کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-01-04 ساعت 10:35)behdadK نوشته:  خوب اگر مثل پارسال باشه یعنی به خیلی از ایرانی ها قراره ویزا نرسه و تعداد بالایی در نهایت در بولتن کارنت میشوند و به ایرانی های بالای 8000 هم اونوقت دیگه مثل پارسال ویزا نمیرسه چون بقیه سفارت ها که سرشون خلوته و سهمیه دارند فرت و فرت مصاحبه شوندگان جدید رو یکضرب میدن.
البته شما هم صحیح میفرمایید و خیلی زوده که روند الان آخر سال رو پیش بینی کنیم. الان میشه یکدفعه 1500 تا کارنت بشه ولی آخر سال روی 11 هزار بسته بشه یا الان 500 تا کارنت شه و آخر سال روی 14000 بسته شه!
تمایز بین 2014 و 2013 از اواخر ژانویه شروع شد. فکر کنم یکی دو ماه آینده بشه تخمین مناسبی زد که امسال به کدوم سال نزدیک تره

دقیقا.کلمه به کلمه ات حرف حسابه . با یه تشکر اون پایین ادم سیر نمیشه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: SAAM_60 ، نیلان ، nilgoon1982 ، shirin.ad68
چقدر همه چیز کسل کنندست.Sad..کاش می شد بخوابم بعد وقتی کارنت شدم بیدار بشمCoolTongue
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ریحانا ، nilgoon1982 ، A_A
توصیه میشه فیلم کلیک آدام سندلر رو ببینی.
منم اگه اینجوری بشم، خودم رو یاد اون فیلم میندازم.
البته نمیدونم چرا نمیشم. از وقتی قبولی رو دیدم همه چیز مثل برق از جلو چشام میگذره. نفهمیدم این 8 ماه گذشته چطور گذشت. اونقدر سریع بود که خاطره زیادی هم ازش باقی نموند!! شاید یه علتش هم این باشه که کارایی که باید انجام بدم رو در نظر دارم و میبینم عمرا نرسم اونجوری که میخوام اینجا رو ترک کنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا ، nilgoon1982 ، A_A ، Mahboy ، shirin.ad68
(2015-01-04 ساعت 12:47)behdadK نوشته:  توصیه میشه فیلم کلیک آدام سندلر رو ببینی.
البته نمیدونم چرا نمیشم. از وقتی قبولی رو دیدم همه چیز مثل برق از جلو چشام میگذره. نفهمیدم این 8 ماه گذشته چطور گذشت. اونقدر سریع بود که خاطره زیادی هم ازش باقی نموند!! شاید یه علتش هم این باشه که کارایی که باید انجام بدم رو در نظر دارم و میبینم عمرا نرسم اونجوری که میخوام اینجا رو ترک کنم

خودم می دونم که اگر به این خواب زمستونی برم و صد در صد بهم ویزا نمی رسه...می دونین چرا ؟؟؟چون کلی کار دارم که باید انجام بدم...پس مجبورم که بیدار باشم و این روزها را ضربدر بزنم...هییییییییییییییییی چقدر بد
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، shirin.ad68
(2015-01-04 ساعت 12:47)behdadK نوشته:  توصیه میشه فیلم کلیک آدام سندلر رو ببینی.

ترک وطن هیچ وقت به موقع نیست..
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، shahin2737 ، ریحانا ، Aghaman ، babak12 ، shirin.ad68
(2015-01-04 ساعت 10:35)behdadK نوشته:  خوب اگر مثل پارسال باشه یعنی به خیلی از ایرانی ها قراره ویزا نرسه و تعداد بالایی در نهایت در بولتن کارنت میشوند و به ایرانی های بالای 8000 هم اونوقت دیگه مثل پارسال ویزا نمیرسه چون بقیه سفارت ها که سرشون خلوته و سهمیه دارند فرت و فرت مصاحبه شوندگان جدید رو یکضرب میدن.
البته شما هم صحیح میفرمایید و خیلی زوده که روند الان آخر سال رو پیش بینی کنیم. الان میشه یکدفعه 1500 تا کارنت بشه ولی آخر سال روی 11 هزار بسته بشه یا الان 500 تا کارنت شه و آخر سال روی 14000 بسته شه!
تمایز بین 2014 و 2013 از اواخر ژانویه شروع شد. فکر کنم یکی دو ماه آینده بشه تخمین مناسبی زد که امسال به کدوم سال نزدیک تره

ببخشید ,بنده متوجه نمیشم ! منظور شما اینه که اگه همینطور ماهی بین 500 تا 700 نفر کارنت کنند به احتمال بیشتری به ایرانیها ویزا میرسه اما اگر بیشتر کارنت بشوند به علت حجم کلییرنسی احتمال کلییر شدن کمتر میشه.

شاید این برای کیس نامبرهای پایین خوب باشه اما با این روند حتی کیس نامبرهای بالا به مصاحبه نمیرن که بخوان کلییر بشن.
مگر در مصاحبه کار خاصی انجام میدن؟ فقط چند تا سوال از همون اطلاعاتی که در فرم وارد کردید میپرسند و احتمالا کسری مدارک و...
پس روند کلییر شدن فکر نمیکنم ربطی به تعداد مصاحبه ها داشته باشه,چون اگر فرض کنیم که قراره کل سهمیه ایران یعنی 3500 نفر داده بشه اگر به مرور این کار رو انجام بدن راحت تره تا ماههای پایانی.
شما وقتی صحبت از سهمیه ماهانه سفارتها میکنید ماهای ابتدایی رو هم در نظر بگیرید که مثلا نوامبر 250 نفر و ژانویه فقط 50 نفر کارنت شدند و سهمیه لاتاری این ماه ها رو سفارتهای دیگه بالا کشیدن!
تشکر کنندگان:
نه قربان 500 تا 500 تا که کارنت کنند که میشه 3000 تا تاپایان سال و خیلی ها کارنت نمیشن و البته این قضیه امکان نداره چون سهمیه آسیا حدود 8500 ویزاست که اینجوری پر نمیشه.
مسئله اینه که اگر 1000 تا 1000 تا کارنت کنند تا مثلا 5 ماه دیگه همه ایرانی ها کارنت میشوند و بعدش هم تا مثلا 11000 در نهایت آسیا کارنت میشه و8 هزار و خورده ای ویزای آسیا به همه کارنت شده ها میرسه و همه چیز به خیر و خوشی تمام میشه
حالا تصور کنید که 1500 تا ماهانه کارنت کنند ماه آخر تا 13 14 هزار کارنت میشن. چرا اینطور کارنت میکنند؟ چون تا اون موقع متوجه شدند که کلیرنس ایرانی ها خیلی طول کشیده و میخواهند سهمیه آسیا رو پرکنند پس کیس های بیشتری معرفی میکنند. از نظر کی سی سی مهم نیست ایرانی ها ویزا بگیرند یا نپالی ها یا کشوری مثل بوتان! مهم اینه که 50 هزار ویزا صادر بشه به نسبت سهمیه منطقه ای پس اگر وضعیت ایران مشکوکه و مشکلی در کیس ها هست منتظر ایران نمیشوند.
مطلع هستید که در کیس های بالای 8600 کیس های غیر ایرانی و بالای 9200 غیر ایرانی و نپالی فقط هستند. سفارت ها هم که متنوع هستند و سرشون هم خلوت و تاحالا هم ویزای زیادی صادر نکردند و متقاضیان هم اکثرا یکضربی. نتیجه این میشه که در اون دو سه ماه آخر که سفارت های طرف ایرانی مشغول پیگیری ویزا هستند و ایرانی ها منتظر دریافت کلیر هستند بقیه سفارت ها فرت و فرت ویزا صادر میکنند از طرفی سهمیه سفارت ها هم محدوده و چون بقیه سفارت ها کیس نامبر کارنت شده دارند سهمیه ها تقسیم شده بین سفارت ها و سهمیه سه سفارت کمتر میشه. نتیجه این میشه که به همه یکضربی ها هم ویزا نمیرسه چه برسه به کلیر شدگان و کلیرنس خوردگان هم که بماند.
پارسال ماه آخر حتی به یکضربی ها هم ویزا نرسید. ماه قبلش هم خیلی ها کلیر شده بودند اما ویزا براشون نبود. چون 13500 کیس از آسیا کارنت شده بودند و بقیه سفارت ها تازه موتور رو روشن کرده بودند.

کارنت کردن زیاد KCC به این دلیل انجام میشه که میبینه با این روند نمیتونه سهمیه منطقه رو پر کنه و روند رو باید تسریع کنه. ولی با این رونده که همه ایرانی ها ویزا میگیرند پس امیدوار باشید که امسال با سرعت منطقی لاتاری پیش بره.
البته به قول سیمون کارنتی های این موقع سال خیلی رندوم هستند و نه میشه پیش بینیشون کرد نه تحلیل دقیقی انجام داد.

من قبلا با مقایسه کارنتی های اروپا آفریقا و آسیا با سالهای قبل احساس میکردم امسال آسیا عقب داره میوفته به نسبت اونها اما 1) در قانون سهمیه هر قاره تناسب داره با تعداد ویزاهای مهاجرتی غیر لاتاریش پس نمیتونه اروپا و آفریقا از آسیا سهمیه برداره و در 2 سال پیاپی هم تقریبا تغییر سهمیه ها منتفی است و 2) طبق فایل جدید مشخص شد که 50% کارنتی های آسیا آماده مصاحبه بودند و 30% کارنتی های آفریقا و اروپا . حالا این به دلیل فرهنگ، علاقه یا امکان استفاده از فرم اینترنتی یا تاخیر یا هر چیز دیگه باشه اگر مقایسه کنیم میبینیم نسبت به پارسال وضعیت آسیا از اروپا و افریقا باید بهتر باشه. پس در کل روند کارنتی های امسال نسبت به 2014 بدتر نیست

با عرض پوزش از دوستان که این قضیه رو من مجدد تکرار کردم. احساس میکنم دونستن اینکه وضعیت فعلی کارنت به نفع کیس های بالا هم هست خیال یه عده کاربر رو راحت میکنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-01-04 ساعت 14:03)behdadK نوشته:  نه قربان 500 تا 500 تا که کارنت کنند که میشه 3000 تا تاپایان سال و خیلی ها کارنت نمیشن و البته این قضیه امکان نداره چون سهمیه آسیا حدود 8500 ویزاست که اینجوری پر نمیشه.
مسئله اینه که اگر 1000 تا 1000 تا کارنت کنند تا مثلا 5 ماه دیگه همه ایرانی ها کارنت میشوند و بعدش هم تا مثلا 11000 در نهایت آسیا کارنت میشه و8 هزار و خورده ای ویزای آسیا به همه کارنت شده ها میرسه و همه چیز به خیر و خوشی تمام میشه
حالا تصور کنید که 1500 تا ماهانه کارنت کنند ماه آخر تا 13 14 هزار کارنت میشن. چرا اینطور کارنت میکنند؟ چون تا اون موقع متوجه شدند که کلیرنس ایرانی ها خیلی طول کشیده و میخواهند سهمیه آسیا رو پرکنند پس کیس های بیشتری معرفی میکنند. از نظر کی سی سی مهم نیست ایرانی ها ویزا بگیرند یا نپالی ها یا کشوری مثل بوتان! مهم اینه که 50 هزار ویزا صادر بشه به نسبت سهمیه منطقه ای پس اگر وضعیت ایران مشکوکه و مشکلی در کیس ها هست منتظر ایران نمیشوند.
مطلع هستید که در کیس های بالای 8600 کیس های غیر ایرانی و بالای 9200 غیر ایرانی و نپالی فقط هستند. سفارت ها هم که متنوع هستند و سرشون هم خلوت و تاحالا هم ویزای زیادی صادر نکردند و متقاضیان هم اکثرا یکضربی. نتیجه این میشه که در اون دو سه ماه آخر که سفارت های طرف ایرانی مشغول پیگیری ویزا هستند و ایرانی ها منتظر دریافت کلیر هستند بقیه سفارت ها فرت و فرت ویزا صادر میکنند از طرفی سهمیه سفارت ها هم محدوده و چون بقیه سفارت ها کیس نامبر کارنت شده دارند سهمیه ها تقسیم شده بین سفارت ها و سهمیه سه سفارت کمتر میشه. نتیجه این میشه که به همه یکضربی ها هم ویزا نمیرسه چه برسه به کلیر شدگان و کلیرنس خوردگان هم که بماند.
پارسال ماه آخر حتی به یکضربی ها هم ویزا نرسید. ماه قبلش هم خیلی ها کلیر شده بودند اما ویزا براشون نبود. چون 13500 کیس از آسیا کارنت شده بودند و بقیه سفارت ها تازه موتور رو روشن کرده بودند.

کارنت کردن زیاد KCC به این دلیل انجام میشه که میبینه با این روند نمیتونه سهمیه منطقه رو پر کنه و روند رو باید تسریع کنه. ولی با این رونده که همه ایرانی ها ویزا میگیرند پس امیدوار باشید که امسال با سرعت منطقی لاتاری پیش بره.
البته به قول سیمون کارنتی های این موقع سال خیلی رندوم هستند و نه میشه پیش بینیشون کرد نه تحلیل دقیقی انجام داد.

من قبلا با مقایسه کارنتی های اروپا آفریقا و آسیا با سالهای قبل احساس میکردم امسال آسیا عقب داره میوفته به نسبت اونها اما 1) در قانون سهمیه هر قاره تناسب داره با تعداد ویزاهای مهاجرتی غیر لاتاریش پس نمیتونه اروپا و آفریقا از آسیا سهمیه برداره و در 2 سال پیاپی هم تقریبا تغییر سهمیه ها منتفی است و 2) طبق فایل جدید مشخص شد که 50% کارنتی های آسیا آماده مصاحبه بودند و 30% کارنتی های آفریقا و اروپا . حالا این به دلیل فرهنگ، علاقه یا امکان استفاده از فرم اینترنتی یا تاخیر یا هر چیز دیگه باشه اگر مقایسه کنیم میبینیم نسبت به پارسال وضعیت آسیا از اروپا و افریقا باید بهتر باشه. پس در کل روند کارنتی های امسال نسبت به 2014 بدتر نیست
سلام
این سیمون معروف رو از کجا میشه گیر آورد و نظریه و اطلاعاتش رو مرور کرد
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
این وبلاگشه:
http://britsimonsays.com/
اینم تالار لاتاری سایت ایمیگریشن که فروم انگلیسی ای است مشابه مهاجرسرا و سیمون با یوزر Britsimon سوپر مدریتورش هست:
http://forums.immigration.com/forums/lot...as-dv.119/
تشکر کنندگان: sad_sad ، Alex 2014 ، laleht ، A_A ، satan ، soruosh ، AliReza.Sh
(2015-01-04 ساعت 14:03)behdadK نوشته:  نه قربان 500 تا 500 تا که کارنت کنند که میشه 3000 تا تاپایان سال و خیلی ها کارنت نمیشن و البته این قضیه امکان نداره چون سهمیه آسیا حدود 8500 ویزاست که اینجوری پر نمیشه.

با عرض پوزش از دوستان که این قضیه رو من مجدد تکرار کردم. احساس میکنم دونستن اینکه وضعیت فعلی کارنت به نفع کیس های بالا هم هست خیال یه عده کاربر رو راحت میکنه.

سلام دوست عزیزم آقا بهداد
جا داره از همه زحمات شما به خاطر آنالایز خوبتون تشکر کنم و همینطور از آقا بابک گل که خیلی به دوستان لطف دارن .امیدوارم هردو بزرگوار و همینطور سایر دوستان کلییرنسی هر چه زدوتر کلیر شن.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: laleht ، behdadK ، babak12 ، A_A ، shirin.ad68 ، soruosh
خوب قربان 25% نپال و 25% ایران باشه 50% میمونه برای بقیه آسیا و من هم عرض کردم تا 8800 ایرانی ها هستند و 9200-300 نپالی ها و بعد هر دو تموم میشن و در نمودار فراوانی هم دو شکست ایران و نپال معلومه.

برای بحث دوم شما هم رجوع کنید به اتفاقات پارسال. مگر KCC آگاه نبود که چه تعداد کیس ایرانی در AP هستند. مگر نمیتونست تخمین بزنه که چه تعداد کلیرنسشون تکمیل میشه؟ ولی متاسفانه از یه زمانی به بعد شروع کرد به کارنت کردن به نحوی که به بنده خداهایی که کلیر هم شده بودند ویزا نرسید. مسئله اینه که KCC به فرایند کلیرنس کار نداره. از مصاحبه به بعد دست سفارته. حالا اگر کلیر بشوند و ویزا بگیرند در دیتابیس KCC ثبت میشه و دستش میاد که با این روند چند تا ویزا باقی مونده اما تا وقتی کلیر نشدن KCC اینها رو از دست رفته میدونه مخصوصا اگر 6 ماه یا بیشتر در انتظار باشند. دقیقا متاسفانه پارسال هم همین اتفاق افتاد و KCC براش مهم بود که سهمیه رو کامل کنه و همین شد که انقدر بد شد. البته این تنها دلیل نبود و دلیل اصلی کلیرنس های طولانی بود که هنوز هم معلوم نیست که دقیقا چه شد که اینطور شد و چون معلوم نیست نمیشه 100% گفت امسال تکرار میشه یا نه. اما اگر قرار باشه امسال کلیرنس ها طولانی باشه و KCC هم مجددا زیاد کارنت کنه همون آشه و همون کاسه.

ضمنا بنده هم موافقم که خیلی خوبه منطقی و مساوی در ماه های آتی کارنت بکنند. این قضیه که هر ماه 500 تا کارنت بکنند تا آخر رو فراموش کنید چون 8500 ویزا تقریبا سهمیه آسیاست و با در نظر گرفتن کنسلی ها و ریجکتی ها و سوراخ بین کیس ها به فرض کلیر شدن همه ایرانی ها هم حداقل باید تا کیس نامبر 11000 کارنت بشوند که این سهمیه پر بشه. 7 ماه بولتن مونده و 7000 کیس حداقل پس متوسط شما 1000 تا رو در نظر بگیرید و منم امید دارم 1000 تا متوسط باشه نه بیشتر نه کمتر.
تشکر کنندگان: َalikh ، shirin.ad68
(2015-01-04 ساعت 14:03)behdadK نوشته:  مطلع هستید که در کیس های بالای 8600 کیس های غیر ایرانی و بالای 9200 غیر ایرانی و نپالی فقط هستند. سفارت ها هم که متنوع هستند و سرشون هم خلوت و تاحالا هم ویزای زیادی صادر نکردند و متقاضیان هم اکثرا یکضربی.
البته اگر بخواهیم به نظرات مستر سیمون استناد کنیم که فکر میکنم نظر ایشون کمی متفاوت باشه. چون همانطور که در تصویر دیده میشه ایشون بر این عقیده اند که بیشتر کیس های زیر 10000 یا نپالی هستند یا ایرانی.

In terms of numbers Nepal has 5000 selectees (about 25% of all of Asia), but all those 5000 (with family) are concentrated in the first 10000 case numbers. Iran is somewhat similar. I have written about this before, and it is the reason why I say I hope KCC learns a lesson from DV2014 and limits Nepal earlier otherwise Asia processing cannot reach its full potential

[عکس: 6bd9948491b031db791fa21da5300674aa2166fc.jpg]
به نظر بنده KCC از میزان پرونده های کلییر خورده آگاهه و خیلی راحت میتونه طوری برنامه ریزی کنه که سهمیه ایران داده بشه, چون دلیلی نداره پرونده ای رو تحت AP داشته باشند و البته کلی نیرو و هزینه صرف بشه و دست اخر بخاطر تموم شدن ویزا از گردونه حذف بشه.
مطلب دبگه اینکه اگر 1000 تایی کارنت بکنند که خوبه,و کارنتی های مارچ نشون میده که چه خبره اما اگه بازم کم کارنت بکنند, فکر نمی کنم برای ما کیس بالایی ها خبر خوبی باشه.!

آخه مساله اصلی همینه که اگر اکثر کیس های ایرانی زیر 10000 باشند ماها ته صفیم و ایرانی ها هم که هر سال بشتر از پارسال جلای وطن میکنند.
بهتر اینه که اصلا جدیش نگیریم تا اگه نشد ,
نشد!
تشکر کنندگان: behdadK ، Shahram914 ، shirin.ad68 ، soruosh
من بعد از شما جواب دادم نمیدونم چطور رفت قبلش. اما عکس رو الان دیدم. همونطور که میبینید بعد از ایران و نپال که از آسیا حذف میشوند باقی کشور ها میمونند. نه به این معنی که بقیه کشور ها از 9100 شروع میشن . به این معنی که قبش هم اون زیر نمودار مربوط به همون کشور ها بوده. در نمودار کاوه که در صفحه آنالیز گذاشته بهتر معلومه که حدود 32% کل کیس ها شامل غیر ایران و نپاله که قبل از 9100 هم بوده.

راستی این رو به پیش بینی ام اضافه کنم که اگر قرار باشه متوسط 1000 تا اعلام کنن این ماه های اول کمتر اعلام میکنند و ماه آخر یا دو ماه آخر که به کات آفی ها میرسند بیشتر اعلام میکنند. پس برای همینه که انتظار دارم تا 4450 اعلام کنند این ماه و ماه بعد 1000 تا و ماه بعدش کمی بیشتر و ...
تشکر کنندگان: HERMES7 ، nilgoon1982 ، نیلان ، Shahram914 ، shirin.ad68 ، soruosh
در خصوص اینکه آخر صف ایرانین بهتره بدونید که دیگه سهمیه 3500 تایی ایران پر نمیشه با توجه به اینکه برنده ها 1000 تا کمتر شدند و شما نگران پر شدن سهمیه ایران نباشید. اگر قراره نگرانی ای باشه پرشدن سهمیه آسیاست که اگر 10000 تا (بهتره بگیم 11000) تا اعلام کنند سهمیه آسیا پر نمیشه و به همه میرسه فقط بحث بر سر اینه که به موقع کلیر برسه. سال 2013 و 2012 به دلیل اینکه سهمیه باقی مونده بود آخر دوره سریع کلیرنس ها رو دادند و به همه تقریبا رسید. وقتی ویزا داشته باشند بخصوص در ماه های آخر سرعت کلیرنس و درصد یکضربی بالا میره و حتی بودند 2 هفته ای کلیر شدند با وجود سربازی. حتی حتی بودند با سربازی یکضرب گرفتند و اون یکی دو مورد یکضرب سربازی مربوط به انتهای سال بودند.

من قصدم این نیست که حقیقت رو قایم کنم یا تلخی رو شیرینی جلوه بدم. حقیقت اینه که شما کیس نامبر بالایی دارید و طبیعتا شانستون کمتره و همیشه به افراد کیس نامبر بالا پیشنهاد میدن که اصلا زندگی خودشون رو تغییر ندن، اما اگر قرار باشه به جای 13500 کیس اعلامی نهایی پارسال 11000 تا اعلام بشود امسال شانس شما به مراتب بیشتر خواهد بود البته که لازمه این امر هم کوتاه شدن کلیرهای امسال ایرانیان هم هست (یا حداقل به خود آمدن KCC که کمی بعیده)

یه پیشنهاد هم دارم. کمی به این فکر کنید که اگر 7-8 تا کیس دیرتر برنده اعلام میشدید به کات آفی های ایران میخوردید و اسمتون اصلا جزو برندگان اعلام نمیشد. الان یه شانس معقولی برای گرفتن ویزا حداقل دارید.
ehsan171 عزیز امضات کو ؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان