کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-10 ساعت 18:36)sima s نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 18:16)ata_bros نوشته:  چندتا سوال !!
1- اولین کیس نامبر ها کی (چه موقع) دعوت می شن برای مصاحبه؟ شما کمترین حالت رو در نظر بگیرید!!

2- آیا میشه زمان مصاحبه رو عقب انداخت ؟

3- خدمت س کلیرنس رو داره . میدونم ! اما کلیر نشدن هم داره ؟

١- از اكتبر شروع ميشه
٢- بله هرچي ديرتر فرم ها رو بفرساي دير تر دعوت ميشي ولي عكسش صادق نيست يعني حتما كيس نامبر بايد تو سايت اعلام شه
٣- اصولا كلير نشدن واسه خدمت نداريم ولي همه چيز بسته به سليقه آفيسر

یعنی کسی سربازی رفته ویزای یکضرب نمیگیره ؟
و حتما باید پروسه ای کلیرنس رو بگذرونه ؟
من 4 ماه خدمت کردم چون پدرم جانباز بود . آیا امکان اینکه لازمه این پروسه طی بشه ؟
آیا سابقه ای حضور در بسیج هم مشکل ساز هستش ؟ من ازش تو سربازی استفاده ای نکردم و هیچ جا استفاده نکردم
اونا میفهمن ؟ بعید میدونم استعلام بتونن بگیرن
تشکر کنندگان: kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
آخخخخخخخخخخخخخخ چیکار کنم وقت زود بگذره دیگه نمیتونم صبر کنم SadSad: Sadدیگه نمیتونممممممممممممممم.....من که رفتم فرمامو پر کنمTongueSmile شما ها پر کردین؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
اين جدول بر اساس خط فقر امريکا نشان ميده که براي مهاجرت به امريکا براي 1 نفر تا سقف 11000 دلار به بالا و براي 2 نفر 15000 دلار به بالا و همينطور 3 و ... ميتونند براي شروع زندگي تا پيدا کردن کار ب خودتون پول بياريد.[عکس: 66540240224860280843.jpg]
تشکر کنندگان: adonis2006 ، samansaba ، satin ، kasragtr ، arash1986 ، mosavi_69 ، alirezanz ، GreenRoad
(2014-04-10 ساعت 18:24)siavash64 نوشته:  به ازای هر نفر باید حداقل ۱۸۰۰۰ دلار داشته باشید.
البته بستگی داره که با چه مبلغی بتونی زندگی کنی برا بعضیا 180000 تاهم کمه در کل بستگی به خیلی چیزا داره مثلا چه خونه ای با چه مساحتی در چه محلی پیدا کنی و خیلی چیزای دیگه!
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
تشکر کنندگان: adonis2006 ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:16)ata_bros نوشته:  چندتا سوال !!
1- اولین کیس نامبر ها کی (چه موقع) دعوت می شن برای مصاحبه؟ شما کمترین حالت رو در نظر بگیرید!!

2- آیا میشه زمان مصاحبه رو عقب انداخت ؟

3- خدمت س کلیرنس رو داره . میدونم ! اما کلیر نشدن هم داره ؟

تقریبا از اواخره سپتامبر مصاحبه ها شروع میشه.
برای به عقب انداختن مصاحبه اگر کیستون جزو شماره های بالا باشه که خودبخود زمان مصاحبتون دیر است ولی اگر کیستون کم باشه میتونید مدارکتون را دیر بفرستین تا دیرتر به مصاحبه برید. شما تا یک سال فرصت دارید برای ارسال مدارک.
بله خدمت س 99% کلیرنس داره. من برای توریستی و برادر کوچکترم لاتاری برنده شده بود هردو خدمت رفته بودیم و کلیرنس خوردیم. ولی برادر بزرگم خرید خدمتی بود برای توریستی کلیرنس نخورد
تشکر کنندگان: adonis2006 ، موعود ، ata_bros ، kasragtr ، samansaba ، babak433 ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:43)satin نوشته:  آخخخخخخخخخخخخخخ چیکار کنم وقت زود بگذره دیگه نمیتونم صبر کنم SadSad: Sadدیگه نمیتونممممممممممممممم.....من که رفتم فرمامو پر کنمTongueSmile شما ها پر کردین؟
ما که حالمون سال پیش گرفته شدو تا به ما رسید ویزا تموم شد!!!!!!!!!!!!1
تشکر کنندگان: abas_kashan ، ata_bros ، samansaba ، satin ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
فرسود پای خود را چشمم به راه دور
تا حرف من پذیرد آخر که: زندگی
رنگ خیال بر رخ تصویر خواب بود
ـ سهراب سپهری ـ
تشکر کنندگان: iSalar ، battosai ، kasragtr ، samansaba ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:51)saeed_gh نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 18:43)satin نوشته:  آخخخخخخخخخخخخخخ چیکار کنم وقت زود بگذره دیگه نمیتونم صبر کنم SadSad: Sadدیگه نمیتونممممممممممممممم.....من که رفتم فرمامو پر کنمTongueSmile شما ها پر کردین؟
ما که حالمون سال پیش گرفته شدو تا به ما رسید ویزا تموم شد!!!!!!!!!!!!1

نترس امسال صحبت کردم بچه ها یه چند تا ویزا بیشتر بزنن که به همه برسه! Big Grin
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: saeed_gh ، adonis2006 ، rezijon ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:20)alisarvareharchiabi نوشته:  این محبوبه کلن خیلی شاده

(2014-04-10 ساعت 17:59)abas_kashan نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 14:36)saeed_sqs_20 نوشته:  بچه ها یک سوال
فرض کنین برنده شدین نفری چقدر پول کناز گذاشتین یا میتونین جور کنین برای رفتن؟
100
به به بالاخره یه پست گذاشت .
عزیزی
تشکر کنندگان: battosai ، adonis2006 ، kasragtr ، arash1986 ، King Eagle ، alirezanz
دوستتون قبول میکنه تا ی تایمی میزبانتون باشه تو اون شهری که میری و اشنایی نداری
تشکر کنندگان: iSalar ، adonis2006 ، saeed_gh ، kasragtr ، arash1986 ، King Eagle ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 19:01)mahbube نوشته:  دوستتون قبول میکنه تا ی تایمی میزبانتون باشه تو اون شهری که میری و اشنایی نداری
همون چتر شدن خودمونه؟ Big Grin
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: saeed_gh ، Arashiv ، adonis2006 ، kasragtr ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle ، alirezanz
عاشق آن خاطراتى هستم که
تصادفى از ذهنم عبور مى کنند
و باعث لبخندم ميشوند ...
تشکر کنندگان: rezijon ، adonis2006 ، iSalar ، kasragtr ، mahbube ، arash1986 ، alirezanz
بهترین راه برای کاهش هزینه وامنیت فکری تا زمان پیدا کردن یک کار خوب و یا سیو کردن پول زندگی گروهی هست من حاضرم بخاطر افرادی که میخوان به یک مقصد برن و ومیتونن با هم زندگی کنن شهرمو تغییر بدم آنقدر در مخارج تاثیر داره که کم گفتم
تشکر کنندگان: saeed_gh ، adonis2006 ، kasragtr ، arash1986 ، King Eagle ، Mansour92 ، alirezanz ، ahmad00
(2014-04-10 ساعت 18:55)adonis2006 نوشته:  99 % کلیرنس داره ؟ پس اینایی که یکضرب گرفتن چی ؟

من تو ارتش زمینی 4 ماه خدمت کردم . کسری خدمت هم به خاطر جانبازی پدرم بود .

آیا عملکرد پدر من که در جنگ بوده در کلیر نس من نقشی داره ؟

اون موقعه مدارس به زور مارو عضو بسیج میکردن . آیا این سابقه تاثیری داره ؟

خدمت س حتما کلیرنس داره ! تا جایی که من میدونم رفتار های گذشته شما وخانوادتون هم چک و رسد میشه!

یه جایی می خوندم گوگل و فیخ بوخ از دسته سازمان بلک شاکی بودن که چرا انقدر یوزر های این سایتها رو بررسی میکنه !

من مطمئنم تمام فعالیت های سایبری ما توسط اونا بررسی میشه .مثلا شما در اکانت گوگل پلا و یا فیخ بوخت یه پیج تندرویی رو لایک کنی ! صددرصد براشون مهمه یا مثلا ببینن تو این چند سال اخیر کجا ها رفتی و فعالیتت چی بوده !! یا به چه چیزایی علاقه داری و خط فکریت به چه سمت و سویی هست !
که قربون زاک اربرگ برم با اختراعش تمام اطلاعات ما رو بهصورت کاملا رسمی و توسط خودمون در اختیارشون میذاره ! البته طلا که پاکه پاکه چه منتش به خاکه ؟!!
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
(2014-04-10 ساعت 19:17)rezijon نوشته:  دوستم
نوشته منو با لبخند بخونین
منم برم دلم نمیخواد برگردم واسه زندگی... ولی خوب اگه دلم خواست یه هفته بیام و نتونم خیلی سخت میشه...
منظورم این بود... همچین وطن پرستم نیستم Big Grin
من پست شما رو دیدم یاد اون دسته از هموطنانمون افتادم وگرنه جسارتی نسبت به صحبت شما نکردم... صحبت شما درسته ، آدم شاید یه روزی دلش بخواد توریستی برگرده ایران. (واسه من که احتمالش در حد ارزون شدن قیمت دلاره! Big Grin)
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: Arashiv ، rezijon ، adonis2006 ، kasragtr ، arash1986 ، King Eagle ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان