کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
اما به راستی انسان چیست؟

- به دنیا پانهاده ای
درست مانند:
کتابی باز ساده و نانوشته
باید سرنوشت خود را رقم بزنی
خود و نه کس دیگری
چه کسی میتواند چنین کند؟
چگونه؟
چرا؟
به دنیا آمده ای!
همچون یک بذر زاده شده ای
میتوانی همان بذربمانی وبمیری
اما میتوانی گل باشی وبشکفی
میتوانی
درخت باشی وببالی!
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، samansaba ، King Eagle ، adonis2006 ، karkiaa ، زری وحدتی ، Mansour92
وقتي آرزوي خود را تجسم كرده و با چشماني بسته و با تمام وجود آن را حس مي‌كنيد قطعاً به آن آرزو خواهيد رسيد. چون ذهن انسان قدرت تشخيص واقعيت از خيال را ندارد. وقتي شما تصور مي‌كنيد كه مثلاً در يك مسابقه برنده شده‌ايد. و با تمام وجود جزييات آن را احساس مي‌كنيد و از برنده شدن لذت مي‌بريد، ذهن آن را به كاينات ارسال مي‌كند و آن خيال به واقعيت مي‌انجامد.

مايك دولي
(نويسنده)
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
واقعا چرا برای سوالی که از پایه اشتباه است وقت میذارید ؟!!

بنظر من در جواب دادن به سوالات غیر تاپیکی و بی ارزش وقتتونو تلف نکنید و بی خیال بگذرید و یا گزارش کنید
کاربران در حال بازدید از این موضوع:
666mohsen، adonis2006، ahmad00، Arashiv، ashkan99، babak_m، farbod69، King Eagle، Kurosh_Salehi، majid7، mortezajn، mosavi_69، only_flight، ostokhan، 2 کاربر مخفی، 3 مهمان

تکرار مکررات, دوستانی که اطلاعاتشون رو برای بنده نفرستادن تا در لیست منتظران وارد بشن لطفا اقدام کنن.

آپدیت جدید

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...d3a051.pdf
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: amirghn ، karkiaa ، alirezanz ، Mansour92
واقعا متاسفم! البته برای خودم که به عمو سعید گفتم دیگه بحث های بیجا در این تاپیک اتفاق نمیفته!!!! دوستان یعنی خودتون نمیدونید کجا هستید و اینجور بحث ها جاش در این تاپیک نیست!!!! این تذکر آخر هست، دفعه بعد اینگونه بحث ها ایجاد بشه در تاپیک، 2باره تاپیک قفل میشه، از دوست عزیزی هم که همکاری کردن و گزارش کردن ممنونم، دیگر دوستان هم انگار یادشون رفته قول همکاری داده بودن که اگر پستی خلاف با موازین سایت بود گزارش کنن و شروع کردن به تذکر دادن!!! واقعا دست همگی درد نکنه!!!! این بود قول هایی که دادین!!! Sad Sad Sad
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
من فقط آرزو از ته دل مسكنم خداوند نظر لطفى كنه بهم و مسير زندگيم رو با موفقيت تغيير بده و صلاح و برد توى زندگيم رو در آمريكا بزاره ... اين آرزو مبنى براين نيست كه كسى وطن دوست نيست يا ... اما مى خوام به آرزوم برسم همين ... منتظر خبر برنده شدنم باشيد ؛)
تشکر کنندگان: King Eagle ، karkiaa ، sib 24 ، vashahri ، amino ، alirezanz ، ramaya ، mahbube ، shahryar_eng ، ostokhan ، rbb ، adonis2006 ، Mansour92 ، eight
آقا تو لیست با همون شرایط خودم یه سطر هم به همسر جان اختصاص بده - ردیف ۴۳
سال اول
کارشناسی
راستی شهر هم قائمشهر
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz ، ramaya ، shahryar_eng ، adonis2006
سلام به همه دوستان خواب و بیدار مهاجرسرایی و منتظران... نمیدونم این چندمین ساله که در انتظارم یعنی حسابش از دستم در رفته ولی امیدوارم امسال آخرین سال انتظار باشه و برنده بشم و ...وای چه خوب میشه اگه بشه Big Grin
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ostokhan ، King Eagle ، satin ، karkiaa ، toghrol120 ، sib 24 ، alirezanz ، ramaya ، shahryar_eng ، feligoli ، rbb ، adonis2006 ، Mansour92 ، alireza_guitar ، eight
هر فکری که در ذهن تکرار بشه و وارد ضمیر ناخودآگاه انسان بشه به حقیقت میپیونده و خود به خود در واقعیت شکل میگیره .دقیقا مثل رانندگی کردن که وقتی زمانی ازش میگذره چون به ضمیر ناخوداگاه شما وارد شده شما عکس العمل های ناخودآگاه انجام میدین مثل ترمز زدن و کلاج گرفتن و یا گاز دادن و دیگه رانندگی یه عادت شده واستون.فکر هم به همین صورته.پس سعی کنیم افکار مثبتو تو ذهنمون جا بدیم و وارد ضمیر ناخودآگاه کنیم.
چکیده ای از نکات کتاب فلورانس اسکاول شین.

همه خوابن بجز من.صبح که بیدار شدین پستمو بخونین تا روزتون با انرژی مثبت شروع بشه.
زمان 16 روز و 17 ساعت و 28 دقیقه
تشکر کنندگان: karkiaa ، toghrol120 ، ata_bros ، alirezanz ، ramaya ، King Eagle ، shahryar_eng ، adonis2006 ، lighter ، Mansour92
TongueTongue......................................تنها......16.......روز....مانده..............TongueTongue
Smile...........Smile
Wink.......Wink
Cool.....Cool
تشکر کنندگان: sib 24 ، romance33 ، ata_bros ، alirezanz ، King Eagle ، shahryar_eng ، satin ، adonis2006
[quote='satin' pid='479229' dateline='1397513852']
هر فکری که در ذهن تکرار بشه و وارد ضمیر ناخودآگاه انسان بشه به حقیقت میپیونده و خود به خود در واقعیت شکل میگیره .دقیقا مثل رانندگی کردن که وقتی زمانی ازش میگذره چون به ضمیر ناخوداگاه شما وارد شده شما عکس العمل های ناخودآگاه انجام میدین مثل ترمز زدن و کلاج گرفتن و یا گاز دادن و دیگه رانندگی یه عادت شده واستون.فکر هم به همین صورته.پس سعی کنیم افکار مثبتو تو ذهنمون جا بدیم و وارد ضمیر ناخودآگاه کنیم.
دقیقا موافقم و عیننا در زندگیم تجربه کردم...قسمت دومش که سعی در ایجاد افکار مثبت داره به ظاهر راحته ولی باید عمیقا اعتقاد داشته باشی تا نتایجش رو ببینی...مثل ضرب المثل خودمون که میگه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه ...با گفتن اینکه من انرژی مثبت دارم هم موضوع حا نمیشه ...اعتقاد عمیق و قلبی و باور ذهن زندگی رو عوض میکنه ...
Big Grin
(2014-04-15 ساعت 09:01)panyi نوشته:  بچه ها دیشب چه خبر شده دوباره . نبودم دارم از فضولی میمیرم یکی منو روشن کنه Smile

-----------------------------------------------------------------------------------
می توووووووووووووووووووو
تشکر کنندگان: alirezanz ، King Eagle ، mahbube ، shahryar_eng ، adonis2006
هوا مناسب فوتبال بازی کردن است..... Big Grin

این فوتبال آمریکایی هم خیلی حال میده ها..... فیزیک بدنی خوبی میخواد :دی
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، ashkan99 ، shahryar_eng ، adonis2006 ، lighter ، gaandolf
(2014-04-15 ساعت 09:13)vashahri نوشته:  [quote='satin' pid='479229' dateline='1397513852']
دقیقا موافقم و عیننا در زندگیم تجربه کردم...قسمت دومش که سعی در ایجاد افکار مثبت داره به ظاهر راحته ولی باید عمیقا اعتقاد داشته باشی تا نتایجش رو ببینی...مثل ضرب المثل خودمون که میگه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه ...با گفتن اینکه من انرژی مثبت دارم هم موضوع حا نمیشه ...اعتقاد عمیق و قلبی و باور ذهن زندگی رو عوض میکنه ...

----------------------------------------------------------------------------------------
منم موافقم و این موضوع رو منم تو زندگیم تجربه کردم
تشکر کنندگان: alirezanz ، mahbube ، shahryar_eng ، satin ، adonis2006 ، زری وحدتی ، gaandolf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان