کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-10 ساعت 00:05)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 23:00)reyhaneh_h نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 22:19)King Eagle نوشته:  اینم یه آپدیت جدید از لیست منتظران نامردین اگه ایراد بگیرین ازش Big Grin

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...c66e81.pdf

ایراد ازین بزرگتر که شهر رو واسه من ننوشتی؟! Big Grin

شما شهرتون رو اعلام میکردین منم وارد میکردم به همین سادگی Big Grin

تو مواردی که ازم خواستین شهر نبود خب. تهران بزن Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: battosai ، King Eagle ، kooroshfs ، arash1986 ، kasragtr ، alirezanz ، sajedeh
(2014-04-09 ساعت 23:52)reyhaneh_h نوشته:  بله دوست عزیز، من از دوسال قبل بودم و این سومین تایپیک شمارش معکوسیه که هستم. معمولا کارم هم اعلام زمان باقی مونده بود! Big Grin
نگاه نکنید که امسال کمرنگ شدم.

خوب کاری نداره یه سایه چشمی ریملی مداد ب6 چیزی بکشین پر رنگ میشین Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: battosai ، mahbube ، farzad021 ، kooroshfs ، arash1986 ، kasragtr ، satin ، alirezanz
برم به راهنمام بگم وای بحالت من کلیر بخورم و تقصیر تو باشه که تو بلک لیست بودی میکشمت خودم Smile
تشکر کنندگان: King Eagle ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، smu ، kasragtr ، satin ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 23:58)farzad021 نوشته:  ه به یه همسفر علاقه مند به aviation پیدا کردیم بالاخره Big Grin
آقا تا حالا کجا بودی Smile
البته اونور میتونید به عشقتون برسید اما راحت تر از اینجا

آقا اینور هم میشه به این آرزو رسی من خودم یه رفیق دارم 18 سالشه خلبان هواپیمای دو نفرس حالا رفته تهران آموزش جت مسافرتی

فقط 18 سالشه . ما 18 سالمون بود عشقمون گرفتن گواهی نامه رانندگی بود Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: farzad021 ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz ، engmadelat
به امید قبلی در لاتاری 2015برای همه کسانی که بار سفر رو بستن Rolleyes
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: battosai ، mahbube ، farzad021 ، King Eagle ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، samansaba ، adonis2006 ، elihamo ، kasragtr ، satin ، alirezanz ، MEHR52
روش کاربرد قانون جاذبه برای موفقیت

1- گام نخست تمرکز: باید هدف خودتون رو با دقت ترسیم کنید و روی اون هدف تمرکز کنید- دقیق اون رو ببینید ومشخصا بخواهید که حتما به اون هدف برسید.

2- گام بعدی تصوره: اینکه اون رو تصور کنید که رخ داده یعنی خودتون در حالتی که به اون آرزوتون رسیدید ببینید (نه اینکه درحال انتظار رخدادنش هستید یا فکرکنید حتما رخ میده ) بلکه باید دقیقا تصور کنید که اون واقعه مورد نظر در زندگی شما رخ داده( مثلا خودتون رو درکنار اون آرزوتون ببینید اگر آرزوی شماموفقیت در کنکورباشه باید خودتون رودر حالی که در رشته مورد علقتون در دانشگاه درس میخونید ببینید) این تصور رو باید بادقت وضوح خیلی بالا ببینید

3- گام سوم باور : باید چیزی رو که در تصورتون دیدید باور کنید که رخ داده نه اینکه قراره رخ بده- نباید دیگه به نحوه رخ دادنش فکر کنید ، سعی نکنید با فکر باید به اطمینان برسید که رسیدن به این آرزوتون (مثلا قبولی شما تو کنکور)تو آسمونها نوشتن

اگراین 3 گام رو درست انجام بدید در واقع شما سفارشتون رو به کائنات دادید و ازاین به بعد تنها کاری که دارید اینه که هزینه عملی شدن این آرزوتون رو به کائنات پرداخت کنید تا اون آرزوتون رو به واقعیت بدل کنه

4- گام چهارم داشتن احساس خوب : حس خوب و عالی داشتن همون هزینه ایه که شما باید به کائنات بدید که شما رو به آرزوتون برسونه

(به عبارت بهتر میدونید که خدای خالق آسمان وزمین که بینیاز مطلقه به گفته انبیاء عاشق شماست وبرای اینکه شما رو به آرزوهاتون برسونه فقط بابت هزینش ازشما مثل هر عاشق دیگه خواستار شادی دل شماست و ازتون تقاضای لبخند داره نه چیزی بیشتر)

پس با هر لحظه شادمانی واحساس شعف شما درواقع دارید مبلغی رو برای عملی شدن آرزوهاتون کائنات پرداخت میکنید و به محض اینکه به اندازه کافی این حس خوب رو به کیهان بدید سفارش شما حاضرو آماده در اختیارتون خواهد بود والبته یادتون باشه اگه حس منفی (ناراحتی عصبیت و...) هم به کائنات ارسال کنید در واقع انگار مبلغی از پول پرداختیتون رو که دادید پس گرفتید

مثلا امروز که این سفارش رو به کائنات دادید اگر فردا از صبح تا شب حال خوبی داشتید یعنی کلی از هزینه اجرای این خواسته تون رو پرداخت کردید و بر عکس اگه فردا حالتون بد باشه و حس منفی به دنیا انتقال داده باشید درواقع شما در حساب-کتاب کلی هم به کیهان بدهکار شدید و منتظر باشید که از اون آرزو دور بشید.

5- گام آخر آماده ومنتظر دریافت باشید: این گام آخر رو هم باید درست بردارید

باید بدونید که وقتی شما سفارشی به کائنات میدید اون سریعترین ونزدیکترین و بهترین راه رو برای خلق رویای شما پیدا میکنه اما مشکل اینجاست که عقل حسابگره ومیخواهد راه منطقی همه چیزو پیدا کنه واین باعث میشه که همیشه بخواد رفتار ما رو با منطق خودش توجیه کنه درواقع به همین خاطر هم هست که درزندگی ما معجزه ای رخ نمیده چونعقل مانع رخدادن معجزات میشه

مثال میزنم : وقتی شما میخواهید باور کنید که به آرزوتون میرسیدو آرزوی شما شفای پاهای فلجتونه عقل سریعا میخواد راههای ممکن رو حدث بزنه و وقتی بیاد حرف دکتر می افته گه گفته تو هرگز نمیتونی راه بری عقل شما مثل یک دشمن مانع باور اون آرزوی ارزشمند شما میشه و شما را از داشتن همچین آرزویی منع میکنه و یاس و ناباوری رو در دل شما میکاره وخیلی محترمانه میگه این که نشدنیه وشمارو منصرف میکنه ( همینجاست که قدرت خودمون رو بجای قدرت خدادرنظر میگریم و فراموش میکنیم خدای با قدرت لایتناهی میتونه در چشم به هم زدنی جهان رو کن فیکون کنه)

در حالیکه این راز به ما میگه اصلا به شما مربوط نیست چگونه این اتفاق رخ میده شما فقط باید به کائنات سفارش بدید یعنی آرزو کنید بخواهید نه اینکه خودتون درتلاش باشید راه رخدادن اون آرزو رو محیا کنید.
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
(2014-04-10 ساعت 00:05)alisarvareharchiabi نوشته:  تشکر عباس کاشان هم رویت شد . پسر تو ول کن این لاتاری نمیشی ؟ Smile)) امسال هم میخوام اذیتت کنم ( بابا شوخی کردم یه وقت نزنی )

نمیزنمت میدمت دست اف بی آی ببرنت Big Grin

تشکر کنندگان: battosai ، farzad021 ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 00:10)mahbube نوشته:  سینه بزن رشتمون که جز رشته های خاص هس ای اقا

منظورت از خاص چیه خوار ؟! ینی مورد داره گیر بازاره؟! اینو خودمم میدونم ای خانوم Big Grin اما گیرش کمه

تشکر کنندگان: farzad021 ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، kasragtr ، alirezanz ، MEHR52
خوب دیگه این سومین روزه که الان می خوابیم و یه هفت ، هشت ساعت زود نر میگذره !!
در ضن آپدیت ویندوز 8.1 هم اومد نصب کنید حالش رو ببرید عالیه !
شاه عقاب عزیز من رو جا انداختی ها!!
پ خ بدم یا همین چا بگم؟
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: farzad021 ، mahbube ، King Eagle ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، موعود ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz ، engmadelat
ااقا اجازه ؟ من هر4تا گام رو انجام دادم 5م هم انجام دادم
ینی من الان تو ی وضیم میرم بیرون حس میکنم روزای اخره دارم این ادما و خیابونا رو میبینم ! دسه خودم نی اصن

(2014-04-10 ساعت 00:22)King Eagle نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 00:10)mahbube نوشته:  سینه بزن رشتمون که جز رشته های خاص هس ای اقا

منظورت از خاص چیه خوار ؟! ینی مورد داره گیر بازاره؟! اینو خودمم میدونم ای خانوم Big Grin اما گیرش کمه
مطمعنی کم گیره؟اقا گیر بدن میگم تقصیر توعه Big Grin
تشکر کنندگان: farzad021 ، King Eagle ، kooroshfs ، lighter ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-09 ساعت 18:05)King Eagle نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 14:10)elihamo نوشته:  ای باباااااا من نفهمیدم چی به چی شد..شما تو هر کامنتی یه چی میگین... یه جا میگین حسابتو پر کن اسپانسر نمیخوای دیگه...یه جا میگین اسپانسر از اونجا حساب اینجا...گیج شدم

شما اشتباه متوجه میشین من گفتم اگر میخواین اسپانسر بگیرین که بهتره از اونور باید بگیرین و اگر اسپانسر ندارین 100چوب توی حسابتون داشته باشین اوکی میشه.
حتما باید واو به واو بگم؟!!! Big Grin

ها هااااا ...اوکی حالا افتاااااددد Big Grin اونجوری که می گین قاطی پاطی میشه
تشکر کنندگان: battosai ، kooroshfs ، King Eagle ، lighter ، arash1986 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 00:23)ata_bros نوشته:  خوب دیگه این سومین روزه که الان می خوابیم و یه هفت ، هشت ساعت زود نر میگذره !!
در ضن آپدیت ویندوز 8.1 هم اومد نصب کنید حالش رو ببرید عالیه !
شاه عقاب عزیز من رو جا انداختی ها!!
پ خ بدم یا همین چا بگم؟

پیام بدهی بهتره.خوش به حالت من بیچاره باید فردا از 8 تا 6 سرکلاس باشم اونم بعد از یک مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاه تعطیلی هی

تشکر کنندگان: kooroshfs ، farzad021 ، lighter ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
واسه سه نفر چقد و چه مدت باید تو حساب باشه که دیگه اسپانسر نخواد؟
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
تشکر کنندگان: arash1986 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 00:23)farzad021 نوشته:  میشه اما موانع زیاده
اینجانب خود دانشجوی خلبانی میباشم اما رسما مغزم کم میاره بعضی روزا :|
با درسهای نرم افزارم قاطی میشن یه آشی میشه بیا و ببین Big Grin همشم که ماشالا انگیلیسیه دیگه مغز نمیمونه واسه آدم اما چه کنیم که عشقه
خوش به حالش،سولو شده تو سن پایین (دوستتون داره تایپ میگیره یعنی؟؟؟ :O :O )

دادا زیر دیپلم حرف بزن ما هم بفهمیم Big Grin

من فقط میدونم داره میره تهران دنبال آموزش های بعدیش بابا توی این برنامه مجازیتون با این انگلیسی ها مثه بلبل انگلیسی صحبت میکنه خیلـــــــــــــــی مخه

تشکر کنندگان: farzad021 ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 00:24)mahbube نوشته:  مطمعنی کم گیره؟اقا گیر بدن میگم تقصیر توعه Big Grin

بستگی داره به طرح ارشدت و اون استاد راهنمات واسه من او کی شده هیـــــچ غمی ندارم چون توی آ.م.ر.ی.ک.ام شما باید تلاش کنی به ما برسی Big Grin

تشکر کنندگان: lighter ، arash1986 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان