کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
چند روز نبودیم چه خبر بوده اینجا :دی تورو خدا یکم ملوتر بچه ها...

بازگشت شکوهمندانه دو عزیزی که خودشون میدونن رو هم تبریک میگم...

ایول ، شد 16 روز دیگه!!!
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: King Eagle ، samansaba ، feligoli ، shahryar_eng ، satin ، alirezanz ، adonis2006 ، alireza_guitar
اصل است این فرزانگی , فرزانگی را پیشه کن

وانگه به هر پیشامدی , از بهر فهم اندیشه کنCool
سلام
من تازه عضو شدم.
امسال به پیشنهاد یکی از دوستان و همسرم اسم نویسی کردم.... وقتی داشتم در موردش اطلاع کسب میگردم با این صفحه آشنا شدم. برام خیلی جالبه که این همه علاقمند در این زمینه وجود داره و به خاطرش دارن روز شماری می کنن. امیدوارم هر کس از ته دل دوست داره بره آمریکا اسمش در بیاد. من هم علاقمند به مهاجرت هستم امیدوارم من هم جزو این برندگان خوش شانس باشم.
تشکر کنندگان: feligoli ، samansaba ، shahryar_eng ، King Eagle ، satin ، rbb ، adonis2006 ، alireza_guitar ، babak433 ، gaandolf ، eight
سلام دوستان گرامی
خوبید؟ خوشید ؟ چه خبرا؟
اغا من میرم هیوستون. کسی هست؟
در ضمن قرار بود بحث شهر و ایالت انتخاب باشه و دلیل انتخاب آن.چرا کسی حرفی نمیزنه؟

[عکس: 06146421261553913857.png]
تشکر کنندگان: feligoli ، King Eagle ، satin ، alirezanz ، Fifi2015 ، adonis2006 ، lighter ، زری وحدتی
منم میرم سیاتل.چون نزدیک وونکور کانادا هستشو خواهرم اونجاست

(2014-04-15 ساعت 11:23)..... نوشته:  سلام دوستان گرامی
خوبید؟ خوشید ؟ چه خبرا؟
در ضمن قرار بود بحث شهر و ایالت انتخاب باشه و دلیل انتخاب آن.چرا کسی حرفی نمیزنه؟

[عکس: 06146421261553913857.png]

چرا هیوستون؟ میشه دلیلشو بگی
تشکر کنندگان: feligoli ، samansaba ، satin ، rbb ، alirezanz ، adonis2006
اونایی که تگزاس میرن بیشتر یا مدرک شیمی دارن فک کنم یا مهندسی ! چون نفت داره! مالیات غذا هم نداره فک کنم اره؟
من هنو تصمیم نگرفتم چون گرین کارت بگیرم برمیگردم
تشکر کنندگان: samansaba ، ostokhan ، King Eagle ، mosavi_69 ، alirezanz ، adonis2006
(2014-04-15 ساعت 11:32)ashkan99 نوشته:  منم میرم سیاتل.چون نزدیک وونکور کانادا هستشو خواهرم اونجاست

[quote='.....' pid='479312' dateline='1397544795']
سلام دوستان گرامی
خوبید؟ خوشید ؟ چه خبرا؟

چرا هیوستون؟ میشه دلیلشو بگی

خب به دلیل ارزان بودن به نسبت هم چنین احتمال کار بیشترمرتبط با رشته تحصیلی
تشکر کنندگان: mahbube ، King Eagle ، alirezanz
(2014-04-14 ساعت 13:06)ostokhan نوشته:  [quote='ostokhan' pid='477956' dateline='1397287087']
فایل PDF آشنایی با ایالت های مختلف آمریکا که توسط من تهیه شده رو میتونید از این قسمت دانلود کنید.

لینک سالم و آپدیت شده است Smile
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-04-15 ساعت 11:46)mahbube نوشته:  اونایی که تگزاس میرن بیشتر یا مدرک شیمی دارن فک کنم یا مهندسی ! چون نفت داره! مالیات غذا هم نداره فک کنم اره؟
من هنو تصمیم نگرفتم چون گرین کارت بگیرم برمیگردم

بله تگزاس کلا مالیاتش صفره و ایالت دموکراته. رشته های نفت . مهندسی شیمی و معماری بازار کاری بیشتری دارند. برای شروع بهترین ایالته بالاخص برای ایرانیها. سیاتل هم شهر خوبی هست بالخص برای دوستان مهندسی کامپیوتر و برنامه نویسی و این تریپ رشته ها چون تمام غولهایی مثل مایکروسافت و گوگل اونجا هستند. همچنین برای رشته هایی مثل مکانیک و هوا فضا هم مناسبه چون بوئینگ هم اونجا. ولی پیدا کردن کار کلا مشکله. این بحثها زوده. ان شااله وقتی ویزا تو پاس ایشو بشه اونوقت باید بحثشو کرد
تشکر کنندگان: mahbube ، samansaba ، King Eagle ، aida123 ، ashkan99 ، rbb ، alirezanz ، adonis2006 ، Mansour92
من هم چون رشته ام برقه و بیشتر در کالیفرنیا کار داره میرم کالیف و آب و هوا هم خوب تاثیر داره.و همچنین دلم میخوا زمانی که خواست ادامه تحصیل بدم دانشگاه ucla درس بخونم.و همچنین دوباره جاهای شلوغ دوست دارم و اصلا نمیتونم شهرهای سوت و کور و آروم زندگی کنم.
تشکر کنندگان: samansaba ، feligoli ، ashkan99 ، King Eagle ، alirezanz ، زری وحدتی ، gaandolf
(2014-04-15 ساعت 12:04)satin نوشته:  من هم چون رشته ام برقه و بیشتر در کالیفرنیا کار داره میرم کالیف و آب و هوا هم خوب تاثیر داره.و همچنین دلم میخوا زمانی که خواست ادامه تحصیل بدم دانشگاه ucla درس بخونم.و همچنین دوباره جاهای شلوغ دوست دارم و اصلا نمیتونم شهرهای سوت و کور و آروم زندگی کنم.

دوست عزیز منم رشته ام برقه.میگن برای برقیا تگزاس خوبه که
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz ، adonis2006
منم هنوز قطعی معلوم نیست کجا برم
کاش این 16 روزه زودتر بگذره Sad
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: King Eagle ، mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، karkiaa
آپدیت جدید لیست منتظران 2015

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...f11e71.pdf

بشتابید به سوی حضور
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mona_ir ، satin ، mosavi_69 ، alirezanz ، adonis2006 ، karkiaa
واسه بچه های مهندسی عمران پیشنهادتون چیه بچه ها؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، karkiaa
(2014-04-15 ساعت 12:04)satin نوشته:  همچنین دلم میخوا زمانی که خواست ادامه تحصیل بدم دانشگاه ucla درس بخونم.

اخی چه توقع پایینی Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mona_ir ، ostokhan ، satin ، mosavi_69 ، alirezanz ، adonis2006 ، karkiaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان