کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
[عکس: th?id=HN.607992177508812888&pid=1.7]
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، babak433 ، samansaba ، iSalar ، alirezanz ، satin ، mona_ir
(2014-04-15 ساعت 22:17)somayeh8159 نوشته:  مگه مسئولش می خواد چیکار کنه؟ من اومدم بگم منو هم قاطی کنین . همین .... D:

طی مراسم ویژه ایی اسمتون وارد یک لیست خفن میشه ... حالا مسئولش خدمتتون میرسه جایی نرین Big Grin
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: majid7 ، adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz
به قول اونوریا my god Big Grin
Miracle
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz
سمیه خانوم oh هم میگن گاهی اوقات
oh my god
:-D
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz
(2014-04-15 ساعت 14:47)reza6966 نوشته:  یه نفر به من رتبه داده بود که الان حذفش کرد ... دستش درد نکنه

دادا به منم داده بودن اما دیشب گرفتن و دوباره امروز دادن Big Grin

بگیر و ببنده همه جا شهریار میخنده همه جا Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: adonis2006 ، samansaba ، alirezanz ، amirghn
(2014-04-15 ساعت 15:30)Arashiv نوشته:  اومدم خونه دیدم اخبار 20.30 داره نشونم میده!! :O Big Grin
فقط نمیدونم چرا دارم واسه دوربین شکلک در میارم(پسرما نه دختره!!) Big Grin
اینا همش نشونه های قبولی تو لاتاریه شک نکنید!!
[عکس: 17843310657090767000.png]

آقا یه امضا میدی ؟! Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: adonis2006 ، Arashiv ، ashkan99 ، alirezanz ، lighter
(2014-04-15 ساعت 22:32)ata_bros نوشته:  سمیه خانوم oh هم میگن گاهی اوقات
oh my god
:-D

خب من درجه تعجبم یخده کمتر بود oh نذاشتم ولی به خاطر گل روی شما oh my god . Big Grin
Miracle
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، ata_bros
آقا چرا اینجا کسی پاسخگو نیست ؟ من الان تو لیست هستم یا نه بالاخره . آقای مسئولش king eagle؟
Miracle
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz
(2014-04-15 ساعت 15:55)smu نوشته:  4- نکته جالب در مورد تگزاس: تنها ایالتی هست که از نظر قوانین میتونه از آمریکا جدا بشه و هر زمان مردمش احساس نیاز کنند اعلام استقلال کنه . نفت هم که داره...Big Grin

و جالب اینجاس که همین ایالت که میتونه مستقل بشه پشتیبان اصلی سبک Country در موسیقی هستش که ترجمش میشه کشور و محبوب ترین سبک موسیقی آ.م.ر.ی.ک.ا هستش.این سبک یه جورایا سبک کشور پرستانه موسیقی ایالات متحده هستش

تشکر کنندگان: adonis2006 ، samansaba ، alirezanz
(2014-04-15 ساعت 17:47)alireza_guitar نوشته:  هوای بسیار جالبی داره! (یه لحظه میبینی رگباره شددددیده پنج دقیقه بعد آفتاب سوزان...یهو میبینی فرداش تگرگ اومد دما شد صفر درجه! اصن یه وضعیه!

تازه شده مثل اراک ما Big Grin آخ جون خوبه ما عادت داریم به این تغییرات ییهویی Cool

تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، satin ، alireza_guitar
(2014-04-15 ساعت 22:45)somayeh8159 نوشته:  آقا چرا اینجا کسی پاسخگو نیست ؟ من الان تو لیست هستم یا نه بالاخره . آقای مسئولش king eagle؟
شما اطلاعاتت رو بده
تعداد دفعات شرکت
تعداد افراد کیس
مدرک تحصیلی
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz
(2014-04-15 ساعت 18:05)karkiaa نوشته:  آقا این شماره ردیفو درست کن . مجبور نشیم تک تک بشماریم تعداد کل در بیاد

از نکته سنجیت خیلی سپاس گذارم چشم درستش کردم Wink

تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، mosavi_69 ، karkiaa
والا یه بار نشد یکی بیاد افرا دآنلاینو بذاره و ما هم توش باشیم، حالا خودم میذارم
adonis2006، King Eagle، majid7، mosavi_69، somayeh8159، 2 کاربر مخفی، 3 مهمان
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz ، Mansour92 ، lighter ، roya r ، karkiaa
واقعا متشکرم از پاسختون . والا ما اگه با ارباب رجوع هامون اینجوری کنیم پوستمونو می کنن . خدا شما رو کارمند هیچ اداره ای نکنه. Wink
Miracle
تشکر کنندگان: Arashiv ، King Eagle ، adonis2006 ، karkiaa
اقا ادم اینو بزاره تو ایپادش در حال دوچرخه سواری تو سنترال پارک نیویورک گوش کنه!!
من دیگه حرفی ندارم!! Big Grin
29_Beyoncé_Feat_Jay_Z_-_Drunk_In_Love_(Explicit_Edit).mp3
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، reyhaneh_h ، King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz ، lighter ، mosavi_69

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان