کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
کاربران در حال بازدید این موضوع: adonis2006، Arashiv، majid7، matrix2010، Saeedv13، smsaa68

صاف بشینیدBig Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: lighter ، Arashiv ، saeed_gh ، feligoli ، alirezanz ، adonis2006 ، iSalar ، King Eagle
فرمان دادم تا بدنم را با تابوت و مومیایی به خاک بسپارند تا این جمله لعنتی Has not been selected را نبینم.
.
.
.
.
ولی کو گوش شنوا!
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: majid7 ، Arashiv ، feligoli ، alireza_guitar ، موعود ، adonis2006 ، alirezanz ، lighter ، samansaba ، King Eagle
(2014-04-15 ساعت 14:58)ehsun نوشته:  به شخصه خودم اگه شانس باهام یار باشه و خدا بخواد بعد از قبولی چند شهرو مدنظر دارم البته فقط در حد گوشه چشمه و وقتی همه چی خیلی جدی شد قطعا جدی تر بررسی می کنم ولی تا اینجا اینا رو دوست دارم:
ریسک بالا:
1- از ایالت کالیفرنیا لس آنجلس رو دوست دارم ولی نه واسه شروع ، بیشتر شهرهای اطرافش رو دوست دارم مثل Irvine , San jose
دلایلم هم بخاطر موقعیت جغرافیایی این شهرهاست ، اینکه نه شهرهای زیاد بزرگی ان و نه خیلی کوچیک که موقعیت کاریش کم باشه
2- نیویورک شاید حس خوبی که به این شهر دارم به هیچ جای دنیا ندارم ، اصلا نیویورک ، پاریس ، لندن همیشه سه شهر خاص میمونن تو دنیا
دلایلم علاقه شخصی هست ولی از یه لحاظ احساس می کنم این شهر هم برای کسی که می خواد برای اولین بار مهاجرت کنه ریسک بالایی داره از لحاظ پیدا کردن کار و کرایه خونه های بالاش. ولی از یه طرف هم معتقدم اگه می خوای ریسک کنی (مهاجرت) و پی همه چی رو به تنت مالیدی چرا ماکزیمم رو درنظر نگیری ، مگه نمیخوای برای رسیدن به آرزوهات بری ، پس چرا وسعت آرزوت رو محدود کنی؟ این سوالیه که بعدا باید بش جواب بدم.
ریسک کم:
3- تگزاس، میرسیم به بخشی که بیشتر شبیه منه ، یعنی انتخابی که بیشتر عقلت حکم می کنه تا قلبت و چه انتخاب محافظه کارانه ای بهتر از ایالت تگزاس و شهر Plano .
دلایلم قیمت پایین کرایه خونه ، هزینه های نسبتا پایین تر نسبت به دیگر ایالت ها ، بحث مالیاتی این ایالت و در نهایت بحث شغلی که چون رشته م مهندسی نرم افزار هست و طبق آماری که در این یکی دو سال گذشته بدست آوردم زمینه کاری خوبی داره.

خوشحال میشم نظر شما ها رو هم بدونم

سلام دوست عزیز

انشالا پند روز اینده خبر برنده شدنتون رو اینجا میخونم... همسر منم برنامه نویسه... امیدوارم ما هم که اومدیم بتونیم ازتون کمک بگیریم
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، adonis2006 ، alirezanz ، ehsun
(2014-04-15 ساعت 18:03)manis نوشته:  سلام دوستان
کسی اطلاعات مفیدی از ایالت مینه سوتا داره بخصوص شهر مینیا پلیس؟؟؟؟

این جا تقریبا به صورت کامل توضیح داده

http://www.city-data.com/city/Minneapoli...esota.html
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: majid7 ، babak433 ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle
امروز سرعت نت خیلی داغونه. زندگی تو کشور جهان چهارمی واقعا سخته. خوش بحال کسانیکه قبول میشن و میرن.
تشکر کنندگان: ata_bros ، Arashiv ، alirezanz ، adonis2006 ، ostokhan ، King Eagle ، mona_ir
(2014-04-15 ساعت 19:53)amirghn نوشته:  امروز سرعت نت خیلی داغونه. زندگی تو کشور جهان چهارمی واقعا سخته. خوش بحال کسانیکه قبول میشن و میرن.

نصف اونایی که مهاجرت میکنن بخاطر سرعت نِتِ! Big Grin
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، mahbube ، amirghn ، King Eagle ، soroosh yz ، gaandolf ، MEHR52 ، mona_ir
ای کاش کره جنوبی هم لاتاری داشت اونجا اینترنت محشره !! محشر آقــــــــــــا
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، alirezanz ، amirghn ، King Eagle
(2014-04-15 ساعت 19:21)rezijon نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 14:58)ehsun نوشته:  به شخصه خودم اگه شانس باهام یار باشه و خدا بخواد بعد از قبولی چند شهرو مدنظر دارم البته فقط در حد گوشه چشمه و وقتی همه چی خیلی جدی شد قطعا جدی تر بررسی می کنم ولی تا اینجا اینا رو دوست دارم:
ریسک بالا:
1- از ایالت کالیفرنیا لس آنجلس رو دوست دارم ولی نه واسه شروع ، بیشتر شهرهای اطرافش رو دوست دارم مثل Irvine , San jose
دلایلم هم بخاطر موقعیت جغرافیایی این شهرهاست ، اینکه نه شهرهای زیاد بزرگی ان و نه خیلی کوچیک که موقعیت کاریش کم باشه
2- نیویورک شاید حس خوبی که به این شهر دارم به هیچ جای دنیا ندارم ، اصلا نیویورک ، پاریس ، لندن همیشه سه شهر خاص میمونن تو دنیا
دلایلم علاقه شخصی هست ولی از یه لحاظ احساس می کنم این شهر هم برای کسی که می خواد برای اولین بار مهاجرت کنه ریسک بالایی داره از لحاظ پیدا کردن کار و کرایه خونه های بالاش. ولی از یه طرف هم معتقدم اگه می خوای ریسک کنی (مهاجرت) و پی همه چی رو به تنت مالیدی چرا ماکزیمم رو درنظر نگیری ، مگه نمیخوای برای رسیدن به آرزوهات بری ، پس چرا وسعت آرزوت رو محدود کنی؟ این سوالیه که بعدا باید بش جواب بدم.
ریسک کم:
3- تگزاس، میرسیم به بخشی که بیشتر شبیه منه ، یعنی انتخابی که بیشتر عقلت حکم می کنه تا قلبت و چه انتخاب محافظه کارانه ای بهتر از ایالت تگزاس و شهر Plano .
دلایلم قیمت پایین کرایه خونه ، هزینه های نسبتا پایین تر نسبت به دیگر ایالت ها ، بحث مالیاتی این ایالت و در نهایت بحث شغلی که چون رشته م مهندسی نرم افزار هست و طبق آماری که در این یکی دو سال گذشته بدست آوردم زمینه کاری خوبی داره.

خوشحال میشم نظر شما ها رو هم بدونم

سلام دوست عزیز

انشالا پند روز اینده خبر برنده شدنتون رو اینجا میخونم... همسر منم برنامه نویسه... امیدوارم ما هم که اومدیم بتونیم ازتون کمک بگیریم

خیلی ممنون... امیدوارم شما هم جز برنده های امسال باشین...
خداروشکر برای رشته نرم افزار و برای برنامه نویس ها همیشه کار هست ، مخصوصا تو مهدش که معنی این رشته رو درک می کنن و با حقوق بالا پذیرا هستند فقط نکته ای که می مونه اینه که من ، همسر شما و هر عزیز دیگه ای که تو رشته کامپیوتر فعالیت میکنه خودش رو نزدیک کنه به ماکزیمم مهارت های اون زمینه ، سایت Cybercoders.com برای بچه های نرم افزار خیلی مفیده که بتونن تو زمینه کاری کامپیوتر سرچ کنن و بازار کار و نیازمندی های هر شرکت در امریکا رو بسنجن تا بتونن از امروز کم و کاستی هاشون رو برطرف کنن واسه فردا...
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: samansaba ، elihamo ، alirezanz ، adonis2006 ، Mansour92 ، demon_da
برنامه نویسی که دنبال کار در شرکته برنامه نویس نیست
تشکر کنندگان: alirezanz ، battosai ، adonis2006 ، gaandolf
چهره های آشنا میبینم ... Smile
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، tenardie2bai ، alirezanz ، ojee ، abas_kashan ، adonis2006 ، King Eagle
جيمز آرتوري (فيلسوف):
فكرتان را عوض كنيد. ثروت يك قرارداد ذهني است و هر كس قادر به تغيير اين باور است، به شرط خواستن شما، پول، بخشي از ثروت است. زندگي بايد در همه وجوه غني و عالي باشد. بايد ابتدا به آرامش و شادي دروني دست يافت، وقتي آن را به دست آوريد، بقيه خواسته‌ها پديدار خواهند شد.
همه ما خالقان جهان خود هستيم، پس دريابيد كه چه افكار و احساساتي داريد. چرا كه نتيجه آن تعيين كننده نوع زندگي شماست.
خودتان را غني كنيد. از درون عشق و شادي را حس كرده و لذت ببريد زيرا اين احساس به بيرون منعكس مي‌شود و جهان همان احساسات را چند برابر قوي‌تر به شما بر مي‌گرداند.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: samansaba ، tenardie2bai ، Ali_Kh ، barsa ، Arashiv ، adonis2006 ، King Eagle ، ashkan99
سلام به همگی . من هم بذارین جزء منتظرای امسال .با تشکر Smile
Miracle
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، adonis2006 ، reza6966 ، King Eagle ، ashkan99
(2014-04-15 ساعت 22:02)somayeh8159 نوشته:  سلام به همگی . من هم بذارین جزء منتظرای امسال .با تشکر Smile

مسئولش فعلا رفته گل بچینه ... همین دور و وراست ...King Eagle کجایی برادر ؟ ارباب رجوع داری
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، satin
(2014-04-15 ساعت 14:33)faridl14 نوشته:  آقا اینا که گفتی الان, منتظر چی ان؟!

منتظر عمو زنجیر بافن Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz
مگه مسئولش می خواد چیکار کنه؟ من اومدم بگم منو هم قاطی کنین . همین ....
Miracle
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان