر همه دوستان هستیممممممممممممم.

سوالی در مورد پستهام بود در پیام خصوصی در خدمتم چون ماشااله ان قدر صفحه های این پست زود جلو میره فرصت نمیکنم کل پستهای را بخونم.
شاد و سلامت باشید

دوست عزیز نکات خیلی خوبی رو اشاره میکنی.... واقعا ممنون، ایشالا پام برسه یو اس ، یه سفر بیاید رالی پیش ما جبران کنیم Big Grin
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: battosai ، farzad021 ، mahbube ، King Eagle ، arash1986 ، smu ، alirezanz ، babak_m
(2014-04-09 ساعت 22:49)hamid32 نوشته:  23 روز

انسان به امید زتده است

عزیز اشتباهه زمانی که دادی این لینک رو نگاه کن

DV Lottery 2015 By King Eagle
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: farzad021 ، samansaba ، arash1986 ، kasragtr ، alirezanz ، hamid32
(2014-04-09 ساعت 23:55)alisarvareharchiabi نوشته:  آواتارت هم فرق داشت درسته ؟ میگن تا 3 نشه بازی نشه امسال برنده ای دیگه .

سال اول همین بود و داشتم به صورت اسلوموشن با بالنم به سمت نیویورک حرکت میکردم! (جوونیه و خامی) Big Grin و قرار بود گربه ی یکی از بچه های مهاجرسرارو هم با خودم ببرم!
پارسال ولی چیز دیگه ای بود.

انشالله. امیدوارم شما هم امسال به آرزوتون برسید.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: battosai ، lighter ، King Eagle ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-09 ساعت 22:57)alisarvareharchiabi نوشته:  کینگ ایگل چهقدر اکانت آشنایی هست . فکر کنم پایه ثابت 2013 2012 هم بود . ؟!! از بچه های سال های قبل کسی نیست ؟

من و میگی دادا ؟ من هنوز اکانتم یک ساله نشده Big Grin
آره از بروبچ قدیمیم هستن یه چرخ بزن میبینیشون Wink
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: battosai ، lighter ، farzad021 ، mahbube ، arash1986 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 23:00)reyhaneh_h نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 22:19)King Eagle نوشته:  اینم یه آپدیت جدید از لیست منتظران نامردین اگه ایراد بگیرین ازش Big Grin

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...c66e81.pdf

ایراد ازین بزرگتر که شهر رو واسه من ننوشتی؟! Big Grin

شما شهرتون رو اعلام میکردین منم وارد میکردم به همین سادگی Big Grin

تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، battosai ، farzad021 ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz ، sajedeh ، satin
(2014-04-09 ساعت 23:47)farzad021 نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 23:36)alirezanz نوشته:  با اینا باید از میهن عزیز خارج شیم ایا!

خدا رحم کنه

نه نترسید این هواپیما الآن فقط کوالالامپور میره (البته تا 2007 (اگر اشتباه نکنم سال رو ) مسیرش لندن بود ... )

(2014-04-09 ساعت 23:44)alirezanz نوشته:  

خدان یعنی معجزه میکنن
خلبانی جز یه چیز نیست ... عشق به پرواز
و ایرانی ها هم که وقتی دارن کاریو که عاشقشن انجام میدن دیگه غوغا میکنن
همین عشقه که باعث میشه بتونن به بهترین شکل با یه هواپیمای 46 ساله پرواز کنند و آب تو دل مسافرا تکون نخوره

اتفاقا چندماه پیش با 747 رفتم کوالالامپور اولش 747 100 بود بعدش دیدن برگشتش over شده کردن 747 200
تشکر کنندگان: farzad021 ، kooroshfs ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz ، sajedeh
سینه بزن رشتمون که جز رشته های خاص هس ای اقا
تشکر کنندگان: King Eagle ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، kasragtr ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان