کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-15 ساعت 15:35)reza6966 نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 15:20)vashahri نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 14:47)reza6966 نوشته:  یه نفر به من رتبه داده بود که الان حذفش کرد ... دستش درد نکنه
دستش درد نکنه

دستش درد نکنه ... اینم اولین امتیاز شما Cool
بجای رتبه بفکر قبولی تو لاتاری باش Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، reyhaneh_h ، adonis2006 ، karkiaa ، lighter ، King Eagle
(2014-04-15 ساعت 15:39)vahid.vp نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 15:35)reza6966 نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 15:20)vashahri نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 14:47)reza6966 نوشته:  یه نفر به من رتبه داده بود که الان حذفش کرد ... دستش درد نکنه
دستش درد نکنه

دستش درد نکنه ... اینم اولین امتیاز شما Cool
بجای رتبه بفکر قبولی تو لاتاری باش Big Grin

قبولی دست من نیست که بخوام به فکر باشم یا نباشم
تشکر کنندگان: alirezanz ، reyhaneh_h ، adonis2006 ، karkiaa
اگر نمیتوانی پرواز کنی , بدو. اگر نمیتوانی بدوی , راه برو . اگر نمیتوانی راه بروی , روی چهار دست و پا حرکت کن . اما هر كارى كه ميكنى ، با هر روشى كه ميتوانى بايد رو به جلو حركت كنى

مارتین لوتر کینگ
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: sepidehrazavi93 ، reyhaneh_h ، samansaba ، ashkan99 ، adonis2006 ، mona_ir ، lighter ، King Eagle ، satin ، eight ، baran21
سلامممممممم
اقا اینجا ساعت6 صبح هست و من از 4:30 بیدارم که شوهر را راه بیاندازم برود سر کارWink
نکات صبح گاهی

1- اقا ایالت تگزاس جمهوری خواه ترین ایالته یعنی قرمز قرمزو مالیات فدرال هم داره و اتفاقا مالیات فروش بالایی داره فقط مالیلت بر درامد نداره.
2- داشتن مالیات بر درامد به جمهوری خواه یا دمکرات بودن ایالت مربوط نیست فقط 10 تا ایالت این گونه هستند بعضی دموکرات و بعضی جمهوری خواه
3- ایالتی که اینجا معتقدند در انتخابات ریاست جمهوریسرنوشت ساز هست اوهایو است که کلا اگر کاندیدایی اوهایو رو برد برنده پیش فرض میشه و در طول تاریخ نبوده رئیس جمهوری که اوهایو رو به بازه و رئیس جمهور باشه

4- نکته جالب در مورد تگزاس: تنها ایالتی هست که از نظر قوانین میتونه از امریکا جدا بشه و هر زمان مردمش احساس نیاز کنند اعلام استقلال کنه . نفت هم که داره...Big Grin
5- ایالت تگزاس اغلب مسیحی معتقد و مذهبیو سنتی و به شدت اهل خانواده هستند ولی من مسلمانان با حجاب و حتی پوشه دار هم میبینیم و من اصلا اینجا کسی را ندیدم که ذهنیت حتی نیمه منفی نسبت به ادیان دیگه داشته باشه.
6- اگر کمی سرچ کنید در ریویو های خود امریکایی ها هم میبینید که ایالتهای جنوبی مردم خونگرم و راحت و مهربانی دارند(واقعیتش در قبل از ورود اینقدر خونگرمی رو من انتظار نداشتم) و ایالات شمالی مردم سردتری دارندو بعد از ان ایالت شرقی . و ایالات غربی معمولی و مهاجر پذیر هستند و ایالات مرکزی کمی سنتی تر و دیر جوش تر.حتی جالب هست بگم در داون تاون شهرهای بزرگ حتی در خود هیوستون مردم کمی سردتر از نواحی کناریو حومه هستند یعنی هر چه شهری تر میشه روابط سردتر میشه .
در ضمن برای رشته های معماری و عمران که تقریبا جنرال هست همه جا میتونه فرصت کاری باشه ولی برای رشته های شیمی گرایش نفت و گاز و پتروشیمی و مهندسی های نفت و گاز و پایپینگ و گرایشهایی از مهندسی برق تگزاس میتونه جزئ اولویتها باشه.
برنده 2012

(2014-04-15 ساعت 15:55)smu نوشته:  سلامممممممم
اقا اینجا ساعت6 صبح هست و من از 4:30 بیدارم که شوهر را راه بیاندازم برود سر کارWink
نکات صبح گاهی

1- اقا ایالت تگزاس جمهوری خواه ترین ایالته یعنی قرمز قرمزو مالیلات فدرال هم داره و اتفاقا مالیات فروش بالایی داره فقط مالیلت بر درامد نداره.
2- داشتن مالیات بر درامد به جمهوری خواه یا دمکرات بودن ایالت مربوط نیست فقط 10 تا ایالت این گونه هستند بعضی دموکرات و بعضی جمهوری خواه
3- ایالتی که اینجا معتقدند در انتخابات ریاست جمهوریسرنوشت ساز هست اوهایو است که کلا اگر کاندیدایی اوهایو رو برد برنده پیش فرض میشه و در طول تاریخ نبوده رئیس جمهوری که اوهایو رو به بازه و رئیس جمهور باشه

4- نکته جالب در مورد تگزاس: تنها ایالتی هست که از نظر قوانین میتونه از آمریکا جدا بشه و هر زمان مردمش احساس نیاز کنند اعلام استقلال کنه . نفت هم که داره...Big Grin
5- ایالت تگزاس اغلب مسیحی معتقد و مذهبیو سنتی و به شدت اهل خانواده هستند ولی من مسلمانان با حجاب و حتی پوشه دار هم میبینیم و من اصلا اینجا کسی را ندیدم که ذهنیت حتی نیمه منفی نسبت به ادیان دیگه داشته باشه.
6- اگر کمی سرچ کنید در ریویو های خود آمریکایی ها هم میبینید که ایالتهای جنوبی مردم خونگرم و راحت و مهربانی دارند(واقعیتش در قبل از ورود اینقدر خونگرمی رو من انتظار نداشتم) و ایالات شمالی مردم سردتری دارندو بعد از ان ایالت شرقی . و ایالات غربی معمولی و مهاجر پذیر هستند و ایالات مرکزی کمی سنتی تر و دیر جوش تر.حتی جالب هست بگم در داون تاون شهرهای بزرگ حتی در خود هیوستون مردم کمی سردتر از نواحی کناریو حومه هستند یعنی هر چه شهری تر میشه روابط سردتر میشه .
در ضمن برای رشته های معماری و عمران که تقریبا جنرال هست همه جا میتونه فرصت کاری باشه ولی برای رشته های شیمی گرایش نفت و گاز و پتروشیمی و مهندسی های نفت و گاز و پایپینگ و گرایشهایی از مهندسی برق تگزاس میتونه جزئ اولویتها باشه.
با سلام
ممنون بابت مطالب مفیدتون
میشه بگین کدم گرایش های مهندسی برق؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، karkiaa ، kooroshfs
آسمان آهی کشید
بی گمان رعدی دوید
چون گل ؛ حکایت زنده شد !
سبز در سبز نوروزی شود
فصل درون
اما بخند !SmileTongue
ساقیا می ها بنوش
قرعه به نامت زنده شد Big GrinCool
ساقیا می ها بنوش
قرعه به نامت زنده شد !Big GrinCool
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، majid7 ، adonis2006 ، alirezanz ، Arashiv ، mona_ir ، saeed_gh ، lighter ، samansaba ، King Eagle ، gaandolf
در هر سرنوشتي، راز و انديشه اي نهفته است.((ُارد بزرگ))
دوستان ببخشید که سوالم ابتداییه صفحه اول هم خوندم چیزی پیدا نکردم
آدرسی که 11 اردیبهشت باید چک کنیم رو میزارین ؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، feligoli ، samansaba ، King Eagle
(2014-04-15 ساعت 17:39)amir-inFo نوشته:  دوستان ببخشید که سوالم ابتداییه صفحه اول هم خوندم چیزی پیدا نکردم
آدرسی که 11 اردیبهشت باید چک کنیم رو میزارین ؟

https://www.dvlottery.state.gov/
تشکر کنندگان: adonis2006 ، karkiaa ، kooroshfs ، feligoli ، alirezanz ، King Eagle ، amir-inFo
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود
تشکر کنندگان: adonis2006 ، ostokhan ، kooroshfs ، Arashiv ، lighter ، saeed_gh ، babak433 ، elihamo ، alirezanz ، samansaba ، bezi ، King Eagle ، gaandolf ، satin ، roya r
سلامی به گرمیه دییر سلکتد! ( Dear selected )

می بینم که خیلی از دوستان هوای تگزاس -هیوستون تو سرشونه...بابا دمتون گرم.
یه چیز جالب از هیوستون:
خیابووون های بسیار پهن داره، (مشکل جا پارک مثل تهران نیست)
هوای بسیار جالبی داره! (یه لحظه میبینی رگباره شددددیده پنج دقیقه بعد آفتاب سوزان...یهو میبینی فرداش تگرگ اومد دما شد صفر درجه! اصن یه وضعیه!
دقیقا روی خط شیراز قرار داره.تابستون هواش گرمه.....ولی توی بعضی رستوران هاش با خودت باید لباس گرم ببری! (دوزاریتون افتاد؟)
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

dear selcted
گرمای این کلمه از کلمه ای که تو اوج خوشبختی از زبان همراه ترین همیار و در کنار او بر تو می نشیند گرم تر است !

مانند ان موقع های گرم هیوستون
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، kooroshfs ، lighter ، rezijon ، saeed_gh ، feligoli ، alireza_guitar ، alirezanz ، samansaba ، King Eagle ، satin
سلام دوستان
کسی اطلاعات مفیدی از ایالت مینه سوتا داره بخصوص شهر مینیا پلیس؟؟؟؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، Arashiv ، alirezanz
(2014-04-15 ساعت 14:25)King Eagle نوشته:  اینم آپدیت جدید لیست منتظران.عمو "بازگشت" به ابتدای لیست توجه فرمایند Big Grin

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...c35481.pdf

آقا این شماره ردیفو درست کن . مجبور نشیم تک تک بشماریم تعداد کل در بیاد
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: Arashiv ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle
امروز
April 15 =tax day
[عکس: 473621_Laie_11.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: lighter ، alireza_guitar ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان