کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
Charleston
[عکس: 54048131386425180353.jpg]
اگر چه زندگی هرگز به کام عاشقان نیست

برای زندگی عاشق تر از ما در جهان نیست
(2014-04-13 ساعت 00:27)kasragtr نوشته:  آقا من میگم بیاید یه کم راجع به مسائل عمقی تر حرف بزنیم، همونجوری که عمو سعید گفت این عکسا و شهرا از نظر توریستی خوبه، نه برای مهاجرت، شما برنامه تون اگر قبول شدید چیه؟؟ درس میخونید؟؟ کار میکنید؟؟؟ اگر کاری میدونید خوبه پیشنهاد بدید و این حرفا....
من خودم برم یه سال تا این استیت بشم یه کاری برای خودم جور میکنم تو مایه های فروشندگی می سیز و والمارت که هم زبانم قوی شه و هم از جیب نخورم بعد هم میرم سراغ ادامه درس و دانشگام....
شنیدم کارای فنی هم اونجا خیلی خوبه.... میخام یه دوره نصب پکیج و این چیزا برم اگه قبول شدم که اگه بشه همون اول تو همین کار مشغول شم....

سلام دوستان
اره درسته از برنامه ها و چیزای مفید حرف بزنیم
من خودم قصد دارم اول یه شهر خوب پیدا کنم و بعد هم کار پیدا کنم و تو اون کالج ها که میگن تقریبا رایگانه ثبت نام کنم مثل فنی حرفه ای خودمون.
اما چیزی که مهمه الان به نظر من انتخاب ایالت و شهره .دوستان لطف کنین در مورد شهری که می خواین برین بگین و دلیل انتخابتون
من موندم تو این کار اول دالاس رو انتخاب کرده بودم بعد بین پورتلند و سیاتل موندم حالا دارم در مورد ایرواین فکر می کنم
تشکر کنندگان: kasragtr ، gaandolf ، adonis2006 ، lighter ، satin ، alirezanz
(2014-04-13 ساعت 00:27)kasragtr نوشته:  آقا من میگم بیاید یه کم راجع به مسائل عمقی تر حرف بزنیم، همونجوری که عمو سعید گفت این عکسا و شهرا از نظر توریستی خوبه، نه برای مهاجرت، شما برنامه تون اگر قبول شدید چیه؟؟ درس میخونید؟؟ کار میکنید؟؟؟ اگر کاری میدونید خوبه پیشنهاد بدید و این حرفا....
من خودم برم یه سال تا این استیت بشم یه کاری برای خودم جور میکنم تو مایه های فروشندگی می سیز و والمارت که هم زبانم قوی شه و هم از جیب نخورم بعد هم میرم سراغ ادامه درس و دانشگام....
شنیدم کارای فنی هم اونجا خیلی خوبه.... میخام یه دوره نصب پکیج و این چیزا برم اگه قبول شدم که اگه بشه همون اول تو همین کار مشغول شم....
درس برنامه ی منه و بعد هم تجربه کاری تو منطقه و بعد هم بازگشت به کشور
یک 7 سالی طول میکشه
تشکر کنندگان: gaandolf ، adonis2006 ، lighter ، kasragtr

منم میرم توکاری که توش تخصص دارم.(طراحی و نظارت شبکه های فشار ضعیف و قوی برق).میگن تگزاس وضعیت کار برق از بقیه جاها بهتره.اگر قسمت بشه دانشگاهمم ادامه می دم.
آخ خ خ خ خ خ خ.اگه بشه چی میشه.Rolleyes

تشکر کنندگان: samansaba ، adonis2006 ، lighter ، Mansour92 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-13 ساعت 00:35)..... نوشته:  

سلام دوستان
اره درسته از برنامه ها و چیزای مفید حرف بزنیم
من خودم قصد دارم اول یه شهر خوب پیدا کنم و بعد هم کار پیدا کنم و تو اون کالج ها که میگن تقریبا رایگانه ثبت نام کنم مثل فنی حرفه ای خودمون.
اما چیزی که مهمه الان به نظر من انتخاب ایالت و شهره .دوستان لطف کنین در مورد شهری که می خواین برین بگین و دلیل انتخابتون
من موندم تو این کار اول دالاس رو انتخاب کرده بودم بعد بین پورتلند و سیاتل موندم حالا دارم در مورد ایرواین فکر می کنم

من شارلوت و رالی رو مد نظر دارم و وگاس در درجه بعدی

دلیلم هم اینه که تو این شهرها هزینه ها زیاد بالا نیست، و همچنین از لخاظ رتبه بندی جرو شهرهای رنکینگ بالا محسوب میشن، از لحاظ علمی جایگاه خوبی داره رالی، از لحاظ کار هم کارولینای شمالی ایالتی نیس که بیکاری زیادی داشته باشه...
از لحاظ تفریح و منظره و اینا هم که خو من با محیطش ارتباط خوبی برقرار کردم چون جنگل و دریاچه و اینا مث که زیاد داره دور و برش...

وگاس هم بیشتر به خاطر ارزونیش و عدم وجود مالیات رو کالاها و اینکه اگه ادم کار خوب گیر نیاره به هرحال دیگه دربون یه رستوران یا هتل میتونه بشه که از گشنگی نمیره و پوولش ته نکشه... یا به هرحال بشه راننده تاکسی (چون ما ایرانیا اکثرمون رانندگیمون خوبه و اونجا این یه مزیت ممکنه حساب بشه علاوه بر اینکه ممکنه سرمون رو هم به باد بده)
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: samansaba ، gaandolf ، King Eagle ، lighter ، adonis2006 ، satin ، amirghn ، alirezanz
(2014-04-13 ساعت 00:40)gaandolf نوشته:  

منم میرم توکاری که توش تخصص دارم.(طراحی و نظارت شبکه های فشار ضعیف و قوی برق).میگن تگزاس وضعیت کار برق از بقیه جاها بهتره.اگر قسمت بشه دانشگاهمم ادامه می دم.

gaandolfعزیز منم برقیم اما بدونه تجربه.یکم راهنمایمون بکن خب
تشکر کنندگان: gaandolf ، lighter ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
اقا کسی واسه سیاتل برنامه نداره؟
تشکر کنندگان: samansaba ، lighter ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-13 ساعت 00:45)..... نوشته:  

خوبی ..... جون.من این 1 سال اخیر خیلی تحقیق کردم.
مهمترین چیز داشتن تجربه کاری و رزومه خوبه.به دلیل وجود شرکت های بزرگ نفت و گاز تو تگزاس(هیوستون) میگن برای رشته های مهندسی از همه جا بهتره.می گن حقوق پایه تو هیوستون و دالاس برای بابا برقییا از 12 دلار در ساعت برای تازه واردها شروع میشه؛این در حالیه که خودم تو سایت indeed.com دیدم که حقوق مهندس برق با تخصص و سابقه کار من در حدود 130 تا 140 هزار دلار در ساله.در ضمن بزرگترین مزیت تگزاس اینکه مالیات بر درآمد نداره.

تشکر کنندگان: samansaba ، lighter ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
[عکس: 08059173462995744739.png]
تشکر کنندگان: lighter ، gaandolf ، adonis2006 ، toghrol120 ، kasragtr ، alirezanz ، babak433
(2014-04-13 ساعت 00:52)ashkan99 نوشته:  اقا کسی واسه سیاتل برنامه نداره؟

من داشتم و دارم.نمی دونم فعلا
فقط خود سیاتل هم گرونه هم کمی نا امن اما شهر های اطرافش خوبن مثل کریکلند و بولیو .منم رفتم گوگل ارث نگا کردم خیلی ساده بودن مثل دهات بود داخل شهرش .
اما مزایای دیگه سیاتل: اغلب شرکتهای بزرگ اونجان و هم چنین به کانادا خیلی نزدیگه.اب و هواشم عالیه
تشکر کنندگان: lighter ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-13 ساعت 00:54)gaandolf نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 00:45)..... نوشته:  

خوبی ..... جون.من این 1 سال اخیر خیلی تحقیق کردم.
مهمترین چیز داشتن تجربه کاری و رزومه خوبه.به دلیل وجود شرکت های بزرگ نفت و گاز تو تگزاس(هیوستون) میگن برای رشته های مهندسی از همه جا بهتره.می گن حقوق پایه تو هیوستون و دالاس برای بابا برقییا از 12 دلار در ساعت برای تازه واردها شروع میشه؛این در حالیه که خودم تو سایت indeed.com دیدم که حقوق مهندس برق با تخصص و سابقه کار من در حدود 130 تا 140 هزار دلار در ساله.در ضمن بزرگترین مزیت تگزاس اینکه مالیات بر درآمد نداره.

درسته ولی از نظر اب وهوا شرکت های بزرگ کامپیوتری و رفاه به سیاتل نمیرسه.
و همچنین تو این رشته اونجا بیشتر چی مهمه مثل تخصص و نرم افزار ها
تشکر کنندگان: lighter ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
بهترین جا برای کامپیوتری ها جایی هست که شرکت کامپیوتری خیلی کم توش باشه
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، kasragtr ، alirezanz ، 90173092 ، feligoli ، masoud_777
(2014-04-13 ساعت 01:12)abas_kashan نوشته:  بهترین جا برای کامپیوتری ها جایی هست که شرکت کامپیوتری خیلی کم توش باشه

چرا؟
تشکر کنندگان: masoud_777 ، adonis2006 ، kasragtr ، alirezanz
(2014-04-13 ساعت 01:02)..... نوشته:  [quote='ashkan99' pid='478258' dateline='1397334174']
اقا کسی واسه سیاتل برنامه نداره؟

من داشتم و دارم.نمی دونم فعلا
فقط خود سیاتل هم گرونه هم کمی نا امن اما شهر های اطرافش خوبن مثل کریکلند و بولیو .منم رفتم گوگل ارث نگا کردم خیلی ساده بودن مثل دهات بود داخل شهرش .
اما مزایای دیگه سیاتل: اغلب شرکتهای بزرگ اونجان و هم چنین به کانادا خیلی نزدیگه.اب و هواشم عالیه
[/quote
اخه دلیل انتخاب این شهر نزدیکی اون به وونکور هست و من فامیل و اشنا دارم اونجا.تقریبا اطلاعات دیگه ای در مورد سیاتل ندارم
تشکر کنندگان: samansaba ، masoud_777 ، adonis2006 ، lighter ، kasragtr ، alirezanz
[عکس: 0f805b252e1582151.jpg]
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: masoud_777 ، adonis2006 ، Mansour92 ، satin ، lighter ، toghrol120 ، kasragtr ، 90173092 ، samansaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان