کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-01-06 ساعت 01:49)L_haam نوشته:  
(2015-01-05 ساعت 12:40)p00ya2001 نوشته:  سلام
زندگي عاديتونو بكنين
منم كارنت شدم
حالا بايد منتظر نامه دوم باشم
اين ماه مياد يا اون ماه
اصلا مياد يا يادشون ميره
لاتاري همينه
ببخشين ولي منم همين فكرارو ميكردم
Smile
شاد باشين

ما هم داریم زندگی عادیمون رو می کنیم ولی خب ی یه بخش از دغدغه های فکریمون هم همین پروسه شده! :دی حالا کارنت بشیم بعد دغدغه ی نامه ی دوم رو داریم بعد مصاحبه بعد... کلا این نگرانی ها دنباله دار هستند :دی و فکر کنم طبیعی هم هست

ولی من نگران کارنت شدن و نامه ی دوم و...نیستم
اینا برای همه ی ما میاد
تا به حال نشده که کسی نامه ی دوم دریافت نکنه
همه ی کیس های زیر ده هزار هم می تونن مطمئن باشن که کارنت میشن
این نگرانی ها فایده نداره دوستان
به جاش بشینید زبان بخونید و سعی کنید یکی دو مهارت فنی حرفه یی مرتبط با تحصیلاتتون یاد بگیرید
به جای منتظر بودن، بشینید و فکر کنید الان رفتید امریکا، میخواین چی کار کنید...برید و اون کارها رو انجام بدین
از من به شما نصیحت بازار کار امریکا خیلی رقابتیه، باید ما بریم دنبال کسب مهارت و از اون مهم تر باید توانایی ۹ ساعت کار در روز رو داشته باشیم، باید تمرین کنیم از الان تا بهینه بشیم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ریحانا ، ajab1 ، aidaz ، shayan seyfi ، Memolk ، Iaccept ، satan ، farrokh1675 ، m.ghoreishi ، L_haam ، shirin.ad68
(2015-01-06 ساعت 07:53)rezasadeghi نوشته:  فک کنم این مامور kcc که قرار بوده کامینگ سون بزنه ،
تو راه بازگشت از تعطیلات سال نو تصادف کرده و مرده !!!!
نگرانش شدم !!

-->به امید ویزای یکضرب <--

امروز کامینگ سون میشه ، شک نکن
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، aidaz ، Memolk ، Iaccept ، farrokh1675 ، shirin.ad68
همانطور که دوستان گفتند همه دغدغه کارنت شدن و نامه دوم آمدن و مصاحبه و غیره را داریم که زودتر قبل از اینکه دیربشه، انجام بشوند چون بنظرم این شانس مثل یک حبابی هست که طول زمان هرچی بیشتر میشه، بیشتر نگران میشیم که مبادا این حباب بترکد و همه چیز تموم بشه برای من وقتی که برچسب ویزا در پاسپورتم بخوره خیالم راحت میشه که دیگر جای نگرانی ندارد.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rezasadeghi ، A_A ، rbrb-2015 ، aidaz ، Memolk ، Iaccept ، babak12 ، satan ، farrokh1675 ، m.ghoreishi ، L_haam ، shirin.ad68
(2015-01-06 ساعت 08:15)نیلان نوشته:  
زندگي عاديتونو بكنين
منم كارنت شدم
اين ماه مياد يا اون ماه
اصلا مياد يا يادشون ميره
لاتاري همينه
Smile
شاد باشين

ما هم داریم زندگی عادیمون رو می کنیم ولی خب ی یه بخش از دغدغه های فکریمون هم همین پروسه شده! :دی حالا کارنت بشیم بعد دغدغه ی نامه ی دوم رو داریم بعد مصاحبه بعد... کلا این نگرانی ها دنباله دار هستند :دی و فکر کنم طبیعی هم هست

اینا برای همه ی ما میاد
به جاش بشینید زبان بخونید و سعی کنید یکی دو مهارت فنی حرفه یی مرتبط با تحصیلاتتون یاد بگیرید
به جای منتظر بودن، بشینید و فکر کنید الان رفتید آمریکا، میخواین چی کار کنید...برید و اون کارها رو انجام بدین
از من به شما نصیحت بازار کار آمریکا خیلی رقابتیه، باید ما بریم دنبال کسب مهارت و از اون مهم تر باید توانایی ۹ ساعت کار در روز رو داشته باشیم، باید تمرین کنیم از الان تا بهینه بشیم
سلام
واقعا زبان بخش خيلي خيلي مهم مهاجرته
هرقر زبان بدانيد بازم كمه
دوستان قبلي هميشه ميگفتن
زبان زبان زبان سه ركن اصلي مهاجرته
به قول يكيشون ميگفت اونجا واسه ما فرش قرمز پهن نكردن
ولي هرچي بيشتر مهارت داشته باشيم شانسمون واسه كار پيدا كردن بالاتر ميره
راستي نامه دوم كي ميزارن تو سايت ؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: نیلان ، Memolk ، Iaccept ، farrokh1675 ، m.ghoreishi ، L_haam ، shirin.ad68
دوستان خیلی استرس کامینگ سون رو نداشته باشید.
این ماه یهو بولتن رو اپ دیت میکنن! :دی
تشکر کنندگان: نیلان ، Memolk ، m.ghoreishi ، aidaz ، Iaccept ، satan ، farrokh1675 ، َalikh ، shirin.ad68 ، soruosh
(2015-01-06 ساعت 11:17)p00ya2001 نوشته:  
(2015-01-06 ساعت 08:15)نیلان نوشته:  
زندگي عاديتونو بكنين
منم كارنت شدم
اين ماه مياد يا اون ماه
اصلا مياد يا يادشون ميره
لاتاري همينه
Smile
شاد باشين

اینا برای همه ی ما میاد
به جای منتظر بودن، بشینید و فکر کنید الان رفتید آمریکا، میخواین چی کار کنید...برید و اون کارها رو انجام بدین
از من به شما نصیحت بازار کار آمریکا خیلی رقابتیه، باید ما بریم دنبال کسب مهارت و از اون مهم تر باید توانایی ۹ ساعت کار در روز رو داشته باشیم، باید تمرین کنیم از الان تا بهینه بشیم
سلام
واقعا زبان بخش خيلي خيلي مهم مهاجرته
هرقر زبان بدانيد بازم كمه
دوستان قبلي هميشه ميگفتن
زبان زبان زبان سه ركن اصلي مهاجرته
به قول يكيشون ميگفت اونجا واسه ما فرش قرمز پهن نكردن
ولي هرچي بيشتر مهارت داشته باشيم شانسمون واسه كار پيدا كردن بالاتر ميره
راستي نامه دوم كي ميزارن تو سايت ؟
بین دهم تا دوازدهم هر ماه تقریبا
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: Iaccept ، farrokh1675
(2015-01-06 ساعت 14:08)رضا2015 نوشته:  دوستان خیلی استرس کامینگ سون رو نداشته باشید.
سلام
رضا جان این جدی گفتی یا شوخی کردی؟
یعنی منتظر کامینگ سون نباشیم؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh1675
(2015-01-06 ساعت 19:51)satan نوشته:  
(2015-01-06 ساعت 14:08)رضا2015 نوشته:  دوستان خیلی استرس کامینگ سون رو نداشته باشید.
سلام
رضا جان این جدی گفتی یا شوخی کردی؟
یعنی منتظر کامینگ سون نباشیم؟

نه بابا. فک کنم شوخی کردن. نمی دونم این مسئول کامینگ سون شون کجا رفته پس.!!!!Sad
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
اگه امروز بزنن ک تا یه ساعت دیگه میاد وگرنه رفت ۲۴ ساعت دیگه Smile
رتبه فراموش نشه

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: farrokh1675 ، hilda60
وقتی به یه چیز بی ارزش گیر میدین همین میشه دیگهBig Grin
حالا کامینگ سون بزنه چه دردی از شما دوا میکنه؟
یه نگاه بندازین میبینین به احتمال 99% حداکثر جمعه شب بولتن این ماه اعلام میشه. اگر بخواد بیوفته هفته بعد میشه 12 ام و تنها مواردی که در این 7 سال اخیر 12 ام یا دیرتر ویزا بولتن اعلام شده مربوط به اولین ویزا بولتن سال هست در 2 سال گذشته که حسابش جداست.
حالا بماند که دوشنبه هم اعلام بشه اتفاق خاصی نمی افته و شما 1ماه و 18 روز حداقل وقت دارین برای مصاحبه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Aghaman ، Iaccept ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، Memolk ، َalikh ، farrokh1675 ، areb1356 ، shirin.ad68 ، سوین
(2015-01-06 ساعت 20:07)behdadK نوشته:  وقتی به یه چیز بی ارزش گیر میدین همین میشه دیگهBig Grin
حالا کامینگ سون بزنه چه دردی از شما دوا میکنه؟
یه نگاه بندازین میبینین به احتمال 99% حداکثر جمعه شب بولتن این ماه اعلام میشه. اگر بخواد بیوفته هفته بعد میشه 12 ام و تنها مواردی که در این 7 سال اخیر 12 ام یا دیرتر ویزا بولتن اعلام شده مربوط به اولین ویزا بولتن سال هست در 2 سال گذشته که حسابش جداست.
حالا بماند که دوشنبه هم اعلام بشه اتفاق خاصی نمی افته و شما 1ماه و 18 روز حداقل وقت دارین برای مصاحبه.

آورین ب شما Smile
من اصلا حواسم نبود فکر کردم بولتنو میخان اعلام کنن Smile
کامینگ سون ک ارزش جادوجمبلو پیشبینی نداره Smile

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: shirin.ad68
خواندن خاطرات ارش rs232 باعث شده از دیروز کار و زندگی رو ول کنم و به عمه مسئول kcc بابت کامینگ سون نفرینی حواله نکنم.اما امشب هم که بولتن ویزا رو چک میکردم میبینم که مسئول kcc هم از عمه اش دل خوشی ندارد!!!!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: aidaz ، m.ghoreishi ، farrokh1675 ، MJAVADIAN ، shirin.ad68
(2015-01-06 ساعت 20:27)shahin2737 نوشته:  خواندن خاطرات ارش rs232 باعث شده از دیروز کار و زندگی رو ول کنم و به عمه مسئول kcc بابت کامینگ سون نفرینی حواله نکنم.اما امشب هم که بولتن ویزا رو چک میکردم میبینم که مسئول kcc هم از عمه اش دل خوشی ندارد!!!!!

شاهین عزیز
خوندن خاطرات rs232 بسیار مفید میباشد و تجربه مجازی زندگی در بلاد ک ف ر را برای شما میسر میسازد Smile
منم خوندم بعضیاشو Rolleyes

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: aidaz ، shahin2737 ، farrokh1675 ، MJAVADIAN ، shirin.ad68
(2015-01-06 ساعت 20:27)shahin2737 نوشته:  خواندن خاطرات ارش rs232 باعث شده از دیروز کار و زندگی رو ول کنم و به عمه مسئول kcc بابت کامینگ سون نفرینی حواله نکنم.اما امشب هم که بولتن ویزا رو چک میکردم میبینم که مسئول kcc هم از عمه اش دل خوشی ندارد!!!!!

بله. خاطرات آرش که عالیه. مخصوصا آخرین پستشون.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: shahin2737 ، satan ، farrokh1675 ، MJAVADIAN ، shirin.ad68
تکلیف مایی که کل خاطرات آرش را از اول تا آخر خوندیم چی می شه؟؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: Iaccept ، m.ghoreishi ، MJAVADIAN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان