کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-10 ساعت 19:24)iSalar نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 19:17)rezijon نوشته:  دوستم
نوشته منو با لبخند بخونین
منم برم دلم نمیخواد برگردم واسه زندگی... ولی خوب اگه دلم خواست یه هفته بیام و نتونم خیلی سخت میشه...
منظورم این بود... همچین وطن پرستم نیستم Big Grin
من پست شما رو دیدم یاد اون دسته از هموطنانمون افتادم وگرنه جسارتی نسبت به صحبت شما نکردم... صحبت شما درسته ، آدم شاید یه روزی دلش بخواد توریستی برگرده ایران. (واسه من که احتمالش در حد ارزون شدن قیمت دلاره! Big Grin)
منم همیشه شک میکنم بهشون.. اخه میگن خیلی سخت میگذره بهمون... ایران اومدن که لاتاری نیست که سخت باشه... مثل اب خوردن برگشتشون رو قبول میکنن...
تشکر کنندگان: iSalar ، kasragtr ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 13:41)amirghn نوشته:  خیلی دوست دارم بعد از اعلام نتایج ببینم کدام از دوستان مهاجرسرا قبول میشن . البته کسانی که قبلا عضو بودن جز امار حساب میشن چون بعضی ها بعد از قبولی عضو انجمن میشن.

البته من که از الان خودمو برای ثبت نام 2016 اماده کردم دو سه ماه دیگه هم میرم عکاسی یه عکس جدید بگیرم شاید 2016 فرجی شد.

amirghn عزیز
خوب یکی از اونهایی که امسال قبول شده، منم دیگه Smile
شماره کیس:2016ASXX
تعداد: 2 نفر
رویت قبولی: 1 May
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Smile
تاریخ مصاحبه: Smile
ویزای یکضرب
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: ata_bros ، kasragtr ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:51)saeed_gh نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 18:43)satin نوشته:  آخخخخخخخخخخخخخخ چیکار کنم وقت زود بگذره دیگه نمیتونم صبر کنم SadSad: Sadدیگه نمیتونممممممممممممممم.....من که رفتم فرمامو پر کنمTongueSmile شما ها پر کردین؟
ما که حالمون سال پیش گرفته شدو تا به ما رسید ویزا تموم شد!!!!!!!!!!!!1
جدا ضدحاله ولی شاید حکمتی توش بوده...ایشالا دفعه بعد
تشکر کنندگان: kasragtr ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz
دوستان، حالا که می خوایم سال آینده بریم آمریکا،
آیا می دونید چرا پرچم آمریکا ۱۳ نوار و ۵۰ ستاره دارد؟

پرچم ایالات متحده متشکل از ۱۳ نوار به نشانه سیزده مستعمره (استان) اولیه و ۵۰ ستاره به نشانه پنجاه ایالت است.
این سیزده مستعمره عبارت بودند از: نیوهمشایر ، ماساچوست ، رودآیلند ، کانتیکت ، نیویورک ، نیوجرسی ، پنسیلوانیا ، دِلاوِر ، مریلند ، ویرجینیا ، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی و جورجیا .
شماره کیس:2016ASXX
تعداد: 2 نفر
رویت قبولی: 1 May
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Smile
تاریخ مصاحبه: Smile
ویزای یکضرب
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: samansaba ، iSalar ، mahbube ، arash1986 ، King Eagle ، kasragtr ، adonis2006 ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-10 ساعت 17:26)iSalar نوشته:  بچه‌ها کسی غیر از لاتاری دنبال راه‌های دیگه واسه مهاجرت هست؟
چون واسه کسایی که بطور جدی دنبال مهاجرت هستن، لاتاری واقعاً قابل حساب باز کردن نیس... اگه پروسه‌ای تو ذهنتون هست که در کنار لاتاری می‌خواین انجامش بدین بگین.

آره دادا سالار من از چند روش دیگه دنبال مهاجرتم:
1.تحصیلی برای phd
2.توسط یکی از آشنایان به آلمان
3.استرالیا از طریق کسب حد نسابشون که 60 هستش و من 60 تا رو دارم Cool
به قول خودم نمیشه روی این لاتاری بیش از 1 درصد حساب باز کرد
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: iSalar ، samansaba ، mahbube ، arash1986 ، toghrol120 ، babak433 ، kasragtr ، amirghn ، adonis2006 ، rezijon ، alirezanz
آقا چه خبره؟؟؟؟ آدم یه دو ساعت میاد میره بیرون میبینه 5-6 صفحه رفته جلو Big Grin Tongue خو پیرم درومد تا همه رو تشکر زدم Big Grin Tongue یه کم یواش تر دوستان، هنو بیست و یک روز دیگه وقت داریم، تازه بعدشم همه قراره بریم تاپیک برندگان ایشالا به امید خدا اونجا با همیم دیگه Big Grin Tongue یه کم رعایت حال اینترنت کم سرعت مارو بکنید Big Grin Smile

(2014-04-10 ساعت 13:41)amirghn نوشته:  خیلی دوست دارم بعد از اعلام نتایج ببینم کدام از دوستان مهاجرسرا قبول میشن . البته کسانی که قبلا عضو بودن جز امار حساب میشن چون بعضی ها بعد از قبولی عضو انجمن میشن.

البته من که از الان خودمو برای ثبت نام 2016 اماده کردم دو سه ماه دیگه هم میرم عکاسی یه عکس جدید بگیرم شاید 2016 فرجی شد.

منو از همین الان بذار تو لیستت، دیگه بعدا زحمتت کمتر شه... Big Grin

(2014-04-10 ساعت 13:50)mohsenmb نوشته:  از همین اول کاری بگم اونایی که ناامیدن و همش میگن من که برنده نمیشم لطفاٌ این تاپیک رو ترک کنند. این جوووناااااا نیاز به ویزا دارن و باید بهشون انگیزه بدین پس به جای انرژی منفی فقط انرژی مثبت پخش کنید.. یه دعا میکنم آمین از ته دل بگید.....
خدایا به همه این بچه ها مثل من ویزای یه ضرب بده به خصوص احسان و سالار و مجبوبه (بچه های قدیمی) :-) آخریش پارتی بازی بودااااا

دوست عزیز نمیشه برای من هم وی آی پی دعا کنی؟؟؟ رفتم یو اس از خجالتت در میام Big Grin

(2014-04-10 ساعت 14:36)saeed_sqs_20 نوشته:  بچه ها یک سوال
فرض کنین برنده شدین نفری چقدر پول کناز گذاشتین یا میتونین جور کنین برای رفتن؟

به احتمالی 10.000 تا ببینیم باباهه چقد سر کیسه رو شل میکنه...

(2014-04-10 ساعت 17:26)iSalar نوشته:  بچه‌ها کسی غیر از لاتاری دنبال راه‌های دیگه واسه مهاجرت هست؟
چون واسه کسایی که بطور جدی دنبال مهاجرت هستن، لاتاری واقعاً قابل حساب باز کردن نیس... اگه پروسه‌ای تو ذهنتون هست که در کنار لاتاری می‌خواین انجامش بدین بگین.

من به دنبال اینم که ارشدمو بگیرم و پشت بندش بورسیه شم کانادا، امریکا یا استرالیا یا در مرحله ی بعد کشور های اروپایی...

(2014-04-10 ساعت 19:13)abas_kashan نوشته:  بهترین راه برای کاهش هزینه وامنیت فکری تا زمان پیدا کردن یک کار خوب و یا سیو کردن پول زندگی گروهی هست من حاضرم بخاطر افرادی که میخوان به یک مقصد برن و ومیتونن با هم زندگی کنن شهرمو تغییر بدم آنقدر در مخارج تاثیر داره که کم گفتم

یه راه خوب دیگه هم اجاره کردن اتاقه، اتاق ها معمولا 30-40 درصد ارزون تر از خونه اند.. اینجوری وقتی با یه خارجی هم اتاقی بشید هم بیشتر با فرهنگشون اشنا میشید و هم زبانتون قوی تر میشه....
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: iSalar ، samansaba ، arash1986 ، King Eagle ، adonis2006 ، rezijon ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:16)ata_bros نوشته:  چندتا سوال !!
1- اولین کیس نامبر ها کی (چه موقع) دعوت می شن برای مصاحبه؟ شما کمترین حالت رو در نظر بگیرید!!

2- آیا میشه زمان مصاحبه رو عقب انداخت ؟

3- خدمت س کلیرنس رو داره . میدونم ! اما کلیر نشدن هم داره ؟

2.بله میشه با مکاتبه با kcc ویا دیر فرستادن مدارک

3.بله میشه کلیر نخورد بستگی به درجه گیر بودن آفیسر داره و ارگان خدمتت
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: samansaba ، kasragtr ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 19:08)iSalar نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 19:01)mahbube نوشته:  دوستتون قبول میکنه تا ی تایمی میزبانتون باشه تو اون شهری که میری و اشنایی نداری
همون چتر شدن خودمونه؟ Big Grin

ارهBig Grin
تشکر کنندگان: kasragtr ، iSalar ، arash1986 ، King Eagle ، toghrol120 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 18:48)sajedeh نوشته:  اين جدول بر اساس خط فقر امريکا نشان ميده که براي مهاجرت به امريکا براي 1 نفر تا سقف 11000 دلار به بالا و براي 2 نفر 15000 دلار به بالا و همينطور 3 و ... ميتونند براي شروع زندگي تا پيدا کردن کار ب خودتون پول بياريد.]

آقو مُ دارم 100چوب میبرم با خودُم کس دیگه ای هست بیا بالا 33تا هم شد پول؟!!!!Cool

تشکر کنندگان: kasragtr ، arash1986 ، toghrol120 ، adonis2006 ، alirezanz
المان واسه دکترای میکروب خیلی خوبه ولی من دوس ندارمش ادماش خشنن خیلیم گرونه گرون ترین کشور اروپاس تقریبن
تشکر کنندگان: kasragtr ، toghrol120 ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz
راستی یه سوال، c یا 30 بودن ، از جهت مخالفت با یه سریا، رو یه ضرب تاثیر داره ؟؟یا بدتره باعث میشه کلیرنس بخوریم ؟؟؟ مثلا اگه تاثیر داره بعد قبولی تو فیس بوک پست های 30..... بذاریم و اینا
تشکر کنندگان: toghrol120 ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 19:13)abas_kashan نوشته:  بهترین راه برای کاهش هزینه وامنیت فکری تا زمان پیدا کردن یک کار خوب و یا سیو کردن پول زندگی گروهی هست من حاضرم بخاطر افرادی که میخوان به یک مقصد برن و ومیتونن با هم زندگی کنن شهرمو تغییر بدم آنقدر در مخارج تاثیر داره که کم گفتم

من با افرادی که به این مقاصد میرن حاظرم هم خونه بشم:
عشقم نیویورک-کل ایالت تگزاس-رالی-سان فرانسیسکو-سن خوزه-و.ا.ش.ن.گ.ت.ن-دیترویت(کسی جرات داره بری بسم الله)

اخلاقم هم حرف نداره بساز و بسوز مهربون Cool فقط اگه بزنه به سرم واویلا لیلی میشه Big Grin

تشکر کنندگان: mahbube ، kasragtr ، toghrol120 ، samansaba ، adonis2006 ، rezijon ، arash1986 ، alirezanz
منم درصورت برنده شدن نهایت پولی که ببرم 10 هزارتاس. واسه یه نفر زیاد هم هس. مگه میخواد چیکار کنه!
بچه ها ایشاا... بعد قبولی اگه هر کدوم بتونیم یه دوست خوب از همینجا پیدا کنیم که شهر مقصدش یکی باشه تمام اضطراب و خرجا نصف میشه. اگه من قبول شدم که حتما یه همسفر پیدا میکنم ولی اگه نشدم وصیت میکنم که شما به این گفته حقیر گوش کنید. درسته که مقصد دنیای آرزوهامونه ولی غربت این حرفا حالیش نمیشه. هیچی بهتر از شریک شدن اون روزای سخت با یک دوست خوب آدمو کمک نمیکنه
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: kasragtr ، mahbube ، King Eagle ، samansaba ، adonis2006 ، rezijon ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 20:21)King Eagle نوشته:  

عشقم نیویورک-کل ایالت تگزاس-رالی-سان فرانسیسکو-سن خوزه-و.ا.ش.ن.گ.ت.ن-دیترویت(کسی جرات داره بری بسم الله)

اخلاقم هم حرف نداره بساز و بسوز مهربون Cool فقط اگه بزنه به سرم واویلا لیلی میشه Big Grin
من دالاس و رالی اوکی هستم Big Grin استین هم همین طور پلانو هم همچنین
تشکر کنندگان: kasragtr ، samansaba ، King Eagle ، adonis2006 ، rezijon ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-10 ساعت 20:21)King Eagle نوشته:  

رالی با هم بریم Big Grin Tongue مث که محبوبه خانم هم رالی میاد، آقا رالی شد سه نفر، پرچم کارولینا شمالی هم داره میره بالا Big Grin
تشکر کنندگان: toghrol120 ، King Eagle ، mahbube ، samansaba ، adonis2006 ، rezijon ، arash1986 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان