کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
SmileSmileSmileSmileSmile.....................نبود.....21......روز..........TongueTongueTongueTongueTongue
تشکر کنندگان: mahbube ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، kasragtr
هونولولو رو ابه؟
تشکر کنندگان: arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، kasragtr
خیلی دوست دارم بعد از اعلام نتایج ببینم کدام از دوستان مهاجرسرا قبول میشن . البته کسانی که قبلا عضو بودن جز امار حساب میشن چون بعضی ها بعد از قبولی عضو انجمن میشن.

البته من که از الان خودمو برای ثبت نام 2016 اماده کردم دو سه ماه دیگه هم میرم عکاسی یه عکس جدید بگیرم شاید 2016 فرجی شد.
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، arash1986 ، lighter ، alirezanz ، amino ، kasragtr ، babak433 ، Mansour92 ، MEHR52
اقای امیر منم خاستم بگم شدیدن دوس دارم بدونم از اعضای قدیمی کی برنده میشه من 4سال هس اینجام اما فقط امسال فعالیت داشتم
تشکر کنندگان: amirghn ، arash1986 ، lighter ، alirezanz ، amino ، kasragtr
از همین اول کاری بگم اونایی که ناامیدن و همش میگن من که برنده نمیشم لطفاٌ این تاپیک رو ترک کنند. این جوووناااااا نیاز به ویزا دارن و باید بهشون انگیزه بدین پس به جای انرژی منفی فقط انرژی مثبت پخش کنید.. یه دعا میکنم آمین از ته دل بگید.....
خدایا به همه این بچه ها مثل من ویزای یه ضرب بده به خصوص احسان و سالار و مجبوبه (بچه های قدیمی) :-) آخریش پارتی بازی بودااااا
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: mahbube ، iSalar ، ehsun ، lighter ، alirezanz ، King Eagle ، danial91 ، satin ، amino ، rezijon ، kasragtr ، babak433 ، arash1986 ، Mansour92
ینی میشه که بشه ؟
تشکر کنندگان: mohsenmb ، alirezanz ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986
[img][عکس: 77867936631673660565.jpg][/img]
این آهنگ هم براتون گذاشتم
این آهنگ رو وقتی میریم امریکا و دلمون واسه ایران تنگ شد و به یاد زحمت هایی که کشیدیم میفتیم کنار ساحل گوش میدیم
غروب آفتاب

http://keyvin-mitnick.persiangig.com/mon...3/download
تشکر کنندگان: amirghn ، lighter ، mahbube ، mohsenmb ، majid7 ، alirezanz ، King Eagle ، sajedeh ، kasragtr ، arash1986 ، Mansour92
(2014-04-10 ساعت 13:50)mohsenmb نوشته:  از همین اول کاری بگم اونایی که ناامیدن و همش میگن من که برنده نمیشم لطفاٌ این تاپیک رو ترک کنند. این جوووناااااا نیاز به ویزا دارن و باید بهشون انگیزه بدین پس به جای انرژی منفی فقط انرژی مثبت پخش کنید.. یه دعا میکنم آمین از ته دل بگید.....
خدایا به همه این بچه ها مثل من ویزای یه ضرب بده به خصوص احسان و سالار و مجبوبه (بچه های قدیمی) :-) آخریش پارتی بازی بودااااا

آم میـــــــــــــــــــــــــن <3
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، ali258 ، amino ، kasragtr ، arash1986
(2014-04-10 ساعت 13:50)mohsenmb نوشته:  خدایا به همه این بچه ها مثل من ویزای یه ضرب بده به خصوص احسان و سالار و مجبوبه (بچه های قدیمی) :-) آخریش پارتی بازی بودااااا
دمت گرم محسن جان... ما رو گذاشتی تو لیست VIP دیگه؟ Wink
داشتم فک می‌کردم کی تو هاوایی میره دانشگاه آخه؟؟
مثه اینه که تو لاس‌وگاس بری کتابخونه! Big Grin

پ.ن: انقدر هول بودم سلام یادم رفت! Big Grin ســــــــــلام!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: lighter ، mahbube ، adonis2006 ، mohsenmb ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، rezijon ، kasragtr ، arash1986
ایشالاه یروزی میاد همه باهم داریم میریم تو فرودگاه باهم عکس یادگاری میگیریم
میذاریم اینجا
این اهنگم عالی بود ازینا بدید بازم
تشکر کنندگان: amirghn ، alirezanz ، King Eagle ، satin ، amino ، kasragtr ، arash1986 ، Mansour92 ، lighter
(2014-04-10 ساعت 13:57)iSalar نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 13:50)mohsenmb نوشته:  خدایا به همه این بچه ها مثل من ویزای یه ضرب بده به خصوص احسان و سالار و مجبوبه (بچه های قدیمی) :-) آخریش پارتی بازی بودااااا
دمت گرم محسن جان... ما رو گذاشتی تو لیست VIP دیگه؟ Wink
داشتم فک می‌کردم کی تو هاوایی میره دانشگاه آخه؟؟
مثه اینه که تو لاس‌وگاس بری کتابخونه! Big Grin

پ.ن: انقدر هول بودم سلام یادم رفت! Big Grin ســــــــــلام!

سلام داداااااااش Big Grin
بچه ها همه vip هستین Big Grin
راستی مگه لاس وگاسم کتابخونه دارهههه؟؟؟؟؟ Big Grin
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: iSalar ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، rezijon ، kasragtr ، arash1986
دوباره:

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی...
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: iSalar ، mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، mohsenmb ، samansaba ، sajedeh ، kasragtr ، babak433 ، arash1986 ، Mansour92 ، MEHR52 ، lighter
بچه ها یک سوال
فرض کنین برنده شدین نفری چقدر پول کناز گذاشتین یا میتونین جور کنین برای رفتن؟
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، samansaba ، kasragtr ، arash1986 ، lighter
چ سوال سختی من باید از مامانم بپرسم!
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان