کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
روزهاي خوب در راهه ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: adonis2006 ، iSalar ، mahbube ، rezijon ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، amino ، alirezanz
بچه ها کسی اطلاعاتی در مورد شیکاگو النویز داره که چجور جاییه ؟مخارج چجوریه چون جایه باحالیه
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان: adonis2006 ، rezijon ، samansaba ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
بچه‌ها کسی غیر از لاتاری دنبال راه‌های دیگه واسه مهاجرت هست؟
چون واسه کسایی که بطور جدی دنبال مهاجرت هستن، لاتاری واقعاً قابل حساب باز کردن نیس... اگه پروسه‌ای تو ذهنتون هست که در کنار لاتاری می‌خواین انجامش بدین بگین.
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: behzad2013 ، adonis2006 ، mahbube ، rezijon ، satin ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz ، lighter
(2014-04-10 ساعت 17:26)iSalar نوشته:  بچه‌ها کسی غیر از لاتاری دنبال راه‌های دیگه واسه مهاجرت هست؟
چون واسه کسایی که بطور جدی دنبال مهاجرت هستن، لاتاری واقعاً قابل حساب باز کردن نیس... اگه پروسه‌ای تو ذهنتون هست که در کنار لاتاری می‌خواین انجامش بدین بگین.

توکل به خدا فقط!!Cool
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، lighter
(2014-04-10 ساعت 14:36)saeed_sqs_20 نوشته:  بچه ها یک سوال
فرض کنین برنده شدین نفری چقدر پول کناز گذاشتین یا میتونین جور کنین برای رفتن؟
100
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، battosai ، rezijon ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986
(2014-04-10 ساعت 18:06)mahbube نوشته:  ی سوال هرکی با هر روشی بره آمریکا واسه سیتیزن شدن باس5سال بمونه؟
سوال بعدی اینه که
کسایی که میرن پ ن ه ن ا ن د ه میشن و ویزا آمریکا میگیرنم اقامت میگیرن ینی؟ یا فقط ویزا میدن بهشون؟چجوریه؟
الان خیلی مد شده توریستی میرن ترکیه 4/5سال اونجا پ ن ه ا ن د ه هستن بعدش ویزا آمریکا میگیرن میرن
واسه دخترا راهه سختیه Sad
و روشی که زودتر تو پ ن ا ه ن د گ ی جواب داده
ت غ ی ی ر دین بوده!

آره باید پنجسال بگذره و تو این مدت باید دو سال و نیم رو حتما حضور داشته باشی.

در مورد مسائل دیگه اصلا همین الان از فکرت بیار بیرون و بنداز اون سطل آشغالی که سمت چپت گذاشتی.
اTongue
تشکر کنندگان: satin ، mahbube ، samansaba ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz ، lighter
چندتا سوال !!
1- اولین کیس نامبر ها کی (چه موقع) دعوت می شن برای مصاحبه؟ شما کمترین حالت رو در نظر بگیرید!!

2- آیا میشه زمان مصاحبه رو عقب انداخت ؟

3- خدمت س کلیرنس رو داره . میدونم ! اما کلیر نشدن هم داره ؟
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، samansaba ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
مهاجرت کانادا یکی از راه های مهاجرت است که مزایای بهتری نسبت به آمریکا دارد در ضمن شما اگر در کانادا زندگی کنید می توانید به راحتی به آمریکا سفر کنید ولی اگر در ایران باشید نمی توانید به مریکا بروید
تشکر کنندگان: battosai ، adonis2006 ، mahbube ، samansaba ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz ، lighter
دوستان به پ ن اه ن دگ ی اصلا فکر نکنید شان خود را پایین نیارید.
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alireza_guitar
محبوبه خانوم و آرش جان تا یکی از ادمینا نیومده پستتون رو پاک کنین، چون خلاف قوانین فروم هستن...
برادرانه نصیحت کردم که اعمال قانون نشین! Big Grin
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: battosai ، adonis2006 ، satin ، mahbube ، Arashiv ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz ، alireza_guitar
به ازای هر نفر باید حداقل ۱۸۰۰۰ دلار داشته باشید.
تشکر کنندگان: battosai ، adonis2006 ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 13:50)mohsenmb نوشته:  از همین اول کاری بگم اونایی که ناامیدن و همش میگن من که برنده نمیشم لطفاٌ این تاپیک رو ترک کنند. این جوووناااااا نیاز به ویزا دارن و باید بهشون انگیزه بدین پس به جای انرژی منفی فقط انرژی مثبت پخش کنید.. یه دعا میکنم آمین از ته دل بگید.....
خدایا به همه این بچه ها مثل من ویزای یه ضرب بده به خصوص احسان و سالار و مجبوبه (بچه های قدیمی) :-) آخریش پارتی بازی بودااااا

ای بابا بخدا ماهم قذیمی هستیما
3 ساله ها می فهمی سه سال
تشکر کنندگان: adonis2006 ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:23)iSalar نوشته:  محبوبه خانوم و آرش جان تا یکی از ادمینا نیومده پستتون رو پاک کنین، چون خلاف قوانین فروم هستن...
برادرانه نصیحت کردم که اعمال قانون نشین! Big Grin

ویرایش شد!!نگیرن حالا مارو!! :/
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: adonis2006 ، iSalar ، mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:16)ata_bros نوشته:  چندتا سوال !!
1- اولین کیس نامبر ها کی (چه موقع) دعوت می شن برای مصاحبه؟ شما کمترین حالت رو در نظر بگیرید!!

2- آیا میشه زمان مصاحبه رو عقب انداخت ؟

3- خدمت س کلیرنس رو داره . میدونم ! اما کلیر نشدن هم داره ؟

١- از اكتبر شروع ميشه
٢- بله هرچي ديرتر فرم ها رو بفرساي دير تر دعوت ميشي ولي عكسش صادق نيست يعني حتما كيس نامبر بايد تو سايت اعلام شه
٣- اصولا كلير نشدن واسه خدمت نداريم ولي همه چيز بسته به سليقه آفيسر
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: rezijon ، mahbube ، samansaba ، ata_bros ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
من پاک کردم قوانینم بلدم یهویی شد Smile
شمام نقل قول پاک کنید
من از کانادا خوشم نمیاد و استرالیام
ترجیح میدم برم نیوزلند واسه درسی میخام اونجا اقدام کنم
خیلی راههایی مهاجرتی کمن پولی که مال از ما بهترونه ی درس هس ی ازدواج همین! واسه ازدواجم که ما ی فامیلم ندارم مطمعن باشه بش بسپری
تشکر کنندگان: satin ، samansaba ، iSalar ، amirghn ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان