کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
میبینم که دوستان اظهار ندامت کردن Big Grin

خوفه
خوفه
همچنان امیدوارم....
تشکر کنندگان: kasragtr ، ramaya ، adonis2006 ، ashkan99 ، alirezanz ، King Eagle ، lighter ، satin
(2014-04-12 ساعت 19:19)hamid32 نوشته:  19 روز

خود سایت dvlottery.state.gov نوشته بعد از ظهر روز پنجشنبه اول می به وقت شرق آمریکا ( صبح جمعه 12 اردیبهشت به وقت ما )
حالا دوستان عزیز دقیقه و ثانیه اش از کجا گرفتن، ما که نفهمیدیم !

اینو نگاه کن
2015 Entrant Status Check

DV-2015 entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on May 1, 2014. The DV-2015 registration period was from October 1, 2013, until November 2, 2013. DV-2015 entrants should keep their confirmation number until at least June 30, 2015.
تشکر کنندگان: amirghn ، adonis2006 ، alirezanz ، kasragtr
دوستان چون هممون امسال برنده میشیم؛بیاین بریم فرمهای DS-0230وDS-122رو از الان پر کنیم.
شب به فنا.Big Grin
اگر چه زندگی هرگز به کام عاشقان نیست

برای زندگی عاشق تر از ما در جهان نیست
تشکر کنندگان: babak433 ، babak433 ، ashkan99 ، toghrol120 ، alirezanz ، alireza_guitar ، kasragtr ، adonis2006 ، danial91 ، samansaba
سلام و صدسلام به همه
همیشه به اون لحظه فکر میکنم که وقتی پشت کامپیوتر نشستم و آخرین کلیک رو میزنم....چی میشه... اگه اسمم جزو برنده ها باشه چی کار کنم....داد بزنم...بپرم بالا...به خانمم بگم محکم بزن تو گوشم ببینم بیدارم!.... از خوشحالی گریه کنم....
ای وای از الان هیجانی شدم...ببخشید بقضم گرفت...
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: hamedara ، alirezanz ، gaandolf ، King Eagle ، lighter ، Mansour92 ، babak433 ، kasragtr ، adonis2006 ، satin ، cchico ، sajedeh ، ahmad00 ، MEHR52
(2014-04-12 ساعت 21:48)alireza_guitar نوشته:  سلام و صدسلام به همه
همیشه به اون لحظه فکر میکنم که وقتی پشت کامپیوتر نشستم و آخرین کلیک رو میزنم....چی میشه... اگه اسمم جزو برنده ها باشه چی کار کنم....داد بزنم...بپرم بالا...به خانمم بگم محکم بزن تو گوشم ببینم بیدارم!.... از خوشحالی گریه کنم....

به این فک کن که اگه ایشالله برنده شدی چیکار باید بکنی؛از چه چیزایی باید بگذری و به چه چیزای قابل دست یافتنی میرسی. من یکی برات ارزوی برنده شدن می کنم چون می دونن حالتوWink
کیس نامبر 2015: ********201538FHFV اوباما از تو بعید بود این حرکتCool
تشکر کنندگان: alirezanz ، gaandolf ، alireza_guitar ، King Eagle ، lighter ، babak433 ، kasragtr ، adonis2006 ، sajedeh

من اگههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

قبول شدم سعی میکنم دیوانه بازی در نیارم

همون روزم به کسی نمیگم
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: gaandolf ، alireza_guitar ، King Eagle ، toghrol120 ، hamedara ، lighter ، kasragtr ، babak433 ، adonis2006 ، sajedeh
LA-West wood
[عکس: 46043159023170653387.jpg]

بزارم عکس های خوشگل خوشگل؟Big Grin

تشکر کنندگان: alirezanz ، King Eagle ، toghrol120 ، kasragtr ، adonis2006 ، sajedeh
(2014-04-12 ساعت 17:58)manis نوشته:  لیست منتظران رو کجا میشه دید ؟؟؟؟؟؟

بفرمایید اینم لیست

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...cbb671.pdf

دوستانی که مشخصاتشون رو نفرستادن یا احیانا دوستانی که میخوان موردی رو اضافه کنن به مشخصاتشون از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: gaandolf ، kasragtr ، samansaba ، masoud_777 ، battosai
(2014-04-12 ساعت 19:19)hamid32 نوشته:  19 روز

خود سایت dvlottery.state.gov نوشته بعد از ظهر روز پنجشنبه اول می به وقت شرق آمریکا ( صبح جمعه 12 اردیبهشت به وقت ما )
حالا دوستان عزیز دقیقه و ثانیه اش از کجا گرفتن، ما که نفهمیدیم !

عزیز زمان اعلام نتایج روز پنج شنبه 11 اردیبهشت ساعت 8:30 شب هستش . هرسال بر همین رونده
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: lighter ، gaandolf ، kasragtr ، babak433 ، adonis2006 ، Fifi2015 ، ashkan99 ، Mansour92 ، alirezanz ، sajedeh ، hamid32
TongueTongue...................... تنهاو فقط ...18...روز تا روز .............سرنوشت...مانده...Tongue
TongueTongueTongue
TongueTongueTongue
تشکر کنندگان: lighter ، King Eagle ، gaandolf ، kasragtr ، adonis2006 ، satin ، alirezanz
(2014-04-12 ساعت 19:47)parsa_mohyol نوشته:  سلام خسته نباشید ی سوال اسم من تو شناسنامه همون موقع ک بچه بودم اشتباه وارد کردن یعنی اون چیزی ک پدر مادرم میخواستن وارد نشد بعد شکایت کردن الان ی 4 ماه جوابش اومد ک شناسنامم عوض شد و پاسپورتمم با اسم جدیده پدرم داشت ثبت نام میکرد با اسم قدیمی ثبت نام کرد اگه برنده بشیم چی میشه مارو قبول نمیکنن?

نگران نباشید این گونه اشتباهات سهوی رو بعد از قبولی میتونین از طریق مکاتبه ایمیلی با kcc درست کنید

تشکر کنندگان: gaandolf ، kasragtr ، adonis2006 ، parsa_mohyol ، alirezanz
San francisco
[عکس: 12417657671330833663.jpg]

تشکر کنندگان: kasragtr ، adonis2006 ، King Eagle ، babak433 ، ashkan99 ، lighter ، satin ، Mansour92 ، GreenRoad ، alirezanz ، sajedeh ، MEHR52
(2014-04-12 ساعت 16:48)King Eagle نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 16:16)farahnaaz نوشته:  لطفا اگه میدونید جواب بدید:
من 4 ساله با دوست پسرم دوست هستم
اما خانواده فعلا برای ازدواج مخالف هستند.
اما گفتند اگر برنده شید میتونید ازدواج کنین و برین.
الان اگه یکیمون برنده شد فرم مجرد رو فقط پر کنه و بفرسته؟؟
و این که چند وقت فرصت داریم و بهتر هست که عقد کنیم؟!!
یا این که بهتره عقد کنیم بعد هر دو فرم و پر کنیم که متاهل هستیم؟!
و درباره عکس.عکس عروسی باشه یا 4 سال پیش؟
چون از 4 سال قبل هم عکس خیلی زیاد داریم با هم.
لطفا راهنماییم کنید ممنون

دوست گرامی اگر بعد از قبولی در هنگام پر کردن فرم ها با هم ازدواج نکرده اید باید به صورت مجرد ثبت نام کنید و اصلا نگران نباشید حتی بعد از گرفتن ویزا و گرین کارت میتونین با هم ازدواج کنین و به شخص دوم هم گرین کارت تعلق میگیره
تا اونجایی که دوستانی که سالهای قبل قبول شدن ذکر کردن شما بعد از قبولی نیاز دارید به عکسهای جدید

(2014-04-12 ساعت 17:23)romantic نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 16:16)farahnaaz نوشته:  لطفا اگه میدونید جواب بدید:
من 4 ساله با دوست پسرم دوست هستم
اما خانواده فعلا برای ازدواج مخالف هستند.
اما گفتند اگر برنده شید میتونید ازدواج کنین و برین.
الان اگه یکیمون برنده شد فرم مجرد رو فقط پر کنه و بفرسته؟؟
و این که چند وقت فرصت داریم و بهتر هست که عقد کنیم؟!!
یا این که بهتره عقد کنیم بعد هر دو فرم و پر کنیم که متاهل هستیم؟!
و درباره عکس.عکس عروسی باشه یا 4 سال پیش؟
چون از 4 سال قبل هم عکس خیلی زیاد داریم با هم.
لطفا راهنماییم کنید ممنون
سلام دوست عزیز
امیدوارم که جزو برندگان باشید
تا قبل از پر کردن فرمها باید موضوع ازدواج مشخص شده باشه
و اگه بخواهید تکی اقدام کنید و بعد با ویزای ازدواجی یا نامزدی نامزدتون رو ببرید پرسه بسیار ظولانی داره

سلام
تقريبا هر دو راهنمايي كه دوستان كردن اشتباهه.
بعد از قبول شدن تو لاتاري شما تا زماني كه پاتون به امريكا نرسيده و گرين كارت رو نگرفتين فرصت دارين ازدواج كنيد.
١- ميتونيد قبل از ارسال فرم ها ازدواج كرده، فرم هارو به صورت متاهل پر كنيد و موضوع رو به كي سي سي اطلاع بديد.
٢- بعد از ارسال فرم ها ازدواج كنيد؛ فرم ها رو به صورت متاهل آپديت كنيد و ارسال كنيد، موضوع رو به كي سي سي و سفارت اطلاع بديد.
بعد از مصاحبه و حتي گرفتن ويزا ازدواج كنيد؛ دوباره فرم پر ميكنيد، براتون وقت مجدد سفارت ميگذارن كه باهم براي مصاحبه برين. (ممكنه به دليل كارنت شدن مجدد و كليرنس احتمالي يا تموم شدن ويزا، به ويزا نرسيد.)

اگر بعد از رسيدن به امريكا ازدواج كنيد ( گرين كارت بگيريد) پروسه تبديل ميشه به ويزاي ازواج و ممكنه بيش از يك سال و نيم زمان ببره.

به اميد قبولي ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: adonis2006 ، kasragtr ، babak433 ، khder ، satin ، alirezanz ، feligoli ، موعود

من شمارو يادمه، با اينكه معمولا خاموش هستيد.

من احتمالا فقط هيجان زده و بعدشم خوشحال ميشم! Big Grin
اهل داد و جيغ و پريدن تو اين مواقع نيستم؛ تجربه برنده شدن تو چندتا قرعه كشي بزرگ رو دارم.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: babak433 ، ashkan99 ، battosai ، alireza_guitar ، adonis2006 ، khder ، lighter ، satin ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان